• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
to jí zaměstná jenom na chvilku,jak má ten špičatej čumák,tak všechno hned vyndá :unamused: Normálně bych si ní vylezla na zahradu a házela jí míč,jenže v týhle klendře jsem tam vydržela sotva 10 minut :angry: Za všechno může to zasraný počasí :angry:
Na zrzavce koukat budu, doufám,že nedávají nikde jinde nějaká letadýlky :angry:
3. čer 2010 v 15:00  • Odpověz
Týýý jo holky, já vám závidím, jak Aukrujete. Musíte z toho mít ohromnou radost, když se podaří něco za dobrou cenu. Já, když jsem vždycky u ségry, tak se tak rochňám v těch jejích hadříčkách. Včera jsem zrovna byla za neteřinkou a ségra, že potřebuje koupit toaleťák, že prej mám hlídat. Samozřejmě jen se zavřely dveře, tak malá začla řvát. Ale zabalila jsem jí do deky a nosila v náruči, tak usla hned. Bylo to nádherný, takovej drobínek. A už chci ku*va taky mímo!!! :wink:
3. čer 2010 v 15:01  • Odpověz
Tady je, abyste měly přehled o kom to mluvím :wink:
3. čer 2010 v 15:05  • Odpověz
Jo a ještě zkuste mrknout na laclik.cz, to je sekáč s dětským oblečením. Každé pondělí a čtvrtek tam mají nové zboží a jakmile si to dáte do košíku, tak to prý zmizí z nabídky, takže to maj fakt vymakaný. Kamarádka tam nakupuje na tuny :wink:
3. čer 2010 v 15:06  • Odpověz
jéééé jizu ta je roztomilá a taková vlasatá :slight_smile:
A rochňáš se v těch hadříkách oprávněně, stejně budou pak u tebe doma a použiješ je všechny, jesti budete mít taky holčičku :dizzy_face: Já to teď beru jako obrovské plus, ušetříme tak spoustu peněz.
Jdu mrknout na toho laclika.cz
3. čer 2010 v 15:10  • Odpověz
Dobré ranko, tak nyní jsem vylezla já.... Ráno jsem jela k městu a v práci jsem si poseděla, bylo mi neskutečné vedro, potila jsem se jako prase a byla ráda, když jsem vypadla domů a tady jsem ho zalomila na gauči a teď jsme byli lulat. Už se to tu trhá, leze sluníčko a je teplo. Zítra čekám palermo, už potřebuji prát...
3. čer 2010 v 15:25  • Odpověz
Jéje, co tu máme za nové miminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , teda nemyslím toho kokotátu v povianu :grinning:
3. čer 2010 v 15:25  • Odpověz
ahoj holky :grinning: tak jsem byla vendu objednat na to spermio :wink: teď jsem sama doma,venouš šel na pinec :slight_smile: měla bych žehlit,ale nechce se mi :slight_smile: lussinko mě to přijde blbé se v tom těhuoblečením fotit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. čer 2010 v 16:07  • Odpověz
autor
jizu ta je krásná :slight_smile: Já doteď spala, jsem si předtim chvilku hrála s tou mojí holčičkou,ale jsem nějaká bez energie, teď jsem vylezla ven pro ředkvičky a tady je teda klendra že se to fakt nedá tam bejt - leda bych zase vytáhla zimní bundu :unamused:
A teď jdu taky zkouknout laclíka :slight_smile:
3. čer 2010 v 16:34  • Odpověz
jani tak vyfoť jen ty hadříky samotný, ať vidíme co jsi pořídila :wink:
3. čer 2010 v 16:34  • Odpověz
a na tm laclíkovi se teda v budoucnu dost vyřádím, mají tam fakt dobré ceny a obrovský výběr, tímto jizunce moooc děkuju za super tip :dizzy_face:
3. čer 2010 v 16:35  • Odpověz
autor
doprdky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jizu tos mi neměla dělat, myslim,že kokotáta po tobě bude chtít finanční příspěvek na chod domácnosti,protože tam prostě zahučí peněz,že to jinak nejde :grinning: :grinning:
3. čer 2010 v 16:36  • Odpověz
autor
a to jsem tam nakoukla a už by byl košík plný, jdu se podívat na větší velikosti :wink:
3. čer 2010 v 16:36  • Odpověz
autor
já musim od toho nebo fakt budu muset něco koupit :grinning:
3. čer 2010 v 16:39  • Odpověz
lussi tak až budu mít doma foťák,mám ho v práci..
3. čer 2010 v 16:58  • Odpověz
jani oukej :wink:
3. čer 2010 v 17:00  • Odpověz
v telce nic nedávaj a nechce se mi žehlt :angry:
3. čer 2010 v 17:05  • Odpověz
autor
jupí pan PPL byl tady,tak jsem to nafotila a jdu to naházet do alba :slight_smile:
3. čer 2010 v 17:34  • Odpověz
Ahoj holky, přišla jsem nakouknout co je nového a taky se trošku :slight_smile: , Elinka od včera sama chodí :grinning:
koukám, jak vám utíkají týdny do porodu, už se těším na fota miminek :wink:
3. čer 2010 v 19:49  • Odpověz
ježiš, vypadlo mi tam slovo :confused: :confused: :confused: , takže má to být: taky se trošku pochlubit
3. čer 2010 v 19:51  • Odpověz
přidávám foto Elišky
3. čer 2010 v 19:54  • Odpověz
Ahoj holky,
tak se hlásím zpět z kontroly. Máme 2,41 mm a odpovídáme přesně termínu :slight_smile: :slight_smile: . Zítra dám fotky :slight_smile:
3. čer 2010 ve 20:46  • Odpověz
jizu neterinka je nadherna!!! takovy mimi k zulibani :dizzy_face:
ten laclik je fajn,diky za odkaz
jity Eliska je fesanda,ma uz taky dost zoubku,vid? ..no a je teda sikovna, to u nas se jeste ani neleze,nesedi...jenom plazi :sweat_smile: petra gratulace ke kontrole brambory! jak dlouho jste se snazili?
3. čer 2010 ve 20:57  • Odpověz
petra gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face:
jity Eliška je úžasná,taky chceme Elišku :wink: :grinning:
latu a tobě gartuluji k matraci :grinning: :grinning:
lussi jdu koukat na tátumámu :wink: to zase bude :slight_smile:
3. čer 2010 ve 21:14  • Odpověz
čus holky všem ke všemu gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,to černovlasý vlasatý miminko je úžasný ,bože to je můj sen toto :dizzy_face:
3. čer 2010 ve 21:33  • Odpověz
můj taky leni :dizzy_face: :dizzy_face: já bych chtěla blonďatou holčičku a černýho kluka :wink:
3. čer 2010 ve 22:28  • Odpověz
Ahoj holky, dneska už se válíte někde na zahrádkách a teráskách, co? :wink: Ať nám to sluníčko hlavně vydrží, že?
Petro - gratuluju ke kontrole a přeju, ať to takhle hladce probíhá i dál :slight_smile:
Jity - Eliška je nádherná! A hrozný je, jak to letí :wink:
4. čer 2010 v 09:23  • Odpověz
Latu - teprve teď jsem si prohlídla tvé album. Ta skříň je výborná a pěkně jste to vyřešili s tím přebalovákem. A krásný věci máš nakoupený. Hadříčky roztomilý.
4. čer 2010 v 09:25  • Odpověz
ahoj holky, ještě jsem Vás chtěla pobavit naší včerejší návštěvou u doktora s Terezkou....pokud chcete, některé zapůjčím... :grinning:
no, nejdřív jsme seděly v čekárně a přišla tam docela taková již postarší dáma, tak 65let, která již od pohledu nevypadala moc přívětivě, no a když jí zavolala sestra, že má jí dovnitř, tak moje drahé dítě na celou čekárnu vypustilo.....Tak a teď půjde babička :grinning:, takže pani zapadla do dveří a všechny maminy co tam zůstaly sedět se začaly smát, že to prostě nešlo ničím ani zamluvit ani na to reagovat, tak jsem jen důstojně vysvětlila, že se to neříká, ale smála jsem se až jsem brečela. Pak tam vysvětlila jiné mamince, že kopat do lavice se nemá (jen si přehodila nohu), že ona to taky nesmí....no paráda. Pak se mě tam ptala, jestli jdou ukazovat pani taky doktorovi pipnku :grinning: :grinning: a doktor se pak smál, když jsem mu říkala, ať jí hlavně nic neříká a ona ať už nic nekomentuje. No byla jsem rudá až na prd...., hlavně, jak jsou ty její reakce naprosto spontální, to mě dostává :grinning:
takže pokud je zájem, myslím, že ráda doprovodí, kteroukoliv z vás k lékaři :grinning: :grinning: , myslím, že půjdete na řadu co nejdřív :grinning:
4. čer 2010 v 10:00  • Odpověz
autor
péťo :grinning: :grinning: :grinning: a gratuluju ke kontrole, takže Silvestr letos u vás proběhne ve velkym :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
já tu jsem jen na ototčku, odvezla jsem psa do školky,za chvíli vyrážíme do Tesca a kouknout ty vany,jak je to cenově a tak. Ještě jsem stihla vyzvednout další balíček s hadýrkama na poště,tak to jdu naházet do alba,když jsem to poctivě vyfotila :wink:
jizu děkuju za poklonu,mě se to zcele nepokrytě taky strašně líbí a ještě až budu postýlka :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak zatim páček!
4. čer 2010 v 10:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.