• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
lussi pěknej povoz ..prostě se toho pani chtěla zbavit ,fakt dobrá cena,to potěší
28. kvě 2010 v 08:29  • Odpověz
jé, ty jsi tady, to jsem ráda, že se taky někdy "potkáme", když tu jsem tak jsi většinou v práci :unamused: Dneska máš volno nebo se teprve do roboty chystáš?
jj, cena fakt dobrá, nekup to :slight_smile:
28. kvě 2010 v 08:32  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky.
Lussi - to je parádní kočárek a ta cena je výborná!!!! Jsi určitě ráda, že sis mohla odškrtnout několik položek na dlouhém seznamu, co pro mímo :wink:
28. kvě 2010 v 08:40  • Odpověz
Čauky :slight_smile: . Lussi super, už máš vozítko, však pohoda už jedeš dvacítku :wink: .
Leni s tou gumou to musí být vážně na mrtvici, my to zkoušeli z kraje těhu, abychom nezavlekli nějakou infekci, ale to se nedalo :wink: . Já myslela, že budete gumovat 3 měsíce ?
28. kvě 2010 v 08:40  • Odpověz
Jizu, testila jsi znova, dnes je to 9. den po ne?
28. kvě 2010 v 08:41  • Odpověz
jizu no odškrtla, ale to je zatím jediné co mám a kupovat nic dalšího nechci, v létě mají dojet rodičové s výbavou po synovci, tak doufám, že dokoupíme jen pár drobností jako jsou dudlíky a tak :slight_smile: Jako včera jsme byli v Intersparu a tam stál jeden dudel kilo, to se posrali ne?
A to mě taky zajímá jestli se testilo znova. Jizu co?
Janysku akorát to teda nesmíme říct tchýni, že už to máme doma nebo bude zase malovat čerta na zeď , ona je tady v tom hrozná, ani jsme jí nemohli říct, že sousedi mají to mimčo postižený, ona by se zase stresila jak magor :unamused:
28. kvě 2010 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz
a chtěla jsem jít chrápat, ale když jste tady, tak to odkládám na pozdějc :grinning:
28. kvě 2010 v 08:54  •  2 děti  • Odpověz
A to tě překvapí ještě mnoho cen u zboží, nejen dudlíky :grinning:
28. kvě 2010 v 08:56  • Odpověz
My ho taky hned museli odvézt k tchánovcům, alespoň tu nepřekáží......, však si ho zaplatili, tak ať nám ho hlídají :slight_smile:
28. kvě 2010 v 08:57  • Odpověz
no je mi ale divné, že si tady těch cen nevšimli i ti kryplové co schvalují výši mateřské, obdivuji matky samoživitelky a nechápu jak to můžou zvládat.
28. kvě 2010 v 08:59  •  2 děti  • Odpověz
já bych ho taky odvezla, ale není kam, na Moravu je to daleko a po sousedkách a kamarádkách to strkat nechci,ono to přecejenom zabere dost místa :unamused:
28. kvě 2010 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz
Však když ho máte kam dát, tak v poho a nic si nepřipouštěj a nemysly na špatné věci, už si to jen užívej!!!
28. kvě 2010 v 09:02  • Odpověz
jany já sem v klidu, když na mě zrovna někdo nedělá bubu, to je samé hlavně nekupujte kočár, to nosí smůlu atd.....Kašlu na to, už jsem si tu smůlu vybrala.
Dneska je na mě ten náš chlupoń nějaký nasraný, asi chce jít ven, co myslíte? :grinning:
28. kvě 2010 v 09:05  •  2 děti  • Odpověz
ježiš a ještě má u jednoho oka ospalku, to je teda šmudla :grinning:
28. kvě 2010 v 09:06  •  2 děti  • Odpověz
Hm, vypadá nějak nasraně :slight_smile: a žmoulá ti krtka, boco... :slight_smile:
28. kvě 2010 v 09:09  • Odpověz
krysa to je :slight_smile:
hele vy si budete pořizovat přebalovací pult? Já jako pořád uvažuju, jestli se bez toho obejdeme nebo ne :unamused:
28. kvě 2010 v 09:12  •  2 děti  • Odpověz
jizuuuuuuuuuuuuuuu kde jsi? :slight_smile:
28. kvě 2010 v 09:12  •  2 děti  • Odpověz
Mně Michal na netu koupil naprosto úžasný přebalovák na kolečkách, je super bytelný
28. kvě 2010 v 09:14  • Odpověz
za kolik a co je to za značku? :slight_smile: V albu jsem ho u tebe nenašla.
28. kvě 2010 v 09:17  •  2 děti  • Odpověz
Byl asi za 1.300,-, vyfocený ho ještě nemám, zkusím to. Já s ním chci jezdit mezi místnostma, tak ho určo využiji, něco podobného má sousedka a malou na tom strojí ještě nyní a to jí je 14 měsíců, ale nemusí se k ní ohýbat
28. kvě 2010 v 09:19  • Odpověz
tak to je hezká cena!
No je fakt, že já bych ho docela využila, kdyby se dal převézt třeba i do koupelny, máme ji sice docela velkou, ale prostoru, kam by se dalo položit mimino aniž by mi spadlo tam není.
28. kvě 2010 v 09:22  •  2 děti  • Odpověz
Tak jsem to zkusila nafotit
28. kvě 2010 v 09:25  • Odpověz
Měla jsem to naležato, tak jsem ještě otáčela foto.....
28. kvě 2010 v 09:28  • Odpověz
Nahoře byla ta deska, co je pod košíčkama a tu zelenou měkkou jsem si tam dala já..... Je perfektní a vůbec se nevyklá, ten co má sousedka, tak je takový vrklavý, myslím, ta má zn. Jáš. Michal si z něho pak prý udělá ponk nebo na akce pojízdný barový stolek :grinning:
28. kvě 2010 v 09:30  • Odpověz
noooo, tak ten je tedy parádní, to jste nakoupili výborně!!! A s tím barovým stolkem je to teda skvělý nápad, nadhodím to taky doma :grinning:
Kosmetiku máš seba med? Vidím to tam na fotce a přijde mi to tak podle obalu :slight_smile:
28. kvě 2010 v 09:38  •  2 děti  • Odpověz
Jo, rozhodovala jsem se mezi weledou a sebamed, obě jsou na citlivou pokožku a ta seba je o něco levnější a doporučila mi ji tu myslím Péťa, že ji na malou měla a chválila ji
28. kvě 2010 v 09:42  • Odpověz
jsem tu, akorát musím i pracovat :wink:
Znova jsem netestovala, zítra čekám červenou, takže pokud přijde, bude jasno, pokud nepřijde, zatestuju potom. Ale jak si vkládám utroš tak dle čípku se mi to zdá jasně na červenou.

Co se týče kosmetiky, tak všichni okolo mne používají sebamed a jsou taky spokojené.
28. kvě 2010 v 09:47  • Odpověz
Janýsku ten přebalovák je nádhernej!
28. kvě 2010 v 09:48  • Odpověz
jo tááák, já myslela že nechodíš do práce. Nebo makáš na něčem doma?
28. kvě 2010 v 09:52  •  2 děti  • Odpověz
Už chodím do práce. I když jsem si ještě nestihla dojít ukončit neschopneku.
28. kvě 2010 v 09:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.