• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Holky děkuji :grinning: já jsem dnes jak malé děcko...usmívám se jak měsíček na hnoji, už bych neměla mezi lidi...aby mě ještě nezavřelí někam do ústavu pro slabomyslné jedince... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Janýsku- s prominutím moje tchýně je taková kráva, že ta to nerozdejchá asi už nikdy...to víš chudák můj muž, když si mě vzal a chudáci moje děti, po kterých matka ve 2,5 letech chce aby zdravily a říkaly děkuji/prosím... :astonished: :astonished: :astonished: no nejsem já macecha?? :confused:
24. čer 2010 v 15:23  • Odpověz
@janysek70 no tak to je náááádhera :astonished: :grinning:
24. čer 2010 v 15:24  • Odpověz
holky díky,uvidíme co zítra ráno..asi nedospim a to mám dovču :dizzy_face: :dizzy_face: tak už mám přání pro tatínka,tam nalepim testíky a půjdu se podívat do města co k tomu :wink: a dám mu to asi už dneska,ať má radost jako já...a stejně bych to asi nevydržela....ale zase bude přes noc sám v práci...tak jestli by to nebylo lepší když pak budeme spolu.....
24. čer 2010 v 15:25  • Odpověz
Ještě jsem dnes konečně šoupla nějaká fota do albíčka....
24. čer 2010 v 15:26  • Odpověz
peti tak to tu tchýni ti nezávidím...... :grinning: a gratuluji že je vše v pořádku :wink:
24. čer 2010 v 15:28  • Odpověz
jany ta postýlka je úžasná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
No jo Péťo, to jsi hustá matka :grinning: :grinning: :grinning:
@janitchka však u tebe bude taky, věř tomu a všechno bude dobré :wink:
24. čer 2010 v 15:29  • Odpověz
@janysek70 si myslím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2010 v 15:29  • Odpověz
peti já v to doufám...ale te´d mám v hlavě jako v úlu.... :grinning: :grinning:
24. čer 2010 v 15:30  • Odpověz
@janitchka a počkej v čem budeš mít hlavu, až začne ten maraton :slight_smile: ....bude to OK!!
24. čer 2010 v 15:31  • Odpověz
Jani, raději po službě, Michal si musel šoupnout v kuchyni dva panáky nastojáka :grinning: :grinning:
24. čer 2010 v 15:32  • Odpověz
jany tak jo :slight_smile: to ale asi budu s mojí ukecanou povahou mít co dělat :slight_smile: :slight_smile: asi mu to řeknu ráno až si ke mě lehne...
24. čer 2010 v 15:34  • Odpověz
Já to taky chtěla vydržet 8 dní do výročí, ale bych se zbláznila :grinning: . Zabalila jsem mu kolotoč nad postýlku a dala mu to, že to je dárek k výročí a musím mu ho dát dříve a k tomu dostal pouzdro na brýle a v tom test........, jukal a nechápal a když mu to doteklo, tak málem převrhl židli i stůl...... To jsou krásné zážitky, mohlo by jich být více :wink:
24. čer 2010 v 15:37  • Odpověz
už se těším..asi mu to položím na polštář
24. čer 2010 v 15:40  • Odpověz
my máme výročí teda jen rok a půl až 17.července a to nedám..... :grinning: :grinning:
24. čer 2010 v 15:41  • Odpověz
jdu koupit dudlík :wink:
24. čer 2010 v 15:48  • Odpověz
24. čer 2010 v 15:49  • Odpověz
tyvoe obyčejnej dudlí za šedesát korun :astonished: :grinning: :grinning: ale sehnala jsem se šnečkama,tak mi říká vašík :dizzy_face: :dizzy_face:
24. čer 2010 v 16:19  • Odpověz
24. čer 2010 v 16:21  • Odpověz
jsem zvědavá na holky :sunglasses: :sunglasses: snad večer přijdou pokochat se zážitky,já si musim jít lehnout,mám to nakázané od neurologa :wink:
janý máte stejnej pelech pro psíka jako my :wink:
24. čer 2010 v 16:23  • Odpověz
No tak to jsem teda šoking jak prase :grinning: Jani gratulace :grinning:
Fotky ze srazíku dám asi až zítra, musím to zmenšit :slight_smile:
janysku postýlka úžasná :dizzy_face:
24. čer 2010 ve 20:20  • Odpověz
jo a peti gratuluji k úspěšné kontrole :slight_smile:
my byli na gyndě včera a dobrý, dneska jsem byla na endokrinologii a s výsledkama nebyla doktorka moc spokojená, tak jsem šla na další odběr a příští týden mám volat, tak snad to bude dobrý, nechce se mi zobat další prášky, už teď toho žeru dost
24. čer 2010 ve 20:22  • Odpověz
autor
honem jdu dočíst, fotečky jsem nabušila do alba - v Sájmonově je nově vyzdobená postýlka a srazík má vlastní album :wink:
24. čer 2010 ve 20:40  • Odpověz
autor
supééér - ivomal a janitchka bude rodit spolu :grinning: :grinning: :grinning: Hlavně doufám,že ti včera janí nedělali rentgen :confused:
janýsku postýlka je krásná - budu muset taky ještě dokoupit kapsář,ono to hned vypadá ještě líp :slight_smile:
Srazík byl výbornej, Denís je úžasnej :slight_smile: A poletucha je nechutně štíhlá a hezká a botky měla hezký :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2010 ve 20:47  • Odpověz
tak já mám fotky taky přidané :slight_smile:
latu ten přebalovák má nádhernou baru, tuhle zelenou mám ráda!
Tak a teď si jdu udělat véču a svalím se k telce, je tam Hledá se táta a máma a jsem zvědavá na zrzavce, tak páčko zítra, doufám, že tu někdo bude :slight_smile:
24. čer 2010 ve 20:49  • Odpověz
jo a jak píše latu, taky bych po porodu chtěla vypadat jak polet, taková štramanda :slight_smile:
24. čer 2010 ve 20:50  • Odpověz
latu jen Cétéčko...jinak jsem na vás celej den myslela :wink:
24. čer 2010 ve 20:50  • Odpověz
autor
janí tak to je dobře,to snad nijak nevadí, stejně je to blbá náhoda,že tě zrovna musela ťuknout :unamused:
Holky a Dennísek je fakt úplně bombový dítě,já chci taky takovýho pohodáře a je strašně roztomilej, no já ho prostě žeru :dizzy_face:
Já se jdu umejt, zítra mám ráno ten odběr krve a výtěr frndy /hmm zrovna jsem přemýšlela,že tátovi dám zasouložit,ale bohužel... :grinning: :grinning: :grinning: /,tak dojdu až tak kolem jedenáctý,tak zatim páček!
24. čer 2010 ve 20:54  • Odpověz
latu náhodas to je blbá no....ale v nemocnici se mi zdál sen o tom jak koupu mimčo a trochu jsem ho potopila a řvala na venouše ať po mě okamžitě hodí ručník...a tak mi to tak vrtalo,že jsem si doma spočítala kolikátej jsem DC a zjistila že 29... :grinning: :grinning:
24. čer 2010 ve 22:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.