• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
no hlavně, že se janče nestalo nic vážného :unamused:
ivo, že by? :grinning: Já tam teda něco vidím, tak teď musí jenom zesílít :slight_smile:
tak já si to teda naplánuju tak abych taky nějak kolem půl dvanácté byla na smícháči:slight_smile:
23. čer 2010 ve 20:29  • Odpověz
bude vidět, bude bude bude a bude! :wink:
23. čer 2010 ve 20:31  • Odpověz
Jsem to fotila mobilem - dneska....mizerná fotka...čůrala jsem již včera ráno....jsem byla na služebce...... :sunglasses:
23. čer 2010 ve 20:32  • Odpověz
Čauky kočeny, konečně jsem mohla pustit PC a dočtu vás.
23. čer 2010 ve 20:32  • Odpověz
@lussi já pevně taaajně doufám, že bude....normálně na duchy netrpím :grinning:
23. čer 2010 ve 20:35  • Odpověz
autor
no konečně :grinning: Akorát že já už se za chvíli dekuju do pelechu :unamused: Teda ještě si budu muset oholit nohy - včera už jsem to nezvládla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak já poletuše píšu tak kolem půl dvanáctý a budeš lussi přímo na Smíchovskym nebo na Andělu?
ivomal takže to bude druhý test po dvou dnech,tak to už nebude duch,to už bude čárka :slight_smile:
23. čer 2010 ve 20:43  • Odpověz
autor
no nic,tak já mizim - dám ti zítra lussi vědět přesný čas mého výprdu na Smíchově :grinning: A já stejně ještě ráno nakouknu jak je na tom ivomal a taky co Léňa a její dnešní historky z práce :grinning:
23. čer 2010 ve 20:49  • Odpověz
Dřív to nešlo, byla jsem celé dopolko v práci a ve městě, když jsem dojela, tak jsem padla za vlast a potom taky něco podělat....., zítra budu na příjmu, ale to zase vy budete rajzovat :slight_smile:

Teda Jani :astonished:, snad jsi v cajku!!!!!!!!!??
23. čer 2010 ve 20:51  • Odpověz
ty jo čtu a koukam..chudák jani ta se tak těšila na srazík.. :pensive: ,no ale dobře ,že se jí nic nestalo a co to před tim pslaa o pojistce ? snad si nerušila úrazovku :confused: ivo..přeju ti at ti to vyjde .. :sunglasses: a nafotte něco na srazíku ..sraz pupkatek
23. čer 2010 ve 20:58  • Odpověz
o mé historky v práci doma nikdo nestiojí tak tim musim krmit vás ..dneska tam přišel jeden prima fešák a měl dobrý řeči ,že je prima ,když vim kam šáhnout/pro správné číslo riflí ,míněno/a podobné kydy a já mu dala jako dárek brýle s futrálem tak jsem ho jemně požádala ,,tak si to tam vsuňte,,prej mě bude všude chválit .. :dizzy_face: no a jináš hup do reality ,došly výsledky z imuna a nechápu ani prd ..závěrem píšou mírně zlepšena,že mi maj udělat test na chlamydie ,který mi vyšly pozit. protilátky a o ureaplasmě ani prd ,zato táta je skoro neplodnej a ještě tam má bakterie.. :confused: zatim se o ničem bavit nechce a nebude ,je z toho nějakej špatnej ,já došla před chvílí z práce ..
23. čer 2010 ve 21:03  • Odpověz
Čest!!!
Lussi ty jsi měla kontrolu včera nebo až dnes? Zda jste O.K.? Mi ten včerejšek, jak jsem nebyla vypadl......

Dneska se pěkně nafedrujete žrádýlkem a hlavně nedělejte v té matičce stověžaté ostudu, ať nehlásí něco ve zprávách :slight_smile:. A klííííííd ať Latu z řehtání neporodí :grinning:
24. čer 2010 v 08:50  • Odpověz
Leni, ty testy na chlamošky jsou jen stěry z frndy, stejně jako na ureu, jsou prý drahé, tak se běžně nedělají, až když se nedaří.
24. čer 2010 v 08:52  • Odpověz
autor
udaz boženy :slight_smile: Tak jsem šupem dočetla co a jak - teda lení chudák Vladís,to jsou teda zprávy :unamused: ale hlavně že u tebe je to mírně zlepšené :wink:
Já si jdu vyžehlit kalhoty a pak si vyžehlim ksicht a vyrazim odvést psa do školky a pak směr prágl :grinning: Tak pápá!!!
24. čer 2010 v 09:04  • Odpověz
Casper je stále přítomen...
24. čer 2010 v 09:48  • Odpověz
nové photos Sofinky
http://www.facebook.com/album.php?aid=23456&id=100000227894674&l=3f41dfcf4e
ivo to je super budu moc držet palce ať to dopadne výbordelně a za 8 měsíců je vás víc :slight_smile:
24. čer 2010 ve 13:02  • Odpověz
Kety, malá už se hezky zabaví.... a kukuč má celý TY!!!! :wink: :wink:
24. čer 2010 ve 13:07  • Odpověz
ahoj holky :sunglasses:
tedˇ jsem dorazila ze špitálu a jelikož jsem to stále nedostala,jsem si udělala test a jsou tam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to mám asi jako náhradu za to jak jsem smutná,že jsem nejela na srazík :sweat_smile: k doktorce jdu 8.7. už jsem tam volala...
24. čer 2010 ve 13:47  • Odpověz
ivo tak jsme asi ta další várka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
k tý bouračce...jedu si takhle padesátkou po hlavní a z prava se rychle vyřitila ženská v audině a napálila to do mě....nějak si prej nevšimla stopky....ještěže jsem nevezla pejska,by to schytal :rolling_eyes: :pensive: jinak mě bolí hlava a mám bloklej krk,ale jinak úplně v poho :slight_smile: a budeme mít nové autí :dizzy_face:
24. čer 2010 ve 13:54  • Odpověz
Janíííííííííííí, fakt?????? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Myslím mimíška ne nové auto :slight_smile: :slight_smile: . Bomba......
Tý brďo, sotva se to poštěstilo Pétě, tak jste se rozjely s graviditou další ženy a pak že se neurodilo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. čer 2010 ve 14:11  • Odpověz
@janitchka No paráda:slight_smile: gratuluju k testíku:slight_smile: No to mám faaakt radost, nádherná satisfakce za tu bouračku:slight_smile: mmchdm - to nové autí taky není špatný:slight_smile: Jinak je důležité, že si celá není to nic vážného!!!!
Já budu vědět víc jistojistě až zítra, dneska jsem byla na krvi, na testu je sice duch, ale co když je to jen planý poplach...i když jsem podezřele klidná
24. čer 2010 ve 14:12  • Odpověz
Ivo, huš!!!!!!!!!

24. čer 2010 ve 14:13  • Odpověz
Jak huš, jsem realistka :wink: ....ale nejraději bych to vykřičela do světa, ajo našim, kámoškám a podobně...zatím držím hubu a krok, víte to je vy a manža, který je na rozdíl ode mě pesimista....prej co na to krev, nějaká pochcaná celuloza ho nepřesvědčí.
24. čer 2010 ve 14:17  • Odpověz
janý fakt...kdybych tady měla noťas,tak sem hodim fotku :wink: ty čáry jdou vidět i z metru :dizzy_face: :dizzy_face:
ivo já jsem taky podezřele klidná...teda rozbolela mě hlava :dizzy_face: :dizzy_face: teď jen přemejšlim jak to říct venoušovi,je v práci a já za ním jedu kolem šesté...ale řikám si že si zítra udělám pro jistotu další test a jelikož máme zítra oba dva volno tak jsem si řikala že bych mu to řekla zítra na výletě nebo procházce....a nevim co koupit nebo co mu dát k tomu testíku...
24. čer 2010 ve 14:19  • Odpověz
Jani :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. čer 2010 ve 14:33  • Odpověz
Ahoj holky.
Jani a Ivi - to jsou boží zprávy!!!! Jupííííííí!! Sice ještě potichu, ale moc a moc gratuluju a držím palce, ať je všechno v pořádku. Mám fakt radost.
A kde jste vy srazovnice? Jsme tu zvědavé na fotky a zážitky ze srazu.
24. čer 2010 ve 14:57  • Odpověz
dyt jsem to řikala že je v tom jak se tuhle poblila .. :dizzy_face: gratulka veliká .. :sunglasses:
24. čer 2010 v 15:10  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím se z kontroly a dopadla na 1. Tak jsem dostala za odměnu oběd jako hrom . DS 1:10250, míry přesně dle MS a všechny testy naprosto ukázkové. K tomu mi dneska přišlo tričko k těhu, takže jsem konečně jakoby těhotná a v sobotu to tedy oznámíme i zbytku rodiny...až na ksicht tchýně, se na to moc moc těším...
Holky Jani, Ivo..moc gratuluju a držím vše co mám, ať je to v pořádku a můžete se radovat s pupíků.... :slight_smile:
24. čer 2010 v 15:15  • Odpověz
petro tak to je bezva ..že je vše jak má být :dizzy_face: už jsem zvědavá na zkazky ze srazu
24. čer 2010 v 15:19  • Odpověz
Péťo paráda :dizzy_face: , myslíš, že to tchýně bude těžko rozdýchávat???
Leni, ty už dnes nefachčíš???? :astonished: :astonished: :grinning:
Baby vybrakují všechny obchody, kolem kterých projdou :grinning:
24. čer 2010 v 15:21  • Odpověz
Latunka mi nabudila s tou postýlkou, tak jsem to taky musela prubnout, ale byla to fuška, ty šifónový nebesa mi stály nervů.....
24. čer 2010 v 15:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.