• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
ivo no je to fofr... hele a dávali ti i dva agoluťáky najednou ? Mě jeden taky nikdy mrchu myslim nrvyvolal dávali mi dvě ampule najednou a pak doarzila :unamused:
16. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
autor
ivomal 89 dní?! :angry: Holky řekněte mi,proč když se to sere,tak se to sere pořádně - myslim to jako,že stačí žes musela na revizi a ještě k tomu takovéhle problémy :rolling_eyes:
16. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
autor
no jo musil má už 21tt :slight_smile:
16. říj 2009 v 09:01  • Odpověz
jo a koupili jsme nakonec jane slalom pro 2008 barva Etna páč maj teď výborný ceny tak jsem odsunula casuála :grinning:
16. říj 2009 v 09:05  • Odpověz
latu počkej jak ti to bude skákat ty tejdny je to fakt strašně rychlý. Myslela jsem si bláhově že jak budu doma tak to bude pomalejší a nudný a vono prdlajs.... Po tom 12 tt to je rychlost světla fakt
16. říj 2009 v 09:06  • Odpověz
Musil v září mi prdli 2 agoluťáky naráz, za tři týdny 1x agoluťák, teĎ na začátku října agoluťák s agofolinem a zas prd a tak mi napsal dr. estrofem a proveru a do 14 dnů snááád dorazí...ty jo já zlomím i tu 100...sere se to sere mě to a na nočním stolku čeká clostík a z druhý strany nažhavenej mangel chce plodit...
16. říj 2009 v 09:07  • Odpověz
ivo no já taky měla jeden cyklus kolem 80. dníjinak jsem si většinou tak 50 DC píchala agoluťáka. Proveru jsem brávala kdysi a myslím že mi po ní mrcha chodila občas dobře tak snad ti dorazí je to úmorný to věřim :pensive:
16. říj 2009 v 09:08  • Odpověz
autor
tak jsem se pohádala s makléřkou,asi jsem na ní byla neslušná,ale díky tomu jsem se dozvěděla zajímavou informaci - jsem jí totiž řekla,že moc dobře vim,že si na mě stěžují a hned mi pak volala její nadřízená,že by ráda věděla,kdo si na mě od nich údajeně stěžuje,že ona tedy nikdy nic takovýho neřekla,naopak mě výslovně chválila - takže naše vedoucí je větší svině,než jsem myslela,protože jsem se jí prostě znelíbila a klidně si kvůli tomu vymýšlí i takové věci a hlavně mi z tohoto důvodu srazila prémie,takže neoprávněně!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
16. říj 2009 v 09:27  • Odpověz
latu je to 3,14ča a ty jdeš na PNku takže ti může vylízat prdel :grinning: nestresuj simču ať jí nezakrní panožka :wink: :slight_smile:
16. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
no tak to je síla!!! Co s tím hodláš dělat????
16. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
autor
no hádat se s ní,ať ty prachy nakulí asi nemá cenu - přesně jak řiká musilka, neschopenka to jistí :stuck_out_tongue_closed_eyes: A nikomu z tohohle ústavu nezvednu ani telefon,ať si trhnou :angry:
16. říj 2009 v 09:30  • Odpověz
autor
a kdyby nááááhodou to nebyla neschopenka kvůli graviditě,tak jdu na laparo a vyběhám si ty lázně :grinning:
16. říj 2009 v 09:30  • Odpověz
latu tak přesně. Nerozčiluj se zbytečně kvůli prci ve který jsi posledních pár dní :slight_smile:
16. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
to nemělo být prci to mělo být práci :grinning:
16. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
jasně, vybodni se na ně...nesto jí ti to za to...
apropo ... mě chce dr kuchnout ještě asi do vánoc...laparkou...v červnu jse mu zdrhla těsně před operací, bo jsem byla zbouchnutá..teď asi nezdrhnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2009 v 09:43  • Odpověz
ivo laparo nic není já byla loni v červnu a bylo to v poho a to mě kuchli dost vzali mi vajcák a odkudlávali cysty. Nebolelo to a za týden dva už jsem zas byla plně pojízdná
16. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
autor
No já bych na tu laparku chtěla,ale jsem strašný srab,takže až dojde na lámání chleba,tak asi radši zkusim další IUI,i když teď tvrdim,že ne :D ale ono to nebude potřeba,Simonka to zařídí jinak :grinning:
16. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
latu ty máš // a plánuješ laparku ? Neser Simonku :angry: :grinning:
16. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
autor
musil já mám zatím jenom jednu a půl :grinning: A dělám,že mám záložní plán,aby to jako vypadalo,že s tim VŮBEC nepočítám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 09:52  • Odpověz
:wink: :grinning: ty Latu a co když to bude Simoňák, máte záložní variantu i pro případného potomka s kladélkem? nebo kokotáta umí jen ty s čárkou :slight_smile:
16. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
autor
no kokotáta zatim vyrobil jenom kladélko a protože na něj vyplácal nejlepší jméno co šlo,tak má výrobu dalšího kladélka zakázanou :grinning:
16. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
autor
božíčku vedoucí přišla do práce :rolling_eyes: no to nééé,ona tu neměla být,měla jet někam do Brna,ale kvůli počasí to zrušila :rolling_eyes:
16. říj 2009 v 10:11  • Odpověz
latu jedna a půl prostě i tak je to víc jež jedna takže jsi těhu a neřeš nic jinýgho. I když chápu že před Simčou hraješ zagorku :grinning:
16. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
autor
no gravidní jsem, já si totiž i připadám,jako když v tom břiše něco mám :grinning: :grinning: No víte takovej divnej pocit, je to samozřejmě sugesce,protože to mám až do té včerejší čáry,ale já prostě vim,že tam simonka je :grinning: Ale přesně jak řikáš - ona taky dělá zagorku, tak já taky :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
Latu, neříkej, že použil jméno Simon...na kladélko... :wink:
16. říj 2009 v 10:21  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: nene, Sáááájmon to nebyl - je to Petr po tatínkovi a ono prostě k tomu příjmení jde Petr nejlépe :confounded: A pořád se mi nedaří vymyslet nic jiného, i když poslední dobou dost přemýšlím nad Alexandrem - hezky po panu doktorovi co mě inseminoval :slight_smile: I když u pana dr je to příjmení,mě se to líbí i jako křestní, jen to asi neprojde u kokotáty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2009 v 10:25  • Odpověz
Tak ďoučata byla u mě poštěváčka takže si jdu umejt palicu a razim do víru velkoměsta koupit rohlíky do jednoty a vokurku a ajče do zeleniny :grinning:
16. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
autor
zase poštěváčka? :grinning: a to chodí pořád ta samá? a nemáš už na těch balících nakreslenou 3,14ču? :grinning:
16. říj 2009 v 10:47  • Odpověz
latu no zatim nemám :grinning: a dneska jsem si řekla že s balíčkama ende páč už mám upu hadrů a po koupi kočáru nemám many :grinning: takže poštěváčka bude tejden slavit že už netahá bedny k Musilkom :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
autor
no jenom do chvíle než přijde mega benda s kočárem :grinning:
16. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.