• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Tašku mám někde zastlanou v letišti, ale mám poctivě komínek ve své skříni, kdyby něco, tak aby to drahouš měl jednoduché :grinning: . Už nyní tam jsou noční košile, gaťata, kapsa s mýdlem, kartáčkem a pastou, toaleťák, prsní vložky, odsávačka....... :grinning: :grinning:
31. kvě 2010 v 10:44  • Odpověz
autor
tak to bych se nad sebou asi měla zamyslet a něco s tim udělat :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2010 v 10:50  • Odpověz
Jestli máš chytrého taťku a ví, kde co doma najde, tak nemusíš..... Můj by pořád visel na drátě a hráli bychom si přihořívá-hoří a ještě by přivezl polovinu věcí a ještě určo jiných :grinning:
31. kvě 2010 v 10:52  • Odpověz
autor
no tak to opravdu nemám a já hlavně nemám ty věci ani nakoupené,ono nějak bylo pořád dost času :sweat_smile:
31. kvě 2010 v 10:57  • Odpověz
Latu v poho, ještě máme 2 měsíce čas :grinning: !!!!!!!!!!!!!!!
31. kvě 2010 v 11:35  • Odpověz
Dobré ráno :grinning:
polet moc děkuju za info, budu se řídit tvými radami :wink: Jakou máš teda tu odsávačku snoplů?
jizu to jsou pěkný dementi s tou neschopenkou!
latu tchán je teda fakt šéf :grinning: Jsem zvědavá na fotky.
My byli o víkendu na zahrádce, lussilák vyráběl zahradní dekoraci, abychom měli kam schovat kábel od elektriky od čerpadla, aby na něj nechcalo, přikládám foto :grinning:
31. kvě 2010 v 11:44  •  2 děti  • Odpověz
Bré skoropoledne :slight_smile: LAtu tvá skříň story je vostrá :grinning:Jinak ženy jestli můžu doporučit kojo košile tak jsou nejlepší ty s překříženým předkem žádný knofliky hlavně. Páč to pak stejně v noci nezapíváte a furt spíte s rozcapenejma kozama ? Takhle ty zavinovací jen hodíte kozu zpátky a je to :grinning: Já mám ti a furt je točím jsou super.
Naše dítko spí venku snad ještě chvíli bude jde na mě sraní :grinning: Dneska razíme k mudře na očko proti rotavirům ve čtvrtek jdu konečně na nehty a v sobotu frrr Klatovy a křtiny kamarádových Kaťulky a pak bude babyparty až do neděle :-d
31. kvě 2010 v 11:46  • Odpověz
nejlepší odsávačka soplů je ta na vysavač. Je to nejrychlejší nejmíŇ nepříjemný ( naše mladá se při tom řehtá) :slight_smile: měli jsme tu obyč do huby a tou se nic nevvysaje. :unamused:
31. kvě 2010 v 11:47  • Odpověz
Lussi - Lussilák je šikovnej :wink:
31. kvě 2010 v 11:48  • Odpověz
a co ještě doporučuju je nakupovat jednorázový podložky babylove v dm. Jsou super eď je maj za 70 kč což je super cena a hodně je využijete. My zlikvidujem tak dvě denně páč Sofka se dycky po rozbalení pokadí nebo pochčůjá :grinning: takže mám balik tak na pět dní....
31. kvě 2010 v 11:49  • Odpověz
Jó Lussi dobrý, přesně takový domeček potřebuji kolem studny, jen trošičku větší
Na soplíky mám taky tu na vysavač a dvě kojící noční košelandy s obrázky s prostřiženými překlady na kozenách
31. kvě 2010 v 11:51  • Odpověz
¨jé to se mi líbí Luss pan Lussák by si měl udělat manufaktůru :grinning:
31. kvě 2010 v 11:55  • Odpověz
autor
janýsku je vidět,že lussilákovi to jde,tak si ho objednej :grinning: :grinning: :grinning:
lussi je to moc hezký a lussilák tam pózuje jak zahradní trpaslík :grinning: :grinning:
Děvčata uklízim jak divá,abych to mohla se vši slávou nafotit a mám hlad,tak si asi udělám plněnýho hermoše a na zítra somruju recept na kuřátko co se zmiňovalo ve vedlejšim tématu :wink:
A blběna štěká u dveří,tak na ní asi taky jde sraní :grinning:
31. kvě 2010 v 11:56  • Odpověz
lussi taky se mi to líbí ještě okov a bylo by to jako studánka .. :dizzy_face:
31. kvě 2010 v 11:57  • Odpověz
latu jaký kuře ? Já ti můžu dát na kuře s žampionovou omáčkou pokud máš žampi¨ky a jíte s kokotátou houby
31. kvě 2010 v 11:59  • Odpověz
házim odkaz na nový album na FB. Sobotní bruslovačka :grinning:

http://www.facebook.com/album.php?aid=23456&id=100000227894674&l=3f41dfcf4e
31. kvě 2010 ve 12:07  • Odpověz
holky nahoďte mi odkaz na ty košile, já nevím jaké myslíte :slight_smile: Ty co mám v albu se prej oddělávaj nějak na kozách, ale jak to netuším, to si jaksi představit nedokážu :grinning:
Odsávačku tedy pořídím na vysavač :wink:
Děvčata lussilákovi vyřídím, že měl jeho výtvor úspěch :grinning:
O víkendu jsme měli kuře na jabkách, mňam, dala bych si ho znovu :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 12:08  •  2 děti  • Odpověz
musil a jak se dětem bruslovačka líbila? Ty se museli v těch kočárech pěkně řehtat :slight_smile: A mimochodem Sofi je celá matka bych řekla :grinning:
31. kvě 2010 ve 12:11  •  2 děti  • Odpověz
http://www.spodni-pradlo-darka.cz/detailzbozi.php?id=63 já mám 2 takovéto nějaké, přes prsa je sklad a tudy kozenu vyndáš a jinak to splihne k tělu a nevylézá :slight_smile:
Latu, bacha na ten plísňák nyní, listerka je v těhu potvora
Fotečky chválím, jen ještě na to kočárkování by to chtělo póčo.
Leni ty nás sleduješ zase z rachoty??
31. kvě 2010 ve 12:16  • Odpověz
janysku tak tyhle mám v albu a měla jsem v plánu je objednat :grinning:
jinak k těm plísňákům - já to nežeru už od začátku, na gyndě mi to zatrhli.
31. kvě 2010 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz
Tak Luss s chutí do toho, ať jsme za frajerky a přišel leták z KIK a tam mají kojící podprdy asi za 140,- tuším a nevím, zda jsem i sem ráno psala odkaz na akci pampersek v Lidlu
31. kvě 2010 ve 12:31  • Odpověz
Luss a teploměr co mám v albu je super, konečně máme doma jeden pořádný a i Beníkovi se líbí měření na čele :slight_smile:.
Nebudu muset mrňouska kvůli měření rozbalovat a strkat mu teploše do řiťky, stačí přiložit i ve spánku....
31. kvě 2010 ve 12:34  • Odpověz
.....koukala jsem, že s mi někam ztratil, tak už tam zase je
31. kvě 2010 ve 12:40  • Odpověz
jojo, já si akorát ještě musím rozmyslet co k tomu všechno ještě nakoupím, když už platím poštovné, tak ať je tam toho víc, třeba nějaké dupačky nabo tak.
Nákup podprd nesnáším, musím to vyzkoušet, takže se tomu zatím vyhýbám, vlítnu na to asi až na poslední chvíli jak se znám :confounded:
Taky se chci mrknout do Ikey co tam vůbec mají za 3,14čoviny.
Jo a ještě jsem dofotila to naše vozítko...sporťák s fusakem, autosedačka a fusak do autosedačky
31. kvě 2010 ve 12:40  •  2 děti  • Odpověz
Oni mi toho smazali více :angry: , se jim zase něco nelíbí, budu to muset nafotit v reálu
31. kvě 2010 ve 12:43  • Odpověz
A co se zase komu nelíbí? Teploměr jsem si uložila do oblíbených :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 12:46  •  2 děti  • Odpověz
luss sofi bruslovačku miluje krásně přitom vytuhne a chrní :slight_smile: a krásnej kočárek ... Bebe byl taky můj favorit moc se mi líbí a bledě závidim tu otočnou sedajdu sporťáku... s tím já budu trochu bojovat že na sofu neuvidím :unamused:
31. kvě 2010 ve 12:49  • Odpověz
Tě ten kočárek doma láká a stále okukuješ, že? :dizzy_face: . Já na něho čučkám pořád do alba, když doma není....
Asi jim vadí, že to nejsou moje fota, ale dala jsem tam obrázky z odkazu
31. kvě 2010 ve 12:49  • Odpověz
autor
tepelně upravenej hermoš nevadí, to se ta sviňa zničí - i když já žeru i studenej, bo mi to chutná a listerku můžu chytit i z blbě omytýho ovoce nebo zeleniny a to mě jako fakt nebaví drhnout každý jabko kartáčkem na ovoce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
musil kuře na žampíkách klidně hoď, kokotáta to sice nežere,ale to je mi jaxi jedno - nebudu pořád vyvářet jenom podle něj :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ten recept co somruju je na kuřecí prsíčka, ne na celý kuře :wink:
Jo a do Ikei taky potřebuju, jenže nevim jak to provést - chci tam nakoupit docela hodně věcí,takže sockou to samozřejmě tahat nebudu, sama autem si netroufám a když tam pojedu s kokotátou,tak mě akorát bude celou dobu srát,jak ho to tam nebude bavit a všechno se mu bude zdát zbytečný a drahý :angry: :angry: :angry: Já jí dřív neměla ráda,tak jsem ho tam netahala,ale teď jak jsme tam byli pro tu postýlku,tak jsem zjistila,že to tam mají fakt za pakatel takové ty 3,14čoviny do domácnosti,tak to chci pořádně prolézt :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 12:50  • Odpověz
latu na kuřecí prsíčka to ti můžu dát recept na kuřecí frikasé moc moc dobrý :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 12:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.