• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
Nic ženy,jdu se nacpat do vany, zkusim nějak pořešit tu srst,ale nevim nevim - asi to do pátku nevymyslim a na doktorku bafne bubák :grinning:
22. čer 2010 ve 20:58  • Odpověz
Hlavně ať ti ji neokupuje Blběnka :slight_smile: . My včera večer zkoušeli monitor v kolíbce a Ben hrál Štěpána......a funguje to :slight_smile:
22. čer 2010 ve 20:58  • Odpověz
autor
už jsem zase tu-ve vaně je ještě větší vorvaň než já,tak se tam nevejdu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2010 ve 21:04  • Odpověz
latu ten váš pes je teda rozená cirgusačka :grinning:
22. čer 2010 ve 21:38  • Odpověz
jste si všechny zadělaly a pořídily si novou koupelnu boco?latu taky to budeš mít hezké ,ale v tý vaně si s kokotátou moc nezašpásujete ..asi jako my s vladísem ,to je na zaseknutí a utopení
22. čer 2010 ve 21:43  • Odpověz
autor
tak to je přesný - zaseknutí a utopení :grinning: A blběně poklonu vyřídim :grinning:
22. čer 2010 ve 21:44  • Odpověz
tak jdu spát,zase jsem tam byla do večera a zítra mě to asi čeká taky ,zrovna jsme říkala tatovi ,že se ani nevidíme ..podle vyplavené postele poznal, že přijela rudoška a řekl ,,už zase,,?ani jsem jí nestihla převlíct ráno ..achjo..tak pic kočky ..po founu se domlouváme kdo co dotáhne z krámu,kdo udělá véču,to je život svinskej.. :rolling_eyes:
22. čer 2010 ve 21:48  • Odpověz
autor
lení dobrou,tak snad se to časem zkildní :wink: A aspon si s Vladísem budete tak vzácný,že chytnete druhou mízou :grinning:
22. čer 2010 ve 21:54  • Odpověz
leni to už ti zase dojela tetka jo?jsem myslela že to máme spolu :wink:
22. čer 2010 ve 21:54  • Odpověz
a mě má vlastně přijet ve čtvrtek tak to vychází,já jsem debil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2010 ve 22:10  • Odpověz
Ahoj, nechrápejte :grinning:
Lussi napadlo mě, že na pomelo by mohly pomoct meruňky :wink: . S tím srazem nevím. Mám na oběd půl hodiny. Než dojedu z práce na Anděla je to 10 min. tam a 10 min. zpět, tak že bych si vás jedině prohlídla a zas jela :grinning: . Ještě počkám, co šéf, kdyby měl nějaký vyřizování mimo firmu, tak bych dorazila.
Nám včera přivezli novou sedačku, konferenčák a TV sestavu. Tak jsem celá bolavá, jak jsem tahala těžké věci. Jojo, manžel je na služebce, ten si taky umí vybrat termín. A já jsem hrozná, všechno musím mít hned. :wink:
23. čer 2010 v 08:52  • Odpověz
autor
bré ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já chrápání moc nedala - ve čtyři mě tak začalo bolet břicho,že jsem myslela,že rodim (jestli jsou teda porodní bolesti horší,tak to mě poser bulvu :angry: ), no nakonec z toho teda byla pomelovačka,ale ještě teď mě bolej střeva,žaludek a každej Sájmonův pohyb je jak boží trest :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to jsem se těšila,jak se zítra s váma někde nacpu k prasknutí - a hovno hovénku, budu muset asi jíst střídmě,abych neposrala autobus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
Holky a co se sejít na Andělu a přesunout se někam blíž k jizu? Nám je to přeci šumák,jestli popojedem stanici dál nebo ne?
23. čer 2010 v 09:08  • Odpověz
Dobré ráááááááno,
jizunko tak to je debilní, že se nemůžeš zdejchnout na delší dobu, ale chápu to, my taky nemohly z ústavu jak se nám zachtělo, většinou jsme cárali po venku, když byl šéf mimo. Meruňky už jsem zkoušela a hovno, teda hovno z toho nebylo, ale nepomohlo to :grinning: Dneska mi doky napsal Psyllium, tak si to zítra koupím a vy.eru se na srazu :grinning:
a sedačku a ten zbytek nafoť a ukaž!
latu vana dobrá a myslím, že ještě budeš ráda, že je menší, my si pořídili menší vanu, než jsme měi na bytě, uvažovala jsem dopředu, aby mi děcka neplýtvali vodou :slight_smile: A zašpásovat si s drahým můžeme jinde - původně jsem myslela, že ve sprcháči, ale tam se taky nevlezeme :grinning:
23. čer 2010 v 09:12  • Odpověz
autor
chtěla bych mít ucpaný pomelo jako lussi :angry: On z prdele výčep taky neni žádný terno :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
To je fakt,že aspoň se nevyplácá tolik vody - aj to holení jsem včera vymyslela,je to teda ještě větší komedie než v tom sprcháči,ale aspoň že to nějak jde :grinning:
23. čer 2010 v 09:16  • Odpověz
latu tak to máš poslíčky nebo jak se těm sráčům říká ne?
jo a s tím obědem mi je to fuk, klidně se přesunu, záleží na jizu, jestli se bude moct utrhnout.Otázka je jesti to má na tu půl hodinku fakt smysl, já za půl hoďky stíhala akorát rychlou sváču a kafe z automatu :unamused:
23. čer 2010 v 09:17  • Odpověz
autor
sračka nebo sráčové,ono je to ve finále fuk :grinning: Já ti nevim,já si ty poslíčky představovala jinak,tak to možná ještě nebylo ono -ale je fakt,že mě bolelo břicho takovym tim stylem jak na mrchu,tak nevim :unamused: Musim počkat až dojde chytrolína,ta mi to určitě řekne :grinning: :grinning:
23. čer 2010 v 09:19  • Odpověz
autor
To řikám pořád,že ani nepoznám až začnu rodit, budu pak na titulní straně seznamu,jak ta barmanka: "Blbka šla srát a porodila do hazjlu " :grinning:
23. čer 2010 v 09:21  • Odpověz
tak týdny na to už máš, tak by to mohly být sráčové, takže tě to teď čeká častěji :grinning:
a porodit do hajzlu bych taky nechtěla :grinning:
23. čer 2010 v 09:28  • Odpověz
autor
to jsou ale pozitivní vyhlídky :grinning: Spát nemůžu, protože už ani na boku to neni pohodlný, sedět nemůžu,protože mi nejmenovaný příživníček kope do plic a do žeber a když už je chvilku klid,tak mě chytne tohle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
23. čer 2010 v 09:30  • Odpověz
a tak za 4 týdny končíš, doufám, že sis tu graviditu patřičně užila :grinning:
23. čer 2010 v 09:35  • Odpověz
autor
ty vole za 4 týdny - bože jak já se budu starat o dítě?! :confused:
23. čer 2010 v 09:39  • Odpověz
no ještě, že sis nestihla pořídit tu chytrou knihu z babywebu, protože jí nejspíš nestihneš už ani nastudovat :grinning:
23. čer 2010 v 09:45  • Odpověz
autor
no jo,já na ní zapomněla :grinning: A já nestihla hodně věcí - předporodní kurz, velkou knihu o mateřství, umejt okna a ještě jsem se chtěla začít učit anglicky,když se válim doma :grinning: :grinning:
23. čer 2010 v 09:51  • Odpověz
autor
No nic,jdu dát prát prádlo a pohrát si s chlupatou,za hodinku jsem zpět - tak doufám,že se mezitim vyrojí i zbytek osazenstva :grinning:
23. čer 2010 v 09:59  • Odpověz
Nasral jsem tu. Byla jsem u mdra na KO tak slintavka už je skoro v klidu. Tak teĎ ten žlučák. kurňa jak já vám ten srázek závidim..... :frowning2:
23. čer 2010 v 10:47  • Odpověz
Holky, to jste hodné, že byste přejeli blíž, ale je fakt, že jestli budu mít je půl hoďky, tak to nemá cenu kvůli mně komplikovat. Uvidím, jak se to tu vyvine. Přemýšlím, jeslti nepotřebuju jít zrovna zařídit něco z práce, ale jako na potvoru ne :frowning2: . Každopádně se těším na vaše historky a fotky, kdybych nezvládla přijít.
23. čer 2010 v 10:48  • Odpověz
autor
nasral já tu jsem taky a je mi pěkně šoufl :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale statečně jsem si venku pohrála s psiskem :slight_smile: Sájmon dělá v pupku psí kusy, zrovna dneska když by mohl být hodnej,jindy celej den prohnípe a teď asi nacvičuje salto vzad nebo co :grinning:
23. čer 2010 v 10:54  • Odpověz
autor
musil tak to je dobrý,že se slintavka zklidnila :wink: A neboj na příští srazík už taky dorazíš a uvidíš na vlastní bulvy ten náš výtvor :grinning:
23. čer 2010 v 10:55  • Odpověz
no uděláme něco hnedle třeba na podzim jé uvidíme Sájmoňáka live :grinning:
23. čer 2010 v 10:57  • Odpověz
autor
já budu super matka se super rychle zahojenou frndou,takže ani nemusíme čekat do podzima :grinning: A Sájmon bude odmalička chodit,takže v tom taky problém nevidim :grinning: :grinning:
23. čer 2010 v 10:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.