• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
latu hoď jsem foto se sestřihem :wink:
4. črc 2010 v 17:46  • Odpověz
autor
janí tak se koukní jak to máš ty a já to mám hoooodně podobný :grinning: :grinning: :grinning: Zítra to vyblejsknu :wink: a ty bolesti jak na mrchu jsem mívala taky a docela dlouho až do nějakého čtvrttého měsíce,pak byl klid a teď je mám zase :grinning: :grinning:
4. črc 2010 ve 22:05  • Odpověz
latu tak to jsi mě uklidnila,já jsem myslela,že je něco špatně :wink: no snad ne...tak až se sejdem tak si budeme podobné :grinning: :grinning: :grinning: já jsem si tak přála aby pršelo až přišel takovej cjcavec,že mě to vzbudilo...a bouřka.ale jaká :confused: :sunglasses: konečně se dá dýchat :grinning: latu třeba to jsou ty poslové :sunglasses:
5. črc 2010 v 10:12  • Odpověz
ahoj, máme tátu doma, tak si ho užíváme, takže tu moc nejsem a koukám, že se toho moc neudálo...jen k Latu přicházejí asi věrozvěstové poslové Cyril a Metůděj. No někam dojít přece museli, ale že ku Praze ?? :slight_smile:
Přeju hezké, konečně dýchavé odpoledne... :sunglasses:
5. črc 2010 ve 14:50  • Odpověz
autor
udaz bóži :grinning: janí mělo to hodně holek, sice jsem to radši doktorce hlásila,ale i ta mi řekla,že to je prostě tim,jak děloha "pracuje" :wink: A ten déšť byl luxusní :dizzy_face: TAdy nejdřív kolem jedný začali mlátit obr kapky na okna,tak jsem honem běžela ven přikrejt filtraci (kokotáta tam samozřejmě přes ní nic nedal a ještě tam nechal zapojenou prodlužku,tak jsem jí musela dát pod pergolu,aby do ní nenapršelo) a než jsem to udělala tak bylo po dešti,tak jsem byla nejdřív nasraná a šla jsem spát a pak kolem šestý nááádherná buřina a slejvák a přesně jak řikáte - dalo se dejchat :dizzy_face: :dizzy_face: Jinak dneska v noci poslové (přej Cyrilové :grinning: :grinning: :grinning: )nepřišli,ale hádám že dneska budou - celej den jsem na nohou,uklízim jak debil, samozřejmě jsme se chytli s kokotátou, ale to už ani nebudu řešit čim mě nasral,protože je to pořád dokola a nemít pupek,tak jsem se normálně sebrala a někam jsem odjela a schválně kolik dní nepřijela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: Teď jdu ještě honem zkouknout FB a jdu do sprchy a do pelechu, tak pá zítra :wink:
5. črc 2010 ve 21:09  • Odpověz
Hoj holky koukám jak se to tu oplodnilo tak všem gratuluju a lathu tobě přeju brzký porod. věštila jsem ti toho 17.7 tak to máš už za pár :grinning: Ti poslové musí být asi hnus...já to teda nezažila ale nezávidím...
My v sobotu slavíme 2 narozeniny malého a tím mě i končí MATEŘSKÁ DOVOLENÁ!!! no nevím kdo to vymyslel že je to dovolená každopádně jdu do finiše a na pracák...tak se připravte že vám sem budu chodit nadávat až budu někde fachat.. :grinning:
6. črc 2010 v 08:07  • Odpověz
autor
udaz při úterku :grinning: meggi toho 17.7. by to šlo - teď má Sájmon přísnej zákaz, bo se mi na hubě udělalo 5 mega obr velkejch beďarů,takže bych na jeho prvních fotkách vypadala jak gigadebil - z toho důvodu jsem vám ještě ani nehodila sestřih, protože je to fakt hnus humus :angry: a meggi dostaneš podporu? Já bych si taky chtěla vzít 2letou mateřskou,ale s tim,že pokud bych nestihla otěhu,tak se do stávající práce stejně vrátit nemůžu,tak bych musela taky na pracák,ale nevim jestli mi vůbec dají nějaké prachy :confounded:
6. črc 2010 v 10:39  • Odpověz
Já to měla taky tak v plánu ale v práci jsem dostala výpověď krachlo to tam a na 4 roky jsem rodičák nechtěla tak chci jít na půl roku na úřad a od ledna hledat práci, tak uvidíme...jo něco dostaneš ale žádná sláva....:(
6. črc 2010 v 10:59  • Odpověz
meggi no to mě taky zajímá protože jsem taky chtěla jít na dva roky... :confused: :sweat_smile: tady prší pořád,že ani do večerky nejdu...a včera to venouš proflák u jeho ségry že jsme těhu a ona mě trošku postrašila že až do potvrzení od doktorky to jako není pravda....nemyslela to špatně,ale já jsem o tom celou noc přemejšlela....no ještě zítra a pak už se dočkám... :pensive:
6. črc 2010 v 11:04  • Odpověz
autor
ta ségra je pěkně blbá,teda podle mě :stuck_out_tongue_closed_eyes: A když to jako neni pravda,tak se ta čára jako vzala kde? :grinning: :grinning: :grinning: Pro nás seš těhu a basta :slight_smile:
meggi tak aspoň něco :wink: A to druhý si vyrobíte kdy? Mě včera nasral tchán,protože krom toho,že miminku řiká "Papík" - to je zkomolenina Pepíka,protože on se rozhod,že tak malýmu bude řikat - tak remcal,že jsme divný,když v budoucnu plánujeme druhý - co má co do tohohle kecat? :angry: :angry:
6. črc 2010 v 11:12  • Odpověz
latu viď?já jí mám hodně ráda,ale včera mě rozhodila....ale na druhou starnu byla nadšená a řikala jak se těší a že je moooc ráda že se vezmem :dizzy_face: jo a tchán by měl bejt jedině rád že chcete další ne? :angry: :grinning: já rozhodně další chci co nejdřív..
6. črc 2010 v 11:52  • Odpověz
jani jsi těhu na takové řeči kašly!!!
lathu tak za 3 roky ať si to můžu vychutnat stejně jako u malého....
nošvagr malému říká Rudo-to mě taky se*e....:(((((( :rolling_eyes:
6. črc 2010 v 11:59  • Odpověz
meggi :dizzy_face: :dizzy_face:
6. črc 2010 ve 12:42  • Odpověz
autor
@meggi10 tak to je taky trapný :angry: já to úplně nesnášim to přejmenování a komolení jmen :angry: a tchán to dělá všem - tchýni neřekne nikdy nijak hezky, buď je opička Judy nebo Nanynka případně jiná urážlivá 3,14čovina :angry: A ať si zkusí jednou jedinkrát mimísovi říct Papíku, ho pošlu doprdele - a budu to moct svádět napodrážděné hormony :grinning: :grinning:
6. črc 2010 v 16:29  • Odpověz
ženy když byste věděli o někom kdo chce koupit kočár náš jo tak budu ráda :grinning: Prodávávme budem kupovat jinej sporťák. Inzerát je tady i na seznamu :slight_smile:
6. črc 2010 v 16:31  • Odpověz
autor
Musil a to jste s nim nespokojený nebo už je to tak rychle potřeba? Sakryš,já se těšila na dlouhý drandění s hlubokym :cry: :cry:
6. črc 2010 v 16:40  • Odpověz
@latunka sofi ho bude mít tak do tý půli srpna tj. do pátýho měsíce pak už by jí asi byl krátkej a hlavně ta naše malá kelišová z tý korby nevidí a to jí sere. takže chci sporťák ale aby se dal otočit na mě víš :wink:
6. črc 2010 v 19:00  • Odpověz
autor
jo tááák :slight_smile: no tak když z něj nevidí,tak to se nedivim,že nenápadně donutila rodičovstvo zvážit koupi novýho sporťáku :grinning: Mě by taky nebavilo pořád čumět jenom do boudy :grinning:
6. črc 2010 v 19:38  • Odpověz
zdravím po svátkách ,které byli pro nás pracovní a těšim se ,že si v práci odpočinu :grinning: :grinning: ,jsem ráda že bude krátkej týden a v pátek to zapíchnu a znovu ujedem na chajdu ..
6. črc 2010 ve 20:52  • Odpověz
autor
zdarec lení :grinning: a co jsi pěkného prcovala? :grinning: :grinning: Já teď byla se spem na procházce, konečně posekali louku,tak se tam zase dá chodit,takže blběna se trochu vyběhala když lovila myši a možná mi odpustí,že se celej den válim jak lemra :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
6. črc 2010 ve 21:25  • Odpověz
ty jo já jsem neprcala ani nepamatuju :confounded: jo byla jsem nedobrovolně kámoška s krumpáčem ,kdybys viděla moje nehty a mozoly.. to zas budu v práci kráska týdne ..snad se mi to povede ostřihat až k loktům ,abych aspon tu špínu dostala pryč.. :grinning: koukám 38tt panejo..
6. črc 2010 ve 22:14  • Odpověz
Zdar ženy:slight_smile: tak co Latu, stříháš metýrek:slight_smile:?
7. črc 2010 v 07:42  • Odpověz
Já zařezávám v práci :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no moc lidí tu není, takže se tady asi taky dlouho nezdržím:slight_smile:...tedy pokud nedorazí šéf...
Jinak hCG stoupá zatím dle tabulek, tak snad bude vše ok. Janitschko, ten můj už to vybreptal tchánovcům :angry: ...prej když už to ví moje mamka, tak oni prý taky můžou - on ještě stále nepochopil, že TO není stejný... Nu což stalo se..., ale pro zbytek rodiny jsem stejně krajně podezřelá, protože jsem o víkendu utrpěla rodinnou oslavu se širokým příbuzenstvem a byla jsem podezřele divná, že se vyhýbám alkoholu obloukem, což u mě není až tak normální, já ráda Tramínek a ten tam tekl proudem...
7. črc 2010 v 07:48  • Odpověz
zdarec božky :grinning: :grinning:
leni ty jsi ale prcant :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ivo tak u nás to první věděli tchánovci,ale asi to nepobrali,protože si mysleli že si na otázku ty nepiješ protože jsi v tom řekla jednoduše jo...a zakecalo se to :grinning: :grinning: a druhej den se mamka vaška tajně ptala jestli jsem to myslela vážně a on že jo a že se uvidí ve čtvrtek... :sweat_smile: a ségře to řekl v opilosti a pořád se mě ptal můžu to říct?můžu? :dizzy_face: :grinning: :grinning: a moje rodina to neví ani v nejmenším..zítra to bude pro všechny šok :grinning: jestli to bude ok...jo a dneska šéf vyhlásil až do pátku volno takže super,jsem doma..zítra pojedu do prahy na nákupy a pro tu knížku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. črc 2010 v 11:57  • Odpověz
Já chcii taky volno.... tento týden je úúplně mrtvej jak na emaily , tak na práci... a člověk tu musí sedět...
@janitchka ty jdeš vlastně zítra na první utz? tak to ti držím palce:slight_smile:, Já jsem objednanaá na příští týden na středu...zatím jsem relativně klidná, i když se bojím, ale v tu středu budu na Bohnice....co když že ano....jo a asi jsem divná, ale nějak jsem nafouklá apodezřívám se, že za chvilku to stejně neututlám, což je důležité zvláště tady v práci.
7. črc 2010 ve 12:04  • Odpověz
autor
nasral :grinning: Já byla v poradně,natáčeli mi první monitor :grinning: a tvrdla jsem tam opět nechutně dlouhou dobu,tak teď honem rychle dělám obídek, páč kokotáta jde za chvíli do rachoty,tak aby nešel hladovej :wink: Jinak Sájmon je zatim poměrně vysoko, hrdlo uzavřené a nevypadá to,že by se v nejbližších dnech něco chystalo,tak metr zatim uklidim do skříně - třeba se na ten porod zapomene a nějak se tu Sájmon vyskytne sám od sebe :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2010 ve 12:52  • Odpověz
latu třeba se jednoho dne probudíš a Sájmon bude v postýlce a ty úplně v pořádku :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2010 ve 13:01  • Odpověz
Latu a kde že se má vlastně Sájmon narodit - myslím porodnici, nebo máš i záložní plán jako že doma, nacestě, u železničního přejezdu a taak...
7. črc 2010 ve 13:13  • Odpověz
ivo no to čekání je hrozný..ale já už to mám zítra ráno :dizzy_face: :dizzy_face: ale já mám jen ty testy a ty máš aspoň už tu krev....mě jí prej zítra brát nebudou,jsem se ptala jestli mám přijít nalačno...prej ne..
7. črc 2010 ve 13:21  • Odpověz
autor
janí tak zhruba tak nějak si to představuju a ještě taky samozřejmě zjistim,že veškeré mateřské povinnosti zvládám levou zadní :grinning: :grinning: a myslim,že to čekání zvládáš obstojně a to je dobrý,že to máš hned po ránu, to už je vlastně skoro jako za půl dne :grinning:
ivo tak má se narodit v Motole,ale když už teda se chce rodit normální cestou,tak zvažuju porod na strakonický v autě,abych večer byla v televizi (a v povzdálí kokotáta utíkající do polí :grinning: :grinning: ) a nebo ho vyprdnu někde v Tescu a třeba dostaneme nějakou doživotní slevu na dětské věci,když se tam tak slavně narodil :grinning:
7. črc 2010 ve 13:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.