• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
to ne kočár mi přiveze kurýr PPL to jsem přes poštěváčkov nebrala to už by se mi poštěváčka asi začala mstít :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
čus tak dneska mám den blbec a to fakty ,šla jsem k hnátkovej ,dala mi veral na nožku a předtím jsem zapla pračku a dojdu dom ,že je vypráno ,otevřu pračku a vylila se na mě voda ,já mám strčenou pračku v lince a napojenou na prodlužku ,která zřejmě zdechla ,tak pracně jsem vyrvala pračku ven ,roztrhla lino a jedu na prodlužku jinou ,pračku v půlce kuchyně ..jdu k pc a ten na mě mrká a nic,zkoumala jsem tisíc kabelů a nic,mimo to jsem zjistila ,že je urvanej zobák od káblu na net ,proto asi vypadává občas ,musela jsem rozebrat police ,abych se dostala a zjištovala jsem kterej dodává štávu ze sítě ,jsem totálně spocená,ale pc faká a pračka pere ..co ještě mě čeká .. :rolling_eyes:
16. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
musil hod odkaz na ten kočárek
16. říj 2009 v 11:19  • Odpověz
autor
lení tak to teda fakt,za to může ta kočka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a k těm pochcaným polštářům - mě pes 2x pochcal peřinu a myslela jsem,že jí zabiju a pak nám jednou zesrala celou ložnici :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 11:19  • Odpověz
latu to jsem měla od psa denně ,však víte .. ale jako kočka zabodovala ,kdybych jí hned ráno nevrazila prdel do kočkolitu tak se vymočila taky jinam,neměla se k tomu ,že by jako šla ,na velkou to jo ..nechápu to ..
16. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
kdybyste viděly tu noc ,já že dem spát ona byla v největším rozmaru skákala jak na pérkách na mě ,na peřinu ,z postele ,zpátky ,no děs ,po 10minutách jsem kočku vzala a vyhodilaa jsem jí do haly s bednou a županem kterej jsem jí dala na zem a sobě jsem přinesla kýbl ,abych nemusela přes ní chodit na wc ..čtvrt hodiny řvala a pak někam zalehla a do rána byl klid ,ale já stejně nespala .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2009 v 11:25  • Odpověz
autor
no oni to ty kočky někdy dělají jako naschvál, jsem si teď vzpomněla,že náš kocour,když byl malej a nechávaly jsme ho přes den zavřenýho v jednom pokoji,aby neničil celý barák,tak schválně chodil srát a chcát těsně vedle toho kočokolitu, když mě otevřený dveře,tak šel normálně na něj,ale jak jsme ho zavřeli,tak začal trucovat :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 11:27  • Odpověz
asi to byla pro něj změna prostředí je malej ..jinak nevím ,právě měl všude přístup ..já vůbec nejsem schopná zafungovat a ten bordel uklidit ,ale musim ,dneska se vrací vladís .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: latu a s tim testováním fakt počkej ..
16. říj 2009 v 11:29  • Odpověz
autor
no čekat nebudu, nakoupim hromadu testů a o víkendu budu čůrat jenom na papíry,to by bylo aby nebylo :grinning:
16. říj 2009 v 11:39  • Odpověz
no já myslela tak ob 2dny to se pozná nejlíp.. :wink: tak jsem se přemluvila a vyluxovala celý byt
16. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
autor
no tak zítřejší porovnám se včerejším a nedělní s dnešnim a bude to obden :grinning:
16. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz
autor
no tady to dneska žije teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz
to jo teda já vyšurovala celý byt ,aby vladíse nejeblo ..stačí ,že na něj čeká pračka uprostřed kuchyně a to znamená vytáhnout sporák ,kde sídlí hlavní zásuvka ..ten bude mít radost .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz
autor
tak bejt to u nás,tak tam ta pračka stojí ještě hodně dlouho :grinning: Já budu pucovat zítra,to zase bude půlka soboty zabitá :grinning:
16. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz
já se do toho musela tak nutit ,je tu tma jak v prdeli ,nasraná jsem z toho lina ,je nové :rolling_eyes: ,ale hlavně že jde pc .. :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
PC je nejdůležitější :grinning: Doňa lussila mi volá :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz
a latu je borec, ušetřila mi spoustu práce jináč bych to dělala do konce roku nejspíš :grinning:
16. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz
autor
a hlavně jsem ti stvořila uctivý maila se zašífrovanou 3,14čou :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz
autor
a tak zase by ti to ale hezky uteklo :grinning:
16. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz
autor
škoda že dodneška nevim co vlastně lussila tady v tom ústavu pořádně dělá - kromě koníkování a hledání na netu, jinak bych taky něco chtěla :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz
Latu, není ředitelka??? :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz
Jináč zdarec, objela jsem zopár klientů a huž jsem zpět v teplíčku
16. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz
Tak kde jste pepiny? Musilče se asi zakecalo s babkama v konzumu, doňa Lussinda už je myšlenkama na chlastačce na Moravě, Lenča učí číču spořádaně lůlat, Latu asi šustila k oblíbenkyni na kobereček..... a zbytek???
16. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz
ahoj holky, koukám, že všechny v pracovním procesu, mě konečně usnulo baby, řádíme s nějakou rýmou, tak jsem musela uspávat a skoro uspala i sebe :grinning: .
Latu co děláš ještě v práci, mazej na PN, ať se nestresuješ :wink:
16. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz
autor
udaz ženy :slight_smile: já bych mazala na PN hned,ale nejsem si jistá,že mi jí někde vypíšou na základě ochmatanýho testu,na kterym neni nic vidět :grinning: :grinning: :grinning:
Já jdu teď hledat co to je GOLDONI TS 24 - oni si ty makléři asi myslej,že se vyznám ve všem co jezdí a nepotřebuju dohlásit o jaký typ přibližovadla se jedná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz
Udaz Peti :wink:
Já teď hledala na netu cenu za Peugeot 407 rv 2005, páč ty jsi strašně Latu zaneprázdněná a nezjistila by jsi mi to :sweat_smile:
16. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz
ahoj :grinning: :grinning: :grinning:
jsem se vrátila ze školy a ještě si cestou koupila botky kozajdy a kabelku k tomu :grinning: :grinning:
akorát dneska už fakt musim vyklidit skříň,jinak se mi tam už fakt nic nevejde..večer jdu zapařit se švagrovou,tak se musim vyfiknout :wink: :wink:
16. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz
janysku, ty chceš prodat auto?? dej mi více info, já ti to zjistím, dělala jsem v autobazaru :wink: -- kolik má najeto, kolik majitelů apod.
16. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz
Péťo, děkuji, už jsem si to ověřila, to je pro klienta kvůli pojištění
16. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz
16. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.