• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
jj, vadí jim,že tam je kontakt na tu firmu - mě to mazali taky pořád dokola :angry: ale zajímavý je,že když pod to napíšeš,že to je z toho a toho obchodu,jenom nedodáš to ".cz" tak je to v pořádku :angry: :angry: Opravdu některá pravidla tady nepochopim a hlavně ve spoustě abl to stejně zůstává,ale jste kvůli mě pod drobnohledem :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2010 ve 12:52  • Odpověz
autor
musil s každym receptem rovnou sem, já nevim co pořád žrát,takže veškeré novinky jsou vítané :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 12:52  • Odpověz
autor
musil bez urážky,ale Sofinka bude asi radši koukat do krajiny než na matku,kterou vidí pořád :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
já si s kočárkem vždycky trochu pojezdim,když jsem u našich :dizzy_face:
31. kvě 2010 ve 12:54  • Odpověz
Latu aha, tak kvůli tobě je ta cenzůra :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2010 ve 12:57  • Odpověz
kuře se žampionovou omáčkou
4 kuřecí čtvrtky
1 cibule nadrobno nakrájená
250 smetany na šlehání
2 lžíce mlíka
60 g másla
6 menších žampionů nakrájených na plátky
1 lžíčka solamylu

Maso potřeme olejem posolíme lehce okořeníme sl. paprikou a pečeme 40 minut na 180 stupňů.
V pánvi rozpustíme máslo a necháme na něm zesklovatět cibuli.Přidáme žampiony a smažíme doměkka. Piodlijeme lžící vody osolíme a ještě chvíli dusíme. Smetanu prošleháme se solamylem a mlékem a přilijeme do žampionového základu. Mícháme dokud omáčka nezhoustne. Maso přelijeme omáčkou a podádáme např. s těstovinami nebo bramborami.
31. kvě 2010 ve 12:58  • Odpověz
píšu to se sofkou v náručí omluvte chyby :grinning:
31. kvě 2010 ve 12:59  • Odpověz
no tak to mi to taky za chvíli promažou :slight_smile:
musil mě se zase i líbil ten kočár co máte vy, ale neviděla jsem ho nikde za levňocha, tak jsme to vyřešili takhle :slight_smile:
Janysku no to si piš, že na něj pořád tlemím, o víkendu odjeli sousedi někam na tah , tak jsme ho s ním i krosili pět minut nazahradě, abychom měli přehled co to vydrží :grinning: Kdyby nás někdo viděl, tak nás zavřou do blázince, ale mě je to jedno,třepala jsem se na to takovou dobu, tak co bych si nezajezdila :grinning:
latu ovoce taky nedrhnu, to bych strávila u dřezu věčnost, jen to opláchnu a šmitec. A s tím jídlem to taky nebude tak horké, v restauraci taky člověk neví co mu tam naservírují :unamused:
31. kvě 2010 ve 12:59  • Odpověz
TO frikasé si budu tahat z prstu páč už to dělám tak nějak po paměti....
Maso jakýkoli dělám to z kuřecího z krutího jak z kostiček tak z ptátků je to jedno....
potřebujete to maso :grinning:
zakysanou smetanu
baby mrvičku( nowako mržená)
brambory nakrájený na 0,5 cm kolečka
světlou jíšku granulovanou
kuřecí vývar
sůl pepř mouku
a na zbytek si vzpomenu v receptu :grinning:

maso obalíme ve směsy mouky soli pepře a sladký papriky mmnt dítě řve....
31. kvě 2010 ve 13:05  • Odpověz
autor
já taky jezdila s kočárem po zahradě,ale jen u našich,tam neni přes stromy vidět :grinning: :grinning: :grinning: A docela mě pak zklamalo,že ho táta uklidil do patra - já myslela,že bude dole v chodbě a budu s nim moct po venku občas jezdit,když tam nikdo nebude :grinning: :grinning:
kurník musil jsem si ten recept přečetla a kručí mi v žaludu, nejhorší je,že tady mám fakt jen brambory a hermoš a nemůžu dojet nakoupit,abych si už udělala to kuře - jsme totiž prodali filcku,takže se taháme o pašíka. Naše slavný cabrio je totiž většinou nepoužitelný, momentálna čekáme až vyschnou sedačky,jelikož do něj někudy nachcalo a pak ho někde necháme na protiúčet a koupíme koktávku a taky má cabrio v prdeli baterku,takže tuhle když jsem potřebovala mít pašíka doma,tak kokotáta ve čtyři ráno startoval přes kabely :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
A hermoš samozřejmě nežeru na kila,ale úplně jsem ho nevyřadila :wink:Myslim,že pro Sájmona je mnohem horší,když se vždycky nacpu při grilování a prolejvám to kolou :sweat_smile:
31. kvě 2010 ve 13:05  • Odpověz
no jako mě bylo jasné, že nejsem sama, kdo takhle s kočárem krosí :grinning: :grinning: :grinning:
my teď museli taky kupovat baterky na obě kárky, nějak to chcípalo, ale už je to naštěstí ok, akorát Ludva potřebuje těžkou renovaci, jediné co mu šlape je motor a tady ty technické věci, ale kosmeticky je chudák úplně v prdeli.
31. kvě 2010 ve 13:13  • Odpověz
autor
my bysme potřebovali koupit celý nový cabrio :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: Protože ještě taky je úplně dokuvená ta střecha, v přední mlhovce je voda a nějak to divně škube,když už se to náhodou rozjede :grinning: :grinning:
31. kvě 2010 ve 13:16  • Odpověz
autor
Koukám,že tady nikdo,tak jdu oloupat brambory :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2010 ve 13:29  • Odpověz
autor
brambory mam oloupaný a tady pořád nikdo neni :angry:
31. kvě 2010 ve 13:48  • Odpověz
Já su vosk? Jsem si byla mufnout, ale leželo se mi špatně :angry:
31. kvě 2010 ve 13:48  • Odpověz
Musil, kde jste to bruslili? To totiž vypadá jako přesně pro mne. Totálně rovný, široký, nikde ani hrbol a nikde ani noha. Tam bych si snad zabruslila taky :wink:
31. kvě 2010 ve 13:52  • Odpověz
já byla sesbírat prádlo se sušáků
jizu, taky bych ráda věděla kde to je :slight_smile: Já totiž neumím bruslit vůbec, tak kdyby tam nidko nebyl, tak bych se nestyděla se to třeba i naučit :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 14:12  • Odpověz
a taky bych chtěla k móři, ale šíleně :frowning2:
31. kvě 2010 ve 14:13  • Odpověz
autor
tak už se Sájmonem cpeme :grinning: Já bych taky chtěla umě bruslit,ale vzhledem k tomu,že neovládám ani ledový brusle,tak kolečka by asi byly stejně marnej pokus :grinning: :grinning:
K moooři bych chtěla taky, snad nám vyjde příští rok to Chorvatsko, hlavně bez sousedky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2010 ve 14:39  • Odpověz
jsi mi připomněla - byli jsme v neděli v Kutné Hoře a narazili jsme tam na baby shop Sajmon, tak jsem si vzpomněla :grinning:
sousedi se teď chystají s dětma a ješttě dvěma rodinama na Krk, tak jim docela závidím, ale dovolených ještě bude :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 14:42  • Odpověz
jizu luss to je tady u nás v českým ráji letiště hoškovice. Maj novou dráhu tohle je stará startovačka co se už na letadla nepoužívá je to cca 2,5 km dlouhá štráse rovná krásnej hladkej povrch ale pro vás je to dost z ruky... to jedině že byste mě přijeli navštívit v mé samotě a při tý příležitosti byste si tu u nás zabruslili :grinning:
31. kvě 2010 ve 14:52  • Odpověz
TO frikasé si budu tahat z prstu páč už to dělám tak nějak po paměti....
Maso jakýkoli dělám to z kuřecího z krutího jak z kostiček tak z ptátků je to jedno....
potřebujete to maso
zakysanou smetanu
baby mrvičku( nowako mržená)
brambory nakrájený na 0,5 cm kolečka
světlou jíšku granulovanou
kuřecí vývar
sůl pepř mouku
a na zbytek si vzpomenu v receptu

maso obalíme ve směsy mouky soli pepře a sladký papriky mmnt dítě řve.... už neřve tak to dopíšu. No pak dáte na pánev trochu oleje a másla na tom se opeče to maso. Pak to maso z pánve ven na talířek. A v tom výpeku z masa osmahnete syrový na kolečka nakrájený brambory a baby mrkev cca dvě tři minutky, Pak co celý zalejt 0,5 litrem slepičího vývaru ( z kostky) a nechat vařit cca 10-15 minut dokud nebudou brambory hotový. Pak se do toho vmíchá zakysaná smetana mrskenete do toho to maso dochutíte a zahustíte jíškou. No a papáte. My tohle milujeme je to jednoduchý rychlý a hlavně všechno v jedný pánvi žádný mrcasení s nádobím :grinning:
31. kvě 2010 ve 14:56  • Odpověz
no tak to zní luxusně, asi to někdy zkusím uvařiti, dneska bych si to z fleku dala, akorát na to nemám suroviny, škodáááá
31. kvě 2010 ve 14:59  • Odpověz
luss je to strašně jednoduchý a přitom dobrý. Takže jsem se naučila mít baby mrkev furt v mrazáku a kuchtim to fakt často. I bez masa by to bejvalo bylo dobrý páč ty brambory se nacucnou tim vývarem a jsou moc dobrý :slight_smile:
31. kvě 2010 v 15:07  • Odpověz
Musil - je to letiště blízko Jičína? že bysme to s manžou prubli, až pojedeme za tchánovcema
31. kvě 2010 v 15:21  • Odpověz
jizu je to kousíček od Mnichova Hradiště takže od JC je to tak cca 30 km.... v Jičíně nevim co tam nic neni myslim.... My chodíme sem na letiště nebo do Bakova tam teď otevřeli nový areál je to taky fajn :slight_smile:
31. kvě 2010 v 15:26  • Odpověz
cus zeny
musil fotky krasne, Sofi vypada uz tak dospelacky ...myslim jako ze uz to neni takovy to zmuchlany mimi, ja uz si ani nepamatuju jak vypadal Dannysek ve 3 mesicich :sweat_smile:
lussi odsavacka je nej ta na vysavac, koupis ji v kazdy lekarne...je to sice voser vyndavat vysavac treba v noci,kdyz ma rymu,ale zase je to rychly a ma to grady
jo a ja teda nemela ani kojo kosile ani podprdy...nakoupila jsem si kosile na uzky raminka a s vystrihem,aby z toho sla dobre vyndat koza a fakt super...hlavne je pouzivam porad,nejsou jenom na dojeni. A kojo podprdu jsem koupila jednu a des bes, to rozepinani a zapinani me teda dost sralo,takze jsem vytahla podprdy co jsem nosila na konci tehu a na kojo jsem vysoupla kozu horem nebo dolem a bylo to :grinning:
chjo,pes nechce zrat uz dva dny,ted mu skrunda v brise a furt knuci..tak to zas bude noc s nim,kdo vi co kde zase sezral :rolling_eyes:
31. kvě 2010 ve 21:17  • Odpověz
nazdar ženy :grinning: :grinning: :grinning: tak my máme domrchováno......oslava proběhla v poklidu a ani jsem nedělala ostudu po tequile...a venouš se rozhodl přestat kouřit ,to bude veselo :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :sweat_smile: jinak se taky rozhodl že se objedná na to spermio..tak jsem na to zvědavá..jdu spát,zítra juknu..
1. čer 2010 v 00:35  • Odpověz
zduř pysk ženy ,ano máte pravdu šmíruju z práce ,ale píšu z domova v poklusu,takže vím co se zde děje .. :sunglasses: jak houpáte kočíky a jak má latu bezva skřínku bez dveří :zipper_mouth: ,v pátek jedem na genetiku a po létě hup na věc
1. čer 2010 v 07:33  • Odpověz
autor
nasral ženy :slight_smile: tak já včera vyžehlila všechno Sájmonovo oblečení,teď se nemůžu rozhodnout v jakém pořadí to naskládám do skříňky :grinning: :grinning: Pak tady byla kámoška - jsem měla po 150 letech návštěvu, tak jsem si i vzala lepšejší tepláky :grinning: :grinning: A za chvíli razim do poradny a pak do Práglu s lístkem na peníze a něco pokoupit. A myslim,že se mi udělala na noze křečovka :angry: Jednak mě v noci budí strašně oteklý nohy a přesně v tom místě,kde mám tu divnou žílu mě do tý hňápy berou křeče,když se třeba blbě pohnu :angry: :angry: Tak snad něco mudra vymyslí :unamused:
A jdu si opsat ty recepty na ty ňamky a rozmyslim se,kterou uvařim první :slight_smile:
1. čer 2010 v 09:00  • Odpověz
Udazte :slight_smile:
Taky pojedu k městu s lístkem na almužnu, jen čekám, kolem 10 má dorazit PPL. Teď jsem jezdila po všech Prdelovech v okolí, bo jsem měla chuť na čerstvý rohlík a než jsem vyvenčila psa, osprchovala se a umyla si a usušila květák, tak mi je nějak vyprodali. Ale nakonec jsem je domu přivezla....
Latu bereš magnézko? Já bych bez něho asi ty křeče do nohou nezvládla, chytaly mi i po transferech.
1. čer 2010 v 09:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.