• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Jizu, ty jsi ten pokus nějak rychle zabalila, co když tě tvůj pocit na mrchu mate?
28. kvě 2010 v 10:00  • Odpověz
A budete se teda hned objednávat na další KET ne?
28. kvě 2010 v 10:01  • Odpověz
V Pronatalu chtějí 3 ms pauzu.....
28. kvě 2010 v 10:02  • Odpověz
Holky musím se vám pochlubit, protože mám hroznou radost. Jako součást dárku jsem dala nově narozené neteřince video z fotek a videí těsně po porodu a z těhotenství, přimontovala jsem do toho i fotky rodičů jako miminek. Dala jsem k tomu krásnou hudbu a jsem hrozně šťastná, jak se to všem líbí. Novopečený tatínek i maminka u toho brečeli. :wink:
28. kvě 2010 v 10:02  • Odpověz
Janýsku, kéž by mátl. Ale nevím, jsem prostě od toho pokusu imrvére nas*aná a skeptická. Prostě to tak je. Ale je fakt, že naděje umírá poslední.
Po dvou MS půjdeme na další KET. Ještě máme mít 4 embrya v mrazáku a možná ještě jedno další, které rozmrazili a znovuzmrazili, tak na jeden pokus miminálně to ještě bude stačit.
28. kvě 2010 v 10:04  • Odpověz
cus kecaliny :slight_smile:
lussi ten pojezd je paradni :dizzy_face: :dizzy_face: ...a fakt super cena za takovej komplet! co je to za znacku? ja jsem slepa a nemuzu to precist :sweat_smile: ...i ta barvicka se mi moc libi :dizzy_face: a na povery ser!
jizu tak treba zejtra mrcha prekvapi a nedoleze!!!
janysek paradni prebalovak! Ja mam v detskym pokoji prebalovaci komodu a prebaluju malyho jenom tam...ale my mame byt,v baraku je asi lepsi mit neco takhle mobilniho v kazdym patre :slight_smile: Jo a mame stejnou tu zelenou podlozku :wink:
jinak Sebamed je super,taky pouzivame,akorat tady ho nemaj,tak si ho vozim z CR :unamused: ...a krasne voni :dizzy_face:
leni to susteni s gumou nezavidim :unamused: ...no ale kdyz musite,tak to nejak vydrzite...ja zacla ted zase antiko,pac gumu nee a spolihat na stesti jsem taky nechtela...fuj,nesnasim antiko :rolling_eyes: ..uz jsem ty sajrajty nikdy brat nechtela
28. kvě 2010 v 10:07  • Odpověz
Já byla v prosinci taky přesvědčená, že mi ta mrcha visí na zádech a ono hovňajs a při všech pěti transferech jsem naopak myslela, že jsem určo těhu a taky prd, tak víme, jak to všechno je a jak doufáme a zažíváme zklamání a pak radost.........
28. kvě 2010 v 10:08  • Odpověz
jezis koukam ze jsem to nejak presmajlovala...sorrac
28. kvě 2010 v 10:09  • Odpověz
Polet děkuji, tak snad ta kosmetika bude vyhovovat i malému
28. kvě 2010 v 10:09  • Odpověz
jé, no to muselo být bomba, to jsi šikovná, že jsi to takhle dala dohromady, já jsem na to antitalent :slight_smile:
ku.va snad červená nedorazí! Je fakt, že já testila až 11. den a ta čárka byla slabá a to tam byla dvojčata
28. kvě 2010 v 10:10  • Odpověz
Zdarec ženy, jen vás jdu pozdravit, páč nevím co bych psala... :grinning:
28. kvě 2010 v 10:11  • Odpověz
janysek urcite, neznam nikoho komu by vadila...hlavne ne takovy ty Johnson´s...jsem jednou v nouzi pouzila a malej se z toho celej vopupinkoval
28. kvě 2010 v 10:11  • Odpověz
Jo Johnson je prý pro mimča pěkný sráč, ten nebrat!
Ella ahoj, že alespoň taky zajdeš, tak piš :slight_smile:
28. kvě 2010 v 10:13  • Odpověz
zdarec polet, je to Bébé Confort High Trek, snad budeme spokojení až se s tím vyjede ven. Dobrý je, že ta korbička když se sunda tak slouží i jako kolébka, čuměla jsem na to jak puk :grinning: Nejraději bych tam nacpala psa a jela to vyzkoušet tady do lesa:grinning:
S tou kosmetikou jste mě teda nahlodaly, já si všimla, že to prodávaji v Intersparu, tam jezdíme často nakupovat, tak bych nemusla lítat po drogérkách nebo lékárnách
28. kvě 2010 v 10:13  • Odpověz
autor
Sláva nasral výletu, už jsem tady, už jsem tu! :grinning: :grinning: :grinning: Jsem už byla dneska na nákupu, hned jak jsem dojela domu tak poštěvák přivezl balíček s povlečením,tak jsem se hned kochala a pak jsem šla opíchat záhon kytkama, páč blběnka si potřebovala zahrabat kost,tak abych tam jenom tak nestála a nečuměla :grinning: :grinning:
A teď si jdu počíst co se tady probírá :wink:
28. kvě 2010 v 10:14  • Odpověz
čus ell :slight_smile: Tak nahoď nějaké téma :slight_smile:
28. kvě 2010 v 10:14  • Odpověz
Hlavně nee téma "sex a my", to bychom si moc nepokecaly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2010 v 10:16  • Odpověz
Lussi - ten Sebamed mají fakt všude. Já ho zrovna teď kupovala ségře v Hypernově, mají to v každé lékárně, drogerii. A fakt výborný. Já totiž celou tu řadu dávám už leta, když se někomu narodí miminko. Každý totiž dává hračky a já radši dám něco, co fakt užijou, než aby měli 100 stejnech chrastítek :wink: . A opravdu musím říct, že všechny mámy z toho jsou nadšený. A až pojedeš do lesa se psem v kočárku, tak to se vyfoť, ať z toho taky něco máme. :grinning:
28. kvě 2010 v 10:19  • Odpověz
autor
Jste si mě nevšimly nebo co? :angry: :grinning: :grinning:
ell řekni 3,14čovinu to tady zapadne nejvíc :grinning:
lussi kára nádherná - a to jako měl lussilák povoleno ho přivézt nebo se rozhodl sám? A kde máte druhýho chlupatce? :confused:
a ještě něco jsem chtěla říct a už nevim co :grinning:
28. kvě 2010 v 10:21  • Odpověz
autor
já mám v kočárku takovýho šerednýho plyšáka a ségra pořád navrhuje,ať se jedeme projet,že to stejně vypadá jak kokotáta,tak to nikdo nepozná :grinning: Vám to taky příště vyblejsknu :grinning:
jizu já byla podle čípku přesvědčená,že mrcha je za rohem, protože prostě vypadal jak přesně před mrchu a asi až dva dny po termínu se tam začala něco měnit,že jsem poznala že je jinej než jindy, protože tam jakoby vyrost zpátky,ale nejdřív úplně zmizel :wink:
28. kvě 2010 v 10:23  • Odpověz
Sex? A co to je?
28. kvě 2010 v 10:23  • Odpověz
...to byla ta 3,14čovina... :grinning:
28. kvě 2010 v 10:24  • Odpověz
Ahoj Latu, tě zdravím, abys nemyslela, že tě přehlížíme jak krajinu :wink:
28. kvě 2010 v 10:24  • Odpověz
Něco vám řeknu vážně tedy, začínám uvažovat o aopci.
28. kvě 2010 v 10:26  • Odpověz
adopci, ksakru
28. kvě 2010 v 10:26  • Odpověz
Já Latu nezdravím, bo tu zase začne provokovat se šustěním a já budu zase nasraná
28. kvě 2010 v 10:27  • Odpověz
autor
jakýpak šustění,večer už neměl chobotnatec nárok - bolely mě záda :grinning: Takže on by se připojil k ellině otázce, však taky pořád mrmlal,že se těšil,že si pořádně vrzne a ono prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
jizu já když vidim tu tvojí fotku,tak by se chtěla plácnout někam k mooooři do písku :frowning2:
28. kvě 2010 v 10:30  • Odpověz
jizu jestli pojedu tak to vyfotím :grinning:
latu tak s tím medvědem jsi mě teda pobavila :grinning: My ten kočárek víděli o víkendu a líbil se nám oboum, pak jsme doma zjistili, že moc na netu nejsou a že riskujeme, že budeme muset koupit buď nový nebo jiný, tak mě takhle překvapil :slight_smile: Druhá chlupatice někde chrápe :slight_smile:
a k tomu čípku - já ho mám stejný jako vždycky, teda on stejný asi nebude , ale já žádnou změnu nepozoruju :grinning:
28. kvě 2010 v 10:31  • Odpověz
ella a do snažení už se vám nechce, došĺy síly? :frowning2: Ale proti adopci teda nic nemám, my jsme se o tom taky kolikrát bavili a báli jsme se akorát reakce okolí a jak to dítě vlastně připravit na to, že není biologicky naše, někteří lidi jsou svině a zlí
28. kvě 2010 v 10:35  • Odpověz
Jsme byli lůlat.....
Latu :grinning: :slight_smile:
Lussi a já chci na fotce i hajného, nezapomeň
28. kvě 2010 v 10:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.