• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
lussi já potřebuju mít něco odmakáno ,abych měla nárok na penízky ..
27. čer 2010 v 19:36  • Odpověz
leni jo tááák, tak to chápu, budu to muset teda do záři vydržet :slight_smile: A ono to uteče rychle.
jani už jsem si tě dala do oblíbených :slight_smile: Kdy že to jdeš na první utz? :slight_smile: Dívala jsem se i na kočárky co tam máš, ten sporťák je Casualplay? Jestli jo, tak jsme s ním jezdili po prodejně a je teda parádní, akorát nás prodavačka upozorňovala, že je náročný na údržbu, údajně je třeba větší péče o kolečka - čistit, promazávat....neb se to pak kazí, tak jsme ho hned zamítli, já na tu údržbu moc nejsem :grinning: Navíc se nám zdála trošku menší zádová opěrka, tak si i myslím, že by se tam to dítko ani moc nevyspalo :unamused: Quinny (ten tam máš myslím taky:slight_smile: ) má známá a byla spokojená, jezdili s ním i do lesa a pohoda, sporťák je obrovský, akorát mě tam vadilo, že to přední kolečko moc vyčuhuje, ale jinak je dobrej a dá se sehnat a dobré prašule :slight_smile:
27. čer 2010 v 19:46  • Odpověz
lussi děkuju za info :wink: na první utz jdu 8.7. v 8:30 :sweat_smile: :sweat_smile: mám strach
27. čer 2010 ve 20:00  • Odpověz
autor
v latunkově je pořád bordel jak v tanku, než to uklidim celý,tak můžu zase z druhý strany začít znova :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já se jdu za chvíli dívat na Barrandov na nějaké "únos dítěte",tušim že v neděli tam jsou filmy podle skutečných událostí,tak by to mohlo být dobré :wink:
27. čer 2010 ve 20:10  • Odpověz
v latunkově to budete mít pěkný .. :dizzy_face: a kdyže budete stavět?
27. čer 2010 ve 21:14  • Odpověz
jani tak to si zvykej, teď už budeš mít strach pořád :slight_smile:
27. čer 2010 ve 21:35  • Odpověz
jizu tak už jsme tady samy :zipper_mouth: :pensive: ,chcete mě vůbec ještě? :pensive:
27. čer 2010 ve 21:53  • Odpověz
leni opovaž se kamkoliv zmizet :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2010 ve 22:11  • Odpověz
jsem nějaká naměklá.. :pensive:
27. čer 2010 ve 22:11  • Odpověz
leni jako jak jako?nedělej zagorku,já tě a vládíse tady potřebuju a myslím že mluvím za všechny baby.. :grinning: :grinning: :grinning: počkej baby,ty ti daj :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
27. čer 2010 ve 22:59  • Odpověz
dobré ránko... :grinning: :grinning: tak právě jsem se rozbulela v kanclu u písničky Leoše Mareše :grinning: :grinning: no tak to teda ještě bude hustý :grinning: :grinning:
28. čer 2010 v 09:02  • Odpověz
Jsem nechtěla být první..... :grinning:
Ahojda při pondělku :slight_smile:
Jani, tak teda že tě zrovna Mareš rozbrečel :grinning: :grinning:
28. čer 2010 v 09:03  • Odpověz
Leničko, neutíkej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Taky jsem se cítia ne zrovna O.K., když všechny Arletky už byly těhu a já najednou nevěděla o čem si s nimi budu psát, když ony mají jiné starosti, ale šlo to :slight_smile: a tady v bramborárně to je vůbec jiné :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2010 v 09:05  • Odpověz
autor
nasrálek :grinning: Zdravim z devátého měsíce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Janitchko tak to máš dobrý,že tě jenom rozbrečel, mě se na začátku těhu zdálo že jsem s nim měla nějdivočejší sex svého života :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
lení kam bys chodila, jen co na to vlítnete,tak taky budeš gravidní - za poslušně gumový sex bude následovat odměna (i když nevim jestli to bude odměna i pro Vladíse,když pro změnu nebude žádný sex :grinning: :grinning: :grinning: ) A s tim stavěním - to je u nás zatim ve fázi teorie,když všechno vyjde,tak pomalu začneme příští rok,ale chceme to stavět co nejmíň zadlužený,takže to bude akce tak na tři roky minimálně :unamused:
Dneska musim razit zase na finančák - mám tam vyřízené to zrušení živnosti,tak to konečně budu mít z krku, jen čekám až dojede kokotáta z práce - buď mi dá ovladač od vrat nebo doufám pojede se mnou, protože se mi teda jako fakt nechce řídit :angry:
28. čer 2010 v 09:18  • Odpověz
tak dobrý já tu s váma budu ,byste mi stejně chyběly :dizzy_face:
28. čer 2010 v 11:21  • Odpověz
Leni buď prosím :frowning2: Já vím že je to děs být v tématu těhulí a mamin všechny jsme si to tu tak nějak ať už míň nebo víc prožili ale mě by se po tobě strašně stejskalo. :unamused: :zipper_mouth: Tak zůstaň pleas. Nebo ti pošlu za trest sofininu ranní plínu a to něco zažiješ....
28. čer 2010 ve 13:22  • Odpověz
Kde jste šulínky????????? :astonished: :grinning:
Latunie zase prudí na úřadech a Lussi se asi ráchá v bazénu............ a zbytek????
28. čer 2010 ve 14:36  • Odpověz
Já pracuju...trošku :wink:
28. čer 2010 ve 14:57  • Odpověz
Ahoj holky.
Já taky pracuju :wink:
Leni, ne abys zdrhla, co bych tu dělala sama samotinká mezi těhuhuhulema :grinning:. Já teda zůstávám, mně se tak lehko nezbavíte. :grinning:
28. čer 2010 v 15:54  • Odpověz
autor
no to je teda morálka - já jsem si oběhala úřady, dokoupila zbytek věcí do porodky - už mám košili na knoflíčky, vyloženě kojící jsem nikde nesehnala a nechce se mi platit poštovný kvůli jedný věci,tak snad to bude stačit. Pak mám druhou osušku pro mimíse s kapuckou, sedací kruh na sešitou frndu, přezuvky do porodky a jediný co mi chybí je novej župan,ale na ten prdim a holt si vezmu svůj sociální, tak snad tam nikoho nepohoršim :grinning: Zítra to vyperu a pak nafotim a zabalim a může se rodit :grinning:
@ivomal tak jak to vypadá?! Koukala jsem že v albu zatím žádné zprávy :unamused:
28. čer 2010 v 18:58  • Odpověz
Latu, dneska jsem odevzdala krev a zítra budou výsledky na hcg ...trvá jim to dlouho :angry: :angry:

....ale je mi blivno :slight_smile: netestuju,nemám na to nervy...
28. čer 2010 v 19:05  • Odpověz
se chystáš do porodky? :slight_smile: a těšíš se? :grinning:
28. čer 2010 v 19:06  • Odpověz
ivo a oni budou sledovat jestli roste hcgéčko?to se tak dělá? :confused: jizu neboj nezdrhnu ..
28. čer 2010 v 19:13  • Odpověz
leni, budou, protože bylo jen 36 a to je děsně málo, tak jestli roste,tak těhu jede....zatím.....jo a nikam nechoď já to nemám jisté...dokud to nebude v postýlce tak tomu neuvěřím.....
28. čer 2010 v 19:18  • Odpověz
autor
@ivomal tak hlavně že neni mrcha,to je základ :wink: A s těma testama tě obdivuju - i když ono čumět pak na tu čáru a zkoumat jestli je o pidiodstín silnější než ta předešlá jsou zbytečný nervy :wink: a do porodky se fáááákt těšim - hlavně jak mi tam oholej ofrndí, strčej do zadku hadičku s vodou,pak se tam zeseru a ještě mi každej kolemjdoucí bude čumět mezi nohy co se tam děje :grinning: :grinning: :grinning: Ale co bych pro tu naší bramboru neudělala,že :grinning: :grinning: Však on mi to vrátí až bude dospělej a bohatej a bude živit matičku :grinning: :grinning:
28. čer 2010 v 19:20  • Odpověz
autor
ivo (pořád píšu "ovo" a musim se opravovat) tak se třeba prostě zadařilo přirozeně pár dní po IUI,tak proto je to nižší :wink:
28. čer 2010 v 19:21  • Odpověz
tady byůa holka ta měla 14den 60 a jakou má holčičku .. :wink: hlavní je aby to rostlo a hlavně taky tam kde to má růst
28. čer 2010 v 19:23  • Odpověz
zítra děučata, zítra budou výsledky....ale samozřejmě se cítím těhotně, ale to vždycky, když zobu Utroš. Jinak Latu s tou ovu pár dní po IUI máš pravděpodobně pravdu, bo si to myslí i FF a moje křívka BT. Zatím teplotka hore...modlím se modlím, aby neklesala. Protože mě to nervuje taky, když to spadne o pár desetinek stupně, tak od zítra už neměřím. V devět volám do Gennetu a to rozhodne....buď jsem 5tt, nebo prd.
28. čer 2010 ve 21:42  • Odpověz
holky já se sem nemohla dostat,zůstali jsme trčet v zácpě asi dvě hodiny kvůli vykolejenýmu vlaku :frowning2: :frowning2: a pak jsme zjistili že nás vykradli,teda nejspíš vaškova bejvalka,vzala prachy a snubáky oboum :rolling_eyes: :rolling_eyes: takže se to sepsalo a teď jsme vyměnili zámek :pensive: teda to je den...začalo to hned ráno,kdy mi volal manžel že mi přišel nedoplatek z kooperativy na auto které už nemám rok a půl... :angry: :angry: takže to zaplatí on...pak jsem šla se zeptat na soud kde to vázne a ta blbka soudkyně je na dovolené :angry: :angry: tak to jen tak při pondělku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ivo ono to poleze nahoru uvidíš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já jdu příští čtvrtek na utz a hrozně se to vleče :frowning2:
28. čer 2010 ve 21:53  • Odpověz
teda janí to je hrůza ..tak doufám ,že už je konec takovým dnům ,páč ty potřebuješ být v klidu,ivo čekám s tebou na výsledky
29. čer 2010 v 08:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.