• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
a k té opravě......to se nám stala taková nemilá událost:slight_smile: Já chtěla navrtat takový držák na časopisy na záchod a lussilák se náááhodou zrovna musel trefit do trubek s vodou, takže jsme měli potopu, já tu lezla po čtyřech a vytírala a tchýně na mě čuměla a pak odešla, aby nemusela nic dělat :grinning: A dneska to přišli hoši za litr opravit, takže jsme si zase vydělali :unamused:
1. črc 2010 ve 14:12  • Odpověz
To ti věřím, v tvým stavu...... Nesnáším kolem někoho lítat, mám ráda svůj klid a pohodlí, stačí když rodiče dojedou na kávu a pak zase mažou k Neumětelům..... A že to leze do prachů, to je jasňačka a nasere to
1. črc 2010 ve 14:12  • Odpověz
:astonished: :astonished: :astonished: tak to až si budeš ulevovat a číst si u toho, bude to na tebe působit jako strašák :grinning: . No stávají se takové věci, jako naschvál
1. črc 2010 ve 14:14  • Odpověz
jé, návštěvu jenom na kávičku, to bych si taky nechala líbit, my máme tu nevýhodu, že tchánovci jezdi minimálně na týden, zbytek rodiny min. taky na víkend, nevýhoda toho, že jsou z Moravy a na kafe se jim to sem neoplatí :grinning: . Naši jsou naštěstí soudní a jezdí tak jednou do roka na dva dny, jinak jezdíme my k nim, když chceme.
1. črc 2010 ve 14:16  • Odpověz
a číst si nebudu, já ten držák vzala a vzteky vyhodila s tím, že už ho nikdy nechci vidět , takže časáky se tam dál válej po zemi :grinning:
1. črc 2010 ve 14:17  • Odpověz
To počkej, až bude Filípek, tak tam budou pořád....., to mi taky děsí, naštěstí na noc odfrčej domů
1. črc 2010 ve 14:19  • Odpověz
Téda ale meloun je žůžo labůžo, ten mi trošku osvěžuje....., mám každý den zabedníno a bylo tu celkem dobře, ale už to je kolikátý den a pomalu se to tu vyhřálo
1. črc 2010 ve 14:22  • Odpověz
toho se taky bojím, hlavně vím, že mi do všeho bude kecat. No budeme to muset nějak pořešit, asi se raději potáhnu na Moravu a odjedu odtamtud kdykoliv se mi zachce než aby oxidovali tady. Hlavně oni jsou schopni přijet mezi tím co mi na porodním sále budou šít 3,14ču :angry:
aaaaaa melounek mám vlastně taky v lednici, ale tentokrát jsme koupili nějaký moc peckovitý a to mi moc nejede, musím to vybírat :unamused:
1. črc 2010 ve 14:26  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: se picnu :grinning: :grinning:
Jo jak si je naučíme, lepší fakt sebrat sviště a zajet k nim a nechat se obskakovat nebo alespoň na chvíli svěřit juniora do jejich péče a orazit si.
Máma tu včera byla a zase mi "radila" a když viděla tašku do porodky, tak prý, jestli už má Štěpán zbaleno na tábor, že ona jela s malou taškou a já musím mít lodní zavazadlo
1. črc 2010 ve 14:29  • Odpověz
Jdu naobálkovat nějaká lejstra, už jsem to chtěla šéfovi hodit na hlavu
1. črc 2010 ve 14:37  • Odpověz
já tu měla sousedku na kávičce a teď se jdu zdekovat asi do bazénku nebo zdechnu
1. črc 2010 v 16:13  • Odpověz
autor
ty vole lussi to má ale lussilák šikovnou trefu :grinning: :grinning: :grinning: a s těma víkendama mi ani nemluv - já už na i grilovačky vyhlásila stop stav, protože přesně jak řikáš - každej víkend za litr, tři prdele práce s tim,tak už na to seru, nás jaktěživo nikdo nikam nepozve,tak co pořád někdo k nám :angry: A to je ještě má kokotáta takové podařené kamarády,kteří přislíbí že určitě dojdou,tak se nakoupí maso,já to jak 3,14ča celou sobotu připravuju,oni pak zavolaj,že nemůžou,že musej do práce,takže to žereme ve dvou a ve finále se dozvíš,že v žádný práci nebyly,ale jeli chlastat k někomu jinýmu :angry:
a já si jdu hledat recept na nějaký fajne jahodový koláč - byla jsem z blběnkou na procházce v lese,tak aj trochu borůvek mám,tak už slintám :dizzy_face: :dizzy_face:
1. črc 2010 v 18:35  • Odpověz
koláček bych si dala ,ale dneska jdu na pivo ,takže jsem vladísovi poslala sms na chatu ,že odcházím za kulturní vložkou a aby mi to aspon trochu znechutil napsal ,at vyzvednu v kině lístky ,tak zase k bankomatu ,do kina a pak teprve chlastajda ,ne na dlouho chci stíhnout tudorovce..nacpala jsem do sebe párek za studena a zeleninu z billy a rohlík..taková fofr véča osamělé manželky ..jdu do billy a mezi dveřma mi praskl knoflík u košile s krátkým rukávem ,kterou jsem už tak měla rozeplou ke kozám ,no vyvalilo se to ven a já 2tašky a zrovna jsem lovila žeton ,..nějakej starší chlapík vyvalil oči ..v klídku jsem pochytala kozy a dělala jsem ,že tam vůbec nejsem.. :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2010 v 18:48  • Odpověz
autor
pochytala kozy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty vole lení ty máš taky zážitky :grinning: :grinning:
1. črc 2010 v 19:08  • Odpověz
no tak my jsme byli na výborné pice a pak jsme chtěli jet na chatu do bazénu a přišel takovej chcavec a bouřka že jsme jeli radši domu parodovat :grinning: :grinning: :grinning: takže pojedem zítra po druhé hodině... :sunglasses:
1. črc 2010 v 19:45  • Odpověz
jinak latu takže bys mi to tričko s nápisem nedoporučovala??nevim jestli si ho mám objednat..
1. črc 2010 ve 21:42  • Odpověz
janí že vy sitaky nedáte pokoj ,zaděláno už je.. :confused: v mě tady dočista zkazíte ,dyt já ani nevim co to je sex.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2010 ve 21:43  • Odpověz
Leni kliid, taky nevím, co je to sex....manža má teď stracha je fakt že mě se taky vůůbec nechce, takže my už neparodovali dobrý dva týdny....
1. črc 2010 ve 21:46  • Odpověz
leni 2x a mám dost :grinning: :sunglasses: :sunglasses: a myslim že to dost omezim,jestli teda nebudu ta nadržená těhule :grinning: :grinning: jo a ještě nás to naštěstí baví,ale jsme spolu chvilku,ono to přejde,neboj :sweat_smile: :sweat_smile:
1. črc 2010 ve 21:52  • Odpověz
autor
děvčata tady buď někdo neví co s prachama a nebo si nastahoval do alba fotky z nějakých katalogů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/jennifer/
janí já už bych se na něj podruhý vyprdla a objednala si klasický s ťapkama :wink:
ivomal - dva týdny, to by byl manža ještě nadšenej :grinning: Já když to vezmu v průměru,tak od té doby co jsem gravidní se paroduje 2x do měsíce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
1. črc 2010 ve 21:53  • Odpověz
latu tak jsem na to koukla a čoveče mě se tam nelíbí jak tam má křivě ty truhlíky u toho plotu a ty dřevěný truhlíky párkrát přeleje a taky to nebude žádná krása :grinning: :grinning: ,jo holt někdo ty prachy má a pani se evidentně potřebuje pochlubit ,budiž jí přáno,hlavně aby jim to vydrželo ,náklady na takový bydlení určo nejsou 6500,-měs. jak u nás a to jsem z toho opocená :grinning: :grinning: ,naštěstí nejsem závistivej člověk tak mě je to fuk ..at si každej bydlí v čem chce.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,spíš mě dojímá jak znesnadnujou mladejm bydlení,hypotéky jako kráva na 25let,úroky si klidně změní ..to mě nasere .. :rolling_eyes: že ždímou ty co na to nemaj..
2. črc 2010 v 08:22  • Odpověz
jani tak mě napadlo to už jsi dala té kámočce ty těhu hadérky? no že bys je ted sama potřebovala :grinning: ,včera jsem si koupila 4 pásky ,ne že bych je potřebovala ,ale byly ve slevě kožený na půlku..to se někdy hodí ..snad :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
2. črc 2010 v 08:29  • Odpověz
autor
udaz :grinning: Tak hlásim že snídám svůj luxusní jahodovo-borůvkový koláč :dizzy_face: :dizzy_face: Poprvé v životě mám to kynutý těsto nadejchaný jak peřinku,takže jsem z toho večer měla takovou radost,že jsem samovolně nabídla kokotátovi kuřbu :grinning: :grinning: Chudák byl pak hrozně unavenej, prej si ani neumim představit jak je to fyzicky náročný nechat si drandit chobota :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
lení to máš recht s těma truhlíkama, voni jí pak zahnijou a bude nám závidět obyčejný plastový z OBI :grinning: :grinning: Jo a jestli ty fotky nejsou vymyšlený,tak je blbá jak tágo - bejt zloděj,tak aspoň vim kam jít :stuck_out_tongue_closed_eyes: Píše,že dá kontakty na zahradníka a já nevim koho všeho,takže nebude tak těžké dopátrat se kde vlastně bydlí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2010 v 08:39  • Odpověz
autor
a normálně mi zase povyrostly kozy :angry: Jsem si vzala po týdnu jednu tu novou podprdu co jsem si koupila a už mi z ní zase lezou,tak to nějak do porodu doklepu a další koupim až budu mít aj mlíko a budu vědět konečnou velikost :angry:
2. črc 2010 v 08:49  • Odpověz
autor
No nic,jdu se donutit žehlit,dokud neni úplnej pařák, za chvíli dorazí kokotáta,tak uvidim jestli na dnešek vymyslel nějaky světoborný plán :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2010 v 08:52  • Odpověz
nazdárek božky :grinning: :grinning: konečně je pátek :dizzy_face: :dizzy_face: za chvilku mi venda přivede do kanclu psisko,jde dělat satelit k ségře a ta je alergická :rolling_eyes: :sweat_smile:
leni no půjčila jsem jí vše,ale rodí v září tak mi to pak zase vrátí...akorát jsem jí chtěla za svědka a asi bude rodit tou dobou :sweat_smile:
latu to jsi šikovná s tim koláčem.... :wink: jo jinak k tomu domu,mě osobně se tenhle styl moc nelíbí...moje mamka si postavila taky barák cca 2roky super moderní,kuchyň v mramoru a mě to tam připadá jak v márnici,jedinej pokoj kde je mi dobře je ségry pokojíček,tam totiž vybuchla atomovka :grinning: :grinning: :grinning: jo a včera mi volala,jestli v sobotu nemůžu pohlídat ségru,která má angínu...no naštěstí jedem na tu chatu,páč nevim na co bych se vymluvila... :sweat_smile: a asi je telepat nebo co,ale začala o tom že ty věci na mimčo od ní nemám nikomu půjčovat,že je budu brzo potřebovat a že mi koupila v Tchibu dvě krásný těhu tílka...prej na potom...tyvago málem jsem se prokecla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2010 v 09:53  • Odpověz
zdarec, jdu vás dočíst a pak půjdu žehlit:grinning:
2. črc 2010 v 10:37  • Odpověz
leni tak s těma vyvalenýma kozama jsi mě pobavila :grinning:
latu ten barák je psycho :grinning: A co ti psi v bazénu :grinning: No jako mě by se takový domeček líbil, ale to už bych musela mít i prachy na personál co by mi to pomáhal udržovat. A paní dost riskuje, že ji někdo vykrade, když to tak hezky nafotila.
A chci recept na tu buchtu :sunglasses:
2. črc 2010 v 10:44  • Odpověz
já chci taky koláček .. :dizzy_face: no lussi ,to se tak někdy stane ,ale že by se mi to muselo stát v hypermarketu ..a když mám obě ruce plný ,to je prostě zákon schválnosti,ale co třeba se o mě dědkovi tu noc zdálo :grinning: :grinning: :grinning: mladej by to neocenil ,ale starej kdoví :grinning: :grinning: :grinning: ,já bych ten barák nechtěla ni boha ,mám co dělat ve 3+1 ,abysme neshnili ve špíně ..ted jsem žehlila mega kopici prádla a jsem hotofson..a ještě běhat kolem 50+1,to nejni nic pro mě :grinning:
2. črc 2010 v 10:48  • Odpověz
leni já myslím, že i mladýmu by se zdálo, třeba by si cvrnkl do trenek přímo v tom obchodě :grinning:
A to je jasné, na uklízení to musí být masakr, to by se mi taky nelíbilo, jedině tu služku by to chtělo, jináč si ten barák člověk podle mě ani neužije :slight_smile:
2. črc 2010 v 10:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.