• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
latu že se ti chce do toho vedroně..já byla ve městě a málem jsem zdechla a za hodinu jdu do fachy nevim co si zase vemu na sebe ,abych tam vydržela .. :rolling_eyes:
30. čer 2010 v 10:43  • Odpověz
Ahoj holky,
gratuluji moc novým těhulím :grinning:
Musil, to je mi líto, chudinka malinká, hexa je svinstvo, Eli na ní měla taky reakci, teda jen na tu první, na další už naštěstí ne, ale špatn se jí hojila jizva po TBC, po třetí hexe se udělal puchýř jako pětikoruna a má velkou jizvu :confounded:
30. čer 2010 ve 12:22  • Odpověz
ahoj holky :grinning:
chcípám vedrem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: venouše vzali dneska na vejšku :sweat_smile: jsem sama doma,ale zítra odpo jedem na chatu do bazénu :dizzy_face: večer mám spicha s kámoškou,bude mi představovat novýho přítele,tak jsem zvědavá :sweat_smile:
30. čer 2010 ve 14:11  • Odpověz
autor
lení mě bylo těch jahod takový líto,že by to tam shnilo,že jsem se překonala - a na svém zanedbaném jahodišti jsem posbírala 2,5kg jahod,tak mám radost a vymýšlim,jak to zkonzumuju - asi se šlehačkou a něco padne na koktejl :dizzy_face: a jetě jsem si v albertu koupila melouna, to si dáme večer s kokotátou v bazénu,jestli tam konečně dolezeme...a výsledky stěrů a krve v pořádku,takže teď už mě čeká fakt jen ten porod :grinning:
janí tak to je venouš šikovnej,hlavně aby nechodil za školu :grinning: :grinning:
ahoj jity - to snad neni možný,že už je Elišce rok :sweat_smile:
30. čer 2010 v 15:18  • Odpověz
tata byl taky sklidit těch 10jahod ..no už se to blíží ke konci ,ale bylo letos docela dost oproti jinda..
30. čer 2010 ve 20:17  • Odpověz
kdybych nebyla alergická tak si taky dám jahody :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. čer 2010 ve 22:55  • Odpověz
jsem se dneska byla podívat na plavky na dovču a vybrala jsem si asi troje tankini v new yorkeru,tak nevim jaký si vybrat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale budu ve čtvrtym v září,snad...tak chci mít zakrytý břicho :wink:
30. čer 2010 ve 22:58  • Odpověz
Ahojky všem:slight_smile: Koukám Jani, že ti pokočil týden:slight_smile:
1. črc 2010 v 07:22  • Odpověz
Ty brĎo holky vy fakt máte stejný termín jako měla já s Jarmilou ! :grinning: budou děcka o rok pěkně to se bude dobře pamatovat :grinning:
1. črc 2010 v 07:53  • Odpověz
Musil, jo to by bylo báájo, ale však víš, že jsem měla mít taky mrně stejně jako ty a prdlajs a přesně rok na to jsem znovu březí:slight_smile: :grinning: , tak snad mi tohle zabřeznutí už vydrží. Jsem se hned po ránu v práci rozčílila, začali mě bolet prsa, píchá mě dole a žaludek mám na vodě a to mi do dnešního rána bylo krásně:slight_smile:
1. črc 2010 v 08:26  • Odpověz
ivo tak už seš asi víc březí,že máš konečně příznaky :grinning: to se kvůlivá tomu nerozčiluj :grinning: :grinning: ,já tu dřepim jak hovno pod lupenem ,na hlavě barvu ..to jí budu mít zase všude ..
1. črc 2010 v 08:31  • Odpověz
ivo tentokrát to všechno klapne když ti budeme držet palce my se sofinkou tak to s prckem dáte sofinka totiž nosí štěstí :sweat_smile: :grinning: :wink:

leni taky bych nutně potřebovala obarvit hároš už jsem jak strašák do zelí...
1. črc 2010 v 09:20  • Odpověz
ahoj holky :sunglasses:
ivo to víš že to bude ok a budeme se pak sledovat kdo porodí dřív :sweat_smile: :wink: ajo,už mám další týden...no ale k té doktorce jdu přesně za týden touhle dobou....ježiš to se vleče...
leni jak hovno pod lupenem :grinning: :grinning: :grinning: já taky potřebuju obarvit palici ale jsem tak líná v tom vedru... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2010 v 09:35  • Odpověz
Udazte :slight_smile: , Leni jsi mi s tím hovnem pod lupenem vymalovala úsměv na tváři :grinning: :grinning: :grinning:
Včera jsem absentovala, byla jsem v poradně a pak už jsem nezapínala. Jo včera jsem ofíko nastoupila na po jednadvaceti letech na MD :slight_smile:
1. črc 2010 v 09:40  • Odpověz
Tak jako co je???????? Vstávat!!!!!! :grinning:
1. črc 2010 v 10:24  • Odpověz
ty jo janý to je hrozný jak vám ty tt letí a já furt chodim do toho blbákova kde mi to sere čím dál víc .. :rolling_eyes: ,nyní už máme 2 prodejní místnosti a vz adní části jsou 50% slevy a vepředu leda hovno,tak je asi logický že to hovno mám i v kase ,když se každej žene rovnou vzad ..a jak na mě dělal ,,tytyty,, když viděl tržby :confounded: logika mu asi nic neříká :rolling_eyes:
1. črc 2010 v 11:02  • Odpověz
jany moc gratuluju k MD i když bych ráda viděla toho blbýho chlapa co to nazval MD páč teĎ to jsou teda spíš galeje :grinning: :grinning: :grinning: když sofí řádí a ještě do toho horečkuje....

leni hele on asi moc nerozumí prodejnímu know-how :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2010 v 11:29  • Odpověz
autor
nasrálek :grinning: lení to je asi to nejhnusnější,že člověk chodí do práce - ale s o to větší slastí pak zůstaneš doma :wink:
janitchko a ono je to nakonec lepší,že jdeš až za týden, to už bude vidět i srdíčko,tak budeš ušetřena nervů,žes byla na kontrole a zatim byla jen šmouha :wink:
a koukám,že u ivomal už prcek vystrkuje růžky a zařizuje nevolnosti,to je vidět,že se mu daří :dizzy_face:
Mě ráno vzbudil vrtulník jak tady debil zase lítal, tak jsem si hrála s blběnkou a pak sem vezla kokotátovi oběd, byl vytelenej v kraťasech bez trička v buse a asi mi to těhu leze na mozek, páč jsem si řikala,že by se dal i vošukat :grinning: :grinning: :grinning: Ale jenom teoreticky, na praktickou část jsem moc líná :grinning:
1. črc 2010 ve 12:45  • Odpověz
autor
jinak mám výborný recept na proteinové kuře :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to vám povyprávim,až tady budete,abyste mě pak mohli litovat a nepřešlo se to bez povšimnutí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2010 ve 13:20  • Odpověz
Ahoj holky, latu vidím, že už to máš za pár a budeš vozit kočárek..Tak ať všechno vyjde jak má :grinning: ..
1. črc 2010 ve 13:25  • Odpověz
autor
ahoj schimi :slight_smile: no jo,nějak to uteklo :sweat_smile: a jak to vypadá u vás?
1. črc 2010 ve 13:29  • Odpověz
udazte
je tu někdo? Já jsem doma doma konečně sama, huráááá. Ted
a jen do zítřka, to dojede bratránek s přítelkyní a co jsem se dozvěděla, tak dojede i s máti, takže tady budeme mít zase tři lidi, které budu muset obskakovat, takže si ani neodpočinu, už melu z posledního :frowning2:
schimi ahoj :slight_smile:
janysku gratuluju k nástupu :grinning:
a nic nového se tu asi neudálo co?Nechce se mi dočítat :sweat_smile:
1. črc 2010 ve 14:00  •  2 děti  • Odpověz
No nebuď líná a čitáj :slight_smile:
1. črc 2010 ve 14:01  • Odpověz
Lussi, že tě "vidím", jsem si na tebe včera vzpomněla..., přišel leták z Tety a mají tam, cituji: Čistič bio jezírek 50 g, přípravek pro úpravu a čištění vody v jezírkách, nepoškozuje ryby ani rostliny......... To jenom, že jsi tu posledně něco dotazovala
1. črc 2010 ve 14:03  • Odpověz
Jsem dojedla omajdu a ptáka s rýží a teče ze mě jako z vola
1. črc 2010 ve 14:04  • Odpověz
já jsem líná :grinning:
tak ten přípravek bych potřebovala, akorát teda vůbec nevím kde je tady nějaká Teta :unamused:
1. črc 2010 ve 14:05  •  2 děti  • Odpověz
Tak to určo mají i v jiných prodejnách, hlavní že něco existuje
1. črc 2010 ve 14:06  • Odpověz
to se ani nedivím , že z tebe teče, já byla dopoledne na chvíli venku, protože jsme tady měli opraváře a byla jsem opocená jak dveře od chlíva
1. črc 2010 ve 14:06  •  2 děti  • Odpověz
Co ti opravoval, že jsi se tak zpotila? :grinning:
1. črc 2010 ve 14:07  • Odpověz
na ten přípravek mrknu, zítra pojedeme udělat opět velký nákup žrádla tak možná někde něco bude. A můžu vám říct, že mě to teda už nebaví, udělalo se teplo a najednou se k nám všichni hrnou, aby s mohli namočit zadky v bazénu a zdarma se nažrat, už jsme docela vyšťavení z peněz, pač nás každý víkend vyjde tak na 2 tisíce :angry: Na jaře, na podzim a v zimě se tady neukáže nikdy ani noha, pokud někdo něco nepotřebuje :angry:
1. črc 2010 ve 14:09  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.