• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
jo jo Latu, na Silvestra se letos vážně ožeru...
jinak také skláním poklonu k pokojíčku a strašně moc se mi líbí postýlka, je nádherná :wink:
tak dobré pořízení v Tescu :wink:
4. čer 2010 v 10:46  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: tak venku je nádherně a já mám stejně divnou náladu....jsem sama doma taky budu..
latu ty oblečky jsou krásné :dizzy_face: :dizzy_face:
4. čer 2010 ve 13:57  • Odpověz
Nazdar baby :slight_smile:
hned ze startu musím pochválit jity Eliškum - povedla se :slight_smile: , Petře Terezku :grinning: a latunkovic kokojíček, máte to připraveno moc fešně :slight_smile:
My byli v té Ikey a nic moc se mi tam nelíbilo, koupili jsme tam akorát přebalovací podložku a deku :unamused: No a já pak kdesi v krámě sehnala konečně podprdu na ty moje lajdáky, byl to nadlidský výkon, fakt mám vemena jak kráva :grinning:
Jo a UTZ dopadl na jedničku, malej má všechno co má mít a kulky nám taky potvrdili :slight_smile: Lussilák mě ukecal na 4D, tak snad to nebudou vyhozený prachy :confounded:
4. čer 2010 ve 14:44  • Odpověz
Lussi - bezva, že je utz v pořádku!!!!! To je parádička!
4. čer 2010 ve 14:59  • Odpověz
jizu já byla ráno nervní, až jsem z toho dostala paní průjmovou, jsem ráda, že to máme z krku :slight_smile:
A co plánujete děvčata na víkend? Já vytáhla noťas na terásku a užívám si toho krásnýho počasí po dlouhé době :sunglasses:
4. čer 2010 v 16:55  • Odpověz
lussi my jedeme do Teplic ná zahájení lázeňské sezóny :sunglasses: :sunglasses:
4. čer 2010 v 19:53  • Odpověz
lussi to je super,ze je vsechno tam kde ma :wink: a na 4D jdete kdy? je to zazitek,akorat nam Danny ukazoval jenom pytlika celou dobu, hlavu mel zaborenou v placente a doktorka ho budila skoro dve hodiny! a stejne nam nic vic neukazal...az me z toho dloubani rozbolel bruch tenkrat :unamused: Tak snad budete mit vetsi stesti
4. čer 2010 ve 20:01  • Odpověz
Přeji pěknou sobotu :slight_smile: Konečně jsem vytáhla kraťase a tričko s krátkým rukávem :sunglasses: A čekám na kámošku až dojede.
jani, takže jedete chlastat :grinning:
polet na to 4D jdeme 26.7 nebo tak nějak, já si teda myslím, že to bude o ničem, ale kdo ví, třeba budu příjemně překvapená :slight_smile:
5. čer 2010 ve 13:31  • Odpověz
lussi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: gratulace koule jsou tu v převaze :D
5. čer 2010 v 18:25  • Odpověz
lussi a kočár je fakt boží...pls kolik je rozměr korby?
5. čer 2010 v 18:27  • Odpověz
jo jinak doufám že všichni ost.ok, všem ke všemu přeju :grinning:
5. čer 2010 v 18:27  • Odpověz
čus meg, dík :slight_smile: A co je u vás nového? Dojdi sem častěji :wink:
Korbu jsem teď byla poměřit a na délku to je nějakých 73 a na šířku cca těch 30, u hlavíčky - měřila jsem vnitřek, zvenku je to o nějaké ty dva cenťáky více. Žádná sláva to není, tak snad nebude Fífa obr a přes zimu to využijeme :slight_smile:
6. čer 2010 v 09:29  • Odpověz
a kde máš všechny fotky? Ty sis smazala album? :slight_smile:
6. čer 2010 v 09:30  • Odpověz
autor
Nasráááááál :grinning: :grinning: Tak koukám,že malej Lussilák je v pořádku a dokonce má fakt koule :grinning: :grinning: :grinning: Tak to je dobrý :grinning: Já se sem už v pátek nedostala, přijela nám pak odpol návštěva,tak jsme seděli venku a včerejšek byl hoodně náročnej, dopoledne jsme jeli se sousedkou do zahradnictví, pak jsme s kokotátou zapojovali filtraci a odpoledne jsme vyrazili ke známým na oslavu narozenin, kokotátu jsem pak převážela ještě na jednu akci a já se vrátila na tu původní a domu jsme přijeli až ve čtyři ráno :grinning: :grinning:
A musim si postěžovat,že už mě opravdu sere okenní sousedka, od pátku mě poučila o všech těchto věcech: hadrů na mimi mám moc (soudí podle toho kolik toho peru,to že je to oblečení do půl roku jí nedošlo), měla bych si sklidit ředkvičky,jinak mi zdřevnatí (od svých 10let pěstuju ředkvičky každý rok...), obklady a vůbec věci v OBI jsou sračky, který by si odborník nikdy nekoupil, dál si kupuje nový auto a má nejlevnější povinný ručení ze všech,protože si to sjednala přes internet (skoro dva roky jsem pojišťovala auta,takže tomu opravdu taky nerozumím) a nejdůležitější informace,kteoru mi dala,když jsme zapojovali tu novou filtraci,tak to bylo když se mě zeptala,jestli vim,že po porodu se nebudu moct koupat...... :angry: :angry: :angry: :angry: No je vidět,že jsem úplnej debil - a to jsem vám nevypsala všechno, ještě třeba mi taky poradila,že až teda pojedem kupovat ty obklady,tak to nemáme brát přesně to množství co potřebujeme,ale něco navíc,kdyby nějaká přitom praskla....bože, tuhle se mě ptala,jestli nevim proč nemá chlapa...tak to fatk netušim :angry: :grinning: :grinning:
6. čer 2010 ve 12:50  • Odpověz
tak jsem zase tu, před chvílí jsme se vrátili z Jevan, jeli jsme tam okoupat psy - je tam krásně a ty vily tam, to jsem snad viděla zatím jen ve filmula :sunglasses:
latu vidím, že si užíváš posledních chvil jako bezdětná a paříš až do rána, tak to má být :grinning: Akorát se divím, že jsi teď vzůru, já bych asi prochrápala pak dva dny :sunglasses: A paní sousedka je pěkná lopata, měla by ses nad sebou dostateně zamyslet a bude hůř, já si myslím, že ti bude kecat i do výchovy :confounded:
6. čer 2010 ve 14:56  • Odpověz
zdař bůh...jsem tu na skoka ,páč se chystám na dovku,ale musela jsem si vás ještě přečítat..lussi Žovka na tom oblečku je jak z telky ..tu opici myslim..s opicí teď mínim kámošit celý týden ,píchat se nebude ,táta má rozbitý kladélko,nějak poslední dobou nemám cit v rukách :grinning: ,tak jsme si vzali sebou stolní hry a badmigton,až rozvlnim svých 80kg,to bude něco..ale co, jsou i tací úchylové ,kterým se to možná bude líbit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,latu jinak blahopřeji k sousedce a tvým pevným nervům,mě podobně školí sousedka na balkoně ,ohledně početí jak to měla ona a že nakonec z ničeho nic ogravidněla v 48letech a pak musela na potrat :fearful: ,sousedka si musí myslet ,že jsem Rettigová ,páč v takových případech odcházím ze slovy ,,mám jídlo na plotně ,,takže prádlo je na balkoně úplně minimálně ,abych se vyhnula takovýmto střetům.. :confounded: ,ale občas odchytne vladíse ,ten tam chodí hulit a neví kam by zalezl ,když se tam baba vyprsí v práskačce,je jí přes 70let :grinning: :grinning: :grinning: ....
7. čer 2010 v 05:08  • Odpověz
latu pokojík úžasnej a samozřejmě zdravím všechny vespolek,páč teda tohle je spolek padlejch holek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: moje šéfka je naštěstí taky taková sprostá nádoba ,tak to si celkem rozumíme,v pátek proběhla genetika a za měsíc sa ukáže co s náma bude ..bude hotové kontrolní imuno a všechno se to dá do kupy ,mudři hlavy dohromady a to by bylo ,aby nebylo..sexujem stále opatrně ,nechci to pokoušet..aby do mě nezbloudila nějaká spermijka,doufám ,že tímto bude větší záruka úspěchu .. :pensive: ,koukam ,že už se rozednilo ,zatim jsem si nalakovala nehty.půjdu si oholit osrstění a hurá do světa
7. čer 2010 v 05:14  • Odpověz
leni dobromila magdalena :grinning: :grinning: tady chčijám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
CO těhule jak jste zmákly ty hice ? Pžesně si pamatuju před rokem v červenci vedro jak svině a já furt oblímala mísu.... Za týden to bude přesně rok co jsem byla na KETu a teď už mi tu řádí malej ďáblík kurňa toto uteklo. Mě se pak ke konci tak líbilo bejt těhotná :grinning: ALe pak to přenášení brrrrrrrrrrrrrr :confounded: :confounded: :confounded: No prostě užívejte ženy děsně to uteče. Sofii budou tři měsíce a mě to připadá jak tejden kdy jsem jí prděla na sále :sweat_smile:
7. čer 2010 v 08:27  • Odpověz
no lééééééééňo a to na toho bobra vidíš takhle brzy ráno? Já bych asi ani nevěděla co kosím, ani do práce jsem takhle nevstávala. Jsem zvědavá jaké budete mít ty genetické výsledky. Koukám, že máte taky príma sousedku :grinning: Doufám,že se tátovo kladélko umoudří a něco si taky užijete :slight_smile: a "spolek padlejch holek" je výborný :grinning:
musil u mě zatím dobrý, ale to bude tím, že nejsem ještě tak v pokročilém stádiu, ale na slunko nelezu, bolí mě z toho květák, tak posedávám ve stínu. O víkendu jsme odkryli bazének po zimě a tak hnusnou vodu jsem ještě neviděla, takže než to dáme do kupy tak bude zase hnusně a ani se nestihneme smočit :angry:
Letí to hrozně, to máš pravdu, mě to přijde jako včera, když jsem závstivě očumovala matky s kočárama a už jsem taky v polovině :slight_smile:
janysku kaj si? Dneska mi hoch z PPL doveze tu knížku, tak jsem na ni zvědavá:slight_smile:
7. čer 2010 v 09:59  • Odpověz
autor
nasráááál :slight_smile: Lení tak teda teď jsem si málem smíchy stříkla do gatí :grinning: :grinning: :grinning: Takovejch hlodů na jednom místě už jsem dlouho nečetla :grinning:
Lussi toho,že bude kecat do výchovy se taky obávám,ale to už bude opravdický důvod jí poslat do 3,14če :angry: A hlavně teda doufám,že až nastane to opravdické období vychovávání,tak už budeme v domečku :confounded: :sweat_smile: A jinak jsem teda taky čuměla,že mě ta pařba nějak únavově nepoznamenala,asi je Sájmon odolnej a líbilo se mu mezi lidma, tak mi to odpustil :grinning: A v Jevanech jsem taky ještě nebyla a u nás se včera okoupal kokotáta v bazénu - já bych tam teda nevlzela,jednak mi jaxi nejsou plavky a hlavně to na mě bylo ještě studený :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Musil já si ta vedra vychutnávala, po těch deštích to je jak balzám na duši :dizzy_face: Pravda,až budou tejden v kuse,tak budu určitě remcat,ale zatim v pohodě - hlavně to ještě nebylo tak strašné,takže jsem střídala sluníčko a stín pod pergolou a bylo mi báječně :slight_smile:
A dneska budu až od cca 13:00 - jdu totiž poctivě pracovat na zahrádku,tak se tu nesmim zdržet a sednu si sem až při obídku :wink:
7. čer 2010 v 10:02  • Odpověz
luss přesně.... Včera jsme byly dopolko na výletě a pořád jsme potkávali lidi s kočárama. A já si řikala kurňa jak já jim loni záviděla a předtsvavovala jsem si jak jednou snad taky budu takhle drndit se svým janéčkem a prd je to tady.... :grinning:
latu já bych s taky potřebovala porejpat v hlíně ale seru na to :grinning: Drahuš usla tak jdu radši se rejpat do bordelu doma....
7. čer 2010 v 10:20  • Odpověz
kurňa ztratila jsem jídelníček a nevim co mám k obědu... :unamused: :angry:
7. čer 2010 v 10:24  • Odpověz
latu tak hlavně ona ti nemá co do výchovy kecat, když sama nevychovala nikdy nic, ona ani neměla nikdy psa ne?
Já bych se taky ráda rejpala v hlíně, ale nemám do čeho píchnout, pěstovat nic nemůžu, protože bych to měla věčně pochcaný a na pořádný zahradní truhlíky na zeleninku a bylinky jsme ještě nenašetřily, takže můžu akorát tak trhat plevel v zámkovce :grinning:
musil a nemáš ho vyvěšený na nástěnce: :grinning: Ty si objednáváš obědy nebo jak?
7. čer 2010 v 10:36  • Odpověz
a v sobotu měli naši hafíci návštěvu, panička toho pejska uprostřed je úchylná na focení, tak si to zase chudáci museli vytrpět :grinning:
7. čer 2010 v 10:38  • Odpověz
tak a jdu žehlit hnusný nenáviděný košile, mám jich tu asi dvanáct, blééééééééé
7. čer 2010 v 10:46  • Odpověz
luss hele já pěstuju i jahody v květináčích a rostou :grinning: Jinak nic jen hrášek :D
a na nástěnce právě neni :grinning: (dávám si ho na ledničku ) :grinning: jj objednávám si jídlo tady z domova důchodců vařej výborně dietně výběr ze čtyřech žrádýlek porce jak kráva že má ještě musiotec k večeři, dovezou mi to až pod rypák :grinning: a nemusim se s ničim doma srát a furt vymejšlet. Jsem s tim spokojená a když malá dopolko spinká tak mám aspoŇ trochu volna na pokc a na úklid. KDyž bych ejště do toho měla vařit tak mi jebne. Nebo bych nevařila a jedla blafy malá by z toho měla akorát prdy a já tloustla a tloustla.
7. čer 2010 v 10:47  • Odpověz
ty vole luss já tu mám musilovu jednu co si teď koupil novou a pořád chodim kolem ní a dělám že jí nevidim :grinning:
7. čer 2010 v 10:48  • Odpověz
a pak tu mám plnej koš sofky hadrů ale večer nastartuju mámu ať žehlí :grinning: :grinning: Ještě jí k tomu přihodim koš plín ono jí to baví totíž :grinning:
7. čer 2010 v 10:48  • Odpověz
do 3,14 či, teď se mi vymazalo všechno co jsem psala :angry: A teď musím vzpomínat znovu.
Tak vyžehleno mám - zatím jen ty košile, ještě tam mám koš prádla, ale to si nechávám na zítra, nic se přece nesmí přehánět :slight_smile:
jahody jsem si zkusila zasadit ze sáčku - semínka. Samozřejmě se to nechytlo a vyrostl tam jen nějaký plevel, tak jsem tam zasadila fialky a mám je v obýváku, venku mi začaly chcípat, asi jim vadí slunko nebo co :grinning:
Musil obědy bych si taky objednávala, kdybych měla tu možnost, ono se ani kolikrát nevyplatí vařit :slight_smile:
7. čer 2010 ve 12:23  • Odpověz
no právě že vařit jen pro mě se mi nevyplatí a takhle za šest pětek mít mega oběd i s dopravou to je žůžo dobrodrůžo...
7. čer 2010 ve 12:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.