• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Aha, tak to máš blbý, já bych asi zmrzla :sweat_smile: :sweat_smile: ..jizu, čti rychle :grinning: :grinning: .. leni, doufám,, že se něco hnízdí :grinning: :grinning: .. Mně by stačilo jedno :grinning: :grinning: ..
15. říj 2009 v 17:47  • Odpověz
už jsem to našla. Já jsem nevěděla, jestli si ze mne neděláte prdel :wink:
15. říj 2009 v 17:53  • Odpověz
Latu - jsem moc ráda a držím pěsti. Ale já si pořád myslím, že Simonka není IUIáková, ale z toho pole. Asi to bylo úrodný pole :grinning:
15. říj 2009 v 17:54  • Odpověz
To je fakt, latu šukánkovali v přírodě kvůli psovi :grinning: :grinning: ..
15. říj 2009 v 17:55  • Odpověz
Jsem zvědavá, jestli to Latu vydrží doma neříct. Moc bych tomu nevěřila, soudím podle sebe :wink:
15. říj 2009 v 17:59  • Odpověz
Taky nevěřím, že by to utajila :grinning: :grinning: ..
15. říj 2009 v 18:00  • Odpověz
Tady už zase nikdo není :wink: :grinning: ????
15. říj 2009 v 18:07  • Odpověz
hoj...to se nadá stíhat dočítat:slight_smile:...jsem právě dorazila dom z roboty, chystám se klohnit žrádýlko pro mangela ... Latuuu, supeeer :grinning: Tak ty si to zatracený IUI přece jenom prorazila..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 18:15  • Odpověz
no ,jsem zvědavá na fotečku,jak se Simonka vyčárkovala na testu :wink:
15. říj 2009 v 18:20  • Odpověz
To všechny jsme zvědavý :grinning: :grinning: .. Myslím, že ráno už bude mít materiál na testování :grinning: :grinning:..
15. říj 2009 v 18:23  • Odpověz
no ale ta doba do rána :confused: tak já až dorazím zítra od doka juknu,to už to tady budete dávno všechny vidět
15. říj 2009 v 18:27  • Odpověz
Kam ráno jdeš?? Na gyndu??
15. říj 2009 v 18:30  • Odpověz
jo to taky,mám toho rozjetýho kapánek víc :grinning:
15. říj 2009 v 18:31  • Odpověz
mě chcípl net :rolling_eyes: nemohla jsem přispívat ,mohla jsem mít nejmíň o 30příspěvků víc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 v 18:32  • Odpověz
Tak to jo :grinning: .. Abych řekla pravdu, od toho co jsem ve Fertimedu jsem byla na koze tolikrát jako nikdy v životě :grinning:.
15. říj 2009 v 18:32  • Odpověz
autor
čumim na vás ženy :grinning: Vařim poblífku, kokotátovi jsem nic neřekla a řeknu až zítra až to budu mít pořádně růžový na bílym :grinning:
Jizu tak jestli je Simonka z toho pole,tak je to opravdu pracně vyoraná brambora, namáhavější sex jsem snad nezažila :grinning:
Vařim poblívku a pak jdu se psem na rychloprocházku, tak nahodim sexyúbor skládající se ze silonek, teplých fuseklí, tepláku s fleecem, nátělníku, trička, mikiny s kapucou, šály, bundy a rukavic a vyrazim do toho krásného podzimu :grinning:
Já si zkusim nějak rozumně přivstat,abych vám stihla hodit info,ještě před odjezdem z latunkova,protože do práce se do hrabu až tak na půl devátou a to by mě usvědila huba,že jsem vám to ještě nenahlásila :grinning:
15. říj 2009 v 18:33  • Odpověz
helemese latunka ,dej mi návod jak se podívat na tvoje album
15. říj 2009 v 18:34  • Odpověz
latu, už se těšíme :grinning: :grinning: .. Já jsem zvědavá, jestli ty moje píchance ve spodku znamenají zavrtávání :grinning: :grinning:..
15. říj 2009 v 18:35  • Odpověz
tak Latu,přesně v takovým sexyúboru už tady sedím u stolu,ještě si budu muset pořídit takový ty rukavice s odstříženýma prstama,abych mohla psát
15. říj 2009 v 18:37  • Odpověz
Chudinky moje - já mám košilku a župánek :sweat_smile: :sweat_smile: .. A je mi fajn :sweat_smile: ..Topíme :grinning:
15. říj 2009 v 18:38  • Odpověz
sedim ve velmi podobném ,tepláci ,triko s krátkým ,triko s dlouhým a celé je takové dlouhé ,to bude asi tím ,že je vladísové a pantofle .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 v 18:39  • Odpověz
no tak to my taky,ale nějak to nestíhá to mini topení co je tady :confused: to by nikdo nevěřil,jaký topení jsou v říši,fakt ne :confused: jsem to viděla a ptala jsem se,jestli si někdo chtěl udělat prdel
15. říj 2009 v 18:40  • Odpověz
ty rukavice jsem potřebovala v poledne ,ted to jde ,jsem měla teplou véču až vystydnu tak se zabalim..kočka si nachází samá lepší místa na okně tak jsem jí podložila utěrkou ,tam je zima jak na motorce a nebo pod konferenčákem je police ještě tak tam ,tam leží na novinách a jsem nervozní z toho ,že nechjodí na ten kočkolit .. :confused: ještě jako nikde nebyla ,doufám
15. říj 2009 v 18:43  • Odpověz
Holky, stejně je nejlepší léto :grinning: :grinning: .. Co si budeme povídat :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 18:46  • Odpověz
já mám ráda i jaro ..to otěhotnim já ,mám to naplánovaný
15. říj 2009 v 18:46  • Odpověz
taky se válím na gauči v teplých fuskách teplákách a triku a pod dekou, aby mi bylo teloučko:slight_smile: + mám ohřívadlo na nohách v podobě naší psí dámy :grinning:
15. říj 2009 v 18:48  • Odpověz
autor
http://www.beremese.cz/album/myalbums.php?vSuccessLogin=1
tady prosím na meine svatební alba - jojo,už je to rok a čtyři dny :grinning:
No mě začíná tady pobíchávat podbříšek, tak se tam Simonka as velebí :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 18:49  • Odpověz
no Leni,třeba ale už někde byla,jako nevěříš tomu,že nechčí celej den,že ne? :grinning:
15. říj 2009 v 18:50  • Odpověz
Jaro?? Takový období už snad ani neexistuje :grinning: :grinning: .. Připadá mi, že je to poslední dobou rovnou ze zimy do léta...
15. říj 2009 v 18:52  • Odpověz
medu neřijkej mi to ..stačí že z ní unikají plyny velmi nevábné :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 v 18:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.