• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
cože si budete prodlužovat kozy ???ty já už mám tak dlouhé ,že to házim přes rameno.. :angry: ,ještě kdyby se měly zvětšit ,tak už se s V. nevejdem do postele :rolling_eyes:
2. čer 2010 ve 21:22  • Odpověz
ježiš ted to čtu, že mi vypadl prostředek ,od koz jste skočily k řasám.. :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,no ty já mám taky dlouhý..takže bych potřebovala k 40tinám zkrátit ty kozy
2. čer 2010 ve 21:25  • Odpověz
leni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to máš hezké přání :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2010 ve 21:38  • Odpověz
leni gatuluji ke stálé práci :wink:
2. čer 2010 ve 21:43  • Odpověz
díky jani ,jsem každopádně klidnější ,že mě už nemůžou pro nic za nic bez udání důvodu vyhodit
2. čer 2010 ve 21:48  • Odpověz
tak jsem dopadla tak,že píšu v přibllé on line hře za venouše,je fakt mrkvola :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a my jsme dámy proti pánům kteří válčí a zabírají území dosti inteligentní :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
2. čer 2010 ve 21:59  • Odpověz
sice nevim wocogou ,ale jsi hodná ,že za něj něco děláš ,to já nedělám za nikoho nic .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to počasí už mi fakt sere ,jsem se večer vracela naší uličkou lásky k baráku a tam půl metru vody ,jsem domu přišla zmáchaná ke kolenům a od bahna .. :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2010 v 08:37  • Odpověz
autor
Dobré ráno :grinning: Já fakt nevim - já myslim,že by nemělo být pořád takhle horko, taky by mohlo občas sprchnout,ne? :angry: :angry: :angry: :angry: Už jsem z toho fakt vytočená - koupelna přetejká špinavym oblečením, protože nestíhám prát, mi to doma vůbec neschne,takže jednou várkou bloknu sušák tak na dva dny a mám tam zrovna dvoje povlečení,takže to by akorát tak zasmrádlo než by doschlo :angry:
3. čer 2010 v 09:17  • Odpověz
autor
Jo a kokotáta neni na té fotce zavinutej,ale schovanej před prací :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
3. čer 2010 v 09:18  • Odpověz
autor
chudák musimáma - psala na FB,že jí chytnul žlučník :unamused:
3. čer 2010 v 09:32  • Odpověz
autor
a jdu něco dělat, musim dožehlit,ať můžu sklidi prkno a instalovat postýlku,když přijde ta matrace :grinning:
3. čer 2010 v 09:34  • Odpověz
Čus ženy, to je ale hnus venku. Chci zalézt do pelechu a číst si a chrápat. Buďte rády, že nemusíte do práce :wink: . Jani gratulace ke stálé práci. To se hned můžou plánovat hokusy pokusy, co?
Já měla včera depku z mrchy, ale manžílek mě pěkně uklidnil, když chce je velká opora :grinning:
3. čer 2010 v 09:44  • Odpověz
autor
tak já mám všechno vyžehlený a koukám,že tady úplně mrtvo :unamused: Už jenom zbejvá aby pan pépéelák dovalil matraci - se vsadim,že dneska nepřijedou a zítra chceme jet na nákup do Tesca,takže přepokládám,že to doveze přesně tou dobou :angry: A jsem úplně hotová z toh žehlení, fuj - a blběna si mezitim schrupla,takže je plná energie,tak spánek u mě nehrozí, musim se jí věnovat :unamused:
3. čer 2010 ve 13:15  • Odpověz
Dobré ránko :grinning:
chudák musilka, to musí bolet jak čert :frowning2:
jizunko to si piš, že jsem ráda, že nemusím do práce, když to venku vidím tak mi je každé ráno líto lussiláka, o víkendu má být snad hezky. Manžílek je hodnej, tak to má být :dizzy_face:
kokotátova peřinová foto mě pobavila :grinning: A chlupatice na té fotce vypadá jak lev :sunglasses:
leni tak to je paráda, už můžeš klíďo ogravidnět, když máš zkušebku za sebou :slight_smile:
jani ty se v těch gravi hadrech vyfoť a ukaž :sunglasses:
My jsme včera vyaukrovali první věcičku pro malého, tak zkusím najít foto a ukážu :slight_smile:
3. čer 2010 ve 13:29  • Odpověz
autor
haha lussi proč vstáváš dneska tak brzo? :grinning: :grinning: :grinning:
Na aukro teď radši chvilku nechodim, se nějak ztenčilo konto,tak vyčkávám na další přísun peněz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2010 ve 13:34  • Odpověz
ty vole, já myslela, že je tak deset hodin a to mě ještě vzbudili chlupatí, že chtějí jít ven, jináč bych hrápala asi ještě teď :grinning:
nějak mi blbne oř :angry: Je to jakési pomalé...
Tak tady jsou ty hadříky - Next za 175,- :slight_smile:
3. čer 2010 ve 13:38  • Odpověz
autor
tak ta opice je boží :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2010 ve 13:39  • Odpověz
autor
mě vzbudil chlupatá v noci když blila - naštěstí jsem se probrala včas a sundala jsem jí z postele na zem,ale i tak jsem si musela rozvičku s mopem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2010 ve 13:40  • Odpověz
to je, my totiž budeme mít určitě dítě co vypadá jako opička, tak to k sobě bude ladit :grinning:
3. čer 2010 ve 13:41  • Odpověz
fuj, tohle noční blití nesnáším, akorát já to většinou najdu až ráno, protože spím se špuntama, jelikož si můj drahý každou noc hraje na dřevorubce :unamused: Já ráno uklízím většinu tak 4 "hromádky", když už tak už :angry:
3. čer 2010 ve 13:43  • Odpověz
a dneska dělám na obídkovečeři rybí filé s brambůrkama, mňam. Akorát se mi to nechce obalovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2010 ve 13:44  • Odpověz
autor
no s tim chrápáním mě už kokotáta taky vytáčí - já nemůžu usnout normálně a sotva zaberu,tak mě vzbudí jak zařezává, mezitim už se mi chce lulat,takže musim vylézet,dohrabat se na záchod a jak jsem ztuhlá,tak mi to trvá sto let,takže se proberu a nemůžu pak zase spát a takhle to jde pořád dokola celou noc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2010 ve 13:45  • Odpověz
autor
já tuhle dělala rybí prsty - chutná to stejně a je to už obalený :grinning:
3. čer 2010 ve 13:45  • Odpověz
tak to je přesné, já si právě proto musela pořídit ty špunty, ale i tak to někdy slyším i přes ně :frowning2:
3. čer 2010 ve 13:46  • Odpověz
autor
jsem přeci jenom vlezla na aukro a koukám,že je tam nová sekce potraviny,tak jsem vám hned našla aukci co se vyplatí:
http://www.aukro.cz/item1065107835_tunak_rio_mare_80g_v_slunec_oleji_pc_49_90kc.html
o špuntech už přemýšlim dlouho,jenže to pak zase neuslyšim to blití a nableje nám do postele :sweat_smile:
3. čer 2010 ve 13:48  • Odpověz
autor
no nic jdu se věnovat té blběně,ať si pak můžu odpoledne schrupnout :unamused:
3. čer 2010 ve 13:51  • Odpověz
když mě některý ty rybí prsty nechtunají a vždycky zapomenu tu značku, kterou mám kupovat, takže to raději nekupuju :slight_smile:
tak aukrovat potraviny by mě tedy nenapadlo :grinning: :grinning: :grinning:
já si jdu připravit tu rybu, tak zatím páčko :slight_smile:
autor
já kupuju jedině nowaco a ty mi chutnaj :wink: Já nevim co s tim psem - chce hrát na honěnou a to jaxi nedávám :angry:
3. čer 2010 ve 14:28  • Odpověz
tak jestli to jsou takové ty nemleté , tak to jsou asi ty co mi chutnají :slight_smile: A když ji narveš piškot do nějaké gumové hračky třeba, tak ji to nezaměstná? Já mám alespoň výhodu, že je můžu vyhodit ven a nestarám se, teď chrápou oba dva v boudě a mám svatý klid, bydlet ještě v Praze a tam venčit.....blé, to by byl mega opruz.
Dneska dávaj "Hledá se táta a máma" tak koukejte na zrzavce :slight_smile:
3. čer 2010 ve 14:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.