• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
tak už mám uvařeno a tahám vendu s pelechu :grinning: v půl čtvrté jedeme do li´táku do porodnice za kamarádkou a jejím filípkem :dizzy_face: :dizzy_face: jdu si vyfoukat vlasy a nalakovat nehty :wink:
latu s tou svatbou jsme na tom stejně,už od začátku jsem řikala jestli jednou na to dojde tak úplně malou a nejlépe tajnou :wink: to řecko je ideální,až na ty prachy...uvidíme :slight_smile:
lussinko chci si nechat obarvit vlasy na tmavší,něco jako ty :wink: máš nějakej odstín nebo to je tvoje barva...?
25. čer 2010 ve 13:37  • Odpověz
Jasně Janí, moc lidí je moc ožralých najednou a ty budeš coby těhule sušit hubu, to bych se na to vyprdla, stejně by vás ještě pak pomluvili :grinning: :grinning:, raději si ty prašule užít pro sebe....
25. čer 2010 ve 13:44  • Odpověz
A já jdu dnes na Ženy v pokušení :slight_smile:
25. čer 2010 ve 13:45  • Odpověz
jany je to super :dizzy_face: :dizzy_face: po dlouhý době super film,užiješ si to :sunglasses:
25. čer 2010 ve 13:49  • Odpověz
Jsem slyšela jen chválu, když to tu mělo premiéru, tak mi to uniklo a na dnešek jsem to měla v kalendáři, včera jsem zaúkolovala tchýňku, aby došla pro lístky a dnes v 17:30 razíme a pak si dáme někde pivko :grinning:
25. čer 2010 ve 13:51  • Odpověz
tak a já mám uklizeno, ještě pár triček a prdím na to :slight_smile:
jani já si koupila světle hnědou, která mi chytla na tmavo (hodím sem foto) a teď mi to takhle vybledlo, vypadá to, že mi odrůst už nepůjde vidět, tak to nechám tak. Ale barvila jsem se jen kvůli tomu, že mi po tom barvení na blond strašně padaly vlasy a byla jsem už taková vypelichaná, takže jestli máš vlásky hezký, tak bych to nechala na blond, mě to strašně se.re, že už nemůžu být blondýna :unamused:
janysku přeji pěknou zábavu, prej je to super a prča, tak pak poreferuj jak se ti to líbilo :slight_smile:
25. čer 2010 ve 13:55  • Odpověz
jani tak tady je to moje páčo po nabarvení, značku té barvy si ale nevzpomenu:-/ Myslím, že L´Oreal a barva, ne šampon.
25. čer 2010 ve 13:59  • Odpověz
Tu jsi beruško jako lvice Elsa, takový páčo :slight_smile:
25. čer 2010 ve 14:10  • Odpověz
Lussi - ty máš fakt krásně hustý vlasy. To já to mám jak opelichanou hlávku zelí :wink:
Holky musím se vám pochlubit. Kurýr mi přivezl do práce nádhernej puget a jahody. Tak jsem čuměla jak puk. Vyšpionila jsem, že je to od manžela. Takovýhle romantický gesto snad za celou dobu nepamatuju. Je to úžasný. Asi, žehlí, jak je furt nepříjemnej, má totiž vyhřezlou plotýnku a bolesti a je příjemnej jako prdel :grinning: . Tak dneska asi dojde i na štěkání do boudy :wink: , pokud ho zas nebudou brát extrémní bolesti :wink:
25. čer 2010 ve 14:31  • Odpověz
Jizu, to si krásně zaštěkejte :grinning: , nám těhulím tu už zbyla jen ta parodie, jinak se to nazvat nedá :slight_smile: !!!
25. čer 2010 ve 14:40  • Odpověz
Jany, však u nás to skrz ty bolesti vypadá asi nějak podobně :grinning:
25. čer 2010 ve 14:49  • Odpověz
autor
Tak zatim nerodim, ale že by ty bolesti nějak přestaly se říct nedá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale naštěstí si tak nějak myslim,že porod vypadá jinak,že tohle je prostě tim jak se ve mě štrachala - tim pádem si kokotáta nezaštrachá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
Vyprala jsem poslední pračku věciček,co jsem měla u našich,tak to jdu pověsit a pak musim vyplnit smlouvu na to životko,si t kolem pátý přijde ta kikina vyzvednout :wink: A ku.va už mi zase teče krev z rypáku, jsem se na to zapomněla mudry zeptat co to má zase jako znamenat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2010 v 15:45  • Odpověz
Tak jako ale už to dlouho neprotahuj, na Arleťačkách jsem už nařadě, na Spolubojovnicích a tady obhajuji druhé místo, tak ať si toho prvního postu užiji :slight_smile: :slight_smile:
25. čer 2010 v 16:02  • Odpověz
autor
jsem si kurník četla pojistné podmínky na to pojištění co chci pro kokotátu a jaxi jsem vyčetla,že většina těch připojištění,který si myslim teoreticky využijeme má výluku na pracovní úraz - tak to je asi trochu blbé,když je kokotáta celý dny v práci a úraz mu hrozí nejvíc v důsledku bouračky,což by byl zároveň pracovní úraz :angry: tak to asi pani pojišťovačce za chvíli řeknu,že jako nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
janýsku já nechci rodit první,takže ti prvenství ráda přenechám :grinning:
25. čer 2010 v 16:24  • Odpověz
jani a víš co ? Budeš mít vlastně stejný datum porodu cca o den o dva než já..... Já vlastně dneska byla 11. den po KETu :dizzy_face: člověk vzpomíná jak byl totálně vynervenej aby to všechno vyšlo a teď tu mám uječenou Sofinku :slight_smile: bylo to strašně krásný období bejt těhotná :dizzy_face: Docela se těšim až jednou budu znovu chodit s panděrem :sweat_smile: :dizzy_face:
Jinak krásný fotos ze srazu holky jste kočky ještě že jsem tam nejela bych vám kazila fotky :zipper_mouth: :grinning:
26. čer 2010 v 10:49  • Odpověz
jinak latu to budou posly užívej si je je to zvykačka pak na pravý kontra :grinning:

nové photos Sofiny http://www.facebook.com/album.php?aid=23456&id=100000227894674&l=3f41dfcf4e
26. čer 2010 v 10:51  • Odpověz
přeji všem krásnou neděli :grinning: :grinning: :grinning:
tak jsme byli v pátek v porodnici a bylo to super :wink: a přespali jsme po mohutném zapíjení Filípka a včera jsme byli na výletě a obědě v pískovcovejch sklaách :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a večer na chatě..dneska jsem sama doma tak si užívám válení :grinning: :grinning: ale budu dělat oběda a zanesu ho venoušovi do práce :grinning: a musim si udělat aspoň trochu plán kdy co jak bude....mimochodem bereme se v září a to ještě maturuju :grinning: :grinning: :grinning: jen doufám že už budu rozvedená :angry: si ani neužiju stav rozvedená :grinning: :grinning: a řeknme to našim až budu rozvedená :slight_smile: no nevim jestli to vydržíme,venouš už to včera mace málem prokecl :grinning: :grinning:
27. čer 2010 ve 12:45  • Odpověz
autor
zdarec :slight_smile: janitchko tak hlavně abys měla mezi svatbou a rozvodem dostatečný rozestup a mělas platnou občankou :grinning: a taky aby to stihlo nabít právní moci - jestli je ex fakt taková svině,tak se může odvolat a máte po svatbě :sweat_smile:
Já dneska udělala důkladný úklid kuchyně a obýváku, vysmejčila jsem všechny rohy i ty kam neni vidět /no byl to docela humus teda :sweat_smile: / a zítra bych se potřebovala přinutit žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A teď si jdu prohlídnout Sofinku :dizzy_face:
27. čer 2010 v 18:11  • Odpověz
latu no bude to dost tipťop :grinning: :grinning: kdyžtak to posunem...a snad už prudit nebude :sweat_smile: ...nebo si promluvim s jeho slečnou :angry:
27. čer 2010 v 19:15  • Odpověz
udaz tak koukám co mám s váma těhulema společného a je to zatim jen ten meloun v ledničce :pensive: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,včera jsme se konešně s vladísem trošku začli bavit co dál a půjdem do toho dle plánu ..začnu zobat prednison v půl dávkách ,abych to vydržela co nejdýl s bolestma hlavy v práci ,dokyna říkala ,že to bude stačit,koupila jsem si bezva zelený hábit,snad do něj ukryju špeky ala prednison a potom těhu pupek .. :dizzy_face:
27. čer 2010 v 19:18  • Odpověz
Dobrý večír :slight_smile:
my se chystáme grilovat, tak se jdu podívat co je nového a ono nic :grinning:
musil malá roste jako z vody!
jani a testík jako nevyfotíš? Já pořád nakukuju, až se ti něco objeví v albu a zatím tam máš teda prázdno :slight_smile:
A koukám, že v Latunkově už je hnízdečko dostetečně vysmejčeno a připraveno na příchod nového obyvatele :slight_smile:
Já žehlila dneska, jsem ráda, že to mám z krku.
27. čer 2010 v 19:19  • Odpověz
jani budeš mít fakt veselý rok..máš toho hodně co stihnout ,ale snad by to šlo nějak postrčit vzhledem k tvému jinému stavu ne?
27. čer 2010 v 19:20  • Odpověz
jinak souhlasím s názorem všech ,.že tento rok se s bramborama pytel roztrhl ..
27. čer 2010 v 19:21  • Odpověz
lení takže teoreticky by se nějaké to oplodňování mělo konat kdy? To je dost, že už jste se taky někam pohnulli.
27. čer 2010 v 19:22  • Odpověz
lussi mám ho v albu,tedy fotoblogu,jsou tam dva nalepený v přáníčku... :wink:
27. čer 2010 v 19:24  • Odpověz
jani mě to píše, že máš fotoblog prázdný, tak asi čumím někam jinam :grinning:
27. čer 2010 v 19:26  • Odpověz
ahhha,jdu se podívat jak to mám nastavený... :sweat_smile:
27. čer 2010 v 19:27  • Odpověz
už by to mělo jít,měla jsem tam nezveřejněný...jsem to tam nedala... :angry: :grinning:
27. čer 2010 v 19:28  • Odpověz
no na 1 kontrolu pojedem v září a uvidíme jak to dál vyjde :wink:
27. čer 2010 v 19:33  • Odpověz
leni tak to si teda užij poslední léto jako bezdětná :grinning: A dříve by to jako nešlo? Mě se nechce na ty tvoje čáry tak dlouho čekat :grinning:
jani aha :grinning: Tak já se jdu podívat
27. čer 2010 v 19:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.