• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
janysku já se snažila být krásná, tak jsem se zmalovala až do žluta :grinning:
jani zítra dostaneš nějaké prášky podle mě a bude to dobrý, důležité je to nepřechodit. A chudák Venda teda, doufám. že jsi to nezvětšila tak, že mi nešly vidět chlupy na bobru :grinning:
ivi tak to já mám štěstí, na sebe nakupovat takhle na netu nemůžu, musím si všechno zkusit, málokdy mi něco sedí, jinak bych nechala taky za hadry majlant, takhle z domu je to pohodlné :grinning:
15. čer 2010 v 15:59  • Odpověz
Ahoj holky, rychle zdravím a mažu z práce. Lussi - fotka je úžasná. Sluší ti to bříško a kozenky máš teda mega :wink: . Jen jsem sem ještě chtěla dát odkaz, že máme spostu času, kdo ještě není těhu http://revue.idnes.cz/zena-z-indie-porodila-ve-svych-66-letech-trojcata-f56-/zajimavosti.asp?c=A100615_114136_zajimavosti_nh
15. čer 2010 v 16:55  • Odpověz
ženy prodávám košík a monitor dechu kdyby někdo chtěl :wink:
15. čer 2010 v 18:18  • Odpověz
No to tedy pozdě, jsem koupila kolíbku a monitor tady na MK!!
15. čer 2010 v 18:31  • Odpověz
Ženy, što takóje "Evžen"????
15. čer 2010 v 18:33  • Odpověz
neva já to někde střelim :slight_smile:
15. čer 2010 v 18:33  • Odpověz
@musilka ahoj, můžeš mi prosím poslat nějaké fotky toho košíku a info k němu a cenu....třeba pana manžela stáhnu o prachy, ale musí ho vidět :wink:
15. čer 2010 v 18:59  • Odpověz
autor
jdu vás zkontrolovat jestli mě nepomlouváte :grinning:
janýsku evžen je naše kamrdádka (to byl původně překlep,ale pak mi to přišlo vtipný, tak jsem to ještě upravila a nechala to tam :grinning: :grinning: :grinning: ) - lussi jí zná tušim asi tak 150 let a já jí znám z ústavu,bo pracovala o dva stoly vedle :grinning:
musil já bych tu kombinézu brala,mám obavy,že jí v tom srpnu užiju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ale zas jestli už jí máš v té prdeli,tak nevim nevim jestli to půjde dolu :grinning: JInak já stále nabízím utrouš kdo by měl zájem - a nerada bych si ho taky cpala do nějakého otvoru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2010 v 19:17  • Odpověz
autor
jizu tobě už jsem minule chtěla říct,že jsi hodná,žes tu fotku s mooořem dala pryč,ale tahle mě deptá ještě víc,protože ku.va vypadáš jak modelka - to přece neni možný,aby byl někdo takhle hezkej na fotce :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2010 v 19:19  • Odpověz
lussi jen jsem zvětšila tady tu ikonu :wink: a řikal že ti to sluší :grinning:
latu jinak s tou fotkou jizu máš recht,nejhorší je že je na té fotce děsně podobná vendově exmanželce,takže si na ní vždy vxpomenu,ale v poho :grinning: :grinning: :grinning: ještě že je z okresu Benešov :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2010 v 19:38  • Odpověz
se mnou to jde z kopce,bulim i u chůvy fajn :grinning:
15. čer 2010 v 19:58  • Odpověz
lussi velice nic, jednou fajn, podruhé to stojí za 3,14ču a tak pořád dokola, za měsíc mi končí MD tak půjdu půl roku na pracák a pak se uvidí....
15. čer 2010 ve 20:11  • Odpověz
cus tehubambule a spol :wink:
tak to se mi hoooodi!!!! 24. jdu s Dendourem k doktorce na Smichove v pul 11...takze potom muzu nekam dorazit na nejaky zradylko :dizzy_face: ..tak pisnete kam,ale teda Cernak je dost z ruky :unamused:
lussi ty jo,ty uz mas krasny pupendo! to tak rychle utika!!! Fakt ti to sekne, kozy zavidim a krasnou koupelnu taky :dizzy_face:
15. čer 2010 ve 20:22  • Odpověz
juu Meggi, Misak uz bude slavit 2 roky! :confused: ...uplne si pamatuju,jak si nam tenkrat napsala ze mas dve cary :grinning: My budem slavit o den driv :wink: ..a vsadim se, ze se Latunka prida a vyprdne Sajmona nekde v rade 12. nebo 15. :grinning:
15. čer 2010 ve 20:25  • Odpověz
tak jsem na vás jukala z fachy a musim říct že lussi závidim všechno od plavek,bříška až po super dlaždičky a vanu.. :dizzy_face:
15. čer 2010 ve 21:34  • Odpověz
utrouš bych brala pokud nekončí někdy v září :wink:
15. čer 2010 ve 21:39  • Odpověz
jizu je fakty kočena to čumim :confused:
15. čer 2010 ve 21:46  • Odpověz
@petra.vavra lituji pozdě už je koš fuč :grinning: ale monitor dechu ještě mám jestli chceš :wink: je se dvěma snímacími deskami takže jen přehazuješ ten detektor měla jsem ho v koši i v postýlce a bylo to fajn na ten první měsíc....
16. čer 2010 v 07:49  • Odpověz
@musilka díky, za odpověď, monitor mám po Terce :wink:
16. čer 2010 v 08:23  • Odpověz
autor
nasrálek :grinning: tak to je super,že se srazík podařilo přesunout :grinning: Já myslim,že nemusíme na čerňák - tam to bylo hlavně,že to Sofuška s musilkou měli na trase,takže jestli nám dá košem /a vlastně nedá,když už je koš fuč :grinning: :grinning: /,tak se asi srazíme někde jinde. Mě to taky vyprdne na Smíchově :slight_smile:
lení píšu ti rezervaci utrouše :grinning: a nepřeháněj to s tou prací tolik :wink:
janí tebe ty expartneři straší snad i ve snech,ne? :grinning: :grinning:
16. čer 2010 v 08:47  • Odpověz
Ahoj holky,
děkuji za kladné ohlasy na mou fotku. :wink: Ale to je vyjímečná fotka, brejle přes půl ksichtu, ve skutečnosti je to horší :grinning:
Byla jsem na imunologii, tak mi vycucli asi litr krve, ale jinak fajn. Byli hrozně milí a ten doktor pak ten byl výbornej. Prej jestli nebereme nějakej heráček, éčko :wink: , hrozně ukecanej. V Podolí, Madár, Lussi ho asi bude znát. A teď hlavně, aby se to pohlo.
16. čer 2010 v 10:43  • Odpověz
tak super,budu s tim pocitat...obidek nekde na Smichaci :sunglasses:
musil ja pouzivam monitor jeste ted :sweat_smile: ...ani nevim proc, ja ho mam propojenej s chuvou (Angel care)....no a kdyz ma malej treba rymu nebo ted jak spi na brise,tak jsem tak nejak furt klidnejsi :wink:
16. čer 2010 v 11:15  • Odpověz
jo a doufam teda,ze se dostavite vsechny!!!
16. čer 2010 v 11:17  • Odpověz
já se odstavím,akorát teda vůbec nevim jak se na smíchov dostanu :sunglasses: budete mi muset napsat název stanice kde mám vystoupit...holt nejsem ani vzdáleně pražská :sweat_smile: :sweat_smile:
16. čer 2010 v 11:21  • Odpověz
ježiš dostavím....
16. čer 2010 v 11:21  • Odpověz
autor
teda ženy dneska je mi tak šoufl,že si přeju už dotěhotnět a mít Sájmona venku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem se musela natáhnout a teď si jdu zkusit sednout ven na vzduch,jestli se vzpamatuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jizu a výsledky budou kdy? A co toho 24.6. nemůžeš náhodou taky?
polet taky doufám ve velkou účast :wink:
16. čer 2010 v 11:22  • Odpověz
autor
janí tak to byl dobrej překlep :grinning: A jestli pojedeš metrem,tak je to jednoduchý, bo se to jmenuje Smíchovský nádraží, příp. Anděl, až budeme vědět konkrétní místo,tak ti dáme detailní mapu.
16. čer 2010 v 11:23  • Odpověz
Latu - výsledky budou za měsíc.
Na sraz během dne bych mohla akorát tak místo oběda, takže okolo poledního a jsem na Karlově náměstí, tak někde tu. Ale domluvte se podle maminek s dětma a já buď dorazím, když to bude v čase, kdy budu moct, nebo nedorazím.
16. čer 2010 v 11:24  • Odpověz
polet jj kdybych já kravka věděla jak to všechno dopadne tak jsem si MD dala na 3 roky, ale co už...
Jinak lathunie vyprdne Sajmona 17.7 v 22,37hod. janýsek 12.8 v 03,26 a lussi vyprdne Fildu 15.10 v 11,42
tím padem tu budem mít postupku:D
16. čer 2010 v 11:28  • Odpověz
jo a monitor jsme používali tak do roku, když byly rýmy a malý byl zahleněný tak to bylo fajn pro klid duše.... :wink:
16. čer 2010 v 11:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.