• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Lussi, Michal když ty fotky prohlížel, tak taky prohlásil, že na nás počká raději doma :grinning:
Á Péťa už jde na screening, to letí, paráda..... a mám radost, že nežeru jen já :grinning:
7. čer 2010 v 17:17  • Odpověz
jo tenhle screening, tak na ten mě prosím pan doktor ani neposlal :angry: Šla jsem až na triply.
7. čer 2010 v 17:20  • Odpověz
mě řekl, že je za 1200,-- jestli chci...byla jsem i s Terkou, takže jsem neměla co řešit a prý je přesnější než právě triply, takže bylo rozhodnuto ve vteřině.
Jani, já žeru jako pr..e, budu mít 100kg, se poseru.. :angry:
7. čer 2010 v 17:27  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já ani hlad nemám, tak moc jídlo nežeru a když tak salátky a ták...., ale ujíždím na takových prasečinkách pochutinkách, no ale nedejte to tomu dítěti, když si o to říká :grinning:
7. čer 2010 v 17:41  • Odpověz
Jani, přesně moje řeč :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2010 v 17:43  • Odpověz
Třeba v sobotu v 11 dopoledne se rozhodlo, že si dá King Burgera, no...tak přece mu to neodepřu... :grinning:
7. čer 2010 v 17:45  • Odpověz
Zduř baby:slight_smile:
koukám, tady to vesele těhulí, je tu vůbec ještě někdo negravidní? si říkámm, že by to mohlo být nakažlivé.. :sunglasses:
8. čer 2010 v 09:07  • Odpověz
Ivo, jasňačka, my jsme tu všechny hodně nakažené a zkažené a hlavně už 3 máme koule v břiše :grinning: , ještě tedy jen u Péti nevíme, co ta tam ukrývá :slight_smile:
8. čer 2010 v 09:13  • Odpověz
autor
No nasral boženy :grinning: :grinning: musil tři tejdny, no ty vole to zdechnu - přesně jak Péťa už jenom kvůli tomu,že nesnášim vložky :angry: :angry: :angry: To jako budu celej srpen chodit s plenou,no to bude něco :angry: Asi si pořídim něco na způsob kalíšku - akorát že to asi bude muset bejt velikosti zavařovacího hrnce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
A jdu dát do alba aktuální pupendo a tady vám dávám sobotní měsíček na hnojí - tedy připítýho kokotátu:
8. čer 2010 v 09:39  • Odpověz
Zavařovací hrnec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ty máš tátovi samé milé a oddané fota, jako posledně v tom poviánu :grinning:
8. čer 2010 v 09:41  • Odpověz
autor
myslíš milá jakože debilní? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Njn, když on pořádně nezapózuje - asi netuší,že to dávám pak na net :grinning: :grinning:
8. čer 2010 v 09:46  • Odpověz
Nee debilní, oddaná a všemu odevzdaná postavička :grinning:
8. čer 2010 v 09:47  • Odpověz
Už to vidím :dizzy_face: , tys hubeňour a jen to břicho se ti dere ven :dizzy_face: . Já teď jdu taky jen do břicha, bohužel ta nabraná základna z dřívějška...... :angry:
8. čer 2010 v 09:49  • Odpověz
autor
a ještě prdel se mi dere ven - při příštim těhu jí taky budu fotit týden po týdnu :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2010 v 09:53  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:
Odpolko se jdeme poradit k dokymu a bude UTZ, snad bude něco vidět :dizzy_face:
8. čer 2010 v 09:55  • Odpověz
autor
V mimi k Vánocům byla spousta holek na UTZ kde jim prcka měřili a nějak mě zarazilo,že všichni mají tak o 150g míň než náš buřtík - a to je na dýlku o 5dní menší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2010 v 09:57  • Odpověz
To jsou všechno odhady + - 15%, uvidíme, až co vyleze, to bude směrodatné :slight_smile:
8. čer 2010 v 09:58  • Odpověz
Lussi je určo ještě v baldachýnu, to si to těhu někdo užívá :slight_smile: , já zase od čtyř hodin nechrápu
8. čer 2010 v 10:00  • Odpověz
autor
jééé já už bych ho chtěla vidět :slight_smile: Ale zase jak psala musilka - mě začalo strašně bavit bejt těhotná :grinning:
8. čer 2010 v 10:01  • Odpověz
autor
a já jdu ven,docpala jsem se snídaní a je tady kokotáta,tak páček odpolko :wink:
8. čer 2010 v 10:04  • Odpověz
Dobré poledne a dobrou chuť pokud právě obědváte :wink:
Jsme byli dneska na genetice, tak jsem na ty výsledky teda pak zvědavá. Chudák manžel, v jeho rodině jsou nějaký polycystický ledviny, tak půjde na sono a jen doufáme, že to taky nezdědil. Je to pěkná sra*ka :unamused:
Já chci být taky těhu, ať můžu žrát. Úplně se vidím, jak bych si lehla na terasu a cpala se jahodama a melounama a třešněma. Teda, až tak za 14 dní, až budou :wink:
8. čer 2010 v 11:51  • Odpověz
Lussi - tys mě včera dostala s tím, že vytrháváš plevel tak akorát v dlažbě. :wink: To já dělám furt. Nevím, že na zahradě nám tráva neroste, ale v dlažbě jo. Je to nějaký divný.
Latu - výborná fotka kokotáty. :grinning:
8. čer 2010 v 11:52  • Odpověz
nazdar baby :grinning: :grinning:
ivo já jsem negravidní :grinning:
jizu parádní foto :wink:
latu já mu pošlu pětikorunu :grinning:
jinak u nás nic nového,akorát mě to nějak sejří v práci :angry: :angry: :angry: parodování je u nás na denním pořádku a příští týden jde venouš na spermio...tak za hodinu jedeme asi na chatu do bazénu,je tady vedro k padnutí.... :sunglasses: :sunglasses:
jinak na té lázeňské v sobotu se véna tak opil,že ještě dnes má výčitky :grinning: :grinning: :grinning: už to nebylo tak roztomilé :grinning: :grinning: ale je fakt že takhle blbě mu ještě nebylo... :sweat_smile: já jsem poslušně dělala řidičku...
a prosila bych musilku o zapůjčení žehlící maminky, mě to jaksi deptá ta mega hromada....
8. čer 2010 ve 12:55  • Odpověz
Latu , teda pupendo je grandiozní:slight_smile: A moc hezounké:slight_smile:

kokotáta je taky "hezounký" ,tedy hlavně ten jeho výraz :grinning:
8. čer 2010 ve 13:30  • Odpověz
dobré ráno :grinning:
latu fotka kokotáty je opět luxusní :grinning: A buben už máš teda tak obří, nepřevahuje tě to dopředu, když chodíš? :grinning:
jizu já taky nevím kde se tam ta sviňa tráva bere :angry: A máš moc hezkou profilovou fotku, vypadáš tam jak buchta z časáku :slight_smile: A ta genetika vám musí dopadnout dobře! Výsledky budou kdy? Tak za měsíc? A s ledvinama to není žádná prdel, to máš pravdu, tady sousedovic holčička má plně funkční jen jednu, ta druhá je jakási nedomrdlá a musej pořád dávat pozor, aby se nenachladila apod....
jani a na to spermio už se Venouš těší? Těším se na zážitky :grinning:
ivo a jak je to s tebou? Opět nejsem v obraze :slight_smile:
8. čer 2010 ve 13:46  • Odpověz
Lussi akorát prožívám 4. IUI...včera pregnyl, zítra sex s katetrem:slight_smile:, pak utroš a čekat na krev.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2010 ve 13:48  • Odpověz
a jaktože o tom nevím? Ještě, že jsem se zeptala :slight_smile: Takže teď tě čeká to debilní čekací období, to já vždycky nesnášela,nejraději bych celý ten čas prospala a hned testila. Moc moc moc držím palce!
8. čer 2010 ve 13:52  • Odpověz
@ivomal držím vše co mám, ať to vyjde. :wink:
8. čer 2010 ve 13:56  • Odpověz
Jo děkuji:slight_smile: taky ho nesnáším...a to už mám nafasováno hned na další cyklus, jestli se to jako obvykle nepovede......mám prostě oplodňovací období... :grinning: Jinak od víkendu depky a furt bych jen řvala, nasraná jsem na manžu už z principu že je, prostě hormony mnou mlátí hlava nehlava.....
8. čer 2010 ve 13:58  • Odpověz
pe'to díky, koukám ještě kousíček a máš ten hnusnej první trimestr za sebou:slight_smile: toto letí.... :slight_smile:
8. čer 2010 ve 13:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.