• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
knihu jsem eště neviděla, ten šukymór ještě nedojel, doufám, že ji nedoručil někomu jinému :grinning:
7. čer 2010 ve 14:35  • Odpověz
Já s císařem počítám hned od začátku, co mi doky vystavoval průkajdu, tak mi to oznámil...... První jsem měla taky na císaře, k tomu věk a mé předchozí operační zákroky. Když jsem byla na tom genetickém UTZ u toho docenta, tak mi ho taky doporučil
7. čer 2010 ve 14:36  • Odpověz
autor
lussi a už jsi viděla sousedovic dítě? Je to postižení nějak velký? Mě pořád nejde do hlavy,že na to nepřišly :confounded:
7. čer 2010 ve 14:36  • Odpověz
A jó to vlastněpsala Jizu, že už ji má doma
7. čer 2010 ve 14:37  • Odpověz
janysku tak to jo, já někde i slyšela, že po císaři je lepší zase císař
latu už jsem ho viděla, minulý týden. Byl zrovna vzhůru a musím říct, že to už poznat šlo, má takovou divnou hlavičku a ten obličejík taky nevypadá úplně normálně :frowning2: On jak tenkrát spinkal tak to nešlo poznat, měl čepičku a očka zavřený.
7. čer 2010 ve 14:40  • Odpověz
autor
doprdele :unamused: Božínku ať už je Sájmon venku a vidim,že je v pořádku :unamused:
7. čer 2010 ve 14:41  • Odpověz
Taky mi stále hlodá červík :unamused: . Nejprve jsem pořád počítala dny a nyní, zase depčím, aby se třeba blbě neomotala pupečka :unamused:
7. čer 2010 ve 14:42  • Odpověz
Ale Lussi to tedy taky parádně letí.....21 tt to už jsem byla klidnější a začala nakupovat :slight_smile:
7. čer 2010 ve 14:43  • Odpověz
já si stejně myslím, že to museli vědět, akorát to třeba nechce říct, aby je někdo neodsoudil, že si ho nechali. Ona se mě tenkrát fakt strašně často ptala na genetiku, jestli už jsme byli atd. a když jsem se jí zeptala já jak dopadli tak mektala něco o plodové vodě, že maj nějak málo(nebo hodně) a že moc nerozuměla co jí ta doktorka povídá......A všechny brambory budou v pořádku, to je jasný!
7. čer 2010 ve 14:44  • Odpověz
janysku však my už taky s nákupama začaly :grinning: A žádné komplikace si nepřipouštím :slight_smile:
7. čer 2010 ve 14:45  • Odpověz
autor
No možný to je...i když mě dokyna na té genetice říkala,že toho Downa ty normální testy nemusí vůbec zachytit,ale je to statisticky strašně nepravděpodobný :unamused: Ona ostatně ani ta naše plodovka nevyloučila všechny genetické vady,takže opravdu nezbývá než věřit,že to bude všechno v pořádku :wink: A s tim pupečníkem se taky bojim,hlavně když je Sájmon delší dobu hodnej, tak ho pak radši dloubnu do nohy,aby se pohnul :grinning:
7. čer 2010 ve 14:47  • Odpověz
Latu jak řešíš ty vložky a jednorázovky....., tak já jsem si jedny ty vložky co mají v lékárně koupila a jsou teda takový divný, tak jsem si nakoupila normál v drogérce noční prkna a samo lepicí a s křídly, aby necestovaly a pak nějaký normoš menší, až se bude jen čistit..... a gaťky ty jednorázovky prý někomu nevyhovují, teď nevím, které ano a které jsou naprdlačku...., tak jsem u ťonga nakoupila za á 10,- Kč supr bavlnoš bombarďáky, aby ani jizvě nevadily a s klidným svědomím je použiji jako jednorázovky :grinning:
7. čer 2010 ve 14:51  • Odpověz
ježišmarjá to se musí řešit ještě tyhle věci? No to se mám na co těšit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2010 ve 14:55  • Odpověz
autor
a to je nápad s těma jednorázkovama od ťonga :grinning: :grinning: :grinning: Tak já na doma taky koupim noční prkna a v Motole tušim ty poporodni dávají grátis,tak to pak musim ještě prozkoumat :wink:
Děučata blběnka je vzhůru,tak se zase dekujeme na zahradu, ať užiju sluníčka,dokud je tam klídek a žádnej rušivej radící element :grinning: :grinning:
7. čer 2010 ve 14:55  • Odpověz
autor
Lussi mě to došlo až nedávno,že vlastně asi s tamponama nevystačim :grinning: :grinning: A už fakt mizim :wink:
7. čer 2010 ve 14:56  • Odpověz
Tak tam pozdravuj.... a vezmi si zápisník, ať na nějaká moudra nezapomeneš a můžeš nám je sdělit!!!!!!!!!
7. čer 2010 ve 14:57  • Odpověz
holky já lila tři neděle jak z konve po porodu nejdřív jsem používala hartmaňácký poporodní z lékárny Samu se menovali ty byly perfektní a jednorázovky od Teny z lékošky. Byly moc fajn že vás na tom břichu vytahanym nic netlačilo a jizva pěkně dejchala. No a pak ten třetí tejden už jsem jela na Naturela vložkách z drogerky těch silnějších a bavlněnejch gaťkách. Ono když budete mít nástřih tak vám ty bavlněný moc sedět nebudou až pak po těch cca 3-4 tejdnech. Mě ty jednorázovky vyhovovali. Ony ty vložky z porodky jsou fajn ale jak jsou jakoby síťovaný tak tahali za stehy. To ty hladký z lékárny ne :unamused:
7. čer 2010 v 15:00  • Odpověz
kurňa ať už je za dva měsíce a rodíte už se na to těšim :slight_smile: a vy se těšte též :grinning: Hlavně se ničeh nebát když jsem o vydržela já tak to vydržej všechny. Běhaj o tom děsivý kecy a přitom já na to nemám jedinou blbou vzpomínku. Strašně rychle na to bolestivý zapomenete. Já si pamatuju jen to krásný :slight_smile: Páč to prostě bylo krásný...
7. čer 2010 v 15:02  • Odpověz
Ty Samu z lékárny jsem právě prvně pořídila a zdají se mi takový malý a na nic.... Teď jak jsem byla v nemocnici po té plodovce a zaváděla jsem si ty globule, tak je tam měli a teda šla jsem do lepicích. Ale uvidíme, jaká bude situace.
Holky to si vzpomínám, jak tenkrát za Klacka, když jsem rodila Lukáše byly v porodce ty gaťky, jak se zavazovaly na bocích a člověk v tom byl jak přerostlý mimino :grinning:
7. čer 2010 v 15:05  • Odpověz
jany škoda, že nemáš foto v těch zavazovacích gaťkách, to bychom se pobavily :grinning:
7. čer 2010 v 15:08  • Odpověz
7. čer 2010 v 15:10  • Odpověz
hehe, doufám, že se rozloučil navždy :grinning:
7. čer 2010 v 15:14  • Odpověz
Ahoj holky, teda vy jste toho dneska nakecaly...ani nestíhám. Jedna školka a jsem mimo :grinning: . Bože vy máte už všechny krásné strarosti, ale já si klidně počkám. Vložky k smrti nenávidím a 6-ti nedělí bylo nejhnusnější jen kvůli tomu, jinak ani nevím, že jsem nějaké měla.
Janýsku- škoda, že bonbony už došly, klidně bych ti helpla :grinning: , taky mě dost s..e, že se tu válí občas načatý Toffife...tak se nenechám, ale přemlouvat a statečně ho zvládnu. Jo taky ve středu na krvi asi padne ta co mě bude vážit, ještě že mě příroda obdařila dlouhýma nohama :sunglasses: .
Luss- gratulace k potvrzení chlapečka a na 3D se těš, je to krásný :wink:
a porod, tam bych šla zítra klidně za vás, když bude normální :wink: :grinning: , Janí, tobě nezávidím, ale zase aspoň trochu víš do čeho jdeš :wink: .
Tak dobrou chuť všem závislákům melounů a kopýtka nahorů milé dámy, začíná nám teplo, ať nám neotýkáte :grinning: :grinning:
7. čer 2010 v 15:16  • Odpověz
čauky Peti, tak ty jsi to snad přivolala, já si myslím, že mi asi začínaj natékat chodidla, mám nějakou menší papuč :sweat_smile: :grinning:
Děvčata dorazila mi ta kniha, vypadá suprově a to jsem ji ještě nerozbalila, takže to jdu prozkoumat a pak ještě dojdu :slight_smile:
7. čer 2010 v 15:19  • Odpověz
ty jo, ty už jsi 11tt, tak to taky pěkě letí :grinning: Písni kdy jdeš na další kontrolu, ať jsme v obraze :wink:
7. čer 2010 v 15:20  • Odpověz
Ve středu jdu na krev, aspoň udělám Terce radost, že jednou taky já...si to holka zase vychutná, minule odstrčila sestru, že se jde podívat, jak trpím :grinning: a pak 24. na 1. screening VV. K doktorovi ani nevím, kdy mám přijít, protože jsme to minule tak zakecali, že jsme se nakonec nedomluvili, tak mu zavolám a bude. Nevím, na co jako myslí.... :grinning:
Luss- lavorek, studená voda, šup s nim pod stůl a chladíme, a pak nožky nahoru a pěkně promazat, aby se i namasírovaly :wink:
7. čer 2010 v 15:24  • Odpověz
studená voda jo? brrr, asi to zkusím nejdříve namazat alpou a ono to povolí, zase to tak hrozné není :slight_smile:
a tu krev ti budou brát jen kvůli hladině hcg nebo jdeš ještě kvůli nečemu?
Já prohlídla tu knížku a u té fotky porozené placenty jsem mírně dostala z porodu strach :grinning:
7. čer 2010 v 16:18  • Odpověz
latu a ten modrý značkový kompletek už mi leží doma tak tři roky, tenkrát jsme to kupovali v Outletu na Hájích cca za 4 kilča, no nekupto a dokonce jsem se trefila i do barvy :grinning:
7. čer 2010 v 16:25  • Odpověz
krev na 1. screening...takže HCG a ještě nějaký další hrozně chytrý zkratky :grinning: :grinning: :grinning: na VV :wink:
7. čer 2010 v 17:02  • Odpověz
Lussi, tak jsem neodolala a koukla na ten komplet a ten je teda luxusní...to bude frajer :wink:
7. čer 2010 v 17:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.