• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Mi houby řeknete, jsem to musela najít....... přeci Jaruna :grinning:
2. čer 2010 v 15:16  • Odpověz
Jizu správný přístup a neboj, užiješ ji :slight_smile: :dizzy_face:
2. čer 2010 v 15:17  • Odpověz
autor
a původně to přeci byl Jarmil a ten má dneska svátek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jizu - tak tak, je třeba se zásobit,obzvlášť když je to zadarmo :grinning:
2. čer 2010 v 15:29  • Odpověz
A jo Jarmilek to byl původně a pak mu upad pindík a byla to Jaruna :slight_smile:
2. čer 2010 v 15:39  • Odpověz
autor
upad pindík :grinning: :grinning: :grinning: Poblífka je skoro hotová a jsem tak vyflusaná,že se půjdu na chívli natáhnout - včera jsem koupila Betynku,tak musim studovat :slight_smile:
2. čer 2010 v 15:51  • Odpověz
Já tu celý den odbíhám mezi PC a kuchyní, vždy kus nastříkám sajrajtem a nechám působit a pak meji, docela to jde od ruky, třeba to do porodu i vše stihnu :wink:
2. čer 2010 v 16:00  • Odpověz
cus bramboracky,ja vas vubec nestiham docitat...Danny je dneska zralej na babybox :rolling_eyes:
lussilaku vubec nerikej,ze nedorazis na sraz!!! ja pojedu asi taky sockou,pac budu bez auta...a metro na Cernak jede,takze v poho. Uz jste se domluvily v kolik to spachame? Ja musim akorat ve dve do Podoli na rehabku :unamused: ,tak by se mi to hodilo asi co nejdriv ...treba v 10
latu ty kolotoce jsou krasny a jsou urco lepsi nez ty hraci...jako Dannyska doted vubec nezajimal,ted ho ma rad,poustim mu ho kdyz jde spat pres den, ma z toho hroznou prdel a vali sudy v postylce :grinning:
2. čer 2010 v 16:24  • Odpověz
jizu přesně, neber to :grinning: A bude ti brzo ku prospěchu, to si piš!
polet :grinning: tak to jsi mě pobavila s tou hláškou o babyboxu :grinning:
Já bych klidně i jela přes celou Prahu, kdybych bydlela ještě na Chodově, ale takhle se štrachat z prdelákova...to bych měla tak na dvě hodiny na Čerňák :frowning2:
2. čer 2010 v 16:39  •  2 děti  • Odpověz
lussi ja to budu mit taky jako celodenni vejlet....z prdelakova jmenem Lisnice :grinning: jestli jses nekde na stejny strane,tak muzem dat ten prespolni beh spolu :grinning:
2. čer 2010 v 16:45  • Odpověz
jo jinak to mam odstupnovany...babybox jeste ujde, ale kdyz je fakt nesnesitelnej celej den,tak je zralej na defenestraci :grinning:
2. čer 2010 v 16:47  • Odpověz
prej defenestrace, chudák malej :grinning: :grinning: :grinning: (pozn. defenestraci jsem si musela najít na wikipedii, pač mě netrklo co to je :grinning: )
2. čer 2010 v 16:50  •  2 děti  • Odpověz
hihi...no to brzy poznas :grinning: ...obcas je to psycharna
2. čer 2010 v 16:57  • Odpověz
ale jinak ho hrozne miluju!!!! :wink:
2. čer 2010 v 16:58  • Odpověz
já jsem na psychinu někdy z těch mých hafanů, takže se ukliďňuju, že budeme mít super hodný tichý dítě, což je samozřejmě nesmysl :grinning:
Holky já mám asi snad šestky kozy, pomooooooc :frowning2: :grinning: Lussilákovi se to samozřejmě líbí, ale ono je to vážně ošklivý a strašně velký, musím nakoupit podprdy, ty co mám doma už neobleču, krom dvou co mi byly před tím velké a u těch se mi pekelně zařezávaj ramínka do těla :unamused:
2. čer 2010 v 17:00  •  2 děti  • Odpověz
no Lussi to te ani nebudu strasit,jak me nekdy sere ten nas coklajz :rolling_eyes:...fakt jsem na nej obcas hnusna,ale je toho moc,kdyz knuci jeste i on celej den,bohuzel zahradu nemame,takze ho vykopnu akorat na balkon,kde po chvilce knuci taky...fakt na palici,dokonce obcas lituju,ze jsme si ho poridili kdyz jsme vedeli ze chceme mimco :frowning2: ...tech chlupu tady,kazdej den luxuju a stejne jak se tu malej plazi,tak je celej chlupatej ...ale to jsou takovy obcasny zkraty,jinak kdyz vecer malej vytuhne,tak se tu s Frantou muchluju :dizzy_face:
a s tema kozama me neser! ja ti je zavidim,stacily by mi teda i polovicni :grinning: ...jako ja kojila 8 mesicu a pak ze dne na den bac a mam proste jednicky...a to jeste fakt moooc pekny :rolling_eyes: ...takze hadej co dostanu letos ke tricetinam :sweat_smile:
2. čer 2010 v 17:06  • Odpověz
autor
kurník to je hodin :unamused: Jsem u toho čtení vytuhla a hlásim,že jsem psychicky nevydržela a zapnula jsem topení :angry:
Polet tak to pojedeme tou sockou určitě spolu :grinning: :grinning: :grinning: Já myslim,že ta desátá hodina je tak akorát :wink:
Ty vole lussi šestky kozy?! Tak to kokotátovi nebudu ani řikat, protože by opět řekla nějakou svou nevymáchanou hlášku :angry: :grinning: :grinning: A jinak teda zkraty kdy si nadávám za pořízení blběny mám taky a to ještě neni mímo na světě,ale pak se kouknu na ten její ksicht a nevyměnila bych jí za noc na světě :dizzy_face:
2. čer 2010 v 17:34  • Odpověz
polet necháš si dát jako dárek nový kozenky? :slight_smile:
latu věř tomu, že tohle by se kokotátovi nelíbilo :grinning:
chlupatí jsou na vraždu někdy, ale taky bych je nedala :dizzy_face:
2. čer 2010 v 18:10  •  2 děti  • Odpověz
autor
moje momentální kozy,tipla bych tak menšejší trojky jsou taky na pohled hnus - hlavně proto,že já mám vlastně jenom ty bradavky (a to prej ještě zčernaj až se začne kojit :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a kokotátovi se to líbí,tak bych řekla,že jemu je to jedno jak to vypadá,hlavně že je to velký :grinning: :grinning:
2. čer 2010 v 18:19  • Odpověz
autor
a tady máe kokotátu jak se nadřel při stěhování těch věcí:
2. čer 2010 v 18:26  • Odpověz
autor
a jedna aktuálníí zrzavá pod postelí s hopíkem :grinning:
2. čer 2010 v 18:28  • Odpověz
autor
áááá kokotáta je doma a tváří se jako nejhodnější chobotnatec na světě :stuck_out_tongue_closed_eyes: No nic,jdu si nandat taky nějaký jídlo a myslim,že mě ještě dneska čeká jedna deštivá procházka,ať nemusim tajtrlíkovat v noci na zahradě, tak páček zítra :slight_smile:
2. čer 2010 v 19:13  • Odpověz
jizu moje řeč,co je doma to se počítá :grinning: :grinning: ale já si teď s těma těhu věcma na věšáku v igelitce připadám jak blázen..ale zase se těšim jak mi to bude slušet,jsou fakt pěkné :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
2. čer 2010 v 19:42  • Odpověz
tak jsem dnneska absolvovala u tchánových sousedky na takový tý promo akci alá matrace za řicet hadrů za jednu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: venouš mi přijel z brigošky chudinka úplně hotovej a po papání mi vytuhl na gauči. :grinning: :grinning: dělám brokolicovou polífku a zároveň zapečenou brokolici s nivou a smetanou :wink: :wink: jo a v kolik se teda sejdem??musim si zjistit vlak :wink:
2. čer 2010 v 19:56  • Odpověz
ty voé latu já si řikam co to tam máš za mimino v zavinovačce a on je to kokotáta pod duchnou :confused:
2. čer 2010 ve 20:17  • Odpověz
já to taky luštila s brejlema :grinning: :grinning: leni co práce?máš to?
2. čer 2010 ve 20:24  • Odpověz
jo jinak s novejma kozama v budoucnu taky počítám.....jsem teď viděla novou metodu,jenom to tam stříknou,nějakej roztok a je to na bázi silikonu,ale ne ty polštářky a ono se to vstřebá do té prsní tkáně :dizzy_face: :sweat_smile: a chci si nechat udělat nové řasy,vypadá to úžasně :dizzy_face: :dizzy_face:
2. čer 2010 ve 20:30  • Odpověz
hihi,ja taky cucela,proc je kokotata zavinutej? :grinning:
hele tak nakonec muzeme jet vsechn dohromady ne?
jani a jak dlouho to vydrzi tahle kozi novinka? :sunglasses: ...ja jdu na klasickou reznicinu,uz se tesim. Jinak rasy si ted nechala prodlouzit moje segra a prej je to nadhera,tak jsem zvedava...ale je to docela drahy,musis kazdej mesic na vymenu :confounded: ...to neni nic pro me...a navic ja jsem kolikrat tak kantare a mnu si oci celej den....to bych jim asi dala narez :grinning:
2. čer 2010 ve 20:35  • Odpověz
polet nevim jak dlouho to vydrží...podívám se na netu...jsem viděla nějakou reportáž,byla na tom nějaká celebrita...nechám si je prodloužit před svatbou :wink: :wink:
2. čer 2010 ve 20:38  • Odpověz
tak jsem to našla a dávali to v Topstar magazínu 19.5. ale momentálně mi to nejde pustit... :angry: :angry:
2. čer 2010 ve 21:00  • Odpověz
jani a polet čus ..jo mám to ..jsem už stálý zaměstnanec ,akže ted budu odpočítávat a pak půjdu pěkně na pokus :sweat_smile: ,holky já jsem furt v práci a zítra se dozvim esli pojedu do tý ozdravovny vojenský ,baba svinská to měla potvrdit dneska a dělá vofuky ..v práci jsou z toho nadšený ,že to budou vědět dopředu 3dny :pensive: :rolling_eyes:
2. čer 2010 ve 21:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.