• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
musil to je super,přece Sofí není žádný béčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. čer 2010 ve 12:51  • Odpověz
musimse pochválit aspoň tady,když jsem sama doma,udělala jsem kuřevývar,kari kuře s hranolema,peče se mi perník a udělala jsem i zapečenou brokolici vendovi zítra do práce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a mám uklízecí mánii tak tady lítám,dokud mi nepřijde chlupatej s páníčkem :grinning: :grinning: :grinning: a jsem si i umyla hlavu,což fakt nesnáším :angry: tak papa
17. čer 2010 ve 20:19  • Odpověz
musil ona si musela jenom vzpomenou přeci jen se to v té tlamce asi drží jináč :grinning: ,je to holka šikovná ..a pro tebe určitě úleva ..
17. čer 2010 ve 22:28  • Odpověz
já se taky musim pochválit od té doby co je vladís pryč nic nedělam večer dojdu z fachy jak zmlácená ,hnáty mě bolej ,ale dneska jsem došla aspon pro rohlíky :dizzy_face:
17. čer 2010 ve 22:29  • Odpověz
leni ty jsi šikovná :dizzy_face: :dizzy_face: je to hezký se takhle pochválit co? :wink: :wink: venda ještě není doma tak čumim na telku a chce se mi spát...tak zítra čůůs
18. čer 2010 v 00:27  • Odpověz
Bré ránko .-) Mám rýmu jak sviňa zasranej pyl. ALe taky se musím pochválit ráno mi Sofie posrala postel tak jsem jí celou převlíkla. Tu postel. A vlastně i posratou Sofii.
18. čer 2010 v 08:10  • Odpověz
musil to jsi hodná :dizzy_face: to ti ten den začíná..ale hovna prej znamenají štěstí ,nebo je to jenom ve snu? :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: já měla super sen :rolling_eyes: bejvalej si na mě pozval nějakýho kámoše a když jsem pindala ,že takhle dál žít nechci ,tak mě škrtil kámoš dekou ..smrti jsem se nedočkala ,páč jsem se vzbudila s hnus pocitem a vzpomínkou na bejvalýho ..blé
18. čer 2010 v 08:19  • Odpověz
leni teda to jsou můry.... No kdyby hovna byly štěstí tak ho můžem prodávat na tuny páč těch hoven máme zad den háfo :grinning:
18. čer 2010 v 08:37  • Odpověz
autor
nasrálek :grinning: Tak včera dostal účet pěkně zabrat a přitom mám pocit,že jsem si skoro nic nekoupila :stuck_out_tongue_closed_eyes: A hlásim doně lussile,že v arkádách jsou obr slevy v HM (ale teda já si nic nevybrala, ale je to tam děsně levný :grinning: ) a pak v New Yorkru mají opět super trička všech střihů a barev - tam už jsem si vybrala :grinning: A koupila jsem si serepetičky do porodky - akorát teda ty poporodní vlohy mě totálně dostaly, božínku to se vyrábí jenom v tadytý příšerný tloušťce?! A taky mám koju podprdu - šla jsem si pro ní do Triumphu, takže byla docela mastná,ale je ze strašně příjemnýho materiálu a doufám,že bude i odolná :wink: A jednu normální podprdu jsem si koupila v tom New Yorkru - zkoušela jsem jí poctivě,i jsem skákala jak kokotka jestli ty kozeny nevylezou a bylo to v pohodě,ale samozřejmě teď když jsem šla do obchodu,tak po příchodu jsem zjistila,že mi zase vyčumuju pravá koza - a to mi prostě dělaj všechny podprdy a vůbec nevim co s tim :angry: A jdu dočíst :wink:
18. čer 2010 v 09:28  • Odpověz
autor
tak koukám,že Sofinka si z musilky vystřelila s kojením,to je dobře,že už holka nedělá tlaky a saje a saje :grinning:
Lení máš hustý sny, mě se dneska zdála nějaká kravina,ani nevim už co,ale vražda tam nebyla :grinning:
18. čer 2010 v 09:31  • Odpověz
Dobré ráno, já právě vyprovodila lussiláka a už nemůžu usnout, tak čučím na film - Sokyně se to jmenuje a je to o psychopatce co nemůže mít děti a náhradní matce (samozřejmě fandím psychopatce :grinning: )
latu díky za tip, já si tam určo vyberu, mají tam větší volnější hadry, v NY mi stopro nic nebude, před gravi to bylo v poho, ale teď se nechytám :unamused: Na Andělu je taky HM?
jinak k těm snům - mě se dneska zdálo, že se nám konal fotbalový zápas na zahradě :grinning:
ty vole, tady je někdo už 35tt :grinning: Už bych měla vítr z toho, že porodím, snad tě to nechytne ve čtvrtek :grinning:
18. čer 2010 v 09:46  • Odpověz
No udazte, kde se stále flákáte???
Lussi to bylo i s velkým loučením a máváním bílým kapesníkem u vrat? :grinning:
Já jsem dnes v noci porodila, ale nevím jak, jen že se to stalo a bylo to vedle na zámku... :grinning:
18. čer 2010 v 09:50  • Odpověz
autor
tak to bych chtěla vidět ten film taky :grinning: HM je i na Andělu,ale nevim jestli ty slevy nebyly jenom v Arkádách - ale za čumendu nic nedáme,že :grinning:
A kdo je tady 35tt? :grinning: :grinning: :grinning:
Přišel kokotáta a chce psovi lovit blechy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2010 v 09:52  • Odpověz
autor
janýsku tak to byl malej princ,ne? :grinning:
18. čer 2010 v 09:58  • Odpověz
no právě, za čumendu nic nedáme:grinning: A taky chci kouknout na podprdy
janysku to víš, museli jsme se dostatečně rozloučit :grinning:
18. čer 2010 v 10:02  • Odpověz
taky bych chtěla bydlet u zámku :slight_smile:
nám tady budou dělat dětské hřiště, tak to bude fajné :slight_smile:
18. čer 2010 v 10:04  • Odpověz
hele latu jak je to s tím nástupem na mateřskou? Byla jsi v práci odevzdat ukončenou neschopenku nebo jak to probíhá?
18. čer 2010 v 10:05  • Odpověz
Latu tys už nastoupila na MD?
Určitě se musí přinést ukončení o neschopence zaměstnavateli jako při každé PN a pak se u dokyho asi budou sepisovat nějaké papíry o nástupu na MD, ale nevím, kam se budou dávat, zda zaměstnavateli nebo na sociálku...?????
18. čer 2010 v 10:12  • Odpověz
Latu asi vybírá s kokotátou ty blechy...., ještěže jsou to blechy psí a ty na člověka nejdou :grinning:
18. čer 2010 v 10:13  • Odpověz
taky si říkám kde je:grinning:
já se jí dívala do alba, zda tam má něco nového a v textu je napsané, že nástup na MD má 15.6, jestli jsem to teda nějak nepopletla a blbě si to nepřečetla :slight_smile:
18. čer 2010 v 10:17  • Odpověz
To by asi odpovídalo, já mám 30.6.
Tak Lussi, kdo vede, psychopatka nebo někdo jiný??
18. čer 2010 v 10:22  • Odpověz
do pr...., spadl mi oř, tak to musím psát znovu :angry:
ten film jde na JOJce tak kdyžtak mrkněte :sunglasses: Už zabila dva lidi co jí škodili, teď je na řadě asi její manžel, protože prý jede po té náhradní matce :grinning:
takže 30.6, to už je taky za pár :slight_smile:
18. čer 2010 v 10:30  • Odpověz
Já na to jdu juknout, mně teď telka vůbec nebere, ale sednu si u toho k prknu.....
Jsem včera prošvihla Ulici i večer Hledá se táta,máma, tak nevím jaké je skóre zrzka, ale dle ukázek to vypadalo na nějakého Honimíra :grinning: :grinning: , musím si to pustit na netu
18. čer 2010 v 10:33  • Odpověz
zrzek je teď za největšího úchyla,prý si ho dlachnil pod vodou v móři :grinning:
a tohle znáte? :grinning: http://www.stream.cz/video/5/473804-ruda-z-ostravy-feat-martina-partlova-ostrava

18. čer 2010 v 10:37  • Odpověz
Já jak něco pustím, tak běží reklama, už proto tu telku nějak nemusím....
Pártlovou jsem ani nemohla poznat
18. čer 2010 v 10:43  • Odpověz
......mám tu misku luxusních rozmačkaných jahůdek s cukrem a se šlehajdou
18. čer 2010 v 10:44  • Odpověz
ty reklamy jsou čím dál horší, vytáčí mě, hlavně jdou pořád dokola, kdyby to alespoň měnili.
jahůůůůdky, ty mi děláš chutě, já tam mám melouna, meruňky, jabka a kiwi, tak si taky po obídku něco vezmu, na obídek mám grilované kuřátko, lussilák mě zásobil, abysme s Fífou nezdechli hlady :grinning:
18. čer 2010 v 10:50  • Odpověz
autor
ale prd blechy - kokotáta se rozvalil k počítači,tak jsem si byla vydrbat vaničku - no ani byste nepoznali,že je 32 let stará :grinning: Ty jo,to už je skoro historickej kousek :grinning:
No lussi s nástupem na mateřskou je to tak,že jsem doteď neměla čas personalistce poslat mail,co po mě bude vlastně chtít,když jsem toho 15.6. na MD nastoupila a teď se bojim psát,že mě sprdne,že jsem to měla hlásit dřív :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: A mzdovce musim poslat ukončení PN a pak mi mudra ještě dala žádost o peněžitou pomoc v mateřství a to tam mam taky poslat, tak snad to někdy zvládnu :grinning:
a tátu mámu jsem neviděla to mě deptá,já to s tim honěním chtěla vidět :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
Jo a asi za chvíli jedeme pro cabrio, ten kokotáta je dost časově náročnej :angry:
18. čer 2010 v 11:00  • Odpověz
tak pak dej echo až zjstíš co k tomu budeš potřebovat:slight_smile:
A to máš nárok na peněžitou pomoc, když máš kokotátu jo? Já chci taky!:slight_smile:
A cabrio už je teda komplet v cajku? :slight_smile: Prodávat to nebudete ne?
Jdu se něčím nacpat
18. čer 2010 v 11:03  • Odpověz
Ahoj holky, koukám že řešíte MD. Latu není potřeba nic, dáš papír na mzdovku, žes ukončila pracovní neschopnost a další papír, že nastupuješ na MD a tím to pro tebe končí, po narození mimi, musíš donést(poslat) rodný list dítěte. Jde jen o to, že na sociálce se MD vyplácí z jiné hromádky než neschopenky :wink: . Hlavně neprokaučuj datum odevzdání ukončení a nástupu na MD, jinak se ti zpozdí prachy a to mě teda sakra dost vadí :grinning:
Musi- gratulace k zvládnutí kojení po nemocnici, to jsi dobrá, spousta mamin to raději vzdá a je pro ně jednodušší dát dítěti flašku, takže smekám a držím palce, ať vám to teče co nejdéle :wink:
Lussi- Joj nemáme sakra :grinning: , zato mi tu ale běží super kanál s krtečkem :grinning: :grinning:
Leni- tvoje sny bych ne/chtěla mít :wink:
Janý- tvoje zatím určitě ne :grinning:
18. čer 2010 v 11:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.