• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
no já na to ráno čuměla, už se to přehouplo přes 30,tak jsem v pérdely :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2010 ve 12:40  • Odpověz
autor
tak jsem sežrala všechny knedle a ještě mi trochu omajdy zbylo,tak jdu pro chleba a pěkně nekulturně to vydlabu do čísta :grinning:
29. čer 2010 ve 12:42  • Odpověz
autor
jsem nacpaná a jdu s blběnou na zahradu, po třetí jsem tady zptáky tak očekávám plnou účast :grinning:
29. čer 2010 ve 12:47  • Odpověz
Rozkaz, já jdu chvíli hodit záda.....
29. čer 2010 ve 12:49  • Odpověz
Je 15:45 a mrtvóóóóóóó´, no a venku jsem byla 1/4 hod a stačilo mi
29. čer 2010 v 15:46  • Odpověz
autor
jsem skládala puzzle a nějak to nešlo se odtrhnout :sweat_smile: A teď jsem byla s blběnkou na procházce, na zahradě už je totiž sousedka,tak jsem chtěla mít klid a samozřejmě jsem musela procházku utnout protože jeden dědek měl otevřený dveře do zahrady a jeho čokl si běhal na volno a jediný co ho zajímalo bylo ošukat tu mojí malou holčičku :angry: A v pojízdný prodejně jsem si nakoupila uzený žebírka a kuřecí čtvrtky a klobásky :grinning: :grinning:
29. čer 2010 v 17:22  • Odpověz
čusík to byla opravdu fotka a za minutu odchod :slight_smile:
29. čer 2010 v 18:40  • Odpověz
koukám jak se cpete to já nekulturní hovado jsem stláskala studený rizoto a pořád mám hlad
29. čer 2010 v 18:41  • Odpověz
autor
já chci taky rizoto,ale teplý,studený věci já nerad :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
29. čer 2010 v 19:02  • Odpověz
ale je to rychlejší a ted k tomu přidam studený melounek ,páč ten já jenom studený .. :dizzy_face: a zeseru už se sama :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2010 v 19:08  • Odpověz
autor
já žeru uzený žebírko,trošku teplý :slight_smile:
29. čer 2010 v 19:26  • Odpověz
takže jsem měla studenou večeři :grinning: ,jo uzený žebírko bych si taky dala i studený ..mě kolikrát i párky víc chutnaj studený..
29. čer 2010 v 19:30  • Odpověz
autor
tak párek občas taky sežeru i studenej,ale třeba omáčku bych studenou do huby nevzala - to vždycky rostu z kokotáty, vyndá hrnec s gulášem z lednice a užírá to studený :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2010 v 19:33  • Odpověz
jé tak to neee,omajdu nedam.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: koukam že ti naskočil další tt
29. čer 2010 v 19:38  • Odpověz
autor
no už se to naskočí jenom párkrát :sweat_smile: jsem si zrovna dneska řikala,že jeslti to janitchky a ivino těhuhu bude utíkat jako to moje,tak za chvíli sněží :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2010 v 19:39  • Odpověz
no mě to tvoje těhu uteklo strašně rychle ,nejdřív planej poplach a potom sájmon..vše si dobře pamatuju je to vůbec možný že už je to tak dlouho?!
29. čer 2010 v 19:42  • Odpověz
autor
jj, přesně tak - Sájmonův předvoj a pak celej Sájmon :sweat_smile: Jsem zrovna dneska hrabošila v krabici a koukala na těhu testy a první fotku z UTZ - jak tam byla ta 2mm šmouha a ta šmouha už má teď nějaký 45cm :sweat_smile:
29. čer 2010 v 19:44  • Odpověz
autor
Jdu se umejt, za chvíli je tu pán tvorstva a bude ten sváteční sex,tak ať to zbytečně neprotahujeme :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2010 v 19:47  • Odpověz
hahaha prej pana manžela si prosíme ..ale on se o to neprosí v tom je ten problém.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2010 ve 20:16  • Odpověz
mě taky přijede zplavenej vladís tak jsem si byla taky umejt podvozek,ale na žádnou akci se nechystám :grinning:
29. čer 2010 ve 20:18  • Odpověz
Nazdár ženy...kde jste, nerodíte?
30. čer 2010 v 07:51  • Odpověz
holky tak jak to bude s tim porodným,..co ty šmejdi tam vymyslí ..tátovi seberou penízky ..je nasratej mooooc
30. čer 2010 v 07:53  • Odpověz
DObré ránko :slight_smile:
Teda každý ráno teď budu netrpělivě sledovat. Latu hlavně pak po tom 37 hodně parodujte ať sajmona vyženet včas. Já vim že je to s tim bubnem strašný nepohodlný a máš z toho hovno ale pomáhá to. My parodovali málo a podivej jak to dopadlo. :grinning:
Jinak ženy mám za sebou nejhorší noc dosavadního života. Sofi byla včera na očkování dostala hexu a prevenar a večer od půl šestý do půl osmý strašnej pláč a pak horečka jak sviň co celou noc nešla ani nurofenem ani zábalama sundat. Až teď k ránu to kleslo samo. Chuděrka malá propotila dvě pyžama polštář horká byla jak kamínka očička úplně rdý je to strašný se na to dívat když nejde jí pomoct. Nejradši bych tu hůzu přtáhla na sebe ať horečkuju já ne ona :frowning2:
30. čer 2010 v 07:59  • Odpověz
musil chudátko malá sofka.. :pensive: ale už to bude dobrý a ten prevenar jsi platila?
30. čer 2010 v 08:07  • Odpověz
Musil, tak to byla hustá reakce a to se dávaj jako tyhle očkování naráz? Teď už bude Sofi dobře, neboj.
30. čer 2010 v 08:30  • Odpověz
leni prevenar jako takovej se už neplatí ale na ten novej tj. prevenar 13 se doplácí 350 Kč takže žádná hrůza a je lepší než ten starej.
ivo jj hexa vakcína a pneumokok se dává naráz. Je to strašná zátěž pro takový prťátka :frowning2:
ještě má teda zvýšenou je taková brekavá a má průjem ale už se i usměje když chce tak snad bude dobře a večer to zas nestoupne :frowning2:
30. čer 2010 v 09:30  • Odpověz
autor
dobré ráno :slight_smile: Teda chudák malá :frowning2: Hlavně že už je jí líp, musí to být hrozný koukat se jak trpí :confounded:
30. čer 2010 v 09:51  • Odpověz
je... ty očička z horečky unavený a ještě uplakaný to úplně trhá srdce....
30. čer 2010 v 09:58  • Odpověz
autor
jo a parodie se včera nekonala, kokotáta se k ničemu neměl,tak já se sama hlásit nebudu,že :grinning: :grinning: :grinning: Tak nevim,nevim jestli budeme Sájmona vyhánět :grinning: A foto v plavkách taky neproběhlo,tak jdu dát aspoň do alba foto v teplákách :grinning:
30. čer 2010 v 09:59  • Odpověz
autor
Tak děučata já jdu zahájit transport k našim, sežeru tam jahody, nechám vyběhat psa, oběhnu si dokynu a nákupy a odpoledne zajdu - jestli teda nebudu skládat puzzle :grinning:
30. čer 2010 v 10:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.