• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Tak hlásím, že jsem zbouchnutá:slight_smile: Min. do 23.6.
Janitchko, nejsem doktorka, mám jen vystudovanou hnojárnu se specializací na žrádlo s titulem ing...., ale kdyby kousek, málem byla ze mě veterinářka... :wink:
9. čer 2010 v 17:18  • Odpověz
autor
Kuva to byl dneska pařák a pak teda brutální slejvák :stuck_out_tongue_closed_eyes: U vietnamců jsem koupila jenom něco málo,asi byla blbost brát s sebou matku, protože mi do toho pořád kecala,tak musim vyrazit někdy sama :wink: A v krku mě tedy začalo taky bolet festově, nemůžu se ani pořádně nažrat - a hlavně když mě bolí krk,tak mi vždycky nateče i dásen v duzně po moudráku,takže nemůžu kousat a velkej kousek zase nespolknu :angry: A docela by mě zajímalo,proč mi notas přestal psát háček u "n" a "d" a tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ivomal tak to je skvělý,že jsi zbouchnutá, tak držim palce at to vydrží celejch 9měsíců :wink:
9. čer 2010 ve 20:49  • Odpověz
autor
Nasral :slight_smile: Jsem tu po ránu se na vás podívat a vy nikde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2010 v 09:14  • Odpověz
autor
Jste se všechny roztavily v horku nebo co? :grinning: :grinning:
10. čer 2010 v 11:43  • Odpověz
zdarec :slight_smile:
já ještě dneska venku nebyla, ale už se pomalu chystám, na bazének to asi ještě nebude, tak budu čumákovat ve stínu :unamused:
10. čer 2010 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz
a na ten bolavý krk jsem dostala v lékárně nějaké cucací obří tablety z Vincentky a je to teda pěkný humus, ale je pravda, že od včerejška se to malinko zlepšilo, tak to asi trochu i pomáhá :slight_smile:
10. čer 2010 ve 12:23  •  2 děti  • Odpověz
Lussi z tý Vincentky taky už dělaj kdejakou pitominu, já mám doma kapky do nosu :wink:
10. čer 2010 ve 13:45  • Odpověz
i kapky jo? No tak to je dobré, jestli bude rýma, tak je koupím :slight_smile:
A jak se cítíš jako těhotná? :slight_smile: Už abys testovala, ať je tady nějaké vzrůšo :slight_smile:
10. čer 2010 ve 14:13  •  2 děti  • Odpověz
jo a jako veterinářka by sis v dnešní době přišla na hodně slušné peníze, škoda, že ses k tomu nedopracovala, rady veterináře by se tady taky šikly :grinning:
10. čer 2010 ve 14:15  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky.
Lussi - máš recht. Tady si kvůli dlouhému netěhotnění všichni pořídili psy :wink: , to by chudák Ivomal nedělala nic jiného než tady měla zvířecí poradnu :grinning:
Ivi - držím palce. To čekání bude zas nekonečný, viď.
10. čer 2010 ve 14:17  • Odpověz
:sunglasses: to by mě nevadilo:slight_smile: jsem veterinární sestřička - původně.....a psa mám taky - místo dětí:slight_smile:
Jako těhotná se cítím fajn, přestali mi ovulační bolesti, tak už se snad vajucho pobratřilo se spermoněmi a teď jsme ve formě prvojádra :grinning: . Včera večer přijel manžel opět pozdě z práce i když slíbil, že přijede včas, nabral 2,5 hod sekeru, byla jsem nasraná až na půdu.. takže se mi nic nechtělo, seřvala jsem ho a pak se mi nechtělo nic, ale paní doktorka řekla, že musíme a tak jsme na to hupli i když se nikomu nechtělo a pak to bylo i fajn:slight_smile: :grinning:
10. čer 2010 ve 14:31  • Odpověz
HODNĚ se mi NECHTĚLO....chápete :wink:
10. čer 2010 ve 14:34  • Odpověz
ivi sestřička je už skoro jako doktorka, tak když budu potřebovat poradit tak se na tebe s dovolení obrátím, jsi ráda? :grinning: A je dobře, že jste dodrželi příkaz doktorky, alespoň jste nešli spát rozhádaní :grinning:
jizu přesně, my skončili na dvou kouscích a kdo ví k jakému dalšímu zvířectvu by to vedlo, kdyby to u nás takhle nedopadlo :grinning: Já už měla zálusk na papoušky, králíčky apod :grinning:
10. čer 2010 ve 14:51  •  2 děti  • Odpověz
ahoj :sunglasses:
ivo tak to tě obdivuji :grinning: :grinning: já jsem sestra pro lidi a když jsem měla vymejvat ránu psíkovi tak jsem byla jak při prvním odběru na zdrávce :sweat_smile: :grinning: :grinning: a držim palce ať to vyjde....mě nešel včera net...a asi jsem měla taky ovu bolesti,jsem se bála aby to nebyl slepák,ještě nikdy mě to nebolelo,tak si nejsem jistá,jestli to bylo ono..a bolelo mě to jen na jedný straně...a ovu testy jsem tentokrát nějak zapomněla dělat...
včera jsem byla u kámošky,která má termín v září a koupaly jsme se u ní v bazénu a bylo to super :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: akorát jsem tam byla celé odpo až do noci a vybyl se mi tel a venouš byl v práci a přišel až dnes ráno a vypadá to na tichou domácnost,protože jsem se nehlásila a on mě neměl pod dozorem :sweat_smile: :sweat_smile: no už to beru s rezervou,bejvalo to mnohem horší.....zjistila že jdu s extrému do extrému...exmanžovi bylo úplnej šumák,když jsem odjela na měsíc pryč,dalšího abych furt naháněla já a te´d zase jsem pod neustálým dohledem :grinning: :grinning: :grinning: ale už jsem ho tak z poloviny snad usměrnila....je to hrozný,když s exmanželkou se šest let nehli od sebe a holka předemnou ho podváděla.. :confounded:
11. čer 2010 v 09:29  • Odpověz
jo a ivi třeba budeme spolu další várka těhulí :wink: :wink:
ale musim se přiznat že mi včera bylo z toho nedaření bylo smutno....ale asi to bylo tím vínkem,občas na mě sedne melancholie :slight_smile:
11. čer 2010 v 09:35  • Odpověz
autor
nasrál :wink: Mám info od chudinky musilky - včera psala,že leží v nemocnici s akutnim zánětem slinivky, dneska jde snad pod kudlu :frowning2: Sofinku u sebe samozřejmě mít nemůže,což je horší než celej zánět :unamused: Zítra jí písnu jak je na tom a podám čerstvé zprávy :confounded:
A včera bylo takový vedro,že i blběna polehávala a dneska asi zdechneme úplně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale hlavně že neprší :grinning: :grinning:
Já za chvíli vezu oběd kokotátovi, mám to pořád teď nějaký rozlítaný, jsem zvědavá,kdy budu mít čas vysedávat celý dny na netu, jsem se na to celej život těšila :grinning: :grinning:
11. čer 2010 v 09:42  • Odpověz
Jejda, tak Musilku mocinky pozdravuj a držíme palčáky, slinivka je pěkná sviňa, to nezávidím a hlavně je to naprdlačku nyní, když má mimi :frowning2: :unamused:
11. čer 2010 v 10:21  • Odpověz
latu tak jí moc pozdravuj a že jí držíme palce ať je co nejdřív u prďolky malinký doma :cry: :cry:
11. čer 2010 v 10:51  • Odpověz
autor
jsem zpět :wink:
Mě je jí taky líto, blbější dobu si to fakt vybrat nemohlo :frowning2: Jednak malou nevidí a taky asi kojení bude docela pasé, si teda myslim :confounded:
11. čer 2010 ve 12:05  • Odpověz
no právě :frowning2: :frowning2: s tim kojením je to fakt na pikaču :angry: :angry: a venku vedro :confounded:
11. čer 2010 ve 13:21  • Odpověz
jani, já chci být s tebou várka těhulí:slight_smile:
11. čer 2010 ve 13:50  • Odpověz
autor
ivomal to je jasný,že budete - vám řikám,že nejpozději po výprdu Sájmona čáp změní hnízdiště -ale doufám,že to bude ještě dřív :wink:
Jsem dneska celej den zalezlá v bytě,akorát jednou za dvě hodinky vylezu z blběnkou ven, ještě ve dvě tam pofukoval větřík,tak to snad bylo snesitelnější než včera,ale teď je tam totální dusno a jestli z toho bude buřina,tak to bude zřejmě konec světa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2010 v 16:11  • Odpověz
autor
jsem myslela,že je neděle a ona je sobota :grinning: :grinning:
12. čer 2010 v 09:52  • Odpověz
autor
a dělala jsem to kuřecí frikasé alá musilka a je to dobrý - jen jsem teda neodhadla poměr surovin,tak toho mám celej hrnec a kokotáta to určitě žrát nebude,tak budu muset sama :grinning:
12. čer 2010 v 11:57  • Odpověz
bafiky baf jsem zpět ženy, sice ještě v rozbitým stavu ale jsem u miláčka doma. Každej den musim akorát do špitálu na odběry. Mlíko si zati držim i v tý hrůze a bolestech jsem vydržela co dvě hoďky odsávat. Tak ještě musim vydržet do čtvrtka kvůli antibiotikům..... Malá prní den hladověla a druhej přijmula lahvičku takže je na nutroši. Já ve špitále furt bulela tak mě dneska už radši propustili abych se tam nesložila úplně.Je to úžasný být s ní... až na to že jí nesmím dát kozenec no :frowning2:
12. čer 2010 v 19:28  • Odpověz
autor
musil tak to je bomba :slight_smile: já myslela,že ještě dneska odpočíváš po operaci a ty už jsi odma :slight_smile: a kuchali tě nebo ne? A kozence se malá taky dočká, hlavně že se můžete muchlat :slight_smile:
12. čer 2010 ve 20:24  • Odpověz
ahoooooooooooooooooj máte mě z5 z dovolené...jak se tu všici máte?už je někdo těhotnej?já si volala na imuno jak mi nabírala navíc ty krve a řekla ,že mám přechozenou ureaplazmu,nebo co ..musim mrknout na net co je to zač ..jináč výsledky za týden na tu alergii,co se tu děje? musilka byla na kudle? musim dočíst..nesnášim vybalování :rolling_eyes:
13. čer 2010 ve 14:24  • Odpověz
Dobrej večír
musil tak to jsi hezky zvládla, že už jsi doma s malou, muselo to být hrozný!
leni ureaplazmu jsem měla já (je dost možné, že celou dobu co jsme se snažili). Je to šmejd co způsobuje neplodnost, mě tenkrát v CARu řekli, že to zabraňuje uhnízdění embrya, nasadili nám antibiotika - mě i lussilákovi a teď vidíš výsledek :grinning:
My se za chvíli chystáme do Tesca, doufám, že tam bude meloun :slight_smile:
13. čer 2010 v 18:23  •  2 děti  • Odpověz
čus tak jsem dočetla ,e,že by mi to jako trvalo tak dlouho ,ale mezitím jsem byla u mamky na kávě ,vyprala celej byt a uklidila .. a hodinu kecala se sousedem na chodbě :wink: ,musil tak to je nejlepší lék malá Sofka ..Lussi ,mě řekal ,že mi na to nic nedá ,že to mám chronický a mám udělaný protilátky na to ,tak jsem z toho franc chosé..z výtěru jsem nega a z krve pozit.
13. čer 2010 v 19:11  • Odpověz
ivo tak hezký gravidnění přeju!!!!!!!!!holky modlim se ,aby za týden došel papír z imuna ,že se něco pohlo k dobrému ,když jsme sexili s gumou ,páč vladís do toho půjde pouze po dobrých výsledcích ,že to jinak nemá cenu .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. čer 2010 v 19:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.