• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
a furt ječí ,ježiš ještě že jsem si jí nevzala domu nafurt ..ona je strašně krásná ,ale bude mít svoje mouchy
15. říj 2009 v 18:59  • Odpověz
asi je jí smutno :confused: tak se jí koukej věnovat jo :angry:
15. říj 2009 v 19:00  • Odpověz
latu tak to je akorát po svatbě co?simonka vypadá velmi plánovaně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. říj 2009 v 19:01  • Odpověz
autor
tak já vyrážim, tepláky jsem zavázala až nad pupek,aby na Simonku netáhlo :grinning: Zatím čus ženy,pokud tu nebude rozcpanej kokotáta až přijdu zptáky,tak ještě nakuknu :dizzy_face:
15. říj 2009 v 19:03  • Odpověz
ty vole to je kosa,rožnu lampu a budu si myslet,že je to slunce,snad bude tepleji pak :grinning:
15. říj 2009 v 19:04  • Odpověz
Latu , my budeme mít výročí ...za 5 dní 2 roky:slight_smile:
15. říj 2009 v 19:31  • Odpověz
tak jsem to nevydržela a musela jem se podívat jestli to latunie řekla kokotátovi a smekám,já bych to vytroubila už na tom hajzlíku :grinning: :grinning: :grinning: jdu se zavrtat k vášovi na gauč pod peřinku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. říj 2009 v 19:45  • Odpověz
holky kočka hodila srajdu do kočkolitu a to je puch od ropuch ..houno jsem vyhodila a kočce utřela prdel ,ta byla štastná ,jsem zdrápaná a ještě budu muset vyvětrat .. :rolling_eyes:
15. říj 2009 v 19:57  • Odpověz
Jo Leni, ještě že to hodila do kočkolitu a ne na ten parapet nebo do peřin
15. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz
autor
tak jsem vymrzlá z procházky, mezitim se pěkně uvařila polívka - vývar a protož tam klokotal asi dvě hodiny,tak je výbornej, mňam mňam to já moc ráda :slight_smile: Jdu se nadlábnout, umejt čárku a Simonky domeček a honem spát,aby už bylo ráno :grinning: Tak pa ženy boženy :dizzy_face:
15. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz
Pa Latu..., zítra jedu do kanclu, tak musím nějak zkusit juknout, jak to vypadá a moc nekecejte, kdo to má dočítat!!!
15. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz
a ted jsem zjistila ,že mi nachcala do polštářů... :rolling_eyes: co je to za kočku?
15. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: To na*ere :angry:
15. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz
myslím, že kočičí sekaná...pokud už to řešíš....
jedu vyzvednout mýho mangela na nádr, aby mi nepromrzl... :grinning:
15. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
oba polštáře ..mě jebne ..konec hlídání ..
15. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
to se tak ještě někdy nabídnu to určitě :rolling_eyes: tak si jdu naordinovat něco na nervy .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz
Třeba Ordinaci v růžovce...., teda mně by taky jeblo
15. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
tak mizim ordinovat
15. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
jo ještě pro Latu,nééé,že půjdeš čůrat v noci,pěkně drž až do rána,aby bylo dost testovacího matroše :wink:
15. říj 2009 ve 23:33  • Odpověz
autor
Udaz ženy,tak vám nevim no :angry: Na tom testu po 7minutách nic nebylo,teď po 11 je tam skoro to samé jako včera,akorát to není tak hezky vidět, musim se fakt hodně snažit :rolling_eyes: Ale to je fuk, dokud nedojde mrcha,tak se považuju za gravidní - i tak jsou to ty nejpozitivnější testy,jaký jsem v životě viděla :grinning: :grinning: :grinning: Jdu si ještě lehnout,papa!
16. říj 2009 ve 04:53  • Odpověz
latu, vždyť jsi musela ještě spát, když jsi se na to dívala :wink: :wink: ..
leni, to znám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: -kočka letěla obloukem z venkovních dveří :sweat_smile: :sweat_smile: ..
16. říj 2009 v 07:15  • Odpověz
Udazte :wink: , jsem musela ještě před odjezdem do fachy juknout....
Latoušku, neboj, má se po IUI testovat nejdříve v den termínu mrchy, tak je ještě čas a do pondělí se určo vybarví!!!! :dizzy_face:
16. říj 2009 v 07:15  • Odpověz
udazte :slight_smile:
latu neplaš!
16. říj 2009 v 08:00  • Odpověz
Zduř ženy,

Latu kliid, když prvně viděla ty svoje //, tak jsem taky měla pocit, že čárka slábne a přitom mi hcg lezlo hore...je to o každém testu indivindi a testovat se má ob den....a potom dojdi si na krev a za dva dny znovu a vyser se na ty papírky, zbytečně tě to bude točit...
16. říj 2009 v 08:07  • Odpověz
latu, uvidíš za dva dny :wink: :wink: .. To už bude hotová dálnice :wink: :wink: ..
16. říj 2009 v 08:15  • Odpověz
děvčata jeslti na ten test hleděla v pět ráno tak zaručeně nic vidět nemohla, čekám až mi to donese abych to zkontrolovala :grinning:
16. říj 2009 v 08:16  • Odpověz
měla zalepené ošiška...a počínající těhu demenci po ránu :grinning: :grinning: :grinning: ..když tak brzo ráno straší na hajzlíku s papírkem
16. říj 2009 v 08:38  • Odpověz
Zduřte čárkatý :slight_smile:
latu vem test do práce luss ho objektivně skoukne :wink: a neplaš já měla taky z ranní močky test vždycky slabší večer bývá slilnější :wink: HCG stoupá ob den. A já si dneska na oslavu Simči objednala kočár takže žádný strachy Simča je jistá a možná i Silča :slight_smile:
16. říj 2009 v 08:40  • Odpověz
Ahojky musil...tedy tobě to letí... :slight_smile: ..., ty jo už bych byla taky daleko...zatím si představ, že se mi zasekla mrcha a už 89 dní od revize stále marně čekám an první porevizní, za sebou 3x vyvolávačka a ani prd... :frowning2:
16. říj 2009 v 08:57  • Odpověz
autor
udaz ženy :slight_smile: Tak lussi to zkontrolovala a viděla tam stejný hovno jako já :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale tak jak už jsem jednou řekla - Simonka neni žádný obyčejný embryo a musí to dělat trochu dramatické :grinning: Test sice dopadl blbě,ale zase jsem ráno našla čípek - on je totiž posunutej hrozně vzadu a je celkem tvrdej, já ho hledala tam co vždycky a bylo tam prdlajs,tak jsem myslela,že zmizel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. říj 2009 v 08:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.