• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Jé to já taky a k tomu mám ještě vorvaní břicho a plaší se mi hormony.... Včera šel na 2 a tak mi to rozčílilo, že pořád jen já slevuji ze svého a pro to malé se omezuji a kdyby mi najednou prdla voda, zda by mi měl kdo odvézt do nemocnice, asi bych jela sama...... a to ještě většinou nechává mobil doma. Pak přišel a byl samý úsměv a přítulnost a to mi nasralo ještě víc :angry:
2. čer 2010 ve 12:07  • Odpověz
mě se taky asi plaší něco ..mám po ..tak to bude asi přechod :grinning:
2. čer 2010 ve 12:12  • Odpověz
Mně se asi brzy splaší kladiva a budu nadělovat :grinning:
2. čer 2010 ve 12:14  • Odpověz
jestli nás čeká společná dovka v chatce 2krát 2metry ,tak to jeden z nás nepřežije .. :rolling_eyes:
2. čer 2010 ve 12:18  • Odpověz
autor
mě vždycky tak uklidní,když zjistim,že to je všude tak nějak stejný :grinning: :grinning: :grinning: No a asi je fakt,že se mi ty hormony taky plaší - já jsem na kokotátu třeba byla v noci nasraná,že ještě nemám sbalenou tašku do porodnice - teda ne že by s tim měl něco společnýho,ale jak jsem tak nemohla spát,tak jsem zjistila,že mě tim nasral :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2010 ve 12:25  • Odpověz
autor
a kdyby se tu mihla musilkojc žena,tak hlásim,že při hrabání v oblečkách jsem zjistila,že na prťouse bych potřebovala nějakou mikinku - já mám samá trička a bodýčka,ale něco na "zateplení" když bude trochu chladněji mi uniklo :sweat_smile: Jo a taky vůbec nemám představu,jak velkou můžu mít Sájmonek hlavu,tak nevim jestli mám správné čepičky :confused:
2. čer 2010 ve 12:28  • Odpověz
V čepičkách taky tápu..... Na "zateplení" :grinning: , to mi už ze zoufalství rozesmálo, mi snad budeme tu zimní kombinézku po porodu Latu taky potřebovat, červenec nečervenec :angry:
A máš pravdu, samozřejmě, že za to, že nemáš zabaleno do porodky může kokotáta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2010 ve 12:47  • Odpověz
autor
janýsku přesně, vem si holčiny co měli termín v květnu - taky určitě nic moc teplýho původně nekupovaly a ejhle,ono je 11 stupňů :angry: :angry: :angry: a jsem ráda,že sdílíš můj názor na kokotátovu vinu :grinning:
2. čer 2010 ve 12:56  • Odpověz
:angry: tady poslouchám jak hučí meluzína a jak to lomcuje stromy v parku, to je zlý sen :angry:
2. čer 2010 ve 13:00  • Odpověz
autor
já si jdu ohřát zbytek kuřete alá musilka a pak musim zase chvilku zabavit zrzouna - normálně bych jí vzala na procházku,ale tady teče voda po silnici pěknym proudem, hnus hnusnej :angry: :angry: :angry:
2. čer 2010 ve 13:12  • Odpověz
autor
a právě mi přišlo potvrzení,že zítra dorazí matrace do postýlky a další 3,14čovinky co jsem objednala - jupí,tak se bude skládat postýlka :dizzy_face:
2. čer 2010 ve 13:19  • Odpověz
No však dělej, za 55 dní rodíš :grinning: :dizzy_face:
2. čer 2010 ve 13:20  • Odpověz
autor
cože? Sakryš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
2. čer 2010 ve 13:22  • Odpověz
helou bejby :grinning:
musilka má ip,kombinézku chci :slight_smile:
já si vařím brokolicovou polívčičku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
v pátek po tom Gennetu (mimochodem držte nám palce) se chceme jet podívat do Ikey, snad tam nebude hodně lidí a matky s děckama tam vpadnou až o víkendu, já to tam nedávám, když je tam hodně lidí :unamused:
2. čer 2010 ve 13:27  •  2 děti  • Odpověz
Co tam budete pořizovat?
2. čer 2010 ve 13:28  • Odpověz
mě to přijde neuvěřitelný, ty vaše porody, už takhle brzo :confused: :grinning:
2. čer 2010 ve 13:28  •  2 děti  • Odpověz
autor
to jdete na velký UTZ? Tak držíme palce,ať si tam nic nevymejšlej :wink:
jinak děučata já už vim odkud chci kolotoč nad postýlku, jsem si tady všimla nové reklamy a děsně se mi to tam líbí:
http://www.modroocko.cz/Hracky-na-zaveseni/
2. čer 2010 ve 13:29  • Odpověz
Však než se my oklepeme a začneme zase řádit po šestinedělí, tak taky rodíš :slight_smile:
2. čer 2010 ve 13:30  • Odpověz
jany já nevím, uvidíme až podle cen a co mi tam padne do oka, asi nějaké to chrastítko,možná závěsy nebo záclony do pokojíčku, ale to nevím jestli tam budu mít, taky budeme potřebova garnýže - ale to se asi zfoukne v Bauhausu nebo podobným krámu
2. čer 2010 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz
Jé, mně se líbí péráci. Nejprve se optej kokotáty, jestli ti ho přidělá, ať mu zase nepřivodíš trauma!!!
2. čer 2010 ve 13:31  • Odpověz
kolotoče vypadají hezky a hlavně za dobrou cenu, já se chci někde podívat jak vypadají ty hrací :slight_smile:
2. čer 2010 ve 13:33  •  2 děti  • Odpověz
autor
péráci jsou boží :grinning: Hned jak si objednám ty věci do porodky,tak vlítnu na tenhle obchůdek - a jestli mi to kokotáta nepřidělá,tak péráka pověsim na jeho pérko a bude s nim muset mávat :grinning: :grinning:
2. čer 2010 ve 13:33  • Odpověz
S tím růžovým slonem na kladélku by byl úchvatný......, by ho ale stále musel udržovat v pozoru
2. čer 2010 ve 13:34  • Odpověz
autor
Já taky chtěla hrací,ale tak dlouho jsem vybírala až se mi žádnej pořádně nelíbí :sweat_smile: My připadají málo barevné, tadyty dřevěné jsou takové výrazné,že to miminko hezky uvidí :slight_smile: A aby tam měl něco hracího,tak koupim jenom takovou tu jednoduchou závěsnou hračku co hraje :wink:
2. čer 2010 ve 13:34  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: chudák,kdyby to čet :grinning: :grinning:
2. čer 2010 ve 13:35  • Odpověz
autor
to je ale dementní ptáček:
http://www.lepeeto.cz/cs/pictures/19.jpg :grinning: :grinning:
2. čer 2010 ve 13:36  • Odpověz
Hračky plyšové co hrají mají v tom letáku Lidlu, je to v akci od zítra, chcu se tam stavit pro plíny a možná nějakou tu hračku....Vám tu pořád házím odkazy a vy nereagujete!!!
2. čer 2010 ve 13:37  • Odpověz
Děvčata já bych to viděla tak že na srázek vezmu nějaký věcičky a vy si je tam rozeberete..... Many za ně nechci jsou to věci třebas už z druhý ruky a i když jsou jak nový tak já bych je stejně asi nesla někam do kojeňáku nebo tak. Prodávat to neumim a nebudu :grinning:
Luss kombo vyfotim během ndška zítřka a celkově zejtra až mi prcoška usne tak vám vyfotim to co by se vám mohlo bodnout :wink:
2. čer 2010 ve 13:42  • Odpověz
a já náhodou o těch odkazech co tu házíš vím :sunglasses:
2. čer 2010 ve 13:42  •  2 děti  • Odpověz
ok musil:slight_smile:
2. čer 2010 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.