• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Tak alespoň řekni, ať si je strčím dop*dele, že už to víš :grinning:
2. čer 2010 ve 13:43  • Odpověz
janysku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To néééé, pro mě to akorát není ještě aktuální, konkrétně ty plíny ani nemám kam dát, já až budu potřebovat aktuální odkazy se levama tak vy budete hekat na porodním sále :grinning:
2. čer 2010 ve 13:47  •  2 děti  • Odpověz
Je dáš na půdu a v říjnu, jako když je najdeš, já mám plný peřiňák :grinning:
2. čer 2010 ve 13:48  • Odpověz
autor
Ku.va jaký odkazy? Tady žádný nevidim :sweat_smile:
a já šlapu chtě nechtě na rychlosraní - samozřejmě se psem, aspoň nejsou v tom dešti venku žádný lidi a nikdo neuvidí,když tam to hovno nechám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teda ne že bych byla nezodpovědná,ale tady jaxi není žádný koš do kterého by se to dalo hodit a s hovnem v sáčku tedy chodit nehodlám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Za půl hoďky jsem zpět :wink:
2. čer 2010 ve 13:48  • Odpověz
No tak teď jsem si myslela, že potřebuješ rychle na sranďu ty a že to tam necháš atd...... Jsem se řádně při představě, jak si to neseš v pytli domů natlemila :grinning:
2. čer 2010 ve 13:50  • Odpověz
Ty wolís a na tu knihu jste čučely? Lussi, ty by jsi si ji na tom Čerňáku mohla vyzvednout!!!
2. čer 2010 ve 13:51  • Odpověz
jj, čučela jsem na to a asi si to objednám :slight_smile: Na tom Čerňáku se to musí nějak taky objednat dopředu aby to tam měli ne?
2. čer 2010 ve 13:54  •  2 děti  • Odpověz
Latu s*re, Lussi vaří tu blééé brokolicovou poblívku a mě to tu samotnou nebaví...
Co ta Petra????? Se dlouho mamina nehlásí, píši černý puntík!!!
2. čer 2010 ve 13:54  • Odpověz
Tam to prý v tom obchodě mají, tak nevím...... To poštovné je 120,- nebo 150,- teď nevím a doveze to PPL. Já objednala v pátek a dnes došla
2. čer 2010 ve 13:55  • Odpověz
a já to objednala právě teď:slight_smile:
no snad je Petra v pořádku...
2. čer 2010 ve 14:04  •  2 děti  • Odpověz
Jestli jsi se zaregistrovala, tak ti nyní budou od babyweb chodit zprávy, jak jsi na tom v těhu a co tě čeká a najdeš to i na těch stránkách, vždy když se přihlásíš
2. čer 2010 ve 14:11  • Odpověz
autor
no to byl blbej nápad :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: Ono to vypadalo,že bude chvilku pršet jenom lehce, samozřejmě sotva jsme vylezly z branky,tak začal vichr a ceďák jako prase,jenže to už bych zrzavý nevysvětlila že se jde domu :angry: Tak jsme to oběhly, sebraly hovénko do pytlíku,protože se samozřejmě vybobkovala před školkou a tam to teda ani já nenechám a darovala jsem to někomu do popelnice :sweat_smile:
Já si tu knížku vyzvednu až tam budem na čerňáku na tom vy3,14čeném srazu :grinning: Mimochodem Lussi se nevyjádřila,jestli jde taky a zatim jí to tady v tichosti prochází :angry: :grinning: :grinning:
2. čer 2010 ve 14:20  • Odpověz
tak registrace taky hotová :slight_smile:
tady sice chčije, ale nefouká, pséky jsem vzala, ale domu, beztak byli jen zalezlí v boudě, tady si alespoň spolu hrají.
a k tomu srazíku....kdy že to přesně je? Já jen tak zběžně pročítala, že ten termín co jste psaly nemůžu, teda já můžu, ale nemám se tam jak dostat, protože lussilák má pracovní akci a nebude mi k dispozici jako taxík :frowning2:
2. čer 2010 ve 14:29  •  2 děti  • Odpověz
nazdar ženský :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
hele já se tam taky zaregistrovala ale nedaj to jenom těhulím???
2. čer 2010 ve 14:41  • Odpověz
autor
no toho 18.6., tak ať pracovní akci zruší,jistě chápe,že takovýto sraz je důležitější než práce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Nebo bych možná mohla zkusit ukecat autobusáka ať to z Latunkova veme přes Lussilákov :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2010 ve 14:42  • Odpověz
ahha už jsem si to přečetla,stačí tam přijít a vyzvednout...na tom čerňáku až tam pojedu za váma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. čer 2010 ve 14:45  • Odpověz
autor
janí tak tam půjdeme spolu :grinning:
2. čer 2010 ve 14:46  • Odpověz
autor
a kdyby ses jim nezdála těhotná,tak řekneš,že jste teprve ráno počali :grinning: :grinning:
2. čer 2010 ve 14:46  • Odpověz
Po mě žádné přísežné prohlášení nechtěli, jen jsem se zaregistrovala a objednala :slight_smile: . Jen jestli před tím vyzvednutím si to nemusíte taky nejprve objednat a zadat způsob dopravy vlastní odběr....., to jsem nezkoumala, to načtěte. Fakt stojí za to i kdyby jste ji chtěly dát někomu jako dárek, já si ji ale určo zatím nechám.
2. čer 2010 ve 14:48  • Odpověz
autor
prej se kdyžtak ta objednávka vyplňuje na prodejně,tak je asi lepší to mít už hotový,ať to odsejpá :grinning:
Já jdu vařit tu poblífku,tak ne abyste zdrhaly,já tu sem hned zptáky :grinning: :grinning:
2. čer 2010 ve 14:51  • Odpověz
Ty Latu, máš dle UTZ už prcošku otočeného hlavou dolů? Mně to dole pořád tak nakopává, že tam má určo nožky, snad mu nevyleze ven
2. čer 2010 ve 14:55  • Odpověz
autor
jj, včera byl zase ukázkově hlavou dolu,ale taky mám někdy pocit,že mě pořád ještě kope dole -tak to asi naráží hlavičkou :grinning: :grinning: :grinning: Ale jinak musim říct,že je asi docela flegmík, kolikrát o něm celý den pořádně nevim - až večer pak začne řádit,ale když si vzpomenu jak mi jedna chytrá druhomatka na začátku těhu tvrdila,že ty kopance jsou až nepříjemný a že ona to u prvního neměla ráda,tak mi to nějak neštimuje :unamused: Já miluju každý jeho mrcasení sem a tam :dizzy_face:
2. čer 2010 v 15:04  • Odpověz
latu no tak to by byl full servis, autobus až před barák :grinning: Já půjdu na další srazík, alespoň omrknu další čerstvě narozený brambory :slight_smile:
jani není to jen pro těhotné, má to i známá co plánuje otěhotnět v srpnu
janysku já ho mám hlavou dolů, ale u mě to není ještě směrodatné, to se ještě stokrát otočí :grinning:
2. čer 2010 v 15:05  •  2 děti  • Odpověz
ti dva maj ještě ručičky, tak vam to tam dlube prstíkama :grinning:
2. čer 2010 v 15:06  •  2 děti  • Odpověz
autor
Sájmon včera hrozil pěstí :grinning: A nejlepší byly ty faldíkatý ručičky :grinning: :grinning:
2. čer 2010 v 15:08  • Odpověz
autor
jdu zase pokročit ve vaření :wink:
Já taky čekám na každé nakopnutí a uklidňuje mi to, nejvíce se mrská, když si lehnu a jsem v klidu
Já pořád přemýšlím, jaký měla pro mimčo pracovní název Musilka a nějak mi to vypadlo.... Latu měla Simču, pak Přemka a nyní to je Sájmon :grinning:
2. čer 2010 v 15:10  • Odpověz
no vidíš, to si taky nemůžu vzpomenout
2. čer 2010 v 15:15  •  2 děti  • Odpověz
tak jsem si taky objednala knihu. Snad mi někdy k něčemu bude. No neber to, když je to zadarmo, že jo :grinning: . Typicky česká povaha :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2010 v 15:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.