• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
zdarec :grinning: Za chvíli bude devět a dozvíme se o další bramboře :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile:
janí ty máš teda pořád story :unamused: no ale aspoň bude brambora stresu odolná,když bude zvyklá odmala :wink:
29. čer 2010 v 08:51  • Odpověz
Udazte :slight_smile:
Jani, to jsi měla teda kuwa den, k na*rání!!!!!!
Co ta doňa Lussila, kde včera lajdala?
A další brambora bude :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. čer 2010 v 09:04  • Odpověz
autor
janýsku fakt? :grinning: Tak to jsem ten historický okamžik vyloženě prosrala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2010 v 09:05  • Odpověz
Ona Ivoml kupuje zrovna lístek do Pendolína, tak ji to trvá :slight_smile:
29. čer 2010 v 09:06  • Odpověz
autor
jéé to je bomba - ony mají holky termín těsně po sobě :dizzy_face: Tak teď už zbouchneme jen léňu a jizu a je to hotový :slight_smile:
29. čer 2010 v 09:07  • Odpověz
Zdarecženýýýý - hcg rosteeee:slight_smile: V pátek další odběr.... pak někdy utz, snad se toho dožiju ve zdraví :dizzy_face:
29. čer 2010 v 09:08  • Odpověz
Janýsek je lepší jak FBI:slight_smile: :grinning:
29. čer 2010 v 09:08  • Odpověz
autor
to víš,tady se nic neutají :slight_smile: Gratuluju :slight_smile:
29. čer 2010 v 09:10  • Odpověz
Ivo, to bude dáreček k MDŽ :grinning:
29. čer 2010 v 09:10  • Odpověz
Nebo tátovi k 61 narozkám, vlastně dědovi :grinning: ....mmchdm, jsem byla stejně těhu jako jsem byla loni
29. čer 2010 v 09:15  • Odpověz
autor
ivomal já jsem si taky říkala,že to vychází stejně jako prvně - akorát,že tentokrát to doputuje do zdárného konce a bude s janitchkou soutěžit,kdo porodí první :wink:
29. čer 2010 v 09:18  • Odpověz
autor
Jdu něco dělat boženy, protože tady na mě prdíte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: přijdu se sem naobědvat :wink:
29. čer 2010 v 09:35  • Odpověz
Ahoj holky,
Ivo - gratuluju!!!!! To je dobře, že hcg roste. :wink: Už aby za vámi byl první trimestr, co holky.
Připojuju fotky našeho nového nábytku. Je tam vidět i ten puget, co mi poslal v pátek manžel.
29. čer 2010 v 10:09  • Odpověz
jizu moc pěkné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a už aby byl za náma :wink:
ivo to je supéééér :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsem se ptala jestli ten příští čtvrtek mám přijít na lačno a prej ne,půjdu rovnou na utz...je to nekonečné...nejhorší je to neříkat příbuzným,kór když každej den mluvíme s oběma mamkama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. čer 2010 v 10:18  • Odpověz
jany jo,včera se to sešlo :angry: :grinning: ale já to beru..ale já jsem zvyklá,hodně lidí mi říká že to co se děje občas mě se jim nestane za celej život :grinning: je fakt že už málo věcí mě ještě překvapí :sunglasses: :sunglasses: ale teď jsem jakoby v takové příjemné bublině,nic mě nevytočí protože nic není důležitější než mimi :dizzy_face: :dizzy_face: a když to nestihnem se vzít do té dovči tak holt potom...a asi to uděláme fakt jen ve čtyřech,pak pařbička v naší hospůdce vedle ve vcodě kde bydlíme a potom někdy jen véča r rodinou :sweat_smile: :sweat_smile:
29. čer 2010 v 10:22  • Odpověz
jediné co mě nevyšlo se po rozvodu pořádně ožrat,to jsem měla v plánu..a taky se nechat tetovat,ale to nechám až porodim :sunglasses: stejně si chci nechat vytetovat datum narození prcka :wink:
29. čer 2010 v 10:24  • Odpověz
latu nehodila bys mi odkaz na to tričko by váleks family? :grinning: třeba do ip...díky
29. čer 2010 v 10:31  • Odpověz
Jizu, tak jsi to všechno pěkně odtahala a nastěhovala a nyní můžeš mít radost :wink:

Jani, opatrně s těmi předsevzetími, aby až se řádně rozrodíš jsi neměla tělo samou číselnou kérku :grinning:
Ten vlak, co tě včera tak nasránkoval, byl určitě jak psali na netu, že u Ústí vykolejil, že? A co ta bejvalka? Docela hustý, to měla stále klíče???? :astonished: :astonished:
29. čer 2010 v 10:34  • Odpověz
tak já si teda píšu sama no...to víte jsem v kanclu a nemám do čeho píchnout :grinning:
lussinko tak jsem se rozhodla že si teda blond nechám,akorát si to promelíruju světle hnědou,protože po létě to mám úplně bílý :grinning: :grinning: a chtěla jsem nějakej účes,ale pak by zase z toho nešel udělat žádnej účes..tak až pak.. :grinning:
29. čer 2010 v 10:36  • Odpověz
jany to byl on,ten vlak..hustý...a já jela předevčírek asi po roce vlakem :sweat_smile: :sweat_smile: zasekalo to celý město...bydlíme na hlavní směr z nemocnice a hasičů a když jela asi desátá sanita a asi pátý hasičský auto tak jsem řikala že se stal nějakej průser :cry: :cry: :cry: ale mohl za to prej řidič,jel moc rychle na úseku kde se jezdí vždycky pomalu.... :frowning2:
a s tou kérkou neboj,mám už jednu a není vidět :wink: a ty další budou taky na na místech kde to nebude moc vidět a malinký...ale když jsem byla poprvé,tak mi ten kámoš řikal že přijdu znova...a měl pravdu :wink:
29. čer 2010 v 10:40  • Odpověz
zdarec miláčkové :slight_smile:
jizunko nábytek se mi moc líbí a máme hodně podobnou telku :grinning:
Taky gratuluju k rostoucímu hácégéčku, jen tak dál holky, ať to zfouknem do konce roku všechny.
Jinak já vstávám každý den tak nejpozději v osm, pač máme na návštěvě tchánovce, takže jistě chápete, že je to náročný :angry: :grinning: Budou tady až do čtvrtka, pak se nahlásil bratranec s přítelkyní, že by dojeli na pátek a sobotu na motorkách, takže si uděláme někam výlet a provětráme Ludívíčka a v neděli přijedou naši, tak tu asi moc nepobudu, hlavně je teda venku šílené vedro, takže lapím buď někde ve stínu nebo se cákám v bazénu.
Jo a volala jsem na endokrinologii a výslekdy jsou v pořádku, hurááá, na kontrolu jdu až v září :slight_smile:
29. čer 2010 v 10:43  •  2 děti  • Odpověz
lussinko to je super že to je o.k. :wink: :dizzy_face:
latu už jsem ty trika našla :wink:
29. čer 2010 v 10:50  • Odpověz
jani tak to ses rozhodla dobře, podle mě by tě ta tmavá stejně za chvíli přestala bavit a šla bys zase na blond:slight_smile: a tmavý melírek jsem nosívala taky, nejde tolik vidět případný odrůst a ten květák je celkově takový živější :slight_smile:
29. čer 2010 v 10:51  •  2 děti  • Odpověz
ha a házím sem další vorvaní foto :grinning:
29. čer 2010 v 10:54  •  2 děti  • Odpověz
Lussi - gratuluju k výsledkům. A sluší ti to, žádný vorvaň, tak nekecej :wink:
29. čer 2010 v 11:01  • Odpověz
jizu bezva obýváček a lussi jsi fakt kůstka
29. čer 2010 v 11:04  • Odpověz
jinak ivo tobě gratulace největší!!!!!!přišla mamka a musela jsem do kuchyně pokecat ,ted se budu šlechtit a vyrazim ve 12hod. do práce,to by se mělo zarazit v tak nekřestanskou hodinu jít pracovat :rolling_eyes:
29. čer 2010 v 11:06  • Odpověz
Lussi, krásnej vorvaň:slight_smile:
Jizu, obýváček nádhernej:slight_smile:
29. čer 2010 v 11:15  • Odpověz
autor
jizu obýváček nádhernej a pugét taky,já chci taky kytku :dizzy_face:
janitchko - na ty trička tady běhá reklama je to natriko.cz, ale už dlouho si chci vlastně postěžovat že mě to dost zklamalo - po prvnim vyprání ten obrázek vyblednul a kvalita toho tričko asi taky nic moc,protože je rozjetý do stran,jestli mě chápete, prostě se nedá už vyžehlit a složit úplně rovně :unamused: a to jsem ho prala podle toho návodu co mi k tomu poslali :angry:
lussi dobrý pupendo,večer donutim kokotátu ať mě tak zvěční v plavkách - mě už ty samofotky nebavěj, za celou graviditu nemám žádnou pořádnou pupkatou,tak to teď hošan dožene :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2010 v 11:25  • Odpověz
Helemese koukejme se doňa tu byla :slight_smile: ....., jo ona má kontrolu z ústředí, tak to jó, to je omluva.... :slight_smile:
29. čer 2010 v 11:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.