• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
leni tak to je divný, já měla právě špatný ten výtěr, tak na krev se asi nic nedává :sweat_smile: Brala jsem na to Doxybene tabletky. Ku.va a to imuno musí dopadnout dobře, jinak už to není možný!!!!
Jdu se svalit k telce a zítra dojdu, tak snad tu někdo bude...
13. čer 2010 ve 20:47  • Odpověz
Leni, však na všechno se něco dá splašit. Hodně holek tady otěhu po mega dávkách wobenzynu. Já to taky zobu, ale málo. Zatím jsem neprokazatelně těhu, jen do testu.
13. čer 2010 ve 22:00  • Odpověz
autor
nasrááál :slight_smile: Já mám dneska náročnej den - musim zrušit živnosťák, kokotáta jde odhlašovat feldu, pak vezeme cabrio do servisu, pak psa do školky a vyrážíme směr OBI konečně pro tu vanu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
lení tak držim palce na to imuno a jestli máš možnost,tak se radši zeptej ještě jinýho dokyho,jestli to fakt neni potřeba ještě nějak přeléčit z té krve - přeci jenom jistota je jistota :wink:
ivomal a ty budeš těhu i po testu :wink:
14. čer 2010 v 08:53  • Odpověz
Udazte :slight_smile:
Latu jsi mi připomněla, taky mám v restíkách napsaný ŽÚ, mám živnosťák pozastavený a 2 roky už uběhly......
MUsile už je doma s malou :dizzy_face:
Leni určitě přeléčit, taky jsme měli tu čest s Ureou a zobali Doxybene
14. čer 2010 v 09:03  • Odpověz
autor
jj, janýsku přesně tak, já ho mám taky zatim jen pozastavený do konce června,tak to chci oběhat ještě před Sájmonem,ať mám pak klid :unamused: Ale koukala jsem teď na net a asi musim nejdřív na finančák,aby mi dali papír že s tim souhlasí a to asi nějaký čas bude trvat,tak nevim - no doufám,že tam bude nějaká příjemná úřednice,co mi poradí :sweat_smile:
14. čer 2010 v 09:13  • Odpověz
autor
já to počasí nechápu - už má zase celý týden propršet, to prostě nemůže být tak 25 a sprchnout přes noc? :angry:
14. čer 2010 v 09:16  • Odpověz
Už mi to taky deptá, jsem nyní zaváhala, ale nechtělo se mi v těch parnech prát tu výbavičku a potit se u žehličky a teď si zase počkám na sluníčko..., ale už nesmím otálet, tak nějak mi to nahlodává, že to nebude dlouho trvat a malý bude chtít jít ven
14. čer 2010 v 09:18  • Odpověz
autor
já si to taky myslim,že na konci července,už budu dávno se Sájmonem doma, že vyleze někdy kolem 17.7. :wink:
Musim mizet, pověsit prádlo, pohrát si s blběnkou a pak vyrážíme utrácet korunky :unamused:
14. čer 2010 v 09:30  • Odpověz
nazdar buchty :slight_smile:
čekám na pošťačku až mi doveze balík z Aukra, doufám, že mi neflákne lístek do schránky a nevy.ere se na to, na poštu se mi fakt nechce :angry:
Počasí je tady taky teda nic moc, buď je mega horko nebo zima, střední cesty se asi ani nedočkáme, bazén jsme přikryli, tento týden asi vůbec nebude využitej :unamused:
No já jsem zvědavá, kdy nakonec ty chlapy vyprdnete, čas se ale neúprosně krátí :grinning:
14. čer 2010 v 11:27  • Odpověz
nazdárek :grinning: :grinning: tak ve středu musim zase k doktorce,protože mám zase ty divný žmolky a nevim co to je :angry: :angry: :angry: a mám strach :fearful:
musilko gatuluji k návratu k sofince :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. čer 2010 ve 13:51  • Odpověz
jo a prosim vás v kolik se v pátek sejdeme a kde?
14. čer 2010 ve 13:52  • Odpověz
JO holky já se moc omlouvám ale já na srázek vzhledem k tý mojí slintavce nedorazím... Pořád jsem dost grogy ATB dobírám ve čtvrtek a za cca dva týdny jdu pod kudlu až se dá slinivka dokupy. Ale to už bude v poho to mám slíbeno že nastoupim ráno před operací a následující den večer mě propustěj.
Luss ale tu kombošku pošlu poštou ju :wink: Dej mi do IP adresu :wink:
14. čer 2010 v 17:28  • Odpověz
autor
nasrálek :slight_smile: jsem zpět z nákupu a vyřizování a ještě jsem stihla poklidit,jsem to ale akční :slight_smile:
Holky já bych ten sraz zrušila - bez musilky nemůže ani janýsek,tak bych to nechala,až bude musil v pohodě - třeba to pak vyjde i ostatním a bude nás rovnou víc :wink:
Jo a jak jsme vezli to cabrio do servisu,tak to mělo stát deset tisíc a najednou už kokotáta řikal,že to bude 12tisíc, ho zabiju asi :angry: :angry: :angry: Jsem zvědavá kolik nám nakonec řeknou, na sobotu je naplánovaná grilovačka,tak to maso asi nakoupíme už teď, protože od pátku budeme určitě totálně bez peněz :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: :angry:
A můžete mi říc,proč tady zase udělali nějakou super moderní změnu designu? :angry:
14. čer 2010 v 18:06  • Odpověz
latu já jsem na tu novou imič koukla jak vyvoraná :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
tak to necháme na jindy :wink: :wink: snad se mi to bude hodit,bysme se mohly sejít už s vašema miminama,abych měla nad čim slintat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teda to je pálka za opravu... :frowning2:
14. čer 2010 v 18:38  • Odpověz
teda koukám na Barandově na dokument o tý malý holčičce a je to hukot :fearful:
14. čer 2010 ve 20:41  • Odpověz
autor
asi uděláme nějaký velký hlasování o termínu,aby mohla i jizu a třeba Léňa by si taky mohla udělat výlet do práglu a lussila by nemusela mít lussiláka na služebce a tak vůbec by nás mohlo být víc :wink: A nebo někdy začátkem července bude kokotáta na víkend pryč,tak vám klíďo uspořádám grilovačku :slight_smile:
14. čer 2010 ve 20:42  • Odpověz
autor
já jdu provést velký holení, zítra mám poradnu,tak kdyby už se dokyna koukala na podvozek,ať se nelekne pralesního porostu :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2010 ve 20:48  • Odpověz
já koukam jakou image má jani na mysli a nevím? :pensive: jsem zase mimo bo co ,to mám z tý fachy ..dneska mi tam málem švihlo..
14. čer 2010 ve 21:28  • Odpověz
ahoj leni :slight_smile: myslíme nový vzhled tady oře :wink:
holky mám depku...jsem teď vylezla ze sprchy a při zkoumání jestli ty žmolky alias divný hlen nezmizely,tak jsem zjistila že slabě krvácím....tak nevim,jsem z toho rozhozená,už aby byla středa a já mohla jít se nechat vyšetřit...
14. čer 2010 ve 21:51  • Odpověz
jo ták já myslela že má latu novej účes nebo tak jinak ..to jo oř překvapil ..nemůžu říct že mile ,nesnášim změny tohodle typu
14. čer 2010 ve 22:02  • Odpověz
to jo nech se proklepnout ..
14. čer 2010 ve 22:03  • Odpověz
leni já taky změny nemusim
radši nechám,nikdy jsem nic takovýho neměla...
14. čer 2010 ve 22:05  • Odpověz
jani vše je jednou poprvý a mě toho na starý kolena překbvapuje čím dál víc ,co jsem nikdy neměla .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2010 ve 22:15  • Odpověz
no klidně bych se bez toho obešla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no doufám že ty sis to už vybrala... :slight_smile:
14. čer 2010 ve 22:36  • Odpověz
dej se do kupy seš adept na těhu ,samo po ivě ta tě předběhla
14. čer 2010 ve 22:45  • Odpověz
autor
udaz :grinning: janí ono to "nic" nebude - dokyna ti myslim posledně říkala,že máš rozhozený hormony,viď? Já je měla taky rozházený a jak jsem pořád slabě špinila a nebylo to na tom podvozku úplně hormonálně v pořádku,tak jsem taky často měla tady ty žmolkovatý mykózy :angry: Myslim,že to přeléčí a pak vyfasuješ clostil a utrouš a budeš brzy gravidní :slight_smile:
Já za chvíli razim na poradnu,pak se budu válet u našich a večer podám hlášení jestli má Sájmon pořád faldíkatý ručičky :grinning:
15. čer 2010 v 08:12  • Odpověz
Latu hezký den a u dokyny jen samé pozitivní zprávičky :slight_smile: . Já jsem dnes od 4 vzhůru, to jsem byla se psem a pak jsem se do 5 povalovala, pak udělala drahoušovi snídani a v 5:30 jsem zapínala první várku miminkovské výbavy a už se domílá pomalu druhá. Jsem se normálně zhrozila, když jsem to začala kupičkovat a třídit, co toho je....., snad to do porodu stihnu :grinning: :grinning: . Včera mi nebylo nijak valně a v rádiu jsem poslouchala deštivou předpověď na zbytek června, tak jsem dostala bobky, že to nestíhám a ranní obloha mi popostrčila.......
15. čer 2010 v 08:33  • Odpověz
Ahoj holky, tak my byli večer na pohotovosti, ale vše OK, tak mám nařízený klidový režim Terka bude asi dneska sestřička. Začala jsem špinit a po tom našem minulém nezdaru jsem teda raději jela hned. Mimis OK, kopal a vrtěl se a jsem o 2 dny starší, tak to bude macek . Jinak Vám přeju krásné ráno, vypadá že bude sluníčko
15. čer 2010 v 08:34  • Odpověz
Péťo, opatrně!!!! Šetři se 1. trimáč už končíš, tak ať jste s prďolkou O.K.!!! My jsme starší od samého začátku o týden, to asi udělali soudruzi někde chybu :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2010 v 08:35  • Odpověz
@janysek70 se asi poseru....nechápu to!!! Naštěstí jsem chytla nejlepšího doktora, takže jsem relativně v klidu. Já mám pocit, že tohle neskončí celý těhu. Ku.va, ku.va, ku.va...kde dělámm chybu já....Pardon, muselo to ven a vy to pochopíte :grinning:
15. čer 2010 v 08:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.