• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
jo a koukala jsem včera na zimní kombinézky, to po bráchovi nepodědím, protože se jim malý narodil v květnu, takže to nepotřebovali. No a já se vás ptám jakou velikost mám koupit :sweat_smile:
2. čer 2010 v 09:54  •  2 děti  • Odpověz
Lussi, to je asi jediné, co jsem nepořizovala a počkám, až se narodí, jak bude velký, na to je čas u nás, ty budeš rodit v říjnu, tak už budeš něco teplého potřebovat, tak bych asi volila nějakou flaušovou chlupatku v 68
2. čer 2010 v 09:56  • Odpověz
autor
bréé ráno :grinning: o topení jsem taky uvažovala,ale pak jsem si řekla,že v červnu prostě topit nebudu, na to ať se ČEZ netěší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: My máme bazén vytaženej,napuštěnej a špinavej jak prase :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zrovna dneska má přijít nová filtrace - což mimochodem nevim jestli přežiju,ono už jí ten kurýr vezl včera a já nebyla doma,tak mi volal a neuměl skoro česky,tak jsem zvědavá jestli nám vykradl jenom ten balíček nebo klepne rovnou mě do hlavy a vykrade nám byt :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2010 v 09:57  • Odpověz
A taky mám od emitexu tu letní a zimní verzi zavinovačky do autosedačky a ta je suprová
2. čer 2010 v 09:57  • Odpověz
autor
a včera večer mi došlo,že lussilákovic baby musí dodržet termín porodu - protože pak se narodí 20.10.2010 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A já bych pokoupila něco málo v 62 a většinu tak tu 68,ono u těch zimních kabátků a kombinéz bude asi lepší,když to bude větší :wink: No a pak bych nakoupila všechno co se ti bude líbit a velikost už si nějak odůvodníš :grinning: :grinning:
2. čer 2010 v 09:59  • Odpověz
autor
kurník měla bych se jít věnovat blběnce :confounded:
2. čer 2010 v 10:00  • Odpověz
Já tedy topit taky nebudu!!!! Jsem konečně Michala přiměla, aby vymetl a omyl krbovky, tak už je svinit nebudeme a plyn budou zdražovat, tak taky hovňajs :grinning: a mně je pořád vedro, i nyní mám tři okna otevřené ventilačky
2. čer 2010 v 10:00  • Odpověz
latu, tutovka ale je, že tě nebude s tím pupkem klátit a snad si odpustí ten klepanec do palice :grinning:
ok, vel. 68, píšu si :slight_smile:
u toho kočáru bylo ještě tohle - bylo to k autosedačce, tak to bych tam teoreticky mohla malého narvat a dát i do korbičky ne?
2. čer 2010 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz
ženy já netopila do včerejšího večera, ale jak už mi začal ledovět nos, tak jsem se na to vy.rala :confounded:
2. čer 2010 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz
autor
to je fakt,tak aspoň násilnění se vyhnu :grinning: :grinning:
já bych to klidně narvala i do kočárku :wink:
2. čer 2010 v 10:03  • Odpověz
latu já myslela, že taky nakoupím více kousků , ale myslela jsem si to do té doby, než jsem zmerčila ceny, to je masakr :grinning:
2. čer 2010 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz
Jasně, fusáček nacpeš kamkoliv....
Latu opře o futra od zadu ji omele a hlavou jí dá klepanec o ta futra :grinning:
2. čer 2010 v 10:05  • Odpověz
Na mimiaukci těch různých chlupatých kombinézek a všeho prodávají, že já vybírala hodně tam a taky tam zimní kombinézu pořídím
2. čer 2010 v 10:06  • Odpověz
to jo, je třeba hlídat bazárky, nové to nechci, je to zbytečné.
teď jsem si představila latu u futer :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2010 v 10:09  •  2 děti  • Odpověz
autor
lussi proto nakupuju na aukru,protože tam když člověk hledá (jakože na to mám spoustu času) tak najdeš skvosty za dvacku nebo třeba sadu 4 kousků oblečení za 100,-,takže argument o ceně jsem naštěstí ze svého slovníku vymazala :grinning: :grinning: :grinning:
janýsku to mám teda vyhlídky, budu se muset předklánět,no fuuuj - vždyť přepadnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2010 v 10:09  • Odpověz
děvčice jdu se nažrat a chrápat, odpolko nakouknu :slight_smile:
2. čer 2010 v 10:10  •  2 děti  • Odpověz
autor
no i když i tak musim před kokotátou některé nákupy zatajit a dělat,že to mám půjčený :grinning: a pak skuhrám,že nemám prachy na účtu, protože je žrádlo strašně drahý :grinning: :grinning:
2. čer 2010 v 10:11  • Odpověz
autor
tak já jdu provětrat a prohnat chlupatou, tak pá odpoledne :slight_smile:
Lussi cožéééééé, chrápat????? To můžeš spát v noci? Tak odpočívej, zatím, já jdu něco podělat a pak zase juknu
luss jestli chceš přenechám ti naší kombošku chlupatou je to vel 0-3 měsíce takže to docela využiješ není úplně silná takže na ten říjen listopad a teplejší prosinec e'no ňeňo a vůbec holky. Jestli budete chtít nějaký hadříky řekněte mám toho hodně v neutroš barvách a stejně se toho chci zbavovat nebudu to nechávat na druhý....
2. čer 2010 v 10:17  • Odpověz
Tak vám musím písnout, bylo tu PPL......., jsem zaregistrovaná na babyweb a krom toho, že mi posílají maily o vyšetřeních a zajímavostech o konkrétním tt, v kterém se nacházím, tak jsem si tam objednala zadara tu knížku BABYWEB do ruky a je úžasná!!!!! Formát A4 272 stran, pevná vazba, praktický průvodce pro nastávající i novopečené rodiče. To těhu už pomalu budeme mít za sebou, ale je tam toho hodně o péči o dítko. Za ty prachy nekupte to!!!!!!!!!!!! Jo a pro Vás pražandy dá se vyzvednout v obchodě na Čerňáku. Fakt je zadarmo, já platila jen to poštovné....... Jukněte
2. čer 2010 v 10:43  • Odpověz
Musil, já bych chtěla sehnat někoho na odběr hadříků, ale až od té velikosti 74, těch malých mám moc a samozřejmě ne holčičích :slight_smile:
2. čer 2010 v 10:45  • Odpověz
jany já tak nějak furt průběžně nakupuju na mimáči takže toho mám taky háfo a 56 a teď už i 62 je nám jaksi malá takže my jdeme na třech měsících do 68. Next už nosíme 68 od dvou měsíců.... Ono se to fakt nevyplatí kupovat nový. Když to jedno dítko nosí tak max ty dva až tři měsíce takže mimáč je moje jasná volba. Zrovna teď tam načuhuju sháním slabší mikču 68 rozepínací a ne flees. PRostě na takový to počáso kolem 20 stupŇů
2. čer 2010 v 10:49  • Odpověz
Přesně, já jsem si toho tam i dost na mimiaukci vydražila, když jsem vždy doufala po transferech, tak jsem byla předzásobená :slight_smile:
2. čer 2010 v 10:51  • Odpověz
autor
musil já toho na prťavce mám taky zatim dost naloveno,ale až vyleze ven a uvidim jak je vlastně velkej,tak bych ti pak od těch hadříků klidně pomohla :wink: Tak až odrostete té 68,tak dej vědět :slight_smile:
2. čer 2010 v 11:04  • Odpověz
autor
Mám depku jak kráva :angry: Nejdřív jsem měla radost,protože volala pojišťovačka,že jsme pojištěný,takže sousedce to zacálí pojišťovna a možná i nám by mohla nějakou korunu dát, jenže když jsem to volala kokotátovi,tak ten mě uvrhl do nejhlubší deprese :angry: Zkráceně byl příjemnej jak osina v prdeli - to víte,o víkendu se stěhovali ty pokoje a teď bude muset dělat tu koupelnu,takže se nebude moct válet celý dny v pelechu a čumět na mě jak uklízim :angry: :angry: :angry: Ku.va já bych ho vystřelila na Mars a měla bych svatej klid :angry:
2. čer 2010 v 11:47  • Odpověz
autor
No fakt bomba - pojistka je psaná na kokotátu,takže buď mi musí udělit plnou moc nebo to budou řešit s nim a to znamená,že je nám pojistka k ničemu,protože on se na to vysere,než by něco zařizoval :angry: :angry:
2. čer 2010 v 11:50  • Odpověz
latu tak to jsme na tom podobně já bych ho vystřelila ještě dál... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pěkně mi sere chlapec.. :rolling_eyes:
2. čer 2010 v 11:52  • Odpověz
Však jste manželé, tak to můžeš vyřizovat ty!!! A klíííííd ženy nebo se z nich picneme
2. čer 2010 v 11:54  • Odpověz
u nás je tichá domácnost ,cítim se nemilovaná ,nedobývaná,asi jako manželství po 50letech :rolling_eyes:
2. čer 2010 ve 12:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.