• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
éééé tu někdo? :grinning:
28. kvě 2010 v 15:04  • Odpověz
já si dávala blbiny do alba a zatím jsem tu :slight_smile:
28. kvě 2010 v 15:32  •  2 děti  • Odpověz
hlavně jsem teda konečně objevila celkem hezké noční košile na kojení, tak si určo alespoň jednu objednám :slight_smile:
28. kvě 2010 v 15:34  •  2 děti  • Odpověz
autor
tak jdu zkouknout blbiny do alba,já tam dala dnešní věci z balíčku :slight_smile:
28. kvě 2010 v 15:35  • Odpověz
ten vzor safari je teda dobrý :grinning: Ale to neva, je to pěkné.
28. kvě 2010 v 15:44  •  2 děti  • Odpověz
autor
asi je to africký pes :grinning: Zrovna objednávám matraci a samozřejmě přihazuju další kravinky :grinning:
28. kvě 2010 v 15:50  • Odpověz
to mě sere, že já nic nakupovat ještě nemůžu, když nevím co mi naši dotáhnou, ještě musím měsíc vydržet
28. kvě 2010 v 16:05  •  2 děti  • Odpověz
autor
no a to ti nemůžou aspoň orientačně říct? Já teď chtěla vzít jen matraci za 349,- a zase je to za 1106,- - ani ku.va nevim co jsem tam všechno naházela :grinning: :grinning: :grinning: A radši to budu platit předem z účtu, na dobírku by to mohlo přijít když bude doma i kokotáta a nemohla bych mu pak tvrdit,že to stálo 600,- :grinning: :grinning:
28. kvě 2010 v 16:10  • Odpověz
autor
doprdlala mi pračka,tak jdu věšet a pak se asi natáhnu, bo je mi zase nějak šoufl od žaludku - já fakt nevim jestli je to nějaká střevní chřipajzna a nebo už je Sájmon tak velkej,že mi utiskuje zbytek těla :confounded:
28. kvě 2010 v 16:13  • Odpověz
no co se dá dělat, když všechno potřebuješ :grinning: A ony jsou ty věcičky tak hezké, že je těžké odolat.
za chvíli rodíš, teď už ti bude asi pořád jenom hůř a hůř, to jsou vyhlídky co? :grinning:
Já jdu naskládat nádobí do myčky než mi to v tom dřezu uhnije.
28. kvě 2010 v 16:25  •  2 děti  • Odpověz
autor
lussi ty umíš ale potěšit :grinning: :grinning: :grinning: no ale je fakt,že lepší už to asi nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a jako zase tady chčije, už mě to fakt nebaví :angry:
28. kvě 2010 v 19:08  • Odpověz
Tu i krupky přeběhly :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Africký pes je dost dobrý :grinning:
28. kvě 2010 v 19:11  • Odpověz
autor
já si tady ještě nahonem studuju koho mám jít vlastně volit a nějak se nemůžu rozhodnout, nikdo neslibuje neomezený počet IVF :angry:
28. kvě 2010 v 19:18  • Odpověz
autor
zrzavej ksichtík škemrá o pozornost,tak jí jdu vydrbat mokrej kožich ručníkem - i když to ona asi neměla na mysli :grinning:
28. kvě 2010 v 19:20  • Odpověz
autor
Brééé ráno :grinning: Tak schválně kolik vás tu dneska bude :grinning: Já mám v plánu vyprat co se na sušák vejde, uklidit koupelnu a něco málo vyžehlit :wink: Kokotáta je celej den v práci,tak na to budu mít klid a na zahradě moc bejt nechci, bo je tam okenní sousedka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2010 v 09:10  • Odpověz
autor
Ku.va mám dva držáky na nebesa,tak kdybyste ho někdo chtěl,tak levně prodám :grinning: :grinning:
29. kvě 2010 v 10:28  • Odpověz
Pěknou sobotu, byli jsme zrovna odvolit a vzali jsme provětrat na nákup Ludvíčka a teď se jdeme válet na zahrádku, lussilák má spoutstu práce , tak je třeba na něj dohlídnout :grinning: Dneska je venku nádherně, tak se tu moc zdržovat nebudu, možná večír :slight_smile:
latu a jak se ti podařilo pořídit si dva dva držáky? :grinning: Já to bohužel podědila po bráchovi, takže nepotřebuju, jináč bych to brala :wink:
A nenech se utlačovat i když jesti myslíš tu sousedku co já tak to asi ani nejde, nevšímat si jí :grinning:
29. kvě 2010 v 11:30  •  2 děti  • Odpověz
autor
Lussi to bych taky ráda věděla,ale myslim,že to vzniklo tak,že jsem nejdřív hodila do košíku první držák,pak jsem tam dvě hodiny vybírala povlečení a mezitim jsem zapomněla,že už tam ten držák je a v závěru objednávky jsem tam hodila ještě jeden :grinning: A jelikož jsem neomylná,tak to po sobě nikdy nekontroluju :grinning: :grinning: :grinning:
Já musim na zítra vyklidit skříň, televizní stolek, počítačovej stolek, umejt okno a to vše jenom proto,že nám tchán a ten jeho známej truhlář dovezou tu skříň do Sájmonova pokojíčku - samozřejmě jsem tchánovi 100x říkala, ať dají vědět tak 4dny dopředu,aby si kokotáta buď zařidil volno a nebo jsem měla na tyhle věci dost času a nemusela to tady s tim pupkem dělat narychlo ze dne na den - no tak volal dneska,že to odpoledne přivezou :angry: :angry: :angry: Tak toho kokotáta poslala do 3,14če,tak se nám to podařilo ukecat na zítra, ale i tak mám do večera co dělat :unamused: A navíc jsme chtěly v tejdnu jet koupit do toho pokojíčku koeberec,takže to se pak bude muset holt dodělat dodatečně,tak zbytečná práce navíc :angry:
29. kvě 2010 ve 13:16  • Odpověz
autor
ale jako jinak jsem ráda,že už jí budu mít, konečně se to zase hne - jen kdyby tchánovec občas poslouchal co mu druhý lidi říkaj,tak to nemuselo probíhat tak hekticky :frowning2:
29. kvě 2010 ve 13:17  • Odpověz
Ahoj holky.
Latu - s mým tchánem je to to samé. Myslí to fakt dobře, ale vždy to tak zkomplikujou, že přidělají spoustu starostí. :wink: Jo a založ novou stranu, s programem neomezená IVF. Počkej, to bude podpora, určitě dostaneš víc než Bobo, nebo Zelená úsporám.
Jinak já dneska testovala a ani duch. Kurňa tak ať už dorazí mrcha, tohle čekání je na nic :frowning2:
30. kvě 2010 ve 14:32  • Odpověz
cus brambory
koukam ze o vikendu vsechny delate spolecnost manzelum a tady nekrafete :grinning: My byli na vikend v Janove na vylete,bylo to super, Dannysek i Franta byli na hotelu v poho.
lussi jukla jsem ti na blbiny cos davala do alba :grinning: ...hele,jak se koji skrz tu nocni kosily? ...nebo je tam nejaka dira zestrany? :sweat_smile: ..jsem to tu prozkoumavala a nejak furt nevim...jo a jinak ta odsavacka soplaku na baterky jsou vyhozeny prachy :rolling_eyes: ...nam fungovala chvilku,pak jak to furt vymejvas,tak nejak prestala tesnit a tim padem ztratila tah...no uplne napikacu. A ten dudlik s teplomerem jsme taky nepouzili ani jednou,pac mi ho Danny flusal anebo rval,takze nedudal a nic to nenameri...nejlepsi je digitalni rychlobezka do prdky :wink:
tak jsem vam poradila a zase tahnu :grinning:
30. kvě 2010 ve 20:33  • Odpověz
čus pipky ..zase se marně pokouším dovolat na genetiku ,žádanku jsem si vyžebrala v car..moji mudři jsou velmi laxní ,až na posrání tedy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,jinak já měla opět pracovní víkend a pak hned na chajdu tak já mám omluvenku ..v pátek jsem sbalila že jedem a sms ,že pipka umírá a naklusala jsem znova do fachy plus sobotu ..dneska mi končí zkušebka tak se uvidfí jestli půjdu ještě zítra čili nic..
31. kvě 2010 v 08:44  • Odpověz
autor
udaz panny neposkvrněné :grinning: :grinning: :grinning: Takže akce skříň byla fakt pecka :angry: V sobotu teda tchán volal mě i kokotátovi,že jí vezou, to se teda odložila na neděli a že mu máme zavolat,až budeme mít ten pokoj vyklizený. Tak jsme si přivstali,do jedenácti jsme jak dementi rozebírali a stěhovali věci a nábytek do obýváku (v životě bych neřekla, kolik krámů mohlo bejt nahromaděný na tak malym prostoru,to byla fakt síla), já vysmejčila každej růžek a volám tchánovi,že teda jsme připravený. On byl zrovna u toho truhláře,tak že se ho jde zeptat za jak dlouho můžou vyrazit a pak jsem slyšela něco z čeho mě málem kleplo, ten truhlář řiká: "S jakou skříní? Vždyť já ještě nemám panty a úchyty na dveře, to nejdřív tak příští týden?!" On si to totiž tchán vydedukova podle sebe,že se pojede už tenhle víkend,protože u něj v dílně viděl,že tam má už většinu věcí připravenou :angry: :angry: Takže chvilku to vypadalo,že jak debilové budeme buď žít v bordelu a nebo všechno stěhovat zpátky a pak zase vystěhovávat,ale nakonec jsme se s nim dohodli,že to přiveze a holt to zatim bude bez dveří,hlavně že jsme to mohli tady uklidit a složit si ložnici :wink: A vypadá to teda moc hezky, mám i přebalovák - dneska budu žehlit, tak to pak všechno hezky vyblejsknu až to bude načančaný a s dveřma :wink:
31. kvě 2010 v 09:22  • Odpověz
Latu dáš závěs :grinning: . Jsi měla alespoň trošku vzrůšo, tchán je pašák :grinning:
31. kvě 2010 v 09:27  • Odpověz
autor
Vzrůšo bylo,ale kokotáta z toho měl málem infarkt :grinning:
31. kvě 2010 v 09:34  • Odpověz
Se alespoň nervově připravuje na porod.
Ty už máš pidi věci vyprané? Já ani ň.
31. kvě 2010 v 09:36  • Odpověz
autor
Jj, všechno jsem vyprala v sobotu a za chvíli se odlepuju od židle a jdu žehlit,ať se mi na to zbytečně nepráší :slight_smile:
31. kvě 2010 v 09:41  • Odpověz
Tak já počkám, až to doděláš, máš náskok v tt a pak tě budu následovat...., já čekám na hezké dny, aby to krásně schlo :grinning:
31. kvě 2010 v 09:42  • Odpověz
Ahoj holky.
Latu - tchán je fakt výbornej. Podle toho, co viděl v dílně, myslel, že je hotovo :wink: Jsem zvědavá na foto.
Já měla vzrůšo dneska ráno. Chtěla jsem ukončit neschopenku, sedím v Pronatalu půl hodiny, pak mi řekli, že mi neschopenku převedli k mé gynekoložce. Tak jsem jela tam, tam na dveřích cedule jako kráva, že ode dneška mají dovolenou, naštěstí tam měli zástup, tak jsem zas nakopla vrtuli a jela dál. Prostě tour de gyndy :wink:
31. kvě 2010 v 10:16  • Odpověz
autor
janýsku a už máš tašku do porodky? Já pořád nakupuju pro mimino a na tohle jsem nějak zapomněla - chápejte, porod je detail :grinning: :grinning: :grinning:
jizu tak tos měla takový poznávací okruh :grinning: :grinning: :grinning: A to jenom kvůli tomu,žes chtěla poctivě pracovat :grinning:
31. kvě 2010 v 10:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.