• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
Mě to začalo až teď,takže jsem nic nebrala - předtim na tvrdnutí mi poradila pít magnesii,ale to tvrdnutí nebylo moc,takže to na to pomohlo, ale tyhle křeče jsou fakt hnus,takže asi něco nafasuju :unamused:
No nic já mizim, večer si chci počíst,tak koukejte žvanit :grinning:
1. čer 2010 v 09:34  • Odpověz
Vorvaně v sobotu vypustili na výlet a ještě k tomu bez podprsenky, tak mu kozy odpočívají na břiše !!!
1. čer 2010 v 09:36  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
janysku moc ti to na té fotce sluší, super hadříky! :dizzy_face: Kozy bych řekla, že jsou v pořádku, já je mám takhle i v podprdě :grinning:
Mě včera pobavil lussilák, prej mu jeho kolega v práci řekl, že je kluk přece lepší, že když ho jednou načape v kvartýru jak prcá nějakou slečínku, tak ho hrdě poplácá po rameni, kdyby měl dceru a klátil jí tady nějaký frajer, tak by byl nucen použít násilí :grinning: Takže je za kluka vlastně rád :grinning:
1. čer 2010 v 10:10  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
Lussi - to je ta chlapská logika :grinning:
Janýsku - fakt ti to sluší!!!
1. čer 2010 v 10:32  • Odpověz
Latu - kde je skříň? přehlídla jsem jí někde, nebos ještě nefotila?
1. čer 2010 v 10:33  • Odpověz
čauky :slight_smile:
Já si taky nevšimla, že by to latu fotila
1. čer 2010 v 10:42  •  2 děti  • Odpověz
janý ty jsi normální kočka ... :dizzy_face: a kozenky jsou na svém místě
1. čer 2010 v 11:03  • Odpověz
Já se loučím, jdu do školy na zkoušku z AJ. pokud to dobře dopadne, tak za sebou mám úspěšně prvák :wink:
1. čer 2010 v 11:17  • Odpověz
jizu tak držim pěstě..dneska je ale hnus počas ,se mi tam zase chce..
1. čer 2010 ve 12:10  • Odpověz
jizunko tak hodně štěstí a ať to dáš na výbornou!
1. čer 2010 ve 12:11  •  2 děti  • Odpověz
to reagujete na mě s tou skříní? já jí neviděla ,jen jsem o ní četla .. :sunglasses: lussi tobě čumim na kočáreka řikam si ,jak se vám to všem letos povedlo ..ale konec roku daleko třeba i já budu mít letos ještě štěstí
1. čer 2010 ve 12:12  • Odpověz
tady je taky humusácky a strašná kosa, už mi bylo blbé zapínat topení, tak jsem se navlíkla do mikiny,tepláků a hrubých ponožek
1. čer 2010 ve 12:12  •  2 děti  • Odpověz
to mě vždycky vladís dostane ,,hrubé,, ponožky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2010 ve 12:13  • Odpověz
za chvíli vyrážim s igelitkou ,,depress,,aby všem bylo jasné ,jak mi dneska je .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2010 ve 12:16  • Odpověz
nene, já si jen tak na to vzpomněla, že vlastně latu fotku nakonec nepřidala :slight_smile:
a já teda počítám s tím, že nás ještě letos s jizu doženete!!!
1. čer 2010 ve 12:19  •  2 děti  • Odpověz
a lepší igelitku tam nemáš? :slight_smile:
1. čer 2010 ve 12:19  •  2 děti  • Odpověz
dneska na to chcavý počasí je myslim příhodná .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,vladís je taky věčně podebranej,tak se tu mějte líp než já..pic kočky
1. čer 2010 ve 12:28  • Odpověz
no to je fakt, k tomu počasí se to hodí
pa a brzo zase dojdi
1. čer 2010 ve 12:37  •  2 děti  • Odpověz
Přeslice, kde dneska jstééééé????????
1. čer 2010 v 17:21  • Odpověz
já jsem tady :grinning: a lussinka mě nechce přidat mezi vás :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2010 v 17:23  • Odpověz
Jak nechce?????? :slight_smile:
1. čer 2010 v 17:24  • Odpověz
Latunie v tom městě nějak vytuhla, to zase dotáhne domů verků :grinning:
1. čer 2010 v 17:25  • Odpověz
já jen nakukuju, za chvíli jdu se psama ven než začne pršet, jestli se ovšem neposeru, dala jsem si dneska na oběd fazolky :fearful: No přinejhorším to zabořím někde u smrku a budu doufat, že na mě nevybafne ten hajnej :grinning:
janitchko, ty si jednu pleskni, tebe beru jako extra tutovku, nahlásit čáry můžeš každým dnem, tak jsem tě nezmiňovala :grinning:
1. čer 2010 v 17:30  •  2 děti  • Odpověz
Jééé náš hajnej :slight_smile: :slight_smile: , to si piš, že bafne .... a s pérem za kloboukem
1. čer 2010 v 17:32  • Odpověz
lussi tak to máš štěstí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale žádný čáry mě nečekaj,jedině snad na ovu testu...mě se chce spát,jsem se přežrala vepřovym na žampionech s hranolkama,venouš šel za nějakým finančním poradcem,tak snad budeme bohatý :sunglasses: :sunglasses: a je celej nervózní z kolegyně,která po něm jede a on jí neumí slušně odpálkovat a já z toho mám prdel :grinning: :grinning: :grinning: je hnusná a policajtka :sunglasses: jinak s tím srazem počítám...
dneska mi přišli těhu kalhoty a těhu tunika a večer to vezu kámošce,je to hezký,ale velikost 36 je mi volná,tak už do toho chci hergot dorůtst..a ta holka mi k tomu dala i minipidi čepičku,tak mě to rozhodilo... :frowning2: mám puštěnoou Deluxe music a vracim se nostalgicky do puberty alá čágobélo šílenci když koukám na ty klipy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2010 v 17:43  • Odpověz
autor
nasrááál :grinning: já si pak musela ještě vyzvednout chlupatou ve školce, tak jsem se tam zdržela :grinning: V poradně všechno dobrý, mimouš má nějaký faldíkatý ručičky,na to že má být na dýlku menší.....takže se obávám,že se nám narodí špekáček :grinning: :grinning: Na oteklý nohy mi napsala nějaký šíleně drahý lék,takže jsem nechala v lékarně 300,- jen to fiklo :angry: :angry:
A teď tu byla sousedka pod náma,že už má zase fleky na stropě v koupelně,takže nám někde teče sprcháč a budeme muset urychleně udělat rekonstrukci,takže další prachy do hajzlu :angry: A to bych ještě nejradši zabila kokotátu,protože když jsem chtěla sjednat tu pojistku,kde je i vytopení sousedů,tak mi řek,že mám nemoc z povolání a každá pojistka jsou jenom vyhozený peníze...hmmm teď budeme muset sousedce cálit opravu, protože má pokurvený strop :angry: :angry: :angry:
1. čer 2010 v 19:13  • Odpověz
autor
a skříň bude, nebojte,já to jednoho dne zvládnu :grinning:
1. čer 2010 v 19:13  • Odpověz
latu proč žiju v domnění že máte baráček? :confused:
1. čer 2010 ve 20:13  • Odpověz
autor
protože ho chceme :wink:
Jako děvčata mám z toho docela depku a co mě teda dodělalo je kokotátův nasranej ksicht :angry: Doprdele nemoh by se aspoň jednou tvářit jakože to vyřeší? :angry: :angry: :angry: Samozřejmě mě hned zpunktoval,že musim k sousedce /té okenní/, protože dělá ve stavební firmě,tak ať zjistim,jestli někoho nezná kdo tu tu koupelnu udělá,tak jsem jí volala, samozřejmě se nám zeptá a dá nám zítra vědět. Pak došel kokotáta domu, ode dveří prskal nadávky na ten sprcháč a pak z něj vypadlo,že mezitim už se domluvil s nějakym svym kamarádem a že to o víkendu udělají, tak jsem se ptala jeslti mám sousedku odvolat a to na mě začal prskat něco v tom smyslu,že potřebuje vědět kdo to přijde udělat, za kolik a co všechno - doprdééééle vždyť jsem mu 5minut předtim pověděla,že tohle nám sousedka řekne zítra nebo pozítří :angry: :angry: :angry: No a teď tady leží a nemluví,asi jako kdybych ten sprcháč rozbila já nebo co :angry:
1. čer 2010 ve 20:35  • Odpověz
leni já taky myslela že latu bydlí v baráku.... :wink:
1. čer 2010 ve 21:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.