• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
teda holky tolik novinek mooooooc všem gratuluju...
sraz pěkný, fotky super...lussi a lathu dle fotek matky jak má být :grinning: :grinning:
polet danny je boží....
tak se opatrujte, budou hice tak bude hůř... ale už to máte za pár...
25. čer 2010 v 07:47  • Odpověz
:dizzy_face: :dizzy_face: tak fotečky jsou moc pěkné ..malej to je jasný ,to je největší krasavec z vás všech a pak vás musim teda fakt ocenit ,jak vám ty pupíky svědčí ..lussi bezva vlasy a vůbec celá :dizzy_face: :dizzy_face: a latunka má úžasnej obliček,ty hezky modré oči a nos uvnitř bez chloupků..moc hezké :grinning: :grinning: ,latu už jsem správná mamina před porodem,na tý lavičce ti to moc sekne :dizzy_face: tak doufám ,že jste si to užily víc než já ..z fachy rovnou na zahradu pro jahody ,pak na schůzi domovní a pak do půl 11 u plotny ..z Vladísem je to ted veselý :rolling_eyes: prej jsme oba nemocný ,on má ty bakterie určitě ze mě ,kdoví co chytnul ..no holky to je stav.. a to jsem se na ty výsledky tak těšila :pensive:
25. čer 2010 v 08:29  • Odpověz
menší oprava za je za jsem .. :grinning: ale ráda bych psala jsem :confused: no snad na to dojde ,musim mrknout na zásoby prednisonu a najedu na něj v půlkách snad to bude lepší ..
25. čer 2010 v 08:31  • Odpověz
Ahoj holky, fotky super. Všechny jste krásný baby. A fakt vám ty pupíky a děti slušej :slight_smile:
Leni, už tu zbýváme jen my dvě na otěhotnění, nebo ještě někdo? Ale řeknu vám, že po těch negativních letech se ten rok 2010 pěkně daří, co?
25. čer 2010 v 08:39  • Odpověz
Leni, ale je dobrý, že vám na to přišli a teď se to bude léčit. Horší by bylo furt čekat a myslet si, že jste oba v pořádku a přitom je to možná ta překážka. Já u nás čekám něco podobného :wink:
25. čer 2010 v 08:40  • Odpověz
Zduř ženy, tak těhotenství z krve zatím potvrzeno, v pondělí jdu znovu k upírovi, zda hcg stoupá....zatím je ho hrozně mááálo....
25. čer 2010 v 09:51  • Odpověz
nazdárek ženušky :grinning:
já nemohla vůbec spát,jak jsem byla celá nervózní a nedočkavě čekala na půl šestou a udělala jsem si další test a jsou tam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a v šest deset přišel venda a já myslela že mi srdce vyskočí a dělala jsem že spim :grinning: :grinning: a když mi vašík přišel dát pusu tak řiká:áá já tady mám dáreček.pak se zarazil když uviděl dudlík a pak se zeptal my budeme mít miminko??no týýýýýýýýývoe to je hustý......takhle přesně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a pak najednou chytil rapla a koukal se po místnosti a začala něco v tom smylu,že musí přidělat poličky,že nejsem rozvedená, že nemáme větší byt a že kdyby věděl že se to povede tak by se snažil víc :grinning: :grinning: :grinning: jako prej že by žil zdravěji a jedl vitamíny :grinning: :grinning: :grinning: no byl z toho úplně vedle a nečekal to..teď usnul,asi v půl devátý jsme si pustili Vše co potřebujete vědět o sexu a báli jste se zeptat a pak jsme usnuli...do doktorky to nikomu neřekneme,jen mojí kamarádce..nejradši bych to vytroubila všude :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
ivo to je super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. čer 2010 v 10:59  • Odpověz
Holky, to je dobře, že to klape jak má. Budu držet palce, moc!
25. čer 2010 v 11:01  • Odpověz
jo a na září plánujeme svatbu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jen teď nevim jestli se vzít někde tady a velmi skromě,velkou svatbu máme oba za sebou a děkuji nechci a pak odjet na last do toho egypta,nebo to řecko i so břadem,ale to zas nejde last a je to dost drahý :sweat_smile: tak nevim...no ale vlastně bez požádání o ruku se vdávat nebudu :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: takže na mě to nezáleží :grinning:
25. čer 2010 v 11:02  • Odpověz
jizu ty budeš chvilku za náma,neboj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tenhle rok je fakt plodnej :grinning:
25. čer 2010 v 11:03  • Odpověz
jo a venda mě pobavil s výrokem:to už nebudeš moct chodit mezi ty tvoje čekatelky,viď?když jsi těhotná... :grinning: :grinning: :grinning: občas mi připadá že žiju s dubem,kterej mě vůbec neposlouchá...... :sweat_smile: :sweat_smile:
25. čer 2010 v 11:05  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Jani
Já bych se na velkou veselku vykašlala a odjela někam užít si ve dvou :wink:
25. čer 2010 v 11:13  • Odpověz
Jo a chtělo by to nejprve zapracovat na tom rozvodu :grinning:
25. čer 2010 v 11:14  • Odpověz
no já jen pořád čekám jak debil a nemůžu nic dělat :angry: :angry: :angry: jany právě to chceme jen my dva... :sunglasses:
25. čer 2010 v 11:25  • Odpověz
a fakt nechápu proč se to tak táhne,když už je to takovou dobu u soudu.... :rolling_eyes:
25. čer 2010 v 11:26  • Odpověz
jdu dělat výpečky se zelím a knedlem :grinning: :grinning: taky jste na začátku neměly hlad ani na nic chuť? :slight_smile:
25. čer 2010 v 11:27  • Odpověz
zdarec,
jdu vás dočíst :slight_smile:
25. čer 2010 v 11:56  • Odpověz
leni teď už bude jenom líp, odhalili vám příčinu, která se teď doladí lékama a bude vymalováno.
U jizunky čekám pozitivní zprávy hned po KETíku co jí čeká, věřím tomu, že letošní Vánoce budeme mít krásné všechny
ivo, jani - dávejte na sebe hlavně pozor
Mě dneska přijede tchýně s tchánem, tak musím trochu uklidit,abych si neudělala ostudu :slight_smile:
A srazík byl fajn, sice se doma nenudím, ale už jsem potřebovala taky někam s babama vysmahnout po nákupech a pokecat, večer jsem usnula jak špalek :slight_smile:
25. čer 2010 ve 12:04  • Odpověz
autor
nasrálek :angry: tak jsem byla na krvi a na stěrech,zase jsem tam čekala 150348548645let a navíc mě teď bolí celá frnda a celej podvozek,přesně jak před mrchou a dokyna už tam samozřejmě neni,abych zavolala a přeptala se :angry:
25. čer 2010 ve 12:09  • Odpověz
Udazte holky srážecí :slight_smile:
Latu mi to na mrchu bolí už 2 týdny a včera jsem měla do pipiny pořád takové stahy, jsem si vždy raději hrcla...
Lussi a ty jak chodíš na tu endokrinologii? a bereš léky, to je proč?
25. čer 2010 ve 12:12  • Odpověz
Ženy na fotkách jste pěkný bžucháčice :grinning: , chválím vás :dizzy_face:
Latu podložku na přebalovák mám naprosto totožnou :slight_smile:
25. čer 2010 ve 12:15  • Odpověz
autor
@ivomal supéééér,ono se zvedne,držim moc moc palce a mám děsnou radost :dizzy_face:
janí já hlasuju taky pro menší svatbu,ono hlavně plánovat v těhu něco velkýho a pak to třeba celý problejt - no asi nic moc :grinning: :grinning: :grinning: A úplně čumim,že ten váš prcek je už březnovej,kurník nějak to letí :sweat_smile:
jizu ty a léňa to letos taky stihnete, já tomu fakt věřim - protože pořád se tady nic nedělo a najednou prd ho, pořád nějaký čárky a porody,tak už se nás asi tady chtějí zbavit a radši nás těhotněj :grinning: :grinning:
Já musim jít naložit maso na večer a něco si udělat k jídlu a vůbec se mi nechce :confounded: A ještě jsem si včera u našich natrhala jahody a třešně,tak je musi nějak zlikvidovat,asi udělám palačinky - ale co s třešněma teda netušim :confounded:
25. čer 2010 ve 12:16  • Odpověz
autor
ty jo janýsky,tak to asi fakt budou nějaké předporodní výhrůžky :sweat_smile: Mě už to taky pobolívá pár dní,ale dneska po tom šťourání vevntiř to bylo nějaké intenzivnější :unamused:
25. čer 2010 ve 12:17  • Odpověz
latu raději opatrně, nic moc bych nedělala, ať fakt neporodíš, jen ať tam Sájmon ještě zůstane! A včera jsme toho taky dost nachodili.
janysku já měla jednou dobu zvýšenou hodnotu něčeho(to jsem ještě nebyla těhotná) a od té doby chodím na kontroly pořád, prej hlavně kvůli miminu, aby se to kdyžrak nějak zkorigovalo. Takže si mám za týden zavolat a když odběry vyjdou zase stejně, tak mi nasadí nějaké léky. Prej se i po porodu píchá mimču do patičky, aby zjistili zda má v normě hormony.
25. čer 2010 ve 12:34  • Odpověz
autor
jj lussi,budu se šetřit,k výrobě žrádla si sednu a psisko holt bude muset vydržet klidovej režim, no a večer taky na grilování moc nebudu,stejně by mi tam zase akorát ta blbka hulila pod nos,tak mi bude líp doma :wink: Sice mě to i trochu mrzí,protože tu bude i kokotátův kamarád se kterym je fakt sranda,ale aby pak nakonec nebyla největší sranda porod online na zahradnim nábytku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
25. čer 2010 ve 12:38  • Odpověz
správně, chválím, tak to má být a ne že budeš něco tahat, jako včera tu půlku melouna :angry: :wink: A kokotáta s kamarádem stejně budou za chvíli ožratí, tak bys s nima moc nepokecala ne? :grinning:
Ono se to mimčo vlastně už od 36týdne nebere jako nedonošené, že? :slight_smile:
Tak děcka, já jdu vytírat a vyžehlit a pak se jdu vyťápnout a zahrádku, průběžně asi budu nakukovat, když se budu nudit :slight_smile:
25. čer 2010 ve 12:43  • Odpověz
autor
no půlka melouna byla ale otázka života a smrti,bych bez něj umřela - mimochodem je vynikající :grinning:
25. čer 2010 ve 12:45  • Odpověz
tak to je dobře, že sis pochutnala, já mám taky ještě půlku v lednici, tak to určitě dneska sežeru :slight_smile:
Téda tento víkend to vypadá na koupání, zrovna hlásili v rádiu, že má být krásně teploučko :slight_smile:
25. čer 2010 ve 13:10  • Odpověz
:slight_smile: To jo, to je jasné, bez melouna ani ránu, mám to taky jako pohon, včera jednu půlku, dnes jsem zakrojila druhou :slight_smile: . Jsem se v Kaufu nakláněla nad poloprázdnou krabicí s melouny a jedna vybalující paní prodavačka se asi bála, že tam přepadnu, tak přiskočila a ochotně mi nabídla pomoc, ať si jen ukážu, kterýho mi má vylovit :dizzy_face: . No autobusem nejezdím, tak mi nikdo nenechává sednout, tak toto byla asi první pozornost vůči mému těhu....., jo ještě jsem jednou nemusela vyndavat mlíko a minerálky z koše!
25. čer 2010 ve 13:13  • Odpověz
Za donošené se bere mimi od 37 tt tedy od ukončeného 36tt a to má Latu cobydup
25. čer 2010 ve 13:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.