• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
asi jí sešili o jednu velikost menší :grinning:
doprdky já mám dneska den, sem si vohřála párky abych nezdechla hlady,než dodělám to veledílo a teď jsem si chtěla ulomit kus nožičky a von mi ten šmejd vystříknul do oka :angry: :grinning: :grinning:
26. kvě 2010 ve 12:29  • Odpověz
luss no čoveče buď se mi zmenšila nebo si musiotec během mojeho pobytu v porodce došel na zvětšení.... Jsou to muka parodovat sex předstírat že si to člověk děsně užívá jedním uchem poslouchat estli se nebudí dítě a hlavně dělat že to jaksi nebolí .-D
26. kvě 2010 ve 12:30  • Odpověz
Nezmenšila...., Musilákovi, jak to v šestinedělí zadržoval, nafouklo kladélko :grinning:
26. kvě 2010 ve 12:30  • Odpověz
latu ty vole takovej párkovej výstřik to je sviŇa :grinning:
jany spíš je tu pravděpodobnější ta latunčinamožnost... Spíchli mě o velikost menší :grinning:
26. kvě 2010 ve 12:31  • Odpověz
autor
no to se máme na co těšit teda :angry: A já kokotátovi slibuju,že až porodim,tak budeme šoustat jak o život,když mě teď nechá na pokoji :sweat_smile:
26. kvě 2010 ve 12:31  • Odpověz
jojo vono se vám to telmí počkejte za chvíli až vám tam švadlenka po porodu vyšije cosi pěkného ..... :grinning: parodujte dokud je čas :grinning:
26. kvě 2010 ve 12:33  • Odpověz
autor
to byla asi pomsta za to,že jiné výstřiky nepodporuju :grinning:
Jo a mám pro vás vlastně novinku - už si definitivně nevidim na podvozek - nepomáhá ani když se poskládám ve sprcháči na zem, jednou rukou zatáhnu pupek a hodně se předklonim :grinning: :grinning: takže na holení si asi pořídim zrcátko :grinning: :grinning:
26. kvě 2010 ve 12:33  • Odpověz
autor
já švadlenku poprosim,ať mi ta vyšije třeba "baf" :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2010 ve 12:34  • Odpověz
prcat se musí, nebo jim prasknou hadice děvčata a to bychom nechtěly, že? :grinning:
latu :grinning: :grinning: :grinning:
latu haha :grinning: hele my první číslo odstartovali až 9 týdnů po porodu..... Nebyl čas prostě :-d Páč většinou usnu se Sofí a pak už fakt na nějaký řádění nemám náladu :grinning:
já mám holení vyřešený, holí mě lussilák, sice to pak vypadá jak oškubaný kuře , ale lepší než nic :grinning:
26. kvě 2010 ve 12:35  • Odpověz
latu ta gymnastika ve sprše to bylo žůžo no. Já jela poslepu a pak jsem to akorát zkontrolovala zrcátkem :grinning: a to jsem se holila až fakt do konce 42 tt....
26. kvě 2010 ve 12:36  • Odpověz
autor
no nechtěly....kdybych měla děcka v mrazáku,tak bych na to asi měla jiný názor,ale takhle potřebuju ještě jednu spermii :grinning: :grinning: :grinning:
musil 9 týdnů? Kokotáta už má připraveno šest čárek na škrtání,aby mu to pak líp utíkalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
luss to máš fajn... mě by os musiotce hrozila leda obřízka...
jdu se nažrat, jestli pak neusnu tak ještě dojdu :slight_smile:
26. kvě 2010 ve 12:37  • Odpověz
třeba to odpíchnete dřív nebudeš určo tak sešívaná (ježiš fuj to zní jak slávista...) tak z toho nebudeš mít takový bobky jak já....
26. kvě 2010 ve 12:37  • Odpověz
autor
já se chci holit taky až do konce, se bojim,že by mi kus ufikly až mě budou v porodce holit :sweat_smile: a kokotátovi to nesvěřim - jednak si taky nejsem jistá,jestli by tam zůstaly všechny díly a hlavně by to vypadalo jak erotická předehra a došlo by k trapnému nedorozumění :grinning: :grinning:
26. kvě 2010 ve 12:38  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: No nic ženy moc děkuju za veselé pokecání chybí mi to.... Jenže s tou prcoškou to prostě nejde. Jak se jí člověk nevěnuje tak se rozčiluje.... Těšim se moc na srazík. Budeme mít další období růstového spurtu tak aspoň nakoupíme :grinning:
26. kvě 2010 ve 12:39  • Odpověz
autor
no vzhledem k tomu,že asi žádnym epino a podobnejma 3,14čovinama pipinu trénovat nehodlám,tak se určitě roztrhnu vejpůl - se radši připravuju na tu horší možnost, ráda bych pak byla příjemně překvapená :sweat_smile:
26. kvě 2010 ve 12:40  • Odpověz
autor
Jo musil to mi připomíná,že jsem se tě chtěla zeptat,jakou velikost teď nosíte? Jestli to na těch hadříkách tak nějak odpovídá,když třeba píšou že to je do těch 3 měsíců :unamused:
26. kvě 2010 ve 12:41  • Odpověz
latu neni to tak strašný. Jako to šití bolí ale za chvíli je hotovo a budeš s prckem. A tak cca za dva týdny už budeš mít pipiku jak novou zahojenou . Dobře se to hojí. Kup si hemagel a tím to pak maž je to super věcička. znecitlivuje to a o hodně to zkrátí hojení.
26. kvě 2010 ve 12:42  • Odpověz
latu neodpovídá absolutně ne..... Ale je to firma od firmy. Ale tak cca od 6. týdnů nosíme 62 velikost. Takže ta velikost 0-3 měsíce např z tesca overálky to jsme nosily do cca dvou měsíců a teĎ už máme ty 3-6. Ty overálky z tesca po třech balený ty jsou perfektní na spaní.....
26. kvě 2010 ve 12:44  • Odpověz
autor
Jdu s blběnou ven,už tady po mě naházela všechny plyšáky,tak se jí musim věnovat,jenže je tam mokro,tak se mi dooost nechce :angry:
26. kvě 2010 ve 12:45  • Odpověz
prej existuje nějaký masážní balonek , který si strčíš do frndy a který se používá nějakou dobu před porodem, aby to pak prej lépe šlo, lussilák s tím přišel z práce, že mu to poradil kolega, tak snad mi to nedotáhne domů a nebude chtít po večerech cvičit :grinning:
tak a teď už fakt jdu :slight_smile:
26. kvě 2010 ve 12:45  • Odpověz
ale fakt je to strašně individuální. např next nosíme teĎ mikinku newborn i mikinku velikosti 68..... miluju bodýčka scamp máme teĎ 3 a úpořád je točíme protože jsou strašně příjemný krásně barevný nevytahujou se jsou super....
26. kvě 2010 ve 12:46  • Odpověz
autor
lussi to je právě to epi-no - a stojí to asi dva litry a když tě pak v porodce automaticky nastříhnou,tak jsou to vyhozený prachy :grinning: Pak ještě je velký hit masáže různýma olejíčkama - jenže třeba bratránkově manželce porodní asistentka k tomuhle všemu řekla,že to moc nedoporučují, protože tim jak masíruješ a nebo protahuješ tu pipku průběžně,tak ty frndí svaly a ty hráz vytaháš nepřirozeným způsobem a už se to pak nemusí vrátit do normálu, take si zlikviduješ sexuální život :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Musil tak ale asi stejně přestanu v nákupech, když se na to člověk nemůžu spolehnout :unamused: Já už chtěla totiž jaxi nakupovat zimní oblečení a nevim teď jakou velikost bych teda měla zvolit :grinning: :grinning:
26. kvě 2010 ve 13:16  • Odpověz
Lussi jsem zapomněla reagovat na pindíka :slight_smile: , tak vidíš, že jsem ho tam viděla....., teda nee, podle pindíka to pozná každý, já to na kluka viděla podle obličejíku, to přeci není holčičí obličej :slight_smile: . A už má vaše špuntě dneska první svátek, blahopřeji......
26. kvě 2010 v 15:11  • Odpověz
zdravím a chci vás ujistit ,že vás šmíruju z práce,ne ,že bych se tam odstěhovala ,ale doma nejde do pc šťáva a než se někomu zachce sem konečně přijít to opravit ,tak tady asi všechny porodíte ...lussi že by kluk?to je fakt společřnost na baterky co máme net od nich ,nasraná jsem už od čtvrtka
26. kvě 2010 v 16:53  • Odpověz
autor
zdarec lení :grinning: a já už myslela,že tě tam nějaký ten kanálník uchvátil a odvlekl do svého romantické komnaty na sbírku motýlů :grinning:
26. kvě 2010 v 16:55  • Odpověz
leda na sbírku hoven v kanále ..ten odér tomu odpovídal ,bane kanálníci odjeli..technici zabodovali asi to prověřili a najednou to jde..ale týden si zaplatim pro nic za nic ..
26. kvě 2010 v 18:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.