• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
To máš pravdu, už ten pocit strachu neskončí :wink:
15. čer 2010 v 08:41  • Odpověz
@janysek70 jo jo :angry:
jinak přeji hezký den a příjemné praní a žehlení, kdybys měla pocit, že toho máš málo, já tu mám asi 10 praček :grinning: , tak nepohrdnu, kdyby se to pro to chtěl někdo zastavit :grinning: :grinning:
15. čer 2010 v 08:43  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: ha, ha :grinning: všude stejné, jsem ráno honem dožehlila vyprané prádlo z víkendu, aby se mi to nemotalo a když jsem ty malé hadříky a povlečeníčka vytahala, tak asi tu pračku zavařím :grinning:
15. čer 2010 v 08:50  • Odpověz
jany i já tu mám tunu prádla ještě z pobytu v nemocce. Už mi docházej kaťátka tak už jsem první várku zapla venku hic bude to pěkně schnout :slight_smile:
15. čer 2010 v 10:08  • Odpověz
Jj luftuje to tam, pračka si jen kňučí, ještě na ní pořebuji udělat generálku, aby ještě chvíli vydržela prát. Jsem si nachystala do pokojíčku vaničku na stojánku a to suché budu dnes ukládat tam a vždy večer budu žehlit, zítra už má cedit, tak toho musím dnes naprat co nejvíce...
15. čer 2010 v 10:12  • Odpověz
čauky :slight_smile: Tak to jsem ráda, že ten srazík je přesunutý, já tam chci totiž taky :slight_smile:
Petro hlavně, že to dobře dopadlo, dávej na prtě pozor :dizzy_face:
janysku ty ranní ptáče :grinning:
musil píšu ip :wink:
latu tak to bude celý kokotáta, když má faldíky, po tobě to mít nemůže :grinning: A fadíkatý miminka jsou boží :slight_smile:
Mě dneska přišly první dva balíky s hadříkama tak jsem z toho vyplesklá jak dement, už mi to všechno přijde takové realnější, když tady vidím ty oblečky :grinning:
15. čer 2010 v 11:27  •  2 děti  • Odpověz
Lussi, já už jsem z těch hadříků taky vyplesklá :grinning: , jako nechápu, kde jsem to všechno nabrala.... Já pořád nakupovala a házela to do jedné komody a skříně a teď když jsem to vybalila... :astonished: :astonished: . Některé kusy jsou tedy nádherné, už se těším, jak je budu strojit :dizzy_face:
15. čer 2010 v 11:37  • Odpověz
ahoj zeny, zrovna vam chci pisnout,ze mi to na ten srazik nevychazi, tata mi v patek dopoledne priveze auto do Prahy,tak musim stepovat doma...ale cucim,ze je naka zmena,tak vas jdu docist :wink:
15. čer 2010 v 11:39  • Odpověz
aha, tak jste to uplne zrusily :frowning2: ...to me mrzi,rada bych vas videla, ale jsem v CR jenom do konce mesice.
15. čer 2010 v 11:45  • Odpověz
polet a pak tu budeš zase kdy?
15. čer 2010 v 11:59  •  2 děti  • Odpověz
autor
tak Sájmon stejně tlustej jako minule,tak doufám,že to neni optický klam :grinning: Příští pátek mi dokyna vytře otvor,asi chce před porodem vymést pavouky,aby se tam Sájmon nezamotal a pak už budu mít jenom jednu poradnu a začnu jezdit do Motola :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Hele tak jestli to ještě nějak stíháte v červnu ten srazík než poletucha od poletuchuje,tak dejte jiný datum, zase je fakt škoda to nevyužít,když tady máme i zahraniční delegaci :wink:
15. čer 2010 ve 12:01  • Odpověz
tak to je dobře, že Sájmon nezhubl :grinning:
A co srazík třeba čtvrtek 24? Já mám ráno doktory, tak si budu muset namalovat ksicht a měla vzala bych to tím pádem jedním vrzem :slight_smile:
15. čer 2010 ve 12:09  •  2 děti  • Odpověz
a podotýkám, že až uvidím latunii s tím obr břuchem jak se valí kačeřím krokem, tak se pochčiju smíchy :grinning:
15. čer 2010 ve 12:10  •  2 děti  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: tak já ti přinesu tena lady,ty jsou i parfémovaný nebo co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Takže si píču 24.6. a koukejte se přidat někdo dál :wink: A když by nikdo nemohl,tak bysme mohly aspoň vzít Evžena na oběd, bych jí taky někdy ráda viděla ještě před výprdem :wink:
15. čer 2010 ve 12:15  • Odpověz
a tady jedna aktuální inkognito Fífovo domečku z minulého víkendu :grinning:
15. čer 2010 ve 12:19  •  2 děti  • Odpověz
latu ok, přines :grinning: S Evženem souhlasím, kdyžtak jí vytáhnem :wink:
15. čer 2010 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz
@lussi krásný pupíček....jinak máš i krásné plavky a koupelnu. :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2010 ve 12:42  • Odpověz
megg :grinning: Moje puntíkovaný plavky od ťongů jsou nejhezčí na světě nooo :grinning: A za pochvalu koupelny ti děkuji, snažili jsme se :grinning:
A co je u vás nového?Dlouho jsi se neukázala :wink:
15. čer 2010 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz
autor
my to nějak kleklo,tak jsem chvilku házela čoklům míček :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ty vole lussi a ty kozy ti prasknou kdy?! Jinak se moc hezky usmíváš :grinning:
15. čer 2010 ve 12:56  • Odpověz
latu je to strašný, už jsem jako jedno velké prso a jestli mi to po porodu ještě nateče, jakože nateče tak si to asi půjdu hodit :grinning:
já se lekla, že jste si pořídili dalšího psa a nedošlo mi, že jsi asi vlastně u těch rodičů :grinning:
15. čer 2010 ve 13:00  •  2 děti  • Odpověz
musím se na chvíli vzdálit, huž mám rozehřátou žehličku, tak chci dožehlit zbytek co mi tam zbyl ze včerejška, ať to mám z krku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. čer 2010 ve 13:01  •  2 děti  • Odpověz
autor
já taky mizim, máti má nelibí zvyk číst přes rameno,tak páček :wink:
15. čer 2010 ve 13:02  • Odpověz
Jéé Lussi dala fotečku domečku:slight_smile: Malej má už slušnej baráček:slight_smile: Apropo, máte krásnou koupelnu:slight_smile:
15. čer 2010 ve 13:37  • Odpověz
haf ženy dítě mi spí tak šopuju na netu to zas bude mateřská v řiti...... luss IP :slight_smile: nechcete někdo zimníchlupatou kombinézu 0-3 měsíce ? Asi ne co tak já si jí strčim do prdele :grinning: :grinning: :grinning: už tam mám z rána tepláky :grinning:
15. čer 2010 ve 13:49  • Odpověz
Musi, já aukruju:slight_smile:
15. čer 2010 ve 14:13  • Odpověz
já tak různě ale teď trovna na mimáči :grinning: ALe Sofik už mi tu lumpačí půjdem se vyvětrat zdůůůůř :slight_smile:
15. čer 2010 ve 14:20  • Odpověz
musil nikam si ju nestrkej, ona se bude eště hodit :grinning:
ivo a co aukruješ? Já tam raději teď chvíli nelezu :slight_smile:
15. čer 2010 ve 14:54  •  2 děti  • Odpověz
Jé Filípkova vilka je fajnová :slight_smile: a Lussi má pěknej ksichtík a nikde ani žádnej ďoban :grinning:
15. čer 2010 ve 14:59  • Odpověz
ahoj holky :grinning:
latu děkuji za uklidnění s těma žmolkama :slight_smile: ale zejtra stejně půjdu,jsem z toho trošku nervní....
lussi máš krásnou kouplenu a pupík a venda se mál tý fotce,přišel zrovna když jsem jí zvětšila :grinning: :grinning:
jinak já 24.6. můžu,aspoň nebudu muset slavit Honzu :sunglasses: :sunglasses: máme jich v rodině několik :grinning:
15. čer 2010 v 15:28  • Odpověz
Lusii hadry na sebe:slight_smile: to zas bude darda:slight_smile:
15. čer 2010 v 15:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.