• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
zdarec :grinning: lussi to je nobl název pro mateřskou,v podstatě je to oznámení,že nastupuješ MD :stuck_out_tongue_closed_eyes:
péťo mzdovku neřešim,to pošlu to co mi dala mudra, ale personální je horší- tam bude potřeba určitě podepsat miliarda papírů, že jsem neukradla žádnej majetek pojišťovny a že nemám služební notebook,telefon,auto, půjčku,že vracim magnetickou kartu a tak podobně - máme to v našem ústavu poněkud složitější :wink:
A jojku taky nemáme,proto musíme koukat na 3,14čoviny :angry:
Cabriu se měl dělat jen motor,máme tam zase přijet v jednu,že nám to chce předat ten co to opravoval osobně a ještě prej k tomu něco říct,takže předpokládám,že oprava za 12litrů byla celkem k ničemu a bude to pořád stejný pekáč :angry: Já bych to prodala hned, jednak se v tom kokotáta jednoho dne přizabije a hlavně je to žrout peněz :angry:
18. čer 2010 v 11:45  • Odpověz
čau péťo, jak je? :slight_smile:
latu tak to cabrio teda nebyl moc dobrý kup :unamused: A taky bávo je bávo, tam jsou vešekré díly přece jenom dražší:frowning2: Ale když už jste do toho stříkli tolik peněz tak se to zase nevyplatí prodávat ne? Za chvíli to bude vetrán a cena půjde navrch :grinning: My jsme s Ludvou spokojení, sice to chce dost zrenovovat - střecha, vnitřky...Ale motor je v pohodě a celkem nic to ani nežere, akorát mě se.e, že je to jen dvoumístňák, tak si to s miminem moc neužijeme, ledaže by byl chudák zavřený v kufru :grinning:
Já mám dneska ukízecí den, už se na ten mrdník nedalo dívat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2010 ve 12:59  • Odpověz
zdarec baby :grinning: :grinning: konečně je pátek a já mám padla,už se mi ohřejvá oběd a čeká mě asi dvanáctihodinový žehlení :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: a koupila jsem jahůdky a zítra budu dělat knedle...koukám na mcloudovy dcery a je to smutný..... :cry: my máme od včera tichou domácnost,tentokrát jsem nafouklá já :sweat_smile: :sweat_smile:
a k těm snům...mě se předevčírem zdál hooodně hustej sen,v bytě kde jsem bydlela s mamkou můj mladší brácha zabil mámu a pověcil jí nabodnutou na věšák a když mě uviděl tak s takovým hnusným úsměvem šel ke mě že mě prostě musí taky zabít a já ho na kolenou prosila že to nikomu neřeknu a pak jsem se vzbudila úplně zpocená,že jsem se šla osprchnout... :angry: :angry: :angry: teda to jsem dlouho nezažila...by mě zajímalo co to znamená...venoušFreud říká že zny znamenaj opak...no nevim :unamused: jinak mamka i brácha jsou v poho :grinning: :grinning:
18. čer 2010 ve 14:15  • Odpověz
zdarec baby je sobota a já mám padla :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: koukam tady je zase narváno ..venku chčije tak se asi nikde negriluje..tak jste asi zalezlý pod duchnama..
19. čer 2010 v 17:39  • Odpověz
já potřebuju vzít ledviny do společnosti ,nějak se ve mě zadržuje voda a tuk ..je třeba to drobet vyplavit .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,mám snad ovulaci nebo co ..takovej buben a huba mi jde šejdrem ..asi si dám ještě čokoládku ..
19. čer 2010 v 17:40  • Odpověz
ahoj leni,tady svítí sluníčko :sunglasses: já jsem teď doreazila z prochajdy a z nákupu a jdu dělat ty knedle...jinak mě bylo asi do čtyř blbě,málem jsem se poblila a třeštila mě hlava a nevzít si prášek prostě nešlo a teď jsem ok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jdu si přečíst jestli to není z těch zaváděcích prášků...
19. čer 2010 v 18:02  • Odpověz
třeba jsi už těhu ..čoko jsem si nedlaa ted mi nasral pekelně vladís tak stávkuju a nejdu na pivo ..jemu je to fuk ,dá si ho doma ..co se vrátil tak tu mele o nějakým dítěti ..mě sere maximálně ..
19. čer 2010 ve 20:04  • Odpověz
leni a to tě nasral těma kecama o dítěti?a s tim těhu to nevidim...a u těch prášků do frndy to neni :sweat_smile: a já bych si čokošku dala,akorát jsem teď přežraná těma knedlama a nechce se mi nic... :sweat_smile: :sweat_smile: teď jsem dostala pochvalu,že byly dobrý :dizzy_face:
19. čer 2010 ve 20:08  • Odpověz
těma taky a já na něj šáhla a on ,,at mu dam pokoj nebo něco takovýho na mě štěknul ,fakan jeden ... :rolling_eyes:
19. čer 2010 ve 20:10  • Odpověz
už mu zase hrabe a to bečel jak se mu stejská
19. čer 2010 ve 20:11  • Odpověz
ahha :frowning2: chápu...a jak dlouho mu to vydrželo bejt milej? :slight_smile:
19. čer 2010 ve 20:31  • Odpověz
moc dlouho ne asi 1večer.. :rolling_eyes:
19. čer 2010 ve 20:49  • Odpověz
ahha,to jsem myslela že dýl... :frowning2: a jak jste na tom,máte ještě gumový období? :sweat_smile: já jsem vyhlásila týden půstu nebo gumu tak bude asi u nás nadržená atmoška :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: prej se vrátily naše začátky,kdy jsem nežrala HA :sunglasses: :sunglasses: prej to bylo super,no já to nemusim,mě to smrdí...dneska dotáhl broskvový,to se asi pobleju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. čer 2010 ve 20:54  • Odpověz
jojo ale my raději nesexujem ,občas o víkendu na chatě ,doma skoro vůbec ..tak si to udělá sám a já na to seru ..docela nám to ničí vztah ,ale zase kdyby se povedlo ,měl by dobrou přípravku na nesexování při těhu
19. čer 2010 ve 21:31  • Odpověz
tak to je blbý..a kdy na to vlítnete?
19. čer 2010 ve 23:52  • Odpověz
autor
Nasral božky :slight_smile: Tak mi grilovali v pátek i včera, tady bylo hezky :grinning: Včera jsem se pěkně řízla do prstu,tak zážitky popíšu až zítra :grinning: Ve zkratce mě včera nasral kokotáta,pak jeho fotřík, pak byla grilovačka, ségra přivedla šamstra na představení,tak to bylo dobrý a dneska se radši zase dekuju pryč,protože se předělává ta koupelna a k tomu mě nikdo nepotřebuje :grinning: :grinning:
20. čer 2010 v 08:41  • Odpověz
zduř přeříznutá kokomámo... :wink: jé vy se máte novou koupelku ..já se musim zase pochválit ,ráno jsem sundala sněhuláčky z okna ,takovou krásnou folijku..ale světýlka tam myslim vydrží do zimy ..je to dětský pokoj,tam to nikomu nevadí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. čer 2010 ve 12:21  • Odpověz
jinak janí no nějak na podzimek..v pondělí zase budu od nevidim do nevidim v práci ..už mi to tam dobře prudí s tou pipkou..
20. čer 2010 ve 12:22  • Odpověz
lení ty máš v práci nějakou pipku nabo myslíš svojí :grinning: :grinning: ?
20. čer 2010 v 18:16  • Odpověz
myslim vedoucí ..moje pipka je hodná ..a vychovaná .. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. čer 2010 ve 21:14  • Odpověz
Zduř ženy jaký jste měli vík ? My tak nějak všelijak. Naše dcera mě dohání k šílenství. Kojo jí nestačí mám asi málo mlíka nebo prostě nevim. Tak dokrmujeme jinak byla protivná a uplakaná. DNeska od tří od rána tlačíme nějaký prdy a tuhý bobky takže jsem fakt úžasně vyspalá. Už ať má zuby a jí housky se salámem nebo mě trefí :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. čer 2010 v 07:35  • Odpověz
Zduř ženy jaký jste měli vík ? My tak nějak všelijak. Naše dcera mě dohání k šílenství. Kojo jí nestačí mám asi málo mlíka nebo prostě nevim. Tak dokrmujeme jinak byla protivná a uplakaná. DNeska od tří od rána tlačíme nějaký prdy a tuhý bobky takže jsem fakt úžasně vyspalá. Už ať má zuby a jí housky se salámem nebo mě trefí :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. čer 2010 v 07:35  • Odpověz
ahoj musil :slight_smile:
nojono musíš se smřit že jsi porodila osobnost :grinning: :grinning: :grinning:
jinak baby napište mi aspoň zhruba na kolikátou vidíte ten sraz... :wink: jinak já jsem si užila jeden z nejklidnějších víkendů za poslední dobu,byli jsme doma a já včera konečně dožehlila konečně tu šílenou hromadu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dneska musim jít stěhovat věci pro mojeho imaginárního budoucího potomka od mámy z obr domu s dvougaráží k babičce do sklepa :angry: :angry: mamka si zařídila pokoj pro hosty a prej to nemá kam dát :rolling_eyes: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to budu aspoň pohromadě s postýlkou :dizzy_face:
21. čer 2010 v 09:03  • Odpověz
jo a teď jsem zjistila že mrchu čekám právě tenhle čtvrtek,takže budu asi hodně příjemná :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: jo a teď řikali v v rádiu že za čtyři hodiny začíná LÉTO :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
21. čer 2010 v 09:07  • Odpověz
autor
prej léto :stuck_out_tongue_closed_eyes: tady je 14stupňů :angry: jinak přeji dobré ráno :slight_smile: Prstíček už se trochu zahojil,tak můžu klapat do klávesnice :wink:
Víkend byl velice vydařený, v pátek grilovačka a v sobotu taky + představení toho novýho amanta mojí sestry, naštěstí je to sympaťák a pěkně jsme se gebili celej večer,až jsem myslela,že porodim :grinning: A dokonce se naší famílie ani nelek - a to konverzace probíhala asi tak v tom stylu jako tady, někdo něco řek a někdo další to hned otočil do dvojsmyslu :grinning: :grinning: :grinning: Včerejšek už byl teda horší - teda pro mě ne,ale pro kokotátu, dělal s tim kamarádem tu vanu,já se radši zdekovala pryč,ale zvládli to,takže až v pátek přijede obkladač a udělá to krásný,tak bude luxusní koupelna :dizzy_face:
janí já bych srazík viděla tak kolem poledne, kdybych nebyla líná,tak nalistuju pár stránek zpátky a kouknu se v kolik má poletucha s Denďourem toho doktora :sweat_smile:
jo a ještě jsem chtěla říct,že malá musilová si asi tu housku se salámem snaží vynutit už teď,ale musilka jí pořád cpe mlíko na všechny varianty :cry:
21. čer 2010 v 09:52  • Odpověz
autor
doprdky tam měl být na konci tenhel smajlík: :grinning: :grinning:
21. čer 2010 v 09:52  • Odpověz
autor
Vy než se vyhnípete,tak já jdu začít uklízet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. čer 2010 v 10:13  • Odpověz
latu hnípala bych :grinning:
21. čer 2010 v 10:59  • Odpověz
autor
ááá pani nadržená - jak to zvládáte doma? :grinning:
21. čer 2010 v 11:26  • Odpověz
já chci taky hnípat... ale dítko mi tu likviduje hrazdičku a ječí na mě že si jí pět minut plně nevšímám. Latu hele já bych jí tu housku snad i dala jenže ona blije už při pobytu dudliku v její tlamě tak nevim jak by tam snesla ten hambáč :grinning:
21. čer 2010 v 11:55  • Odpověz
autor
já bych chtěla aby se to tady samo uklidilo :angry: Teď se pohrabu ven s prádlem a hodim blběně párkrát míček, předpokládám,že se přitom zase zafunim,že pak nebudu ničeho schopná :angry: :grinning: :grinning:
musil tak přece nemůžeš srovnávat dudlík a hambáč - kokotáta by se taky poblil,kdybych mu vrazila do huby dudlík,ale když dostane flák masa,tak je spokojenej :grinning: :grinning:
21. čer 2010 ve 12:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.