• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
nasral :grinning: tak koukám,že všechny vyčkáváme za tim bukem a nikdo nid nenapíše :grinning: Teda akorát musilofic holky honěj blechy na dece :grinning: :grinning:
Lussi já myslim,že ty kriplové jsou OK, protože jinak by zavolali - teda pokud sám doktor neni megakripl,což snad nééé :unamused:
A neserte,že budou mít kluka,budou mít holku - už jenom proto,že naše druhý dítě by se mohlo jmenovat potom Filípek,když u Lussiláků budou mít samé holky (druhy totiž bude taky holka,aby bylo jasno :grinning: :grinning: )
A já už zase mažu do luftu,drandim za kokotátou a jedeme nakupovat,ale pak budu vařit ptáky,tak budu načuhovat, zatim zdarec :grinning:
26. kvě 2010 v 07:51  • Odpověz
latu tak pěkně nakup. Já se o víku pustím do přebírání věcí co nám jsou malý a konečně ti udělám ten balík a pošlu. Už jsi kurňa 32 tt za chvíli je Sájmoňák na světě tak ať to máš ready :grinning:
My dneska vstávali až v osm asi nějaký erekce na slunci či co fakt zázrak :slight_smile:
26. kvě 2010 v 08:18  • Odpověz
čau ženský :slight_smile:
tak jsem z gyndy zpátky. Triply dopadly dobře a Filípek nám ukázal péro :grinning: Doktor to odhadl tak na 80 %, potvrdí se to až v Gennetu.
A teď vás jdu dočíst
Musil nechceš dát do alba alespoň jednu aktuální fotku té malé krasavice? :slight_smile: Já nejsem na facebooku, tak se nemůžu podívat :unamused:
26. kvě 2010 v 08:50  •  2 děti  • Odpověz
já jsem pořád tady :grinning:
26. kvě 2010 v 09:41  •  2 děti  • Odpověz
autor
lussi vy máte divnou holčičku,když má péro :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
musil a co nějaký srazivec v Prase? Bych taky chtěla vidět Sájmonovu nevěstu na vlastní bulvy,ať nekupujeme zajíce v pytli :grinning: :grinning: No a vůbec bysme se mohly tak nějak všechny sejít,ne?
26. kvě 2010 v 09:42  • Odpověz
autor
no však já taky a ještě házim blběně hopíka a vařim ty ptáky :grinning: Teda zatim jenom vajca :grinning:
26. kvě 2010 v 09:43  • Odpověz
autor
jo a k těm zátupům kočárků v lussilákovic albu - jsem ráda,že už mám kočár doma,páč jinak bych byla v pérdeli,jelikož se mi líbí asi tak všechny :grinning: :grinning:
26. kvě 2010 v 09:47  • Odpověz
Ahoj holky, hlásim, že proběhlo testování a nic. Po "letitých" zkušenostech vím, že je to zas v hajzlu :unamused: , ale to nic, ještě máme děti v mrazáku. :wink:
26. kvě 2010 v 09:52  • Odpověz
autor
jizu :unamused: :frowning2: :cry: :angry: :angry: :angry: :angry: Doprdky,tak jaktože tenkrát se chytlo? :angry:
26. kvě 2010 v 09:54  • Odpověz
:frowning2: :sunglasses: jizuuuuuuuuuuuuuu :angry: :angry: :angry: Kolik jich tam ještě máte???? Doufám,že nehodláš pokračovat v mých šlépějích a nevyberete si to pravé jajco až mezi posledníma :unamused: Ach jo, těšila jsem se :frowning2:

latu ty už by ses nikdy srážet neměla, abys tu vaši bramboru někde nevyprdla :grinning: A dala jsem ti do alba foto jak vypadá ta nasazená korbička:slight_smile: A ty ostatní kočárky jsou v realu teda jako nic moc, designově sice moc pěkné, ale s tím Mutsy bych se nenaučila snad jezdit nikdy, na to je třeba řidičák a ty ostatní jsou fakt pidi, jestli to dítě bude po mě taky takový špek tak se mi nikam nevejde.

A dneska nevařim, poručila jsem si čínu (tu dobrou z Arkád) :slight_smile:
26. kvě 2010 v 10:00  •  2 děti  • Odpověz
já taky nechápu jaktože se to tenkrát chytlo a teď nic, fakt jsem to brala jako tutovku :unamused: Ono asi v tomto směru, žádné rozumné vysvětlení není :unamused:
26. kvě 2010 v 10:01  •  2 děti  • Odpověz
autor
no co no,tak to vyprdnu rovnou před musilkojc femily, oni už maj porod za sebou,tak budou vědět jak to vyndat ven :grinning: Do toho alba bych se možná i podívala,ale oř je asi proti, protože kdykoliv tam chci vlézt,tak mě pošle do 3,14če že má výpadek stránek :angry: :angry: :angry:
A mě by děučata zajímalo,jestli kdyby tenkrát u lussiláku vzali přitom prvni KETu tady to vajco,jeslti by se chytlo - jako chápete,že třeba prostě tohle mělo bejt jejich mimino a čekalo až přijde na řadu :sweat_smile: I když já osobně si myslim,že pomohlo,že vzaly děcka na výlet v tom mrazáku - asi usoudily,že to s nima fakt myslej dobře :grinning: :grinning:
26. kvě 2010 v 10:15  • Odpověz
mě to taky vypadává, ale už dlouho, než odešlu příspěvek, tak si ho vždycky raději kopíruju, protože mi to většinou spadne :angry:
jo no, výlet asi zabral, ale taky nemusel dělat drahoty, ještě není venku a už nás stál peněz jako šlupek :sunglasses:
26. kvě 2010 v 10:22  •  2 děti  • Odpověz
autor
konečně jsem si to prohlídla :wink: Ten sporťák na lehačku je jak plážové lehátko :grinning: :grinning: :grinning: A v té černé vypadá líp než v hnědé,ale já pořád nevim jestli to neni divný mít mimouše v černym kočárku,ale když ono to vypadá tak elegantně :unamused: A hlavně se do toho hoděj všechny peřinky a fusaky - jako myslim barvy, já teď musim pořád přemýšlet aby mi to barevně k tomu mojemu šlo :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2010 v 10:27  • Odpověz
oni dělaj ještě černo barevný (černo zelený) - především sledujeme bazary, ale zatím nic, ten hnědý je už barva z nové kolekce, takže ten asi neklapne. Celý černý moc nechci, já mám černou ráda, ale na mimino mi to přijde taky takové smutné. Já ho dala jen do alba, aby bylo vidě jak vypadá ta nasazená korbička:slight_smile:
V kolikátém tt jste si pořizovaly kočárky? Já jako nevím jestli nemám být pověrčivá....
Janysek je jako kde??? :slight_smile:
Jo a přidávám jednu pupkatou a hambatou foto z dneška, to jsem ještě nežrala, večír je větší:slight_smile:
26. kvě 2010 v 10:49  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ty vole, proč nemáš tak rozkydlou prdel jak já? :angry: :grinning: :grinning:
Ten kočárek mám doma asi měsíc a něco - teda doma né,já ho dala k našim a stěžejní důvod proč tam je,že tady je prd místo,tak tu s nim nechci zaclánět dřív než bude nutné. Ta pověrčivost tam sice taky trochu hrála roli,ale asi kdybysme byly v domečku,tak si ho tam klidně nechám - jenže to bych ho asi rozvrzala, už takhle s nim u našich pořád jezdim - musim trénovat s těma otočnejma kolečkama totiž :grinning:
Jo a z mojí zkušenosti jsou bazary na prd - já tam žádný za dobrou cenu v pěkném stavu nikdy neviděla,on jak si tam ten bazar přirazí tu provizi,tak u zachovalého kočárku se v podstatě dostaneš na cenu nového :unamused: My ten náš kupovali za desítku rovnou od jedné maminky,takžeo polovinu levnějš než novej a v opravdu dobrym stavu - v bazaru ho měli hnusnej omlácenej a vyšisovanej za 7500, tudíž na prd :unamused:
26. kvě 2010 v 11:12  • Odpověz
hehe, já pokrčila nohu a tudíž mi prdel zalezla na bok a nejde ta rozkydlost vidět :grinning: Dokonce tam ani nejde vidět celulitida a špík na zádech :grinning: A mimochodem mi nepřijde, že máš rozkydlou řiť :slight_smile:
k těm kočárům.......my jsme bali v AAA kočárkách a tam měli jeden ten bébé komplet výbavu ( korba, sporťák, autosedačka , fusak do sporťáku a fusak do sedačky) a stál 12.500,- a byl fakt hezkej, ale to byl z těch ojetý asi jediný, ostatní byly nic moc, takové vybledlé a škaredé, takže ono je to asi fakt o štěstí. Já doufám, že na něco fakt narazíme, protože novej by nás s tady tím vybavením vyšel fakt kolem těch dvaceti a to mi přijde dost :unamused:
26. kvě 2010 v 11:19  •  2 děti  • Odpověz
autor
no to protože vybírám vždycky tu nejlepší fotku :grinning: Ono třeba k tomu pupku to rozkydle nevypadá,ale mám obavy,že až pupek a kozy slehnou tak prdel zůstane a to pak budu jak věstonická venuše :grinning: V těch AAA jsme byly taky - kokotáta tam samozřejmě vyštrachal takovej hnus za 2900 a byl z něj nadšenej - hlavně kvůli ceně, ono mu dlouho trvalo,než pochopil,že naše mímo bude mít všechno vymazlený do detailu a né jako jeho moravský potomek komplet všechno použitý,hlavně že to málo stojí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dvacku se mi teda taky za kočár dát nechtělo,ale asi kdyby nebylo zbytí,tak si to vynutim :sweat_smile: A nechala bych si ho pro druhý - stejně pak zase desítku za kočárek pro druhý dáme, tenhle sice miluju,ale když ono je tolik hezkejch kočárků,že si pak chci pojezdim s nějakym jinym,takže tenhle prodám - ale to ještě nikdo neví, protože by to nepochopili :grinning: :grinning:
26. kvě 2010 v 11:28  • Odpověz
Jéje, to čumím jak trubka, Lussi už je po snídani :grinning: :grinning: . Jo on tě vytáhl doky dneska. Blahoželám k dobrým výsledkům :slight_smile:
26. kvě 2010 v 11:31  • Odpověz
Já byla v práci a pak na pedině, tak jsem asi o kilo lehčí a jen se vznáším.

Není Jizu dnes teprve 7. den po transferu???????
26. kvě 2010 v 11:33  • Odpověz
Zítra jdu k paní kadeřníkové, ať se mi mé dítko moc nelekne, až vyleze
26. kvě 2010 v 11:34  • Odpověz
Hurá, přišla PPLkem ta kolíbka, tak to bude mít Michal radost, včera se vztekal při montování předsíňové stěny :grinning:
26. kvě 2010 v 11:35  • Odpověz
A ještě chvíli si tu budu psát sama a jdu si dát dělat brambory s tvarohem
26. kvě 2010 v 11:35  • Odpověz
néééééé, já si byla nakrájet a pocukrovat jahůdky a už jsem tu :slight_smile:
26. kvě 2010 v 11:39  •  2 děti  • Odpověz
Udaz kočky latu tvá připomínka se srazem se mi líbí....Příští týden jedeme do Klatov na křtiny takže to nic ale ten týden po by to šlo... AKorát teda u mě to bude složitější páč se musim přizpůsobit Sofce a jejímu spaní takže bych to viděla na někdy ve všední den kolem desáté na čerňáku ? Jany my bysme mohli jet spolu :wink: nabrali bysme tě v sobotce třeba tam by sis nechala fáro ať nejedem každá individuálně :slight_smile:
Jinak bobina spí na zahadě snad jí to vydrží.... Byly jsme nakrmit Máňu (zakladatelka králičího bio chovu ) :grinning: A cestou ke králikárně vytuhla :-d
26. kvě 2010 v 11:40  • Odpověz
luss to si děláš kozy s těma jahodama :-d Já chci taky !!!
26. kvě 2010 v 11:40  • Odpověz
a ke kadeřníkovi jdeš na barvu? To ti chytne jo? Já si musím někde objednat barvu na obočí, nějak jsem ztratila výraz :grinning:
co tě stála ta kolébka? Tipuju tak dva litry....
26. kvě 2010 v 11:42  •  2 děti  • Odpověz
luss zkuz tehle odkaz jestli ti to nepůjde i když nejsi fejsbůkařka :wink:
http://www.facebook.com/album.php?aid=17713&id=100000227894674&l=51faac164a
26. kvě 2010 v 11:43  • Odpověz
čus musil, ale byly krapet kyselé a nebyly domácí :frowning2:
26. kvě 2010 v 11:44  •  2 děti  • Odpověz
luss tak to se vůbec neptej na můj výraz.... skoro černý háro a k tomu skoro blond obočo fakt kočka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2010 v 11:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.