• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Latu - jsem v práci, ale pokud by byl sraz k večeru, tak bych dorazila. A kde přesně na Čerňáku, zboříte kino, nebo takovou tu dětskou hernu s kuličkama :grinning:
27. kvě 2010 v 11:08  • Odpověz
jizu letí to děsivě Sofce budou za chváíli tři měsíce. Ta chvilička kdy byla opravdu malinké miminko to byl takový fofr že jsem si to nějak ani nestačila pořádně zapamatovat :sweat_smile: Teď už je to takový větší mimi chce si hrát pořád si s ní musím povídat není to jen to ležící kakací mimi prostě :sweat_smile:
holky a s tim zkrášlováním to má jizu recht páč potom prostě nic pořádně nedáte. Já byla u kadeřky teď když sofce byly dva měsíce a na nehty jdu až teď skoro na třech měsících :sweat_smile: a to fakt těžce hledáme termíny kdy mi může máma nebo musiotec pohlídat. A musí se naplánovat kojo aby malá vydržela v kočár je to prostě složitější :sweat_smile:
27. kvě 2010 v 11:09  • Odpověz
autor
já kadeřnici plánuju,aby se malej nelek hned jak vyleze - a hlavně, stačí že budu mít bolavej podvozek nemusim k tomu mít ještě odrostlý hnusný vlasy :wink: Akorát se snažim vymyslet nějaký sestřih co by byl nenáročný na údržbu :unamused: Teď jsem to naposled měla postupně sestříhaný a místo ofiny patku - jenže to je hnus,když člověk nemá čas a chuť to podtáčet a hlavně to strašně rychle odroste :unamused: Takže teď pořád chodim s čelenkou, jinak my ta blbá patka leze do očí a hlavně to vypadá pěkně nudně :angry:
27. kvě 2010 v 11:14  • Odpověz
Latu - na ježka :wink:
27. kvě 2010 v 11:16  • Odpověz
autor
a to je taky pravda :grinning:
27. kvě 2010 v 11:22  • Odpověz
autor
kdybyste mě postrádaly,tak jsem s chlupatou venku na zahradě :grinning:
27. kvě 2010 v 11:45  • Odpověz
Neboj, kdyby něco, tak pro tebe zajdu :grinning:
27. kvě 2010 v 11:52  • Odpověz
Teda to je krásný den :grinning: Prdelka od desíti chrní venku tak jsem si mohla umejt háro uvařit si tee a možná se dostanu i k pořádnýmu obědu :grinning:
27. kvě 2010 ve 12:22  • Odpověz
autor
Já pracovala na zahrádce,pak přijel kokotáta, najedli jsme se, pes usnul,tak jsem navrhla šukačku a jen co jsme začli,tak dorazil kokotátův kolega co měl přijet až ve tři,takže z toho nic nebylo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2010 ve 14:15  • Odpověz
dobré poledne :slight_smile:
tady je zase hnusně :angry: :angry: :angry: A mám tam zase žehlení, fůůůůůůůůůůj
latu tak teď nevím jestli tě ten kolega vysvobodil nebo jsi měla vážně šukochuť :grinning:
27. kvě 2010 ve 14:51  • Odpověz
autor
tady počasí docela ujde,ale žádnej pařák to teda neni :angry:
Lussi to se nedá říct šukochuť,ale zrovna jsem nebyla zafuněná a neboleli mě záda,tak jsem myslela,že si odpracuju týdenní příděl, teď už se mi zase nechce,ale kokotáta otravuje,tak se asi tomu nevyhnu :angry: :grinning: :grinning: A ve čtyři mi končila aukce a já na ní zapomněla,tak nemám hrací deku :frowning2:
27. kvě 2010 v 17:26  • Odpověz
autor
ehm,no nejlepší je dát si do alba něco,čemu nerozumím,ale hlavně,že to tam je :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/tinockab/album/na-1-pokus/5244479/
27. kvě 2010 v 17:33  • Odpověz
Latunie, ty jedna provokatérko!!!!!!!!!!!!!! Pořád to péro dráždíš :grinning:
27. kvě 2010 v 18:02  • Odpověz
tak jak je to s tim těhotenstvým? já tomu za mák nerozumim :confused: :confused: :confused: doted jsem si myslela že krapítek jo :confused: ty latu ty jsi nenechavka ..já jsem zase netýkavka ,dělam ,že se mě to netýká :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,navíc ráno mě překvapila rudá armáda ,takže zase nic ..
27. kvě 2010 v 18:17  • Odpověz
Leni, ty snad krámuješ dvakrát do měsíce, ne??
Čemu nerozumíš?
27. kvě 2010 v 18:19  • Odpověz
to jsem já v plné kráse
27. kvě 2010 v 18:22  • Odpověz
já tomu nějak nevěnuju pozornost ,ale měla bych si to zase začít psát ,abysme se dobrali s mudrem k nějakýmu číslu..no nerozumim tomu co dala latu jako odkaz
27. kvě 2010 v 18:23  • Odpověz
latu neni patka jako patka ,na mojí určo nemáš ,viz foto
27. kvě 2010 v 18:24  • Odpověz
Leni, trocha nostalgie :dizzy_face:
27. kvě 2010 v 18:28  • Odpověz
Latu si pořád jen šoupe a já si musím jít spravit rifle, protože jsem je mezi nohama prošoupla a to jsem myslela, jak mi vydrží celé těhu :angry:
27. kvě 2010 v 18:29  • Odpověz
Tak mám u Ulice co dělat.....
A já mám taky hezkou patku, héč, mi ji vystřihla paní kadeřnicová dnes :grinning:
27. kvě 2010 v 18:30  • Odpověz
autor
latu odpičívala :grinning:
lení ty jsi ale kóča :dizzy_face: ale připadáš mi na tu graviditu nějaká mladá podle těch fotek :grinning: :grinning:
janýsku bůhví cos tam šoupala,že máš prošoupáno :grinning: :grinning:
27. kvě 2010 v 18:49  • Odpověz
autor
jo on už ten odkaz není aktuální, ona tam ta dotyčná měla psáno,že tomu nerozumí co se v té tabulce píše a že neví co je to "PM",ale někdo jí to vysvětlil,tak už to nejni vtipný :angry:
27. kvě 2010 v 18:50  • Odpověz
autor
Až mi slza ukápla,taková romantika to byla :grinning:
27. kvě 2010 v 18:57  • Odpověz
autor
no to je tam toho teda vidět :angry: :grinning: :grinning:
27. kvě 2010 v 18:57  • Odpověz
to jo latu je vidět jenom podzim :pensive: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2010 ve 22:19  • Odpověz
dneska jsem taky koukala na svatební jak jsem všude vychlemená,si úřednice musela myslet ,že jsem požila nejméně travku,no ale to bylo asi z nervozity ,taková až hysterie,řikám ,že budu mít aspon památku, že jsem měla ještě všechny zuby ,jináč děvčata mám to spočtený pokud projdu zkušebkou což se uvidí v úterý..tak ..+8měsíců a jdem na věc
27. kvě 2010 ve 22:23  • Odpověz
co to melu ..v říjnu to bude 8měsíců a nějakej čas doktorům a do konce roku musim bejt zbouchnutá,páč tušim v kostech neprodloužení smlouvy ..a už stejně budu mít nárok na penízky..takže tak jsem to vymyslela ..
27. kvě 2010 ve 22:25  • Odpověz
akorát nevim jak budu do podzima píchat s gumou ,to dřív než otěhotnění bude asi rozvod.. :confused: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,jako dneska náš rozhovor,,jakto že už máš zase krámy ?,,a já ,,tak půjdem do sprchjy ,ještě to moc nemám,, a on,,a co tam budem dělat s gumou ve vodě?,,a já,,jo aha tak já si jdu zase číst,,konec rozhovoru a takhle je to skoro pořád :cry:
27. kvě 2010 ve 22:28  • Odpověz
Dobré ráno, vzbudil mě hlad, tak nakukuju :slight_smile:
leníííí já vás lituju, s gumou jsem to dělala jen jednou a blééé :confounded: Ať už je podzim a můžete na to vlítnout jak normální lidi :slight_smile:
hmmm svatbičky, hned bych si to zopakovala :slight_smile:
Jo a lussilák včera přitáhl domů kočár, bylo to komplet se vším všudy za 12.500,-, takže se.u na pověry. Ta baba co to měla před tím byla šílená, ani nevím na co některé ty věci jsou, je to komplet s autosedačkou a sporťákem, přebalovací taška, nějaké vložky náhradí do korbičky, fusak do sporťáku, fusak do autosedačky, síť proti hmyzu, 2x plášťěnka, nemá to akorát pumpičku a deštník, což mi teda neva, pumpička se dokoupí a deštník mít nemusím :slight_smile: No jsem z něj prostě unešená, ani není poškrábaný. Dávám foto, později to hodím do alba až se to nafotíí nějak všechno.
28. kvě 2010 v 07:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.