• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
Doprdlala mi prčka,tak jdu s prdlem ven - ku.va to je to ale vtipný :grinning: A pak uklidim nádobí a zase přijdu :wink:
21. čer 2010 ve 13:34  • Odpověz
David je hezký..., on aj Jakub, ale poslední dobou je "přejakubováno"......
Já vyfásla posledně v poradně papíry co do porodky, potom formulář pro razítko pediatra, kam budeme chodit a ještě nějaké zevle
21. čer 2010 ve 13:35  • Odpověz
autor
tak jsem se zasekla venku, je tam hezky - žádnej pařák,tak by se dalo ležet na sluníčko,jenže když tady je bordel jak v tanku :unamused: Hlavně tu koupelnu musim zprovoznit,chjooo mě to tak nebaví :angry:
21. čer 2010 ve 14:35  • Odpověz
tak a já mám povrchově vygruntováno, kndedlíky jsou hotové a teď bych ještě měla dodělat tu omáčičku, udělám dietní, narvu tam dvě smetany :grinning:
venku je fakt hezky, zametala jsem terásku a opotila jsem se jak hnůj
A mám dotaz........O víkendu jsme dodělali koupací jezírko pro pejsky a uvažuju jestli tam můžu dát malinko bazénové chemie, aby se jim tam hned neudělaly ty vodní žížalky, on se tam Dastík potápí, tak nevím jestli mu to nemůže nějak udělat zle, co myslíte? Asi raději bez chemie co?
21. čer 2010 v 15:18  • Odpověz
latu koupelnu nafoť , jsem zvědavá jak jste to tam pozmněnili :slight_smile:
Jo a s tím srazem počítám tak nějak kolem poledního, hlavně na mě proboha někde počkejte nebo jsem ztracený člověk :slight_smile:
21. čer 2010 v 15:20  • Odpověz
autor
ehm no tak jsem vydrbala celou vanu,bylo to dost špinavý jak se to tam všechno dělalo a pak jsem jaxi zjistila,že z ní jaxi ještě nikdo nesloupnul ten ochranný igelit :angry: :grinning: :grinning: :grinning: no co,aspoň jsem ho hodila do tříděnýho odpadu pěkně čistej :grinning: :grinning: Teď tam jdu nastěhovat věci a pak to vyblejsknu :wink:
lussi ona se prodává nějaká sračička na údržbu těch malých dětských bazénků a to je bez chloru, tak tam nalij tohle,když to nevadí dětem,tak to nemůže uškodit ani psům :wink:
21. čer 2010 v 15:41  • Odpověz
autor
a kuře na paprice bych si taky dala,ale chybí mi to kuře :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak budou dneska knedle s vajcem a párkem - taky dietní :grinning:
21. čer 2010 v 15:42  • Odpověz
autor
a vyfotim leda prd, mám zase vybitý baterky :angry: Tak zejtra :wink: Jsem to tam naskládala a jsem zafuněná jak bejk a to zase musim se psem ven a předpokládám,že už tam bude vytelená sousedka, dneska si přivezla nový auto,tak budu muset dělat jak je to úžasný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. čer 2010 v 16:19  • Odpověz
aha, tak to mě nenapadlo, že taky může existovat něco do bazénků pro harantíky, tak to koupím, to je dobrý nápad:slight_smile:
a s tou vanou jsi mě teda pobavila :grinning: :grinning: :grinning:
a když už jsme u toho focení tak na sraz beru foťák, abychom měli všechno zdokumentované :grinning: Počasí má být dobré, kolem dvacítky a slunečno, takže tak akorát bych řekla, no už se těším :dizzy_face: Škoda, že nemůžou všechny holky :frowning2:
a sousedka by si místo auta měla pořídit především chlapa , jestli teda nějaký k té její povaze vůbec existuje :grinning:
21. čer 2010 v 16:25  • Odpověz
autor
já jí to zkusim poradit :grinning: Mimochodem mi opět již po několikáté v sobotu vykládala,jak je strašně nebezpečný v těhotenství přestat kouřit,že to doktoři nedoporučujou :angry: A alkohol taky tolik prej nevadí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
Já taky na srazík vemu foťák - a možná mi do tý doby vydržej i ty baterky :grinning:
21. čer 2010 v 16:41  • Odpověz
autor
Tak fáro teda má hezkou barvu,ale jinak mi přijde takový divný - ze zadu a z boku dobrý,ale ty přední sloupky to má takové divné a sousedka přijela se svym bráchou a byla nějaká nasraná,tak naštěstí neměla ani náladu na hovory :grinning:
21. čer 2010 v 17:22  • Odpověz
teda vy jste toho nakecaly :grinning: :grinning: latu s tou vanou jsi mě fakt pobavila,venouš se mě ptal čemu se řehtám jak kůň a tak jsem mu to řekla a on jen:to na.ere.... :grinning: :grinning:
lussinko doufám že se ti ulevilo.......já na to trpim pořád a nepomáhá nic.....jen si dát páva,jinak jsem nekuřák...ale motá se mi z toho šiška..
21. čer 2010 ve 22:09  • Odpověz
jo a na otázku jak jsme na tom...no celkem v pohodě,já jak zavádím ty prášky tak se necejtim nějak ve svý kůži...a venouše baví hulihulidopapuli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2010 ve 22:13  • Odpověz
Jani, tak to nešlukuj, ať se ti nezamotá hlava :grinning: :grinning: :grinning:
Běžela teď reklama na nějakou novou minerálku s příchutí pomela, tak jsem si hned vzpomněla na Lussi :sweat_smile:
21. čer 2010 ve 22:16  • Odpověz
jo a dneska proběhla akce,kdy jsem si od mamky stěhovali ty věci po ségře k babče do suterénu a musim vám teda říct,že kromě kočárku mám úplně vše....a to myslím doslova :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: od věcí do porodky až po supr lehátka až po supr autosedačku....mamka všechno kupovala nový a je to krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a když jsme odjížděli s padesátou krabicí,tak mamka říkala tak ještě ti koupim kočár a máš to komplet :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: a venouš v autě dodal...no ještě to mimčo by to chtělo,ne?? :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2010 ve 22:17  • Odpověz
hoooovnoooo to nic jen zkoušim jestli to funguje
22. čer 2010 v 09:01  • Odpověz
autor
nasrálek :grinning: janýsku tu reklamu jsem taky viděla,tak jsem to lussile hned psala :grinning: A málem jsem se zadusila smíchy,protože mám prostě bujnou fantazii a představila jsem si jak to někdo pije a tam plave pomelo jako hrom :grinning: :grinning:
janí tak to ti závidim,já ještě asi spoustu věcí nemám :sweat_smile:
musil hovnoooo tady funguje vždycky,to nemusíš zkoušet :grinning:
22. čer 2010 v 09:06  • Odpověz
Tě pic pipky :slight_smile: , co zase máte s hovňasem???? :grinning:
22. čer 2010 v 09:08  • Odpověz
nazdárek,teď jsem zjistila že ve čtvrtek maj akci v ikee a slevy pro členy ikeafamily a tak tam pojedu asi ještě před srazem takže asi dorazim s taškou plnou ručníků.... :grinning: :grinning: :grinning: no asi tam pojedu potom :grinning: my to tady nemáme a když už tam jedu a stejně jsem chtěla na čerńák pro tu knížku...a tam trefim :sunglasses:
22. čer 2010 v 09:10  • Odpověz
jany poprvé jsem odmítla šlukovat,protože mi dva dny bylo šoufl :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: lussinka asi pořád tlačí,to má přípravu na porod,tam se mluví o pomeranči,že leze ven,ne?tak to si pak ani nevšimne,že je filda venku :grinning: :grinning:
22. čer 2010 v 09:12  • Odpověz
A co na to Venouš, že jsi ho pořádně nešlukovala? :grinning:
Jak se to říká? Protlačit něco jako meloun otvorem velikosti pomeranče...?? No nějak tak, už nevím...
22. čer 2010 v 09:16  • Odpověz
Jů, vy už budete ve čtvrtek klábosit v reálu, no to bude hukot :slight_smile: . Tak mi pak pošlete společné foto :wink:
22. čer 2010 v 09:17  • Odpověz
autor
lussi byla asi chvilku vzhůru,bo ráno odepisovala,že by tu minerálku nepila :grinning: Ale asi ještě šla spát,tak jí ani nebudu odepisovat, ještě není poledne,tak ať se vyspí :grinning:
Já musim jít vyluxovat hobliny, přiblbej králík je zase přes nos vyházel a za půl hodiny je tady pani pojišťovačka se smlouvama,tak ať vypadám jak spořádaná hospodyňka :grinning:
22. čer 2010 v 09:20  • Odpověz
jany on byl rád že jsem se vůbec odhodlala,řekl si o to tak lehce z legrace a já ho zaskočila jako že proč ne... :sunglasses: ještě aby něco namítal :angry: :grinning:
22. čer 2010 v 09:30  • Odpověz
latu já se včera při stěhování mimi věcí dozvěděla od mamky že mám nějakou životku úplně na ho.no a že jí mám jít dneska zrušit...ale ještě nevim kde se pojistit pak..tomu nerozumim... :sweat_smile:
22. čer 2010 v 09:31  • Odpověz
jany a ty nedorazíš?
22. čer 2010 v 09:32  • Odpověz
Já už do Prahy sama nee, jsem ráda, že jsem ráda, už ani na nákup nechci jezdit v teple sama, jak mi skáče tlak.... Jsem zvažovala jet jako spolujezdec s Musilkou, ale to kvůli její nemoci padlo....., tak přijedeme až někdy s prckama :slight_smile:
22. čer 2010 v 09:34  • Odpověz
tak jo no :wink: to bude pak mazec :dizzy_face:
22. čer 2010 v 10:37  • Odpověz
Tak jsem tu, pořád je tam, pomelo zasraný :angry: :grinning: Ale jen do zítřka, já jsem před kontrolou vždycky tak nervní, že se zaručeně poseru :grinning:
22. čer 2010 v 11:12  • Odpověz
spíš pomelo nevy.raný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2010 v 11:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.