• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
jo latu já to stěma bejvalejma nemám jednoduchý..ale s těma mejma je to mnohem horší,venoušovo jsou v poho :grinning: :grinning:
16. čer 2010 v 11:39  • Odpověz
a do pr.. , vy jste toho napsaly :grinning: Jdu dočítat, tak ne že si tady pak budu psát sama :grinning:
16. čer 2010 v 11:40  •  2 děti  • Odpověz
došel mi další balík z aukra, tak jdu vybalovat, ale jinak jsem pořád tu :slight_smile:
na Smícháč dorazím, v poledne už budu na Pankráci, ale musím se ještě zastavit do práce a odevzdat lístek na prachy, takže se tam určitě zdržím s těma drbnama. Akorát požaduju dát si sraz ještě před tím než se zaleze někam do podniku, protože jsem slepá a někde usazený bych vás v životě nenašla :grinning: Latu musíš být na mobilu :wink:
A taky doufám, že nebude nějaké extrémní vedro nebo extrémní chcanec
16. čer 2010 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz
latu díky za navigaci :wink:
jsem v práci,dneska mě to tady i baví a doma mám nafouklýho vendu,protože jsem s ním souhlasila že mu jedna domácí práce,něco jako polička nad sporák se zabudovaným světlem trvá dlouho(cca od vánoc :angry:)taky jdu k tý doktorce,tak vám večer napíšu,jak to dopadlo...
16. čer 2010 v 11:51  • Odpověz
a beru sebou balík peněz, když už budu v blízkosti obchoďáku :grinning:
16. čer 2010 v 11:53  •  2 děti  • Odpověz
lussi bude krásně :wink: já jsem se zrovna zaregistrovala na akce kde se draží dovča,mi doporučil šéf :wink:
16. čer 2010 v 11:53  • Odpověz
jani tak u toho nafouknutí by tu poličku mohl dodělat :grinning:
u doktora držím palce
16. čer 2010 ve 12:02  •  2 děti  • Odpověz
lussi hele nejsi nahodou nejak narocna?! :grinning:
megg ja uz myslela ze jsem jedina silena uzkostliva matka na svete s tim monitorem :grinning:
jizu tak z Karlaku to mas na Smichov kousek,tak s nama poobedvas,ne? :wink:
jani ty to mas teda kousek dal :sweat_smile: ,ale zase Smichov je fakt takovej pupek Prahy,tam jede uplne vsechno
16. čer 2010 ve 12:21  • Odpověz
letim na oběd a k tý mudře...
polet hodina cesty vlakem :wink: už se těšim na Prahu, před vendou jsem tam měla žižkováka a jezdila ob týden za nim a hrozně jsem si to užívala :dizzy_face: :dizzy_face:
lussi vypadá to na trucování a na just bude asi zalezlej v pelechu..šel spát v půl šestý ráno a tím to moje špičkování začalo..no jo no,co byste chtěly od chlapa,občas mi to fakt hlava nebere :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning: :grinning:
16. čer 2010 ve 12:30  • Odpověz
polet jsem náročná, přiznávám :grinning:
jani tak pak se nám hned nahlas
16. čer 2010 ve 13:20  •  2 děti  • Odpověz
autor
janí asi mudru násilní nebo co :grinning:
Lussi já taky jednoznačně hlasuju pro sraz před usednutím,bo jsem taky slepá,takže bych vás taky nenašla,takže bysme tam každá seděla u svýho stolu a čekala na ten zbytek :grinning: :grinning: Tak dáme žranici na Andělu? Tam ten tučňák je myslim nekuřáckej, i když zase z jídla tam tak úplně urvaná nejsem,ale nic jinýho tam neznám :unamused:
A už mi šoufl neni, jsem se opět pohrbala v zahrádce,tak jsem se nadejchala čerstvýho vzduchu :slight_smile: Akorát už jsem se musela jít zdekovat, protože za chvíli dojede sousedka z práce a já už jí tejden neviděla a chci to protáhnout až do víkendu,bo mi vůbec nechybí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
A janí kokotáta byl včera nafouklej zase kvůli tomu,že jsem jela vyzvednout z práce a čekala jsem s autem před bránou a ne uvnitř areálu,takže musel jít cca 100metrů pěšky,tak byl jak kakabus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Původně jsem chtěla předvést hysterickou scénu jak se to ke mě chová,ale pak jsem jako dělala že nic a v noci jsem ho jakože hladila a schválně ho čas od času škrábla zatrženym nehtem,tak se pořád budil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2010 v 16:33  • Odpověz
latu mas porad stejnej foun? cinknu ti nejak v tejdnu,jestli neni naka zmena a kde se teda sejdem,jo? sejit se muzem treba v nakupaku nahore pred mekacem :wink: ,tam se urco neprehlidnem a pak nekam zasednem.
Tak se tu mejte,ja rano letim a neberu si sebou comp
16. čer 2010 v 17:09  • Odpověz
baby místo na papání musíte vybrat vy, já tam znám akorát vyhul putiky, nic pro graviženy a matky s bramborama :unamused: , takže mi je celkem fuk kam půjdeme, hlavně ať nevařej ze zkaženýho masa, já mám na to štěstí :grinning:
A pojedu metrem, takže srazíček někde u obchoďáku mi vyhovuje :slight_smile:
Jo a beru foťák :sunglasses:
Tak a teď jdu mrknout na net co maj na Smícháči za hadry, musím si koupit něco na sebe, už se skoro do ničeho nevlezu v těch vedrech :frowning2:
latu tak to jsi se kokotátovi hezky pomstila :grinning:
16. čer 2010 v 17:32  •  2 děti  • Odpověz
autor
polet jj foun je pořád stejnej :wink: Nezapomeň doma Denďoura :grinning: :grinning:
16. čer 2010 v 17:47  • Odpověz
autor
já myslim,že něco najdeme,když tak je v záloze ten tučňák - já toho nakonec stejně asi moc nesnim, Sájmon se rozhod,že mi omezí přísun stravy,jakmile něco sežeru,tak mě začne bolet žaludek - to asi jak se to tam mačká nebo co :angry: A na oblečení už jsem rezignovala,kdyžtak rozstříhnu povlečení na postel - bych jinak musela každej tejden kupovat nový hadry,jednak mi hned všechno neni a taky to za*raný počasí je teda něco, nevim jeslti kupovat mikiny nebo tílka :angry:
16. čer 2010 v 17:49  • Odpověz
tak hlásím že nic nevim :sweat_smile: mudra mi udělala výtěr na kultivaci a za týden si mám zavolat o výsledky a dostala jsem Candidene 200mg na tři dny a večer si to mám zavádět a překvapilo mě že mi ani nezakázala parodování a ptala jsem se jestli nebude lepší s gumou a ona že ani ne....a že jsem přišla včas,a když jsem se zeptala co že by to mohlo být tak prej možná kvasinky,ale zase ty prej svěděj a mě nic nesvědí.... :rolling_eyes: tak nevim no :sweat_smile:
holky já nevim jestli tam trefim,ale až se finálně vy dohodnete,tak mi popíšete jak se tam dostanu já..už jsem to nahlásila šéfovi že jedu na sraz vipek a on mi řekl že jsem prdlá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jo a dneska jsem fakt nepříjemná...nejenže venouš ještě v půl čtvvrté spal a nic neudělal ale já pospíchala abych do půl pátý stihla uklidit i uvařit abysme stihli včas být na pivku s kámošema a on mi za pět půl v klidu řekne "já jsem ti neřekl že to přesunuli?" :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: a čumí do monitoru :angry: :angry: :angry: :angry: tak jsem ho teď vyhnala aspoň na půl hodiny ven s Dastíkem a já už chladnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jo a pošlete mi někdo do IP nějaký mobil až budu bloudit po Práglu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a nelekněte se,mám trošku ječák :sunglasses:
16. čer 2010 v 18:18  • Odpověz
autor
prej ječák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to bude asi veselo,já zase směju,že to nemůže nikdo přeslechnout,tak to asi budeme velice tichá společnost :grinning: Hned ti jdu poslat mobílek - a gde tě vyhodí vlak?
16. čer 2010 v 18:24  • Odpověz
se mi to neuložilo :angry: tak ještě jednou...nevim kde mě vlak vyhodí,podle toho v kolik to bude...jdu se podívat...
jo a já občas chrochtnu,když se gebim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už se těšim :wink:
16. čer 2010 ve 20:34  • Odpověz
jdu dělat jablečný lívanečky,přeji dobrou noc :wink:
16. čer 2010 ve 21:21  • Odpověz
mňam lívanečky ...latu za rezervačku dopředu díky ..doufám ,že se vám sraz vydaří..tam zase mizim až do večera..dočtu si vás v práci ..tak opatrujte pupíčky
17. čer 2010 v 09:01  • Odpověz
autor
Udaz :grinning: Dneska tu opět nebudu, jsem se rozhodla,že si jedu do Práglu koupit podprdu,jednu normální a jednu kojící a taky musim zjistit ve který lékárně berou ty flexy pasy a koupim si věci do porodky :wink: A taky nějaké pěkné tričko,abychna srazu moc nestrašila - kadeřnici mám až na 7.7. takže to holt budete čumět na moje odrosty,ale ona měla kadeřka nejdřív dovču a teď kdybych to nechala omelírovat,tak to bude na porod už hnusný a co kdybych se nestihla dojít zkulturnit a Sájmon se leknul,že :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2010 v 09:25  • Odpověz
Zdarec ženy....
Latu jede do prťky, Lenča je v pakárně a tu bude zase mrtvolno :unamused:
17. čer 2010 v 09:44  • Odpověz
Závidim vám srazík ženy :frowning2: zasraná slintavka mohla jsem tam být s váma :frowning2: Jinak dneska jsem byla na KO tak už je to tak nějak skorro v cajku bylo mi dovoleno kojit. Tak jsem přijela dom celá natěšená na kojo a Sofi se nepřicucla :frowning2: Jen řvala a řvala. Takže s kojením je nejspíš ende :frowning2:
17. čer 2010 v 10:20  • Odpověz
Musilko, tak to je moc škoda, třeba si ještě dá říct. Je to pech, někdo by chtěl moc kojit a má málo mlíčka, někdo má zase nějaký problém, jako nyní vy........
17. čer 2010 v 10:23  • Odpověz
čaues,
musil tak to je v prdeli, tu slinivku ti byl čert dlužen :unamused:
17. čer 2010 v 10:31  •  2 děti  • Odpověz
bodejď by tu někdo byl, když všechny vždycky zmizíte :grinning: Tak já se jdu válet taky ven :sunglasses:
17. čer 2010 v 10:52  •  2 děti  • Odpověz
kojíme !!! Dali jsme tomu ještě šanci a krásně cucá :slight_smile: šikulenka moje :slight_smile:
17. čer 2010 v 11:03  • Odpověz
No vidíš, děláš vítr :grinning: ..... si malá musela cecík řádně očmuchat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Zduř Lussi, ať tě to tam neofoukne
17. čer 2010 v 11:08  • Odpověz
zdravím :grinning: já jsem dnes pracovně nasazená :unamused: venku je krásně a my jedeme do Slaného....
17. čer 2010 ve 12:06  • Odpověz
jany hele fakt očmuchávala asi pět minut na mě koukala jestli to jako myslim vážně že to má strčit do tlamy a pak už jela :grinning:
17. čer 2010 ve 12:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.