• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
ahoj holky :grinning: :grinning:
za prvé já bych taky dorazila,bych si vzala dovču :wink: :wink: a pro mě je lepší ten čtvrtek...ale nechám to na vás...
za druhé dnes dorazila mrcha :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: takže v sobotu se ožeru :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
za třetí lussinko gartuluji k Filípkovi :wink: máš krásný bříško,takhle vyhlazená nejsem ani teď :sweat_smile:
za čtvté musilky sofí je úžasná,koukám na ní denně na FB :grinning:
za páté latu ty ptáci jsou hustý :grinning: :grinning: :grinning: ale upřímně já dělám dost podobný... :grinning: :grinning: ty rozlítaný nejsou ono pro nás... :sweat_smile:
za šesté leni mě zase se.ou tmobajláci :angry: :angry: :angry: :angry:
za sedmé s jizu mě to mrzí :cry: :cry:
26. kvě 2010 v 19:49  • Odpověz
jani to bylo vyčerpávající :grinning: :grinning: :grinning: ale vožrala bych se taky.... ani bych nečekala na sobotu kdyby to šlo :grinning: Já až přestanu kojit a začnu pít tak to bude nářez po takový době :grinning: :grinning: budu sťatá jak motyka po decce vína :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak držte pěsti ženy dneska začíná trenink sofinky spaní v postýlce. Naučili jsme jí chrupat s náma v posteli a už to nejde. Ona se strašně rozvaluje :sweat_smile: tak jsem přistěhovala postýlku fakt asi dvacet cm od naší postele že na ní došáhnu rukou když bude broukat tak snad to půjde. ALe uspávání u kozy toho už se asi nezbavíme....
26. kvě 2010 v 19:57  • Odpověz
Tak teď se to dá, ale až ji bude 15, tak to bude s kozou obtížnější :wink:
26. kvě 2010 ve 20:00  • Odpověz
autor
zdarec :grinning: janí tak ještě uvidíme jak zahlasuje janýsek a esli ještě třeba někdo nepřibude :wink: A hlásim,že ptáci sice vypadaj neesteticky,ale chutnaj výborně :slight_smile: Ostatně většina ptáků nevypadá moc hezky,ale jinak jsou dobrý :grinning: :grinning:
Musil tak to si píšu jak bod č. 1 - nebrat Sájmona do postele,abych to pak nemusela odnaučovat (ostatně někdo už by musel z tý postele beztak pryč, protože už takhle se tam se psem moc nevejdeme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ) A na chlast se už taky trochu těšim - jak teď pořád grilujeme,tak mám chuť na dobře vychlazenou plzničku, tvrdej chlast mě neláká,ale pívo a víno bych si dala :cry:
26. kvě 2010 ve 20:03  • Odpověz
autor
se budou u těch koz uspávat navzájem :grinning:
26. kvě 2010 ve 20:04  • Odpověz
To já si pivko občas, když je příležitost lupnu nebo alespoň upíjím......
26. kvě 2010 ve 20:06  • Odpověz
Kočky, já tu Prahu už nyní nee, to je od nás přes 100 km a už jsem před časem odpískala dlouhé cesty, praktikuji pouze vlastní přesuny po okolí.....
26. kvě 2010 ve 20:07  • Odpověz
autor
janýsku to je škoda,ale chápu tě, já kdybych to měla dál,tak se na to taky vyprdnu,ale takhle je to ještě relativně v pohodě.
26. kvě 2010 ve 20:08  • Odpověz
autor
jo a tady zase chčije jako blázen :angry:
26. kvě 2010 ve 20:08  • Odpověz
Se Spolubojovnicema jsme měli vloni v picošce na Čerňáku fajn srazík, ale to jsem ještě nebyla těhule
26. kvě 2010 ve 20:09  • Odpověz
cus zeny
koukam ze probirate ptaky :grinning: ...tak predne gratuluju lussince k ptakovi :dizzy_face: ...parada,dalsi chlap do party
latu jinak tvoji ptaci jsou nahodou super...mnam,hned bych si je dala, ja je jeste nezkousela
musil mala je kouzelna :dizzy_face: ...takova smudlinka,roste jak z vody,co? a je hodnoucka?
jinak teda me sejrite se srazem par dni pred tim,nez priletim :angry: :grinning: ...ja priletim prave 17.6....tak co takhle 18.? :wink:
26. kvě 2010 ve 20:10  • Odpověz
My tu dnes dešti odoláváme. Jsme do sedmi byli venku, Michal skládal kolíbku a něco jsme vysadili
26. kvě 2010 ve 20:11  • Odpověz
autor
polet 18 je ptátek? Já klidně můžu, sice jsem v pátek chtěla být doma,páč má kokotáta krátkou a co kdyby chtěla na výlet,ale jeho vidim každej den,takže bych radši jela na sraz :grinning:
26. kvě 2010 ve 20:19  • Odpověz
lussi a mas krasnej pupik :sunglasses:
jizu jeste nehazej sitku do zita!!! ...drzim moc palce
tyjofka holky,vy uz za chvilku rodite! to je mazec
26. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz
latu tak uvidime jak na tom budou ostatni :wink: ...rada bych vas zase jednou videla
26. kvě 2010 ve 20:21  • Odpověz
autor
no chtělo by to, naposled jsme se ještě viděly dávno před graviditou a musilku vlastně neviděl ještě nikdo, třeba je ve skutečnosti musiotec :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2010 ve 20:23  • Odpověz
autor
a polet budeš u rodičů? Že bysme se kdyžtak mohly srazit aspoň my dvě někde tady v okolí,kdyby holky v ten pátek nemohly :wink: Bych se kdyžtak přiřítila na procházku s Deníkem :wink:
26. kvě 2010 ve 20:24  • Odpověz
hihi...tak ufouna musiotce rada poznam :grinning:
no jako ja budu tak nejak vsude...od 17. do 20. budu na Lisnici, od 21.do 23. mame mega sraz se srpnovkama na Vysocine, pak vikend 25-27. budu na Sumave u nasich a pak do konce mesice zase na Lisnici a 1.7. letime zpatky. Tak to nevim,to bysme se asi dloooouho domlouvaly :grinning: ten srazik by byl nejlepci ...hele jako a ty uz muzes klido na konci mesice rodit! ja byla uz od 6.7. v porodnici :unamused: ...ale to ti teda nepreju samozrejme
26. kvě 2010 ve 20:47  • Odpověz
autor
Tak číslo máš, kdybyste se s Denďourem nudily :grinning: tak uvidíme co ten srazík, já bych to dala teda na toho 18. :wink:
26. kvě 2010 ve 20:49  • Odpověz
autor
Tak dneska kokotátu udělal rekord,je doma 40 vteřin, z toho 20 byl na chodbě a už mě nasral :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2010 ve 20:52  • Odpověz
mě jste taky neviděly :sweat_smile: a toho 18.mi to vyhovuje nejvíc :grinning: :grinning: :grinning: latu venda měl včera rekord deset sekund,hned jak jsem zaškvrdlala klíčema...
26. kvě 2010 ve 21:34  • Odpověz
no vida!!! :grinning: se nakonec treba dohodnem a spachame megasraz!
26. kvě 2010 ve 21:54  • Odpověz
kéž by... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2010 ve 22:12  • Odpověz
o.k. počítáme s 18.6. píšu si to tak jako s tim počítekte všici ! :grinning:
Ještě pro janyska.... Jany jak chceš ale nemusela bys řídit jen byses vezla stačilo by kdybys dojela do SObotky tam bys nechala autí na náměstí a já už bych tě na čerňák dopravila coby spolujezdce za 50 minut jsme tam :wink: :slight_smile: mám to spočítaný ozkoušený :slight_smile:
polet malá je zlato někdy sice prudí ale fakt minimálně. Krásně spinká přibírá je to moje láska prostě :grinning: znáš to ne matko ? :sweat_smile: Každá máme dokonalý dítě :sweat_smile: :grinning:
Jinak noc v postýlce se nepovedla. Nějak jsem neměla odvahu jí tam dát aby se neprobudila a já neměla po klidný noci. Takže je to prostě jen mje blbá pohodlnost :grinning:
27. kvě 2010 v 08:29  • Odpověz
Udazte
Musil, tak do 18. ještě času dost, děkuji za nabídku, ještě uvidíme, kontrolu mám 8.6, tak pak se rozhodnu dle okolností a zda se ještě hnu :slight_smile:
27. kvě 2010 v 08:46  • Odpověz
autor
Udáááááz :grinning: Dneska jsem nějak časově posunutá nebo co, teprve žeru snídani :grinning: Koukám,že srazík se útěšně rozrůstá, já už chci aby bylo 18. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. kvě 2010 v 10:21  • Odpověz
latu ty už se mě nemůžeš dočkat co :grinning: Ježiš to abychsi došla aspoŇ na kosmeťárnu na to obočo abyste ze mě neměli shock :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takový krasavy všechny jste a já tam budu jak vykojená fuska hnuska :grinning:
27. kvě 2010 v 10:34  • Odpověz
autor
no já budu muset zajít ke kadeřnici a možná si kvůli vám i voholim nohy :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2010 v 10:44  • Odpověz
Ahoj holky,
Lussi - já úplně přehlídla, že čekáš klučinu. Gratuluju, to má určitě hlava rodiny radost, ne? :wink:

Holky moje ségra, jak teď rodila, tak byla těsně před porodem u kadeřnice, na nehtech a nechat si nabarvit řasy a obočí. Po porodu říkala, že je ráda, že i když si připadá hrozně, tak furt lepší, než kdyby ty zkrášlovací procedury nepodstoupila. Takže možná typ pro vás. Jinak jsem měla konečně čas prohlédnout si vaše alba a je to úžasný. Krásně vám rostou bříška. A je hrozný, jak to letí, nedávno nám Polet a Musil sdělily, že jsou těhotné a za chvíli rodíte i vy. :wink:
27. kvě 2010 v 11:02  • Odpověz
autor
ahoj jizu :slight_smile: a co děláš 18.6.? Na Čerňáku bude velice kulturní akce :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2010 v 11:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.