• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
ivo a stejně je to divný, už se vám zadařilo a teď zase takovou dobu nic, jizu to samé. Já to fakt nechápu.Ale důležité je, že otěhotnět můžeš
8. čer 2010 ve 14:04  • Odpověz
Ivi - tak to držím moc palce :slight_smile:
Lussi - díky, až na ten beďar na bradě, který je vidět i u takhle malý fotky :grinning:
Holky viděly jste včera v Reportéři ČT tu reportáž o adopci dětí z Konga? jsem měla po tom tak dobrou náladu. tam stačí, když se prokáže příjem, manželé spolu musí být 5 let, a musí chtít dobrovolně adopci. Tak jsem si říkala, že to je kdyžtak možnost. Jakmile to skončilo, tak jsem řekla hlavě rodiny, že bysme mohli teda adoptovat malé konžátko a on na to, že jsem se zbláznila :astonished: . Musím mu dát čas, aby to vstřebal :grinning:
8. čer 2010 ve 14:11  • Odpověz
jizu já tam žádnýho ďobla nevidím :grinning: Mám tady s tím problém, když už se mi udělá nějaký humus na ksichtu tak to není takový nějaký pidi, ale mega boule co bolí a nejde to ani zamaskovat, nelépe nelézt mezi lidi :grinning:
Tu reportáž jsem neviděla :frowning2: Ale je to dobré jestli to jde takhle rychle. Jako kdyby nebylo zbytí, tak je to určitě dobré rešení, ale já jsem přesvědčená o tom, že vy tohle nebudete muset řešit!
8. čer 2010 ve 14:17  • Odpověz
malej černoušek z konga....to by se k nám hodil ke dvěma recesivním homozygotům :grinning: ....jsme oba vyblitý jak zéélíí
8. čer 2010 ve 14:21  • Odpověz
prej homozygotům :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2010 ve 14:45  • Odpověz
Jo Lussi, takto mě nazval bejvalej - při studiu genetiky a odhadu jak by asi vypadali naši potomci a protože jsem fototyp 1 - 2 pihatá, nazrzlá a bílá jak ředitel vápenky, tak dle genetiky jsou tyto znaky recesivní, tudíž se moc neprosadí, vždy vítězí znaky tmavších lidí...dle teorie....:slight_smile: a bejvalej byl mimochodem ještě recesivnější homozygot než já:slight_smile:
8. čer 2010 v 15:13  • Odpověz
ty jo, tak to jsem zase o něco chytřejší :slight_smile: A ty jsi studovala genetiku? A dostudovala? :slight_smile:
8. čer 2010 v 15:20  • Odpověz
no měli jsme asi jeden semestr..., ale to už je dááávno.. ale tohle mi v tý hlavě zůstalo:slight_smile: nevím proč, taková ptákovina :grinning:
8. čer 2010 v 15:43  • Odpověz
Čáu :grinning:
Tak Latu ujišťuji Tě, že brambory se letos urodí řádné :grinning: . Náš odhad váhy je 2 kg už nyní, doky říkal, že to nebude žádný drobeček. Jsem řekla, že to bude pořádný sparťan, doky je slávista, tak se hned cukal, že jako jestli né slávista a že mám štěstí, že on to tak nežere, ale kdybych chodila ke kolegovi, tak už by měl krev v očích :grinning:
Příští kontrola 30.6. a to mám rovnou nástup na MD. Dnes poslední odběry krve, jsem si je ještě vezla do laborky. Jo a Štěpánek je otočen správně a to co mi pořád tak dole mlátí jsou ruce a to oťukávání na druhém boku jsou nohy, tak možná boxer. Na fotce z UTZ už je to vše dost nečitelné, ale v jeden moment mi na obrazovce ukazoval: "koukejte, tady má zrovna pytlík", no celej tatínek :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2010 v 15:45  • Odpověz
No podle UTZ je stále větší, jsme ho museli počít už asi někdy v říjnu :grinning:
8. čer 2010 v 15:46  • Odpověz
Jani:slight_smile: tak to bude krásnej, poctivě udělanej prcek:slight_smile:
8. čer 2010 v 15:48  • Odpověz
Určitě :grinning:
Jak se ve mě doky pohrabal, tak mi bolí břucho jako na mrchu :unamused:
8. čer 2010 v 15:49  • Odpověz
jé baculatý miminko, ty jsou nelepší :dizzy_face: Moc gratuluju :slight_smile: Já říkala, že tě tam dlube ručenkama :grinning: Takže by se Štěpánek už otočit neměl, ta poloha už by měla být definitivní? :slight_smile:
8. čer 2010 v 16:22  • Odpověz
lussi jojo venda se těší,až se tomu divim že to bere jako úplnou samozřejmost :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ex manžel mě poslal do p.dele :rolling_eyes:
:rolling_eyes: dělám francouzský brambory a asi bude bouřka :confused:
8. čer 2010 v 19:07  • Odpověz
no teda kde jste? :sunglasses: :sunglasses: venku je krásně a já mám konečně net v práci :dizzy_face: :dizzy_face: včera jsem naznačila že mě to tady mírně sejří a dneska mi to najednou funguje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: těšim se na odpoledne,pojedem na chatu se koupat do bazénu,jelikož už teď je vedro a já mám letní šaty :sunglasses:
9. čer 2010 v 08:41  • Odpověz
Čus bus, taky jsem vytáhla letní šatky :slight_smile:. Jo taky jsem v práci a čučím na net, bo nikde ani noha a práce není zajíc, že....odpolko se odskočím oplodnit a pak sebou švihnu na terásku a budu se slunit:slight_smile: Nabírat nějaký ten vitamín D:slight_smile:
9. čer 2010 v 08:45  • Odpověz
autor
Dobré ráno :grinning: :grinning: Kurník to mě krká,že jsem tu včera nebyla - mohla jsem se zapojit do diskuze o homozygotách, to si musim pamatovat a při vhodné příležitosti to vytáhnu a zase budu za nejftipnější ze fšech :grinning: :grinning: A samozřejmě ti Ivomal držim palce,at se katetr trefí do správného rohu :wink:
Jinak jsem se včera od zubaře stavovali u tchýně a vyfasovala jsem vaničku - normálně je ještě po kokotátovi,ale už je to přesně taková jako se dělají dneska - na nás měla máma takovou hnusou oranžovou megakrávu,ale tahle je taková akorát :slight_smile: Jen jí budu muset vydrbat, protože je bílá,takže samozřejmě po těch letech ta barva nicmoc,ale snad to půjde dolu :wink: Za zkoušku nic nedám - vyhodit jí a koupit novou můžu vždycky,že :wink:
A jdu honem vařit buřtguláš,at se můžu přesunout k našim - hodim tam psa a pojedu na Dobříš na nákup oblečení, protože prostě nemám žádný tílko nebo tričko ve kterym můžu mezi lidi, mi je všechno krátký a jak začala ta vedra,tak je to fakt bída nemít nic na sebe :angry: A plavky musim koupit, páč včera měl bazén 29 stupnů a já tam neměla v čem vlézt a dělat komedii ve spodnim prádle tady teda sousedům nebudu :grinning: :grinning:
9. čer 2010 v 08:47  • Odpověz
autor
no a letní šatky bych taky chtěla, ale nevim jestli tady někde prodávaj plachty na vorvaně :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2010 v 08:48  • Odpověz
Latu s mojimi 20 kg nadváhy jsem možná vetší vorvaň než ty, v tramvajích už mě důchodci pomalu pouštějí sednout, s tím, kdy že to mám rodit a já jsem stále plonk...
9. čer 2010 v 08:51  • Odpověz
autor
áááále vidim na fotce,že to neni tak strašný - aspon bude mít mímo krásnej pelíšek :wink:
9. čer 2010 v 09:03  • Odpověz
latu, to je fotka před 15 kg....dávno už to není pravda....
9. čer 2010 v 09:25  • Odpověz
tak jsem přežila nájezd nevlastní babči coby generála a musela jsem se smát že i můj "šéf"tedy nevl.otec byl malinkatej :grinning: :grinning: :grinning: lítali jsme tady jako fretky :grinning: :grinning: :grinning: vůbec nechápu,kde se to v ní bere,když je váha...ale už je pryč... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a venouš ještě prej chrupe,prej jsem ho vycucla :grinning: :grinning: :grinning:
ivo ty jsi doktorka?
latu já bych taky chtěla nový trika a hodně :sunglasses: :sunglasses: ale tenhle měsíc mám utrum,začali jsme šetřit na dovču a já šetřim poprvé v životě,tak nevim nevim :slight_smile:
9. čer 2010 v 10:07  • Odpověz
no děvčata, takhle vedro by zase být nemuselo, sedím ve stínu a potím se jako prase, do toho mě od včerejška bolí v krku, takže piju teplé čaje a o to je to horší. Bazén máme napuštěný zatím jen z půlky, trvá to jak hladnému sraní :angry: , takže se nemůžu ani namočit :angry:
Latu plavky taky nemám a ani neseženu na ty moje lajdáky, takže asi budu muset plovat nahoře bez :grinning: A je super, že máte vaničku po kokotátovi, to byla škoda vyhazovat.
A u zubaře jsem ještě nebyla, ani u obvoďáka, už je asi na čase, že? :sweat_smile:
jani naše bába byla taky docela od rány :grinning:
Včera jsme vyaukrovali docela dobrou zimní kombinézku za 175,- Kč, tak sem hodím foto :slight_smile:
9. čer 2010 ve 12:54  • Odpověz
9. čer 2010 ve 12:57  • Odpověz
Ahoj holky.
Lussi - kombinézka je krásná. Kamarádka, když byla těhotná a začlo jí bolet v krku furt cucala Beskydky. Tak nevím, ale zdá se, že jí to pomáhalo
9. čer 2010 ve 14:10  • Odpověz
jizu to by mohlo pomoct, dík! Pověřím manžu, aby mi je koupil až pojede z práce. Je to otrava, v noci jsem nemohla ani spát jak mě to dráždilo, fakt humus, byla jsem zvyká se vždycky narvat všema možnýma lékama....A nafackovala bych si, celou zimu jsem byla ok a teď jsem zapomněla přes noc zavřít ventilačku a je vymalováno, jsem na to náchylná jak sviň :confounded:
9. čer 2010 ve 14:31  • Odpověz
Á tu konečně někdo, dobré ráno, já jsem ho po o zalomila a teď jsem vylezla, jsem jak prase po první ráně
9. čer 2010 ve 14:35  • Odpověz
já v tom vedru ani nemůžu spát :unamused:
9. čer 2010 ve 14:38  • Odpověz
Mně se to po o vždy nějak podaří a pak se nemůžu probrat. V noci se mi spí hůř a čumákuji. Ale když si přes den lehnout nejdu, tak stejně v noci nespím
9. čer 2010 ve 14:41  • Odpověz
za nějakých cca 61 dní se nevyspíš už vůbec :grinning:
9. čer 2010 ve 14:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.