• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
latunie ty vole dyť ty už za chvíli rodíš kuwa já se těšim až budeš rodit to bude akce :grinning:
Přesně vim jak už jsem se začínala pomalu koulet když jsem šla do 36 tt a pak jsem tu tvrdla ještě to 42 tt :grinning: :grinning: Když ta má blběnečka nechtěla ven. Asi se jí v tý p*če líbilo konstatoval nedávno ožratý musiotec.
21. čer 2010 ve 12:03  • Odpověz
Udazte brambory :grinning: , taky jste tak zničené jako já? Já už sotva lezu, v pátek večer jsem se hrabala do sprchy a zhrozila jsem se, že nemám kotníky. Celou dobu jsem si pochvalovala, jak se mi otoky vyhýbají a náhle ejhle. Jsem si nožky v sobotu ráchala ve škopku se studenou vodou a chodím bez ponožek a je to lepší.
21. čer 2010 ve 12:13  • Odpověz
čau baby,
trpím jak pes, zřejmě už mám ve střevech hovno velikosti pomela, takže mi řekněte co si můžu vzít za projímadlo nebo mě jebne!
21. čer 2010 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz
Zduř Luss.
Tyto problémy mi netrápí, ale zrovna dnes ráno jsem pročítala onu chytrou knihu, co jsme si objednaly a tam bylo napsáno, jaká projímadla se mohou. A dobrý jsou na to kompoty, hlavně švestky.
21. čer 2010 ve 12:31  • Odpověz
tak to se do knihy podívám :slight_smile: Švestky mi doporučila mamka , taky vlažnou vodu, ale švestky doma nemám a vlažná voda mi nepomáhá :grinning: Snad do toho srazu neprasknu.
21. čer 2010 ve 12:36  •  2 děti  • Odpověz
Kompoty můžeš zkoušet všechny. Je to nepříjemné..... Mně člověče pomáhá jak piji to rozpustný magnézko, tak se O.K. vyprazdňuji. Jo a taky když si udělám hrnec melty a posnídám ji, tak za chvíli letím. Ale každýmu sedí něco jiného.....
21. čer 2010 ve 12:43  • Odpověz
já mám doma akorát zavařený třešně a ty nežeru, protože tam může být červ :frowning2: Magnézko nepiju, to žeru tabletky 3x denně a meltu jdu zkusit :grinning:
21. čer 2010 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jdu si pro běd,nikam nechoďte :grinning:
21. čer 2010 ve 12:48  • Odpověz
Ono jde o tu šťávičku z kompotu, tak ji vylemtej
21. čer 2010 ve 12:48  • Odpověz
Ahoj holky.
Koukám, že těhulíny jdou do finále. Všem blbě. Ale závidím :wink:
Lussi - možná bys mohla prubnout třešně. Někde už jsou červené. Takže najdi u vás v Babi nějaký sad a hurá na ně :grinning:
21. čer 2010 ve 12:49  • Odpověz
hele nebo Šaratici :grinning:
21. čer 2010 ve 12:50  • Odpověz
děvčata dneska budu dělat kuře na paprice, tak možná se poseru po tom :grinning:
21. čer 2010 ve 12:51  •  2 děti  • Odpověz
Jizu :grinning: , to by bylo, aby se po něčem nepo*rala :grinning: :grinning: , hlavně abychom ji nedoporučily něco, co staví, aby z pomela nebyl meloun....
21. čer 2010 ve 12:51  • Odpověz
No vidíš šlehačka!!! Tak s ní zapij třeba párek a to by bylo, aby nebylo :grinning:
21. čer 2010 ve 12:52  • Odpověz
autor
prej,že se jí v tý 3,14če líbilo - no to je hláška :grinning: :grinning:
bože a na dalšim řádku hovno velikosti pomela :grinning: :grinning: :grinning: já taky měla pořád zácpu a na "proražení" mi teda nepomáhal nic,to až pak to vytáhla sama gravitace,když už se to neměla kam vejít a to jsem teda taky myslela,že zdechnu :angry: Pak bylo jeden čas pořád někde v akci hroznovýho víno,tak jsem ho pořád žrala a musim říct,že od té doby jsem měla klid - ani jsem netušila,že to pomáhá,ale když jsem ho pak přestala zobat,tak to zase začalo,takže mi fakt pomáhalo :wink:
jizu a nebo by ty třešně mohla zapít kefírem a to bude tutovka :grinning:
21. čer 2010 ve 12:54  • Odpověz
autor
a defintivně jsem se rozhodla,že Sájmon se narodí až budu 38+2,tak to je docela za pár,když zítra začínám 36tt :sweat_smile:
21. čer 2010 ve 12:55  • Odpověz
Tím proražením mi přišel na mysl zvon na pročištění odpadů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2010 ve 12:57  • Odpověz
autor
a to by taky mohla být metoda :grinning:
21. čer 2010 ve 12:58  • Odpověz
Já jsem rozhodnutá, že porodím, až tady budeme mít nakecáno 10000 příspěvků a až já budu mít 11111 příspěvků, jako když jsem otěhotněla..., pak mi to tím překlopením na nového oře obrali, tak nyní znovu....
21. čer 2010 ve 12:59  • Odpověz
autor
a dneska se mi zdálo,že jsem si malýho vyndala z pupku,abych se naučila kojit dřív než v porodnici a najednou tam přišla tchýně a pořád mě nutila,abych si na bradavku dávala takovou tu hnusnou žlutou gumovou rukavici, že prej jinak se mi kozenky zanítěj :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to nejhorší sci-fi přišlo na konci toho snu - jsem se naštvala,šla jsem domu přes náš pozemek kde chceme stavět a normálně jsem tam vojela kokotátu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2010 ve 13:00  • Odpověz
Nó ty máš tedy taky sny :grinning: . Už nám z toho pěkně hrabe :grinning:
21. čer 2010 ve 13:06  • Odpověz
autor
lussi už asi produkuje to pomelo :grinning:
21. čer 2010 ve 13:09  • Odpověz
Lussi chudák, to bude mít jako bolestivý análek :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. čer 2010 ve 13:10  • Odpověz
já se obávám, že mi pomůže jen něco z lékárny, protože na mě tyhle mixy žrádla apod. nikdy nezabíraly, klidně jsem mohla zapíjet melouny, třešně mlíkem a nic mi z toho nebylo, ani mě nebolel břuch, takže tohle je pro mě novinka a já vám říkám, že až to vytlačím tak budu mít kaďák jak díru do vesmíru :frowning2:
Já vám stanovuji termín 40+0, žádný ubírání nebude, prckům se určítě v 3,14či taky líbí :grinning:
21. čer 2010 ve 13:16  •  2 děti  • Odpověz
autor
lussi tak to musíš ještě vylepšit - nacpi se třešněma, zapij to tim mlíkem,vem si bílý kalhoty a jdi někam mezi lidi,kde neni možnost dojít si na hajzl a ručim ti za to,že na tebe prvně v životě ten mix zapůsobí :grinning: :grinning:
21. čer 2010 ve 13:18  • Odpověz
latu pomelo určitě ne, vždycky tam sedím půl hodiny a vyprodukuju akorát tak pecku, ale troubím u toho jako jelen, tak malá úleva tam přece jenom je :grinning:
21. čer 2010 ve 13:18  •  2 děti  • Odpověz
latu tak posrat se na veřejnosti bych možná i oželela :grinning:
Opět jsme skončili u hovní debaty, to je tak inspirativní :grinning:
21. čer 2010 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz
autor
a tak všechny víme,že v životě jde nakonec o hovno,tak o čem se bavit jinym,že :grinning:
21. čer 2010 ve 13:23  • Odpověz
Hovno, nehovno, Latu, jak s tím jménem, už jste se rozhoupali? Já už to mám napsáno a podepsáno :slight_smile: .
Nevíte, jak to je, když se chcou dát dvě křestní jména?
21. čer 2010 ve 13:29  • Odpověz
autor
Jo vidíš,asi to bude Davídek, jestli se teda ještě do porodu nerozmyslim :grinning: A já nemám žádný formulář na který bych to mohla napsat,kde ho vezmu?
21. čer 2010 ve 13:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.