• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
Já už se na Sájmona tak těšim,naposled jsem ho viděla,když byl nacákanej v odběrový nádobce :grinning: :grinning:
23. čer 2010 v 11:00  • Odpověz
autor
a jako proč tu nejste,když já tu jsem?
23. čer 2010 v 11:48  • Odpověz
autor
a zjistila jsem,že vypadám jak debil,tak se mě snad zítra neleknete :grinning:
23. čer 2010 ve 12:00  • Odpověz
já se dívala na podvodníky :slight_smile:
a já mám hubu samej beďar, tak budeme dobrá parta :grinning:
23. čer 2010 ve 12:09  •  2 děti  • Odpověz
autor
no o beďarech se ani nezmiňuju - je vidět,že Sájmon brzy vyleze,tak na mě přestal působit a zase mi to hezky všechno naskákalo na ksichtě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A je mi pořád šoufl,tak s tim někdo něco dělejte :cry:
23. čer 2010 ve 12:11  • Odpověz
a koukám na ty restaurace na Smícháči, je tam toho docela hodně, tak si určitě vybereme. Při nejhorším bych vybídla i pizzerku, na tom se nedá nic zkazit :slight_smile:
23. čer 2010 ve 12:12  •  2 děti  • Odpověz
autor
a když bude úplně ze všeho nejhůř,tak KFC je taky dobrý,že :grinning:
23. čer 2010 ve 12:13  • Odpověz
no hlavně ať ti není šoufl zítra!
Tady by se ti mohlo udělat líp, škoda, že tam nemaj jídelák http://www.novysmichov.eu/cesky-svet_132
23. čer 2010 ve 12:16  •  2 děti  • Odpověz
jj, kfc by taky šlo:slight_smile:
23. čer 2010 ve 12:17  •  2 děti  • Odpověz
autor
já myslim,že to do zítra přejde, v nejhoršim si dám jenom nějakou poblífku :wink: Na sraz dorazim i kdybych měla rozbalit ty pleny co tady mám pro Sájmona :grinning:
23. čer 2010 ve 12:17  • Odpověz
autor
tady mají fotogalerii žrádel:
http://www.restauraceceskysvet.cz/fotogalerie/
a já chci asi svíčkovou,tu tam snad budou mít :slight_smile:
23. čer 2010 ve 12:19  • Odpověz
autor
jdu se natáhnout,pes taky spí,tak to ho musim využít.
23. čer 2010 ve 12:23  • Odpověz
a ku.va, to vypadá dobře!!! svíčkovou můžu kdykoliv, takže případně taky není co řešit, akorát tam nevidím ceny, tak snad to nebude šílenost.
latunie a spěcháš nějak domů? Já mám určitě čas do čtyř, do pěti.....
23. čer 2010 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz
tož to já toho taky využiju a jdu něco uvařit :slight_smile:
23. čer 2010 ve 12:26  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky,jsem tu jen na skok,přilítla jsem dát jen noťas domů a letím k tý doktorce a zrušit pojistku,ale večer tady budu kolem šesté a napíšu vám jak mi jedou vlaky atd a tak jestli tady můžete někdo na chvilku juknout.... :sweat_smile: :sweat_smile: zatím pá
23. čer 2010 ve 13:22  • Odpověz
jani já večer nakouknu :wink:
23. čer 2010 ve 14:16  •  2 děti  • Odpověz
autor
já nakukuju teď :grinning: Mě bus vyplivne na Smícháči nejpozději v půl dvanáctý,ještě se musim dohodnout s kokotátou jak to bude s autem,když mi ho stihne ráno přivézt,tak asi pojedu dřív - abych měla čas se dojít asi tak 100x vylulat a nezdržovala tim pak jídlo :grinning: Jsem se teď hezky prospala a už je mi lépe,tak už vymýšlím co všechno zítra sežeru :grinning:
Jo a domu asi pospíchat nebudu - blběnu dám k našim,takže budu obstaraná,jsem to taky tak počítala do čtyř,do pěti že bych tam byla,když už jednou za čas vyjedu,tak ať to stojí za to,že :grinning:
23. čer 2010 v 16:29  • Odpověz
autor
a protože je mi lépe,tak si jdu dát knedlíky s vajíčkem :grinning: :grinning:
23. čer 2010 v 16:34  • Odpověz
autor
no nic,tak já jdu zase něco provádět blběně,když na mě prdíte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2010 v 17:20  • Odpověz
autor
haloooooooooo
23. čer 2010 v 18:21  • Odpověz
autor
no ale děfčata tak už koukejte dolézt :angry:
23. čer 2010 v 18:33  • Odpověz
autor
pěkně mě zanedbáváte,až je mi z toho zase blivno :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jdu dělat véču a rozhoduju se,jestli budu žehlit dneska nebo až zítra ráno :unamused:
23. čer 2010 v 19:02  • Odpověz
autor
Tak mi právě psala janitchka,že měla bouračku a je v nemocnici na pozorování s otřesem mozku a bloklou krční páteří :unamused: Teda nám ten sraz fakt neni moc přán - tak doufám,že polet a lussi přežijí do zítra ve zdraví :sweat_smile: A kde je vůbec dneska janýsek?
23. čer 2010 v 19:09  • Odpověz
No to je hrozný....hlavně, že se nic vážnějšího nestalo, plechy jsou prkotina, hlavně život!
23. čer 2010 v 19:20  • Odpověz
autor
ivomal co to v tom albu vidím? :grinning:
23. čer 2010 v 19:37  • Odpověz
@latunka Tobě prostě neunikne nic :grinning: :grinning: :grinning:
ivomal- držím palce :wink:
23. čer 2010 v 19:40  • Odpověz
autor
čágos péťo :slight_smile: to víš musim mít přehled kdo gravidní :grinning: Jsem četla jak tě pozlobila malá a jsem ráda,že nebudu jediná matka,která v některých případech sáhne po osvědčeném způsobu vysvětlování - dát tomu zlobivci na prdel :wink: Už jsem si v dnešní době připadala jak vyvrhel :slight_smile:
23. čer 2010 v 19:44  • Odpověz
@latunka - já jsem přísná matka, ale věřím, že se mi to jednou vrátí...to víš, že jí namlátím hlava nehlava, ale když je to potřeba, tak prostě dostane. Osvědčené je, že domlouvání prostě nefunguje :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tvůj přehled závidím, já jsem ráda, že aspoň něco dočtu....i když na Vás si čas najdu, protože vím, že se aspoň nasměju :grinning: :grinning: ...máš to za pár viď :grinning: :grinning:
23. čer 2010 ve 20:11  • Odpověz
autor
ani mi nemluv a to si fakt myslim,že se Sájmon narodí spíš v té půlce července než až na konci :confounded: Začínám propadat mírné panice,nějak si nedovedu představit,že v té postýlce za chvíli bude ještě někdo jinej než hroch Henry :sweat_smile: :grinning: :grinning:
23. čer 2010 ve 20:13  • Odpověz
Ha byl odhalen můj neviditelný duch:slight_smile: :grinning: ...se picnu jestli zítra nebude vidět.... :frowning2: , ale díky za podporu:slight_smile:
23. čer 2010 ve 20:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.