• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Zrovna tu byl manža na skok z práce a dovezl mi stojanový větrák, tak se budu ovívat a rozhánět ten vzduch na padnutí
29. čer 2010 v 11:36  • Odpověz
lussi sluší ti to moc
:grinning:
leni to ti nezávidím...já jsu z chvilku domů :sweat_smile:
29. čer 2010 v 11:40  • Odpověz
autor
já tu mám příjemně,ale mám hlad a široko daleko nikdo kdo by mi ohřál jídlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2010 v 11:43  • Odpověz
no ženy, děkuju za poklony, ještě, že fotky umí tak krásně zkreslovat :grinning:
latu tak honem honem, ať máš něco na památku a v plavkách tě chci taky vidět.
Jo a taky latu zmizel pupek, normálně tam má jenom uprostřed toho mega bubnu flek :grinning: Jsem zvědavá co tam budu mít potom já :grinning:
29. čer 2010 v 11:57  •  2 děti  • Odpověz
latu a na jídlo dojeď sem, je tady žrádla tři prdele, určitě ti docvakne proč, žeee? :grinning:
a ještě se jdu podívat na ten pugét od jizu, to jsem nějak nezaregistrovala:slight_smile:
29. čer 2010 v 11:58  •  2 děti  • Odpověz
autor
no a lussi se zase pupek prohlubuje dovnitř - což teda nechápu,když všem mizí :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2010 v 11:59  • Odpověz
autor
lussi já bych i dojela,ale to asi není žrádlo pro všechny,to asi bude jen jedné konkrétní osoby :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2010 v 11:59  • Odpověz
ty vole ona ta obr květina je na stolku :grinning: Tak to mi z toho sluníčka dobře jebe :grinning: Já si počkám do srpna, to budu mít narozky, tak očekávám taky nějakou nádheru :grinning:
29. čer 2010 ve 12:00  •  2 děti  • Odpověz
autor
jo mi v srpnu zase přijedeme na grilovačku a budeme tam jak roury žrát a nic ti nedáme a nepogratulujeme :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2010 ve 12:01  • Odpověz
latu přesně tak :grinning: Hele já už dlouho neměla takhle narvanou ledničku a taky jedeme večer nakupovat lehátko na zahrádku, protože ty co máme doma jsou jen do 100 kg a tudíž jej nemůžou používat všechny návštěvy :grinning:
29. čer 2010 ve 12:02  •  2 děti  • Odpověz
no a co jste měli dělat, když jsem se s narozkama nepochlubila :grinning: Mě stačilo, když jste přijeli a hezky jsme poseděli a popili :wink:
A jako dáreček jsem přece dostala blběnky kousek ocásku :grinning:
29. čer 2010 ve 12:04  •  2 děti  • Odpověz
autor
no ale to jste možná měly spíš vybetonovat nějakou obdélníkovou plochu,to by možná stačilo :grinning: mimochodem - kokotáta včera taky ležel na lehátku a nějak se začíná klížit,takže ono to přesně 100kg neunese :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2010 ve 12:05  • Odpověz
autor
no ale blběna už ocas na rozdávání nemá,tak nevim komu ho urveme tentokrát :grinning: :grinning:
29. čer 2010 ve 12:06  • Odpověz
autor
jo a dneska má kokotáta svátek,tak asi budeme šťouchat Sájmona do očíčka, páč pro něj nemám dárek a rozhodně se nikam hrabat nebudu,když ani neřek co chce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
29. čer 2010 ve 12:07  • Odpověz
urveme ho kokotátovi :grinning: Nebo vlastně raději ne, na co by mi byli dva, když ani nevím na co mi je jeden :grinning:
A přejeme teda všecko nejlepčí :wink: Chudák Sájmon :grinning:
29. čer 2010 ve 12:11  •  2 děti  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale mě by si zbavila nutnosti vymýšlet neustále nové a nové výmluvy :grinning: :grinning: :grinning: Sájmon se mi pak určitě pak zase pomstí a bude mě nutit celou noc chcáčkovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2010 ve 12:14  • Odpověz
už je to asi náročné co? Za pár dní tě bude nutit vstávat a dávat kozu :grinning:
29. čer 2010 ve 12:17  •  2 děti  • Odpověz
Ty wole, tady melete a já se láduji
Mno Michal má narozky v pátek, ale asi mu raději koupím triko
29. čer 2010 ve 12:20  • Odpověz
tak já zase jdu a odpolko nebo na večer zase nakouknu:slight_smile:
29. čer 2010 ve 12:20  •  2 děti  • Odpověz
No jistě, já dojdu, tak ty uteč :angry:
29. čer 2010 ve 12:21  • Odpověz
autor
já si byla nandat jídlo a asi jsem toho ohřála trochu moc,ale nevadí,nacpu to do sebe a pak prasknu a aspoň budu moct čumět na Sájmona :grinning:
29. čer 2010 ve 12:26  • Odpověz
Co máš dobrého? Včera Lukáš dojel domů k večeru s kastrůlkama a dal si s náma večeři a ten moravský vrabec, co ho dovezl, mi zbyl na dnešek
29. čer 2010 ve 12:27  • Odpověz
autor
ku.va segedín v klávesnici :stuck_out_tongue_closed_eyes:
si budeme muset děvčata nějak sladit denní harmonogram - v osm budíček, v půl devátý nástup na koňa, od desíti do dvanácti jsou povolené domácí práce a ostatní aktivity, od dvanácit do dvou zase oř a pak máte do čtyř volno, potom vás tady chci vidět nastoupené až do osmi,pak můžete dělat hodné manželky :grinning: :grinning:
29. čer 2010 ve 12:28  • Odpověz
Jó ty jsi vlastně včera večer dělala segeďáka :slight_smile: .
Pěkně jsi nám to naordinovala :grinning:
29. čer 2010 ve 12:30  • Odpověz
Po porodu si sedneme k PC vždy asi jen s dítkem přisátým ke koze, bo to se nic jiného dělat nebude moci :grinning:
29. čer 2010 ve 12:31  • Odpověz
autor
to už asi net budu znát jen z vyprávění :unamused: Když bude spát mimís,tak bude bdít blběnka - leda že bych jí pořídila kámošku :grinning:
29. čer 2010 ve 12:32  • Odpověz
Lenďa na nás kouká, šoupla sem novou fotku, jak nás sleduje :slight_smile:
29. čer 2010 ve 12:33  • Odpověz
autor
a já myslela,že už rachotí? Fotečku má hezkou :slight_smile:
29. čer 2010 ve 12:36  • Odpověz
Tak to byl možná pozdrav před odchodem, abychom ji měli na očích :grinning:
29. čer 2010 ve 12:37  • Odpověz
Há tak já 41 a ty 28.... to je fičák :grinning: :grinning:
29. čer 2010 ve 12:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.