• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
latu klíííííííííííííííííííííííííííííd,je to chlap.....kdybych já měla tady popisovat logiku chlapa,tak byste nechápali a myslely si že píšu z Beřkovic :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale tohle mi silně připomíná exmanžela....venda je opak,mě nenechá dělat nic :sunglasses: :sunglasses: až si někdy myslim že si myslí že jsem neschopnej idiot..... :grinning: :grinning: ale je to příjemnější než dělat a mít na starosti vše :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2010 ve 21:23  • Odpověz
tak jsem to přivolala........momentálně je druhá polovička nasratá v ložnici protože neví co si má vzít zítra na sebe na brigošku se švárou......a poradit si nedá :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: a nebude sby byl víc nasranej :grinning: :grinning: e prý koukat na fantoma paříže a :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2010 ve 21:54  • Odpověz
Dobré ráno.
Skoromatky - vstávat a cvičit. :wink: Závidím, že jste zakutané v pelechu. Já už se z tý zimy asi zbláznim. AJ včera OK, tak mám teď prázdniny. Konečně budu číst i něco jinýho než učebnice.
Jinak hlásím, že konečně přišla mrcha. 33 DC. Svině jedna, ta si dala na čas. Jsem objednaná na genetiku a imunologii. Holky, nebyl jste na těch vyšetřeních někdo? Chtěla bych vědět, na co se mě budou ptát, abych se zeptala mamky a tchýně předem ohledně rodinných anamnéz, já vůbec nevím, jak je na tom z tohohle hlediska příbuzenstvo.
2. čer 2010 v 08:57  • Odpověz
autor
Dobré ráno :grinning: To je ale dneska zase krásně,že? :angry: :angry: :angry:
A jako hlásim,že to musilkojc kuře se žampíkovou omajdou je luxus - ani jsem nevěděla,že mi žampiony tolik chutnaj :grinning: Ještě mi zbyly,takže dneska z nich utvořim poblífku :slight_smile:
2. čer 2010 v 08:59  • Odpověz
to sem ráda že šmakovalo latu :slight_smile: naše drahá se naučila štípat ženy... je to brutus mám už ruce úplně rudý :sweat_smile:
2. čer 2010 v 09:04  • Odpověz
autor
ahoj jizu :slight_smile: tak teda mrcha mě sice naštvala,že k tobě došla,ale zase lepší než na ní pořad čekat a vědět,že je to jenom zbytečný protahování :unamused: Na imunu byla lussi a jestli jim dělali i genetiku si nějak nepamatuju :sweat_smile: Ale předpokládám,že to bude stejný typ rozhovoru jako jsem měla já před tou plodovkou - takže se mnou namalovala takový jakože rodokmen, nejstarší generace tam byli prarodiče a nejhlouběji to šlo na "děti dětí sourozenců mojich rodičů",takže jestli se nepletu,tak na děcka mojich a manžovejch bratranců a sestřenic,takže pro mě teda to byla docela fuška,protože se nějak moc nestýkáme,takže data narození, případně data úmrtí a důvody jsem si nemohla vzpomenout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2010 v 09:04  • Odpověz
autor
a počkej až se naučí kozat :grinning:
2. čer 2010 v 09:05  • Odpověz
autor
ku.va :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: kozat = kousat do kozy při kojení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2010 v 09:05  • Odpověz
díky Latu. Koukám, že to se mi bude hodit diagram, co jsem dělala do školy :wink: . Tam jsem musela všechno tohle vyzjistit a vypsat v kolika a na co kdo zemřel. Docela jsem se pak zděsila, když to člověk vidí takhle pohromadě, je to hnus :confounded: :confounded:
2. čer 2010 v 09:08  • Odpověz
autor
a co jsi z toho diagramu dostala za známku? Jestli to nebyla jednička,tak by to měla úča nějak zpětně přepsat, když se ti to takhle hezky hodí i po letech :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2010 v 09:12  • Odpověz
To bylo ke zkoušce z předmětu Dítě a zdraví. Učili jsme se tam, jak moc je genetika důležitá. Samozřejmě, že člověk zdědí hlavně sklony k nemocem :frowning2:
2. čer 2010 v 09:15  • Odpověz
autor
Jo já myslela,že to bylo ještě třeba ze základy nebo tak :wink:
2. čer 2010 v 09:22  • Odpověz
Zduřte dámy, to kokotský počasí už nebudu komentovat, jen jsem vyvenčila Bena, začalo dojit
Jizu gratulka k ukončení ročníku
2. čer 2010 v 09:29  • Odpověz
Latu ty jsi ten sprcháč možná rozbila tou gymnastikou při holení!!!!!!!!!!!!
2. čer 2010 v 09:30  • Odpověz
autor
tady nedojí,ale je hnus hnusnej - celejch 10 stupňů :angry: :angry: Jsem se celej život těšila,že až se budu doma válet těhuhu,tak od května mě nikdo nedostane z léhátka u bazénu a přečtu hrozně moc knížek....no tak na lehátku jsem ležela jednou,když jsme je před měsícem přivezli a to ještě žádnej extra pařák stejně nebyl :angry:
2. čer 2010 v 09:31  • Odpověz
Latu přesně, taky jsem si malovala, jak budu venku s knížkou pod slunečníkem :grinning: :grinning: , jak nás takové kraviny můžou vůbec napadat :grinning:
2. čer 2010 v 09:32  • Odpověz
autor
janýsku to je fakt :grinning: On když se tam takovej neforemnej vorvaň napasuje,tak se to někde projevit musí :grinning: A vlastně jsi mi tim připomněla důvod,proč bude vana lepší - já už si v tom sprcháči totiž ani nemůžu moc holit, protože když si teda sednu, tak musim strašně roztáhnout nohy,abych teda přes ten pupek někam dosáhla a viděla co vlastně odřezávám,jenže ono už tam neni na mě místo,takže tak za 14 dní už bude pro mě stejně nepoužitelnej :grinning:
2. čer 2010 v 09:33  • Odpověz
Já si budu dnes muset nechat přivézt tlakoměr, bo se mi ráno udělalo tak děsně zle a slabo..... Jsem šla s Benem po páté lůlat, došla jsem do přízemí, vypustila ho ven a musela si sednout a nahoru jsem se dotlapala silou vůle, plácla sebou na postel a alarmovala starýho, ať mi přinese vodu. Brněly mi ruce, mrtvolný pot a slabost.
2. čer 2010 v 09:35  • Odpověz
autor
tak to jsem přesně měla přes noc,už podruhý - akorát že byla výhoda v tom,že jsem ležela v postely :unamused: Jsem se vzbudila opocená takovym tim lepkavym hnusnym studenym potem,ale zároveň jsem měla rozhycovanej ksicht,že jsem cejtila,jak mi teče pot po čele, křeče v nohách a brňavka v rukách :angry: Tak doufám,že se to zlepší po těch lékách co mi dr dala :unamused:
2. čer 2010 v 09:36  • Odpověz
Latu já už holím po paměti, jedna ruka je předvoj a průzkumník, druhá holí a pak to zkontroluji hmatem a zrcátkem a doupravým...., ale vana je jasně potřeba :grinning:
2. čer 2010 v 09:37  • Odpověz
autor
no já nevim po paměti....já už mám ten podvozek i dost nateklej (pardon kdo má velkou představivost), tak se bojim holit bez dozoru :unamused:
2. čer 2010 v 09:39  • Odpověz
Tohle póčo vyhovuje Lussindě, posouvá snídani čím dál tím na později a teď si klíďo chrupe.
Já jsem zvědavá, jestli stihnu v tom červnu ty věcičky vyprat, má být č. teplý, ale deštivý
2. čer 2010 v 09:40  • Odpověz
Představa: rty hawajského domovníka???? :grinning:
2. čer 2010 v 09:41  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: krásné přirovnání :grinning: :grinning: :grinning: Jen doufám,že to po porodu zmizí - dr říkala,že to je tim,jak už se to všechno připravuje na porod,tak je to hodně prokrvený a nateklý,tak snad má pravdu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
2. čer 2010 v 09:45  • Odpověz
Dobré ráno, vzbudila mě zima, tak jsem musela jít zatopit. Je to normální? Topit v červnu??? :angry:
jizunko jak psala latu, na imunu jsem byla, brali mi krev a manžovi spermoše a výsledky byly do měsíce, na nic se mě tam neptali, potřebovali jen vzorky, takže připravená na tohle být nemusí. Na genetice jsem nebyla, ale myslím, že právě tam se tě budou hodně ptát.
lehátka na terásce jsme taky ještě nevyužili :frowning2: A bazén máme ještě zazimovanej :grinning:
2. čer 2010 v 09:46  • Odpověz
Nestraš na porod, vždyť nemám nic vypraného a ještě musím do 36tt vydržet :grinning:
2. čer 2010 v 09:46  • Odpověz
Lussi, bych ho ani neodzimovávala, ale boudičku na čerpadlo máte hezkou :slight_smile: . My máme ten nafukovací a ani ho vytahovat letos nebudeme.
2. čer 2010 v 09:48  • Odpověz
Včera mi došla ta úžasná sparťanská čepička a dupandy
2. čer 2010 v 09:51  • Odpověz
no já si taky myslím, že letos si toho koupání moc nevyužijeme :frowning2: My máme ten nejmenší z Mountfieldu, takové to nadzemní kolco, takže jestli se udělá hezky až někdy třeba v srpnu tak už tam s tím pupkem stejně nebudu moct, pač bych už nevylezla :grinning:
2. čer 2010 v 09:51  • Odpověz
jany to by se strašně líbilo bratrancovi, on je hodně velký fanoušek :slight_smile:
2. čer 2010 v 09:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.