• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Udazte, teda vás ten hic tahá nějak brzy z postele, já taky vylezla už v 5:30 :slight_smile:
Drahouš má dnes přirozeniny, tak jsem ráno dala dýmku míru, aby mi to nestálo moc peněz.....
2. črc 2010 v 11:04  • Odpověz
koukám, že tady je to samá kuřba :grinning:
2. črc 2010 v 11:09  • Odpověz
Lussi, taky u toho za chvíli skončíš, to tolik neunaví :grinning:
2. črc 2010 v 11:12  • Odpověz
jany mě by se blokla krční páteř,na to já se.u , to si raději kleknu na čtyři a nastavím :grinning:
a asi mě začaly chytat kčeče do lýtek :frowning2:
2. črc 2010 v 11:14  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: , musíš se hezky podložit, správná poloha jako při kojení, aby nepopraskaly bradavky :grinning:
Tak hned magnézko!!!! Já si včera zase na recept vyzvedávala magnosolv, taky mi jinak berou křeče do nohou a tvrdne břuch
2. črc 2010 v 11:18  • Odpověz
já se z vás poseru vy jste ale nadrženky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2010 v 11:24  • Odpověz
prej jako při kojení :grinning: :grinning: :grinning:
magnézko beru od začátku 3x1 tabletku, tak akorát nevím jak to mám zvýšit, ještě počkám jestli mě ta křeče chytne znovu a kdyžtak si zvednu dávky, zatím mě to chytlo jen dneska ráno, tak uvidím :confounded:
2. črc 2010 v 11:25  • Odpověz
leni já ne, u nás je los prcalos tak jednou za tři týdny, vyjímečně co dva týdny :slight_smile:
2. črc 2010 v 11:26  • Odpověz
Já když jsem měla v tabletách, tak mi doky naordinoval 4X2 tablety denně a prý se hůře vstřebávají než to rozpustné, to beru 2 sáčky denně
2. črc 2010 v 11:28  • Odpověz
Taky jsem dnes po delší době zahlédla kladélko :slight_smile: ...., teda já ho nenápadně chodím kontrolovat do koupelny, jestli je stále O.K. Ještě bych potřebovala, aby se manža koupal, on se jen sprchuje, abych zkontrolovala, jestli mu náhodou neplave, že má prázdný pytel, což by znamenalo, že si ulevuje jinde!!! :grinning:
2. črc 2010 v 11:30  • Odpověz
já kdybych to občas neprohrábla v noci tak ani nevim jestli ho nezapomněl v práci ,v koupelně se zamyká ,nu proč asi .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: máme odpad plný vladísů
2. črc 2010 v 11:33  • Odpověz
2. črc 2010 v 11:35  • Odpověz
no vy dneska perlíte :grinning: :grinning: :grinning:
já byla přinucena jít na facebook, akorát nevím jak se s tím zachází, tak jdu na to mrknout a jsem zvědavá jak dlouho na to budu mít nervy
2. črc 2010 v 11:42  • Odpověz
tak jsem tam, ale mám v tom teda pěkný guláš:slight_smile:
2. črc 2010 v 11:59  • Odpověz
Já jsem tam taky zeregistrovaná, pořád mi někdo píše, že se chce přidat mezi přátele, ale mi to nějak nebaví, stačí mi zvládat koňa
2. črc 2010 ve 12:04  • Odpověz
a to se nedá nějak zablokovat? jakože už nechceš žádné přátele? :sunglasses:
2. črc 2010 ve 12:06  • Odpověz
Můžeš požadavek na přátelství odmítnout nebo ignorovat
2. črc 2010 ve 12:08  • Odpověz
jo no, to vím, já myslela jestli se tomu jako nedá předejít předem, že by mi to jako ani nikdo neposílal:slight_smile:
2. črc 2010 ve 12:36  • Odpověz
a asi mi otekla chodidla :frowning2: Co s tím mám jako dělat? :grinning:
2. črc 2010 ve 12:49  • Odpověz
jdu si smočit hnáty do vody, snad to pomůže :slight_smile:
2. črc 2010 ve 13:11  • Odpověz
autor
kurník tady bylo dneska veselo :grinning: lussi klekne a nastaví, léňa loví vladíse z odpadu - z vás smíchy porodim :grinning: Ještě by to chtělo nějakou novinku od musilků :grinning: :grinning:
lussi mě na křeče v lýtkách napsala mudra líííky - detralex, jak už máš takovýhle křeče,tak už asi samotný magnézko nepomůže a musim říct,že od tý doby mám klid,tak ať ti dokyn taky něco napíše :wink:
a jinak dneska byl takovej pařák,že jsem se nacpala do plavek a plácla se do bazénu - akorát nechápu,proč nám hned na vrata bušili greenpeace :grinning: :grinning: A v neděli jdu ke kadeřnici - už vypadám fak jak debil,by taky Sájmon moh hned zalízt dovnitř zpátky,až by mě uviděl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
2. črc 2010 v 17:02  • Odpověz
autor
jo a fotku z boku dám do alba,tahle je totálně strašná,tak chci aby upadla v zapomění :grinning: :grinning:
2. črc 2010 v 17:03  • Odpověz
no joooooooooo, Sájmonek bude malý mišelinek podle toho pupku :grinning:
a na ty křeče si teda o něco řeknu, když jsi mi tak hezky poradila :wink:
2. črc 2010 v 17:53  • Odpověz
latu bezva foto ..ty kozenky máš teda fakt megastický ,ty bys je asi tak lehko nepochytala..jinak hlásím ,že jdu opět na pivsona ,zítra jdu sice do práce ,ale v tom vedru na 2 půjdu ,to se nedá v tom paneláku.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: jazyk mám až na kozy
2. črc 2010 v 19:09  • Odpověz
autor
jsem bez kokotáty tak čumim na netu :stuck_out_tongue_closed_eyes: lení ty kozy jsou trochu zkreslený tim,že mám o dvě čísla menší plavky,tak jsou tam tak narvaný :grinning: ale jinak si nestěžuju, jen by se mi nemuseli plandat po břichu :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2010 ve 23:42  • Odpověz
autor
jsem byla na borůvkách,kdyby vás to zajímalo a teď si jdu dělat borůvkokový knedle :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Sice bych si teda taky spíš dala pivsona jako Léňa,ale nemusí si Sájmon zvykat hned od mala,ještě by pak chodil krást gambáče do sklepa :grinning: :grinning:
3. črc 2010 ve 13:29  • Odpověz
autor
jsem se zase kochala malou musilkojc - ona je tak krásná, doufám,že velká musilka dovolí Sájmonovi nějaké to rande :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2010 ve 13:33  • Odpověz
ahoj holky :sunglasses: jsem sama doma a rozhodla jsem se dneska uspořádávat nějak byteček,plánujeme novou skříň a postel,než najdeme jiný byt tak by jsme se sem vešli :wink: jinka se mi stále neustále vleče čas a už aby byl ten čtvrtek a já už byla u té doktorky...ve středu jedu pracovně do prahy,tak se stavim na čerńáku pro tu knížku :sunglasses: :sunglasses: už jsem si jí prohlížela u kámošky a je fakt pěkná...od pátku jsem se válela u bazénu u tchýně na chatě a vašek jim řekl,že asi nejpíš čekáme mimčo,ale že se to potvrdí příští týden...ale řekla jsem jim že se o tom nechci ještě bavit.. :sweat_smile: :sweat_smile: a co vy děláte?
latu ta fotka v plavkách je super...
jinka lussi jsem vůbec něvěděla kdo mě žádá o přátelství na fb,sluší ti to :wink: :wink: :wink: :wink:
4. črc 2010 v 10:40  • Odpověz
autor
zdarec babizny :grinning: tak v noci už to Sájmon trochu přehnal,protože už jsem fakt myslela,že rodim,ale rozchodila jsem to :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale teda bolest to byla fakt hustá, úplně stejně nechutný křeče jak při mrše,takže když tohle je planej poplach,tak nechci vidět až to bude naostro :sweat_smile: a dopoledne jsem byla u kadeřnice,tak mám ustřižený a omelírovaný vlasy - no hlavně je bomba,že už se mi nikde nic nelepí na záda a na ramena :dizzy_face:
janitkcho ono to uteče, nechci bejt škodolibá,ale počkej,až budeš sedět v čekárně,to bude horší než celej tejden :grinning: Já myslela,že tam zdechnu - jsem tam jako na potvoru čekala asi 35minut,což se mi v Gestu nikdy předtim nestalo,tak jsem byla na prášky a pak ještě jak se ta dokyna se mnou vybavovala a já už chtěla na UTZ :grinning: :grinning:
4. črc 2010 ve 14:02  • Odpověz
latu no a já jsem ještě strašně nedočkavej člověk :grinning: :grinning: :grinning: a dneska při procházce klimatizovaným nákupním centrem mě začalo taky divně bolet břicho jako na mrchu tak jsem jela raději domů :frowning2: a jak jsem to tady tak přeměřovala a vymejšlela tak nevim kde na to vezmem....hned jak budu rozvedená se půjdu zepat kolik by nám půjčili úvěr na byt.. :sweat_smile:
4. črc 2010 v 17:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.