• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
no a co máš teda dneska na ten oběd? :slight_smile:
7. čer 2010 ve 12:37  •  2 děti  • Odpověz
autor
tak kytky zasazený, prádlo pověšený, pes trochu vyběhanej, soused mi možná přiveze meloun a zrovna jsem já debil rozkousla pepř a jak jsem to chtěla honem zajíst,tak sem si navíc spálila hubu:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já žeru UHO s vrtulema, páč jsem odkázaná na to co uklohnim,tady se taky obědy nedaj dovézt :angry:
Lussi tak mě sice blběna po záhonku běhá,ale jak jsem tam dlouho nic neměla,tak je tam krásně vidět ta její "průletová zóna" a tam jsem nic nedala,tak snad mi to neušlape :wink: A sousedka psa měla - když žila s tim svym prvnim manželem,tak asi dva roky než se rozvedli,takže samozřejmě je mimo jiné i odbornice na výcvik psů :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2010 ve 13:10  • Odpověz
ku.va meloun bych si dala, čekám až budou mít nějaké v akci, zatím jsem narazila na samé drahé. Tak pak řekni jesti už byl sladkej, jestli ti ten meloun přiveze. Blběna alespoň neznačkuje, kdybychom měli jen tu naši slepoňu tak by to asi šlo, ale Dasty by si z toho udělal záchod :unamused:
Tak ona je sousedka i v tomto zběhlá :grinning: Tak to je těžké, když ví všechno a ty nic :grinning:
7. čer 2010 ve 13:23  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
Lussi - pěkná fotka pejsků. Jsou hodný, že takhle zapózovali :slight_smile:. A s tím sázením to máme podobně. Já bláhová vloni vysadila 3 rododendróny, buxusy, ozdobné trávy a teď z toho není nic. Už na to kašlu, všude bude tráva.
Musil - ty to máš dobře vychytaný s obědama. :wink:
7. čer 2010 ve 13:25  • Odpověz
autor
v Tescu mají melouna za 9,90, tak vyšli lussiláka :wink: Já měla letos čtyři a hnusnej byl jenom z Lidla, jinak Tesco a Penny byly slaďoučký :slight_smile: No s tim značkováním máš recht,ona je hlavně nějaká chytrá a lulá a kaká na všech ostatních zahrádkách,jenom na na naší ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2010 ve 13:26  • Odpověz
autor
ahoj jizu :slight_smile: Vy máte takovou tu bílou dogu,že jo? Holky jestli chcete zeptám se vám sousedky,jestli nemá nějakou dobrou radu :grinning: :grinning:
7. čer 2010 ve 13:27  • Odpověz
čus holky... :sunglasses:
7. čer 2010 ve 13:29  • Odpověz
autor
čusec :grinning:
7. čer 2010 ve 13:32  • Odpověz
Latu, na dobrou radu se zeptej, konečně se sousedka ukáže :wink: a máme tohohle psa - staforda
7. čer 2010 ve 13:33  • Odpověz
autor
jizu hafan krásnej :slight_smile: Oni mají nádherné hlavičky,ale já se tady těch plemen bojim, teda ne že bych utíkala na druhej chodník,ale moc dobře vim,že kdybych si ho pořídila,tak by ze mě ten respect vůči jeho tlamě vycítil a podle toho by to asi dopadlo :sweat_smile:
7. čer 2010 ve 13:35  • Odpověz
hoj jizu :slight_smile: Tak to máte taky doma dábla, ono se to fakt nedá, my teď vysázeli padesát tůjí a dva smrčky a pevně doufáme, že to nebude stačit obchcávat a nezdechnou. Stejně asi budeme muset všude kolem těch tůjí dát ještě nízký plotek, aby tam nechodili, protože sousedovic děti velice rády hladí ty dva přes plot a já těm psům nevysvětlím, že na těch stromkách nesměj sedět. A já si taky myslela, že máte dogu, nevím proč :grinning: Ta kytičková fotka je pěkná :slight_smile:
latu tak 9,90 je dobrá cena, tak toho musím využít :slight_smile:
a sousedky se zeptej, jsem zvědavá co ti nám poradí :grinning:
čus jani :slight_smile:
7. čer 2010 ve 13:36  •  2 děti  • Odpověz
No záleží na výchově a ten náš to je hajzl mazlivej. Miluje děti, protože se jim dívá z očí do očí a nejradši by jim furt olizoval ksichtíky. Když si hrajeme, tak mu strkám do tlamy ruce a on jen tak zlehoulinka stiskává, aby neublížil. Je fakt mazel. Ale chápu to, že se ho lidi bojej. Já mám taky respekt z cizích psů a to můžou být i malý rasy. Když psa neznám, tak nevím, co by mohl udělat
7. čer 2010 ve 13:37  • Odpověz
já mám respekt z každého velkého psa,když vidím ty zuby :grinning:, např., hladím si bez dovolení jen štěňata nebo pidipsíky :slight_smile:
7. čer 2010 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz
kde je ta bukva s tou knížkou, já už si to chci prolistovat :angry:
7. čer 2010 ve 13:41  •  2 děti  • Odpověz
autor
oni ty malý hajzlíci jsou kolikrát horší než ty velký- říká se,že ten velkej je vyrovnanější,protože moc dobře ví, že mu stačí jednou kousnout a je po problému :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
7. čer 2010 ve 13:41  • Odpověz
autor
mě bukva s matrací přijel až odpolende a ten co mě měl fiknout o futra nějak kolem jedné :wink:
7. čer 2010 ve 13:42  • Odpověz
on ráno volal, že dojede kolem jedné, druhé, tak počítám, že dorazí tak ve 4 :grinning: A fiknul tě nebo tě nefiknul? :grinning:
hele kde je janysek?
7. čer 2010 ve 13:44  •  2 děti  • Odpověz
a už jste rozlouskli ta jména? Jakub nebo David? Nebo jiné? :grinning:
7. čer 2010 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz
Holky - jména máte vybraný krásný. Filip, David i Jakub se mi moc líbí.
7. čer 2010 ve 13:48  • Odpověz
autor
Nefiknul,bo ten Ukrajinec co volal ten den předtim už tam nebyl, řikal pan řidič že ten den všechno posral,tak že už ho s sebou nebral :grinning: :grinning:
Janýsek si určitě zase jel pro prachy nebo tak něco :wink: A jméno teda jako nevim - už jsem byla rozhodnutá pro Davida,ale ségra si ted nabrnkla právě Davida a vypadá to docela vážně,tak mi je to takový blbý, co když pak budou mít syna,že :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: A navíc se mi začal líbit i Lukášek nebo Pavlík - by měl svátek s kokotátou v jeden den :slight_smile:
7. čer 2010 ve 13:49  • Odpověz
jizu a vy plánujete jaká jména?
7. čer 2010 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz
autor
jizu dej si jinou fotku,ta modrá vodička vzadu ve mě vzbuzuje závist :grinning:
7. čer 2010 ve 13:50  • Odpověz
Davídka vyškrtnout, Lukáška připsat :slight_smile:
7. čer 2010 ve 13:50  •  2 děti  • Odpověz
autor
Si hlavně musim zjisti kolik stojí přejmenování,kdybych si to pak zase ještě rozmyslela :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2010 ve 13:53  • Odpověz
nebo dejte dvě jména a je to :slight_smile:
7. čer 2010 ve 13:56  •  2 děti  • Odpověz
autor
a nebo to bude Přemek, ostatně jsem si ho tenkrát objednala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2010 ve 13:57  • Odpověz
jestli to bude Přemek, tak to ale nikomu neříkejte nebo s ním nikdo normální nebude kamarádit :grinning:
7. čer 2010 ve 13:59  •  2 děti  • Odpověz
autor
jojo bude - Přemek Podlaha :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2010 ve 14:00  • Odpověz
no ten by s ním dělal beztak různé věci, nejenom kamarádil :grinning:
7. čer 2010 ve 14:01  •  2 děti  • Odpověz
:astonished: Udazte mé dámy, co jste tady toho tolik nakecaly???? :astonished: To mám jako vše přečíst :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2010 ve 14:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.