• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Já doufám, že letos dojde ke 3. IVF, jediné co došlo jsou prachy :angry: , jenom jsem si tak nějak uvědomila, že v mém věku, pokud budu chtít víc dětí mě nezbyde nic jinýho než jich pár někde sehnat, porodit to už nestihnu :sweat_smile:
28. kvě 2010 v 10:38  • Odpověz
autor
jo tááák,já už se lekla,že se někam odstěhovala :wink: Blběna usnula vzteky u skříně - má pod ní hopíka a snažila se ho vydolovat a asi jsem jí nasrala,že jsem ho nešla vyndat :grinning: a v tom kočárku neni medvěd,ale jestli si viděla gremlins,tak přesně to tam leží :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2010 v 10:38  • Odpověz
Elli - co se týče adopce, tak vím, že je to běh na dlouho trať. Ze svého okolí znám holčinu, která adoptovala krásnou holčičku a jsou teď všichni moc šťastní. A z vyprávění od kamarádky znám rodinu, která adoptovala 3 děti, do toho se jim narodily dvě vlastní, takže dětí jako smetí :wink: , ale taky všechno v pořádku. Já se o tom třeba s manžou bavit nemůžu, on je v tomhle hroznej ješita, chce pokračovatele svého rodu :wink:
28. kvě 2010 v 10:39  • Odpověz
Jo a ještě vám vyzradím, že dítko se prozradí samo, že není biologicky naše (pokud se vše zadaří), hodlám totiž požádat o mezinárodní adopci...z Afriky.
28. kvě 2010 v 10:39  • Odpověz
Elli - tak to se opravdu prozradí samo :wink:. Držím palce, ať jde vše hladce.
28. kvě 2010 v 10:40  • Odpověz
autor
ello já myslim,že adopce neni špatný nápad, já bych do toho asi taky šla,kdybych byla ve stejné situaci jako vy - akorát u nás bych musela asi hodně zapracovat na kokotátovi :unamused:
28. kvě 2010 v 10:40  • Odpověz
autor
ty jo,tak to je hodně odvážné :slight_smile: tak to držim palce :wink:
28. kvě 2010 v 10:41  • Odpověz
Jizu, přesně tak. Manžel o tom nechtěl taky ani slyšet, ale situace je u nás jiná tím, že jedno vlastní dítě už máme. Trochu ho nalomilo až to, když tady jedni lidi adoptovali holčičku z Afriky. To by mu zřejmě paradoxně nevadilo. Ale určitě ho ještě budu chvíli muset lámat.
28. kvě 2010 v 10:43  • Odpověz
...a ktomu lámaní použít vlastní tělo, Latu :grinning:
28. kvě 2010 v 10:44  • Odpověz
ell tak to jo, to byste s vysvětlováním neměli moc složité:slight_smile: tak to nás musíš postupně informovat jak to u vás probíhá, jestli jste do toho šli nebo ne......Ale držím palce, aby jste se dopracovali k tomu 3. IVFku a zadařilo se takhle!
28. kvě 2010 v 10:44  •  2 děti  • Odpověz
autor
U nás by to bylo to samé - že chce pokračovatele rodu,ale přeci to,že jedno dítko se adoptuje se nevylučuje s tim,že se mezitím nebo potom narodí ještě vlastní potomek,takže předpokládám,že časem by na to taky přistoupil.
28. kvě 2010 v 10:45  • Odpověz
janysku na hajnýho budu pamatovat :grinning:
28. kvě 2010 v 10:45  •  2 děti  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Budu mít Ondru, černocha a dvojčata :grinning:
28. kvě 2010 v 10:50  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: budete jak Brad a Angelííína :grinning: :grinning:
28. kvě 2010 v 10:51  • Odpověz
A my budeme mít s Latu pořádný sparťany :grinning: :grinning: :grinning: , hlavně se modlím, aby to nebylo zrzavý..... Když jsem včera skoukla to Hledá se táta, máma....., tak jsem měla z toho sportovně "nadaného" lempla dost
28. kvě 2010 v 10:52  • Odpověz
autor
jééé já to včera neviděla, jsme čuměli na kriminálku las vegas,tak vim prd co nového :angry: A myslim,že základ je nemít takovýho dementního otce jako zrzavej lempl - to totiž nemohlo dopadnou jinak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
28. kvě 2010 v 10:53  • Odpověz
to budete taková krásná rozmanitá rodinka :grinning:
28. kvě 2010 v 10:54  •  2 děti  • Odpověz
já to viděla a zase jsem se náramně bavila :grinning: Nejvíce mě dostalo jak tam ten zrzavej klučina stál na trampolíně a držel se fotra jak klíště, asi se bál, že ho to vystřelí na jinou planetu, kam ostatně i s tatínkem oba dva dle mého názoru patří :grinning: A těším se na další díl, ta jedna maminka ho tam pěkně bude pérovat, v ukázkách mu tam říkala, že je trapnej a myslím, že ho pak i vyhodila z bytu :grinning:
28. kvě 2010 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz
autor
a já budu muset jít s blběnkou ven, hlavně tam s ní chci bejt než dojede sousedka z práce,abych jí nemusela poslouchat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Momentálně neustále machruje s tim,že jede do chorvat a že tam mají z protekce super levný apartmán za 60eur pro 8 lidí a když jsem se tak koukala na ceny ubytka v té lokalitě,tak mě to dojalo, jelikož je to úplně normální cena :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to ještě kokotáta vymýšlí,že bysme s ní mohly příští rok jet - no to nasrat teda :angry:
28. kvě 2010 v 10:58  • Odpověz
autor
no tak to se příště taky budu dívat :grinning: :grinning: Stejně by mě zajímalo,proč vybraly takovýhle exoty - ten druhej chlap je zase neskutečnej slizoun :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2010 v 10:59  • Odpověz
a když už byla zmínka o Andželíně, tak všimly jste si někdy, že když nemá ústa namalovaná a má je našpulená tak to vypadá jak kaďáková dírka? :grinning:
28. kvě 2010 v 11:00  •  2 děti  • Odpověz
autor
tak to má rektální ksicht :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2010 v 11:01  • Odpověz
to teda a my od té doby říkáme doma řiti Angelina, docela se to chytlo :grinning:
28. kvě 2010 v 11:01  •  2 děti  • Odpověz
Lussi nevšimla, ale podívám se :grinning:
Včera opravdu v tom pořadu perlili :grinning:
28. kvě 2010 v 11:01  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: řiť angelina :grinning: :grinning: akorát je blbý,že Paroubek zase vypadá jak ču**k a pochybuju,že budeš lussilákovi říkat "vraž do mě svýho Jiříka" :grinning: :grinning:
28. kvě 2010 v 11:03  • Odpověz
Musím jít něco podělat nebo tu zase vytuhnu..... po o se juknu
28. kvě 2010 v 11:04  • Odpověz
to se podívej :grinning: Mě se vždycky ta hérečka zdála taková hezká a sexy ,ale od té doby co jsem si toho všimla mi prostě přijde fakt směšná :grinning:
No nic, jdu se trochu protáhnout, bolí mě zadek jak tady od rána sedím, tak zatím a já zase dojdu :slight_smile:
28. kvě 2010 v 11:04  •  2 děti  • Odpověz
Latu, já se z tebe po*eru :grinning:
28. kvě 2010 v 11:05  • Odpověz
latu nebo vraž do angeliny jiříka :grinning: Ale anál my nepraktikujeme, já to zažila jednou a stačilo mi :grinning:
Tak a už fakt jdu
28. kvě 2010 v 11:05  •  2 děti  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já análek nikdy nedovolila a po této hlášce už k tomu ani nikdy nedojde,protože to s tim budu mít navždy spojený a posrala bych se u toho smíchy :grinning: :grinning: :grinning:
tak já taky jdu,kolem třetí se sem nakulim zpátky :slight_smile:
28. kvě 2010 v 11:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.